Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Gru 2015 08:22 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
Witam serdecznie, mój pierwszy post na forum.

Wczoraj rozstałem się z Le Club Accorhotels, byłem z nimi jakieś 3 lata. Uważam, że oszukują klientów na fałszywej interpretacji regulaminów.
Cytuj:
2. Oferta ta uprawnia członków programu lojalnościowego Le Club AccorHotels, niezależnie od ich statusu, do otrzymania 500 bonusowych punktów podczas każdego z maksymalnie dziesięciu (10) pobytów odbywających się w oddzielnym czasie w hotelach uczestniczących w ofercie w Polsce, na Litwie i na Łotwie.

Wg nich to oznacza, że jak ktoś zrobił 3 rezerwacje w 3 różnych miastach w 3 różnych hotelach przez 3 następujące po sobie dni to należy się tylko raz 500 punktów. Ja się nie zgadzam na robienie w balona, więc poprosiłem o usunięcie konta i wsadzenie sobie moich dotychczasowych punktów wiadomo gdzie :)
Poza tym ciągły problem z uznawaniem meldunków oraz punktów promocyjnych.

Mam też konto na rezerwuje.pl od jakiś 5 lat, ale tam jest wiecznie problem z naliczaniem punktów, już mi się nie chce do nich pisać. Poza tym każda wydana złotówka na hotel to 1 punkt. A potem każde 100 pkt. to 1 zł w nagrodach. Wychodzi, że przez 5 lat wydałem 13 tys. zł na hotele, a mogę sobie wybrać nagrodę z empiku za 130 zł z przesyłką, czyli mega słabo.

Znacie jakieś portale, które mają programy lojalnościowe? Nie chodzi mi o programy sieci hotelowych tylko portale. Np. za rezerwacje na booking.com dostaje się punkty payback. Najważniejsze by taki portal wystawiał faktury na Polskę za noclegi.

Pozdrawiam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 09 Gru 2015 09:57 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
Myślę, że odmrożenie sobie uszu na złóść babci nikogo w LCAH nie wzruszy, a przepadek punktów to szkoda tylko dla Ciebie.
Uważam, że należy być nieustępliwym i zagrozić wystąpieniem do Rzecznika Praw Konsumenta albo do UOKiKu, albo do dziennikarzy zajmujących się sprawami konsumenckimi. Oczywiście, w ostateczności.
Nie uważam, aby w Polsce był lepszy program dla osób podróżujących po Polsce. W sumie to po Accorze, to najwięcej chyba hoteli gromadzi program Best Western. A może się mylę, ktoś mnie poprawił?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Gru 2015 10:18 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
Z koniem kopać się nie będę, nie chcą dobrego klienta, ich strata (od razu anulowałem rezerwację na 4 noclegi w Mercure w przyszłym tyg.). Nie uważam, że to jest tak jak w polskim przysłowiu, po prostu tam gdzie oszukują tam mnie nie ma. Punkty przepadły, płakać nie będę bo i tak i tak muszę jeździć, więc przy okazji mogę zbierać, ale nie muszę. Niech się nimi udławią oszuści :)

Właśnie dlatego pytam o programy lojalnościowe inne niż hotelowe bo żadna inna sieć nie ma hoteli we wszystkich miastach do których jeżdżę.

Póki co sam wiem o:
1. rezerwuje.pl travel premium (słabo opłacalny)
2. booking.com punkty payback
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Gru 2015 10:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
A dokąd jeździsz, bo może Ci coś w ten sposób doradzimy?

Z takich innych możesz jeszcze rzucić okiem na http://pl.hotels.com/hotel-rewards-pill ... wards.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Gru 2015 10:40 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
Hotels.com nie wystawia faktur, raz prawie się nadziałem.

W różne miejsca jeżdżę, nie jestem w stanie tego wypisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Gru 2015 10:45 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
w hotels.com fakturę wystawiał mi chyba hotel. Jesteś pewien ze tak to działa jak opisałeś?
ten program jest fajny, bo 11 noc masz gratis dla siebie
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 09 Gru 2015 10:58 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
ok, ale to dziala w praktyce ta 11 noc dla ciebie ?
kupuje 10 tanich noclegow a potem co dostaje ? taki sam standart czy jakis wypasiony hotel ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Gru 2015 10:58 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
Tak wyczytałem gdzieś w Internecie, a potem sprawdziłem na ich stronie http://pl.hotels.com/customer_care/faq.html#2973

Cytuj:
Czy otrzymam od serwisu Hotels.com fakturę po zarezerwowaniu hotelu?
Serwis Hotels.com nie może wystawiać faktur, ale potwierdzenie rezerwacji służy również jako dowód zapłaty.


Napiszę do nich w tej sprawie bo jeśli płaci się na miejscu w hotelu (a nie przez internet) to fakturę powinien wystawić już hotel.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:00 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
ssebek napisał(a):
Hotels.com nie wystawia faktur, raz prawie się nadziałem.
oczywiście, że wystawia
a w zasadzie wystawiasz sobie sam - logujesz się -> twoje rezerwacje -> podgląd rezerwacji -> wyświetl i wydrukuj rachunek -> wypełniasz formularz:
Załącznik:
ssl-pl.hotels.com faktura.png
ssl-pl.hotels.com faktura.png [ 36.42 KiB | Obejrzany 14180 razy ]
sprawdzone

-- 09 Gru 2015 10:02 --

michcioj napisał(a):
ok, ale to dziala w praktyce ta 11 noc dla ciebie ?
kupuje 10 tanich noclegow a potem co dostaje ? taki sam standart czy jakis wypasiony hotel ?
dostajesz w praktyce zwrot 10% od każdego noclegu, więc za 10 tanich dostaniesz jeden tani
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:07 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
w sumie wychodzi na to, ze calkiem calkiem jest ten program :)
tj. 10 procent na noclegi zwrotu w hotels.com do tego w tym momencie 10 procent rowniez zwrotu
w quidco.com
no i.... czy jestesli zarezerwuje jakis hotel z accora np. novotel czy dostane rowniez punkty accorhotels ?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:08 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Nie, ostatnio tego bardzo pilnują (rezerwacja przez pośrednika)
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
michcioj uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:11 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
michcioj napisał(a):
ok, ale to dziala w praktyce ta 11 noc dla ciebie ?
kupuje 10 tanich noclegow a potem co dostaje ? taki sam standart czy jakis wypasiony hotel ?

Liczy się średnia cena z tych 10 nocy. Ale możesz też dopłacić różnicę, jeśli 11 noc, chcesz w hotelu, który jest droższy niż tak policzona średnia.
Nie korzystam z tego programu służbowo, ale wydaje się dobry dla osób dużo podróżujących po Polsce, po miastach gdzie nie ma hoteli sieciowych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:18 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5134
srebrny
michzak napisał(a):
Nie, ostatnio tego bardzo pilnują (rezerwacja przez pośrednika)

spoko, dzieki.
ale jakos ostatnio ciezko mi i tak wykorzystac punkty accora, a 10 procent na kolejna rezerwacje wydaje sie byc kuszaca propozycja :)


Ostatnio edytowany przez michcioj, 09 Gru 2015 12:03, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:22 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
To nie jest 10% na kolejną, żeby było jasne. :D
To jest 11 noc darmowa, po odbyciu 10.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:22 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
pemat napisał(a):
sprawdzone

I bez problemu w firmie takie coś mi rozliczą ? Nie chcę na pałę próbować bo czekają mnie w przyszłym tygodniu 4 noclegi i jak się okaże, że mi nie oddadzą 1500zł bo zamiast faktury mam takie nie wiadomo co :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:25 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6180
HON fly4free
tak, rozliczyłem ten nocleg w firmie


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 09 Gru 2015 11:50, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
ssebek lubi ten post.
ssebek uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 09 Gru 2015 11:26 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
Dzięki, to już mam nowy program lojalnościowy :)

A i jeszcze mam pytanie, czy byłbyś tak dobry i sprawdził u siebie ile liter może być w pierwszym okienku "nazwa firmy". W profilu nie mieści mi się nazwa mojej firmy 37 znaków, już ze spacjami.

Zrobiłem pierwszą rezerwację no i jak na początku ceny były w pln to teraz wszystko wyświetla się w €, więc rozumiem, że dostanę po dupie na przewalutowaniu z polskiej karty kredytowej w pln oraz na rachunku będzie też kwota w € ?

edit. Nie było pytania, po prostu hotel Qubus rozlicza w euro, a reszta hoteli normalnie mi wskoczyła w PLN :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 12 Sty 2016 22:45 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 416
srebrny
Wykorzystałem już dwa bezpłatne noclegi z Hotels.com płacone w euro i mam następne 8 noclegów też w euro.Jak zostanie uśredniona cena jeśli kupię dwa noclegi w innej walucie.Pytanie drugie bo nigdy niekupowałem za pln-czy ze strony polskiej Hotels.com ściągnie mi kwote pokazaną w pln, czy będzie przewalutowanie /hotel na Malcie/ Z przekierowania z Trivago na Hotels.com jest różnica 40pln z polskiej strony,3euro,w funtach bez różnicy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 14 Sty 2016 10:24 

Rejestracja: 09 Gru 2015
Posty: 15
Uzbierałem już 8 noclegów i mam pytanie. Jak dojdę do 10 i od razu nie wykorzystam darmowego to czy dalej od nowa mogę zbierać następne czy dopiero jak wykorzystam ten darmowy nocleg ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 14 Sty 2016 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Mozesz zbierac dalej. U mnie wisza teraz chyba 3 do wykorzystania.

Na pytanie @miro13 nie odpowiem - nie zastanawialem sie nad tym za bardzo ;)
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 44 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group