Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#81 PostWysłany: 21 Lut 2018 15:39 

Rejestracja: 14 Lip 2016
Posty: 94
Słuchajcie a ile dawaliście baksziszu?W hotelu, w knajpach, jak jechaliście na wycieczkę itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#82 PostWysłany: 21 Lut 2018 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4512
złoty
ja, przy wymianie w hotelu Strand, gdzie był b. dobry kurs do $, poprosiłem kasjera o dwudziestki i te dawałem, po reakcjach zauważyłem, że byli zadowoleni i jak tylko nas widzieli np. kelnerzy przy stoliku to wino mieliśmy szybciej niż sami przynieśliśmy jedzenie,
ogólnie lepiej znają wartość swojej waluty, tzn. ile za to mogą kupić w swoich miasteczkach niż jak dostaną dolara albo jeszcze gorzej €, które muszą potem wymienić na papierki, także 10 funtów też uważam za wystarczające, szczególnie dla tych młodych chłopaków, którzy i tak większość oddają rodzinie na utrzymanie
Góra
 Profil Relacje PM off
Santina lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#83 PostWysłany: 22 Lut 2018 09:08 

Rejestracja: 14 Lip 2016
Posty: 94
A jakiś prosty sposób do zapamiętania ile ich pieniążków jest na nasze?W Izraelu najprościej-1:1;-))
A propos wymiany w hotelu-wymieniają w każdym hotelu?Śpimy w Bayu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#84 PostWysłany: 27 Lut 2018 23:02 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 5
Podacie nr do Ahmeda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#85 PostWysłany: 28 Lut 2018 10:10 

Rejestracja: 14 Lip 2016
Posty: 94
+20 100 492 9368 maj frend Ahmed
Enjoy;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#86 PostWysłany: 28 Lut 2018 22:07 

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 17
Właśnie dostałem informację od Sofitel że dopłata do AI poszła w górę obecnie 30 USD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#87 PostWysłany: 28 Lut 2018 23:50 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
Gdzie najkorzystaniej można zarezerwować nocleg w Strandzie albo Wekali, razem z All-inc? Bezpośrednio na ich stronie, Booking (ceny w sumie porównywalne)? Na wszystkich innych portalach (hotels.com, expedia etc) jest tylko opcja ze śniadaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#88 PostWysłany: 01 Mar 2018 07:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
W Wekali doplata na miejscu do Soft all 12 e, hard all 15 e/os.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#89 PostWysłany: 01 Mar 2018 11:03 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
wtak napisał(a):
W Wekali doplata na miejscu do Soft all 12 e, hard all 15 e/os.

Hmm, jak to jest. Kupując sam pokój ze śniadaniem poprzez booking, expedię czy stronę hotelu z podatkami to koszt ok 37 usd / dobę. Z all-inc dla dwóch osób to ok 51 usd / dobę (licząc z podatkami etc): https://gc.synxis.com/rez.aspx?from=pri ... o=&rooms=1

Czyli dopłata wychodzi ok 14 usd dopłaty do all ale za całość, nie za osobę. Gdzie tkwi haczyk? Bo chciałabym wykupić noclegi z all poprzez stronę Wekali, ale tu wszyscy piszecie, że lepiej dopłacić na miejscu, tylko jakby nie liczyć wychodzi mi to mniej korzystnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#90 PostWysłany: 02 Mar 2018 11:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4512
złoty
po pierwsze, zawsze na miejscu wychodzi drożej, a po drugie po co jechać do Wekali, hotel najsłabszy i jeszcze b. daleko od plaży, zdecydowanie warto trochę dopłacić do Stranda i sobie iść na plażę kiedy i ile się chce
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#91 PostWysłany: 02 Mar 2018 13:07 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
Pewnie masz rację, ale akurat w tym momencie te 60zl więcej za pokój to dla mnie dużo :) czy bardzo daleko od plaży to bym nie powiedziała, przecież to koło kilometra. Ale dzięki za opinię :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#92 PostWysłany: 02 Mar 2018 14:00 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Z Wekali na plażę i z powrotem kursują otwarte darmowe busy co godzinę/półtora zależnie od pory dnia. Hotel Strandowi nie ustępuje zbytnio. Właściwie nie zauważyłem różnic. Przy Wekali jest centrum handlowo - gastronomiczne. Plaza przy Strandzie słaba. Lepiej korzystać z plaży przy Sofitelu.
P.S. Kiedy się wybierasz i ile osób?
Góra
 Profil Relacje PM off
yosanne uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#93 PostWysłany: 02 Mar 2018 14:06 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
Dla mnie najważniejsze, że będzie słońce ;) hotel jest drugorzędny. Dlatego biorę najtańszy ;)
Chociaż podoba mi się basen w Wekali i zjeżdżalnie.
Przy okazji, orientuje się ktoś, czy w marcu on jest jeszcze podgrzewany?

A lecimy z KTW do OVD 12-16 marca, 2 osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#94 PostWysłany: 03 Mar 2018 22:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4512
złoty
2 razy ( pierwszy i ostatni) byłem w hotelu w Egipcie z busem na plaże, także ja bym dopłacił bez wahania, standard, a szczególnie wyżywienie to jest duża różnica, plaża w Strandzie jest taka sama jak w Sofitelu, co najwyżej różnią się dostępnością do rafy, basen wystarczy jak jest już wyremontowany w Wekali ?, ja bym najpierw sprawdził
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#95 PostWysłany: 04 Mar 2018 08:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Wekala ma b. dobry stosunek jakości do ceny, jest ładnie położona, ma nowiutkie zjeżdżalnie do basenu. Personel pomocny i miły.
Jakość i różnorodność posiłków również b. dobra.
Polecam oburącz :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
yosanne lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#96 PostWysłany: 04 Mar 2018 12:35 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
kostek966 napisał(a):
plaża w Strandzie jest taka sama jak w Sofitelu, co najwyżej różnią się dostępnością do rafy,

Na rafie najbardziej nam zależy, bo chcemy posnorkowac. Z tego co wiem, to plaża Wekali jest zaraz obok tej z Sofitela i niedaleko pomostu. I to nam pasuje. Ze Strandu i tak byśmy chodzili na tę sofitelowa a to prawie taka sama odległość jak z Wekali, tylko nie ma busów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#97 PostWysłany: 04 Mar 2018 13:08 

Rejestracja: 30 Sie 2010
Posty: 355
niebieski
Plaża jest ta sama. Sofitel i Strand są przy tej samej plaży,możesz korzystać z każdego miejsca, tylko Przy Sofitelu jest "lepszy kawałek" z pomostem z którego jest zejście bezpośrednio na rafę. Busik jeżdzi wszędzie tzn. robi kółko Wekala-Sofitel-Strand i z powrotem. Cały przejazd to kilka minut. Dojście z Wekali do Sofitela ok 10 min. wolnym krokiem na przełaj. Baseny i bary plażowe z napojami - możesz korzystać bez żadnych problemów z wszystkich. Tzn w Wekali, Sofitelu i Strandzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
yosanne uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#98 PostWysłany: 04 Mar 2018 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
Doprecyzowując:
Jeden bus wahadłowiec jeździ na trasie Wekala-plaża Wekala (czyli Sofitel obok), drugi bus na trasie Wekala-Strand :)
Jeden odjeżdża sprzed Wekali, a drugi zza Wekali :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#99 PostWysłany: 04 Mar 2018 18:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4512
złoty
najlepsza rafka jest za Sofitelem, najlepiej pójść jakieś 300-500 m za Sofitel, wejść do wody i płynąć w kierunku pomostu Sofitela wzdłuż rafy i z falą, i mieć płetwy albo buty na nogach, bo blisko brzegu widziałem częściowo zakopaną w piachu szkaradnicę, a skrzydlice też pływają blisko pomostu, ja pływam w piance, a i tak czułem na rękach dotyk małych meduz, mimo że te które widziałem starałem się omijać, ogólnie jest ok, bo jest dość płytko i piaszczysto, więc jak słońce świeci to widoki b. dobre
Góra
 Profil Relacje PM off
yosanne uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hotele All w Tabie
#100 PostWysłany: 04 Mar 2018 19:30 

Rejestracja: 16 Sty 2016
Posty: 64
A orientujecie się, czy można na miejscu w hotelu wykupić jakieś wycieczki? Quady, wyspa Faraona, klasztor św. Katarzyny?
Góra
 Profil Relacje PM off
michcioj lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 239 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group