Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Kwi 2012 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 67
Zbanowany
Niedawno było głośno o deal'u HotelClub.com na Gruponie UK. Ja również kupiłem dla siebie i na prezent. Ten mój przeszedł bez problemu - drugi na prezent przy-spożył problemów.

Jako że kupon jest ważny do Maja zarejestrowany został pod koniec marca. Po otrzymaniu maila z loginem i hasłem, czekaliśmy na doładowanie konta. Po ponagleniu wysłanym do nich, na początku nie odpowiadali. Gdy wysłaliśmy wiadomość do wiadomości Groupona UK to ku mojemu zaskoczeniu próbują robić z nas wariatów. Odpowiedzi są tak zabawne że pozwolę sobie wkleić.

1.
"Thank you for your e-mail.

With reference to your e-mail enquiring about the Groupon member rewards, please be advised that we are unable to provide you the Groupon member rewards as you registered after the cut off date so we cannot honour it. Please note that as per the terms and conditions deal needs to be purchased before 19th March 2012 and its should be redeem before 11th May 2012. The Groupon offer is now closed. If you require a refund, please contact Groupon directly.

Please note that for any further information, we also recommend you to visit the Groupon website: http://www.hotelclub.com/promo/grouponuk/ as they will be providing the refund from their end. Incase of any difficulty, you can reach them at the below mentioned details and they will be more than happy to assist you:

E-mail: support@groupon.co.uk
Phone: +02035100410 (Weekdays 09:00 AM to 06:00 PM)
"


2.
"Than you for your e-mail.

With reference to your enquiry regarding your Groupon Hotelclub Voucher, please note that as per the Terms and Conditions, you must register your account on March 19, 2012 to claim your 80 HotelClub Member Rewards. Upon further investigation made, your account was registered on March 28, 2012.

The Groupon offer is now closed. We suggest you to kindly contact Groupon directly on the details provided below:
"


3.
"Thank you for your further correspondence. We would like to inform you of our final reply and position.

We regret you continued concern about the Groupon promotion. Please be advised that the deadline for the registration of the Groupon promotion with HotelClub was last March 19, 2012. You have purchased the Groupon last March 10, 2012, however as per checking your registration, we found out that you registered only last March 28, 2012. In accordance with this condition of the Groupon Promotion, we are sorry to inform that we are unable to honour your Groupon code.

The Groupon offer is now closed. We suggest you to kindly contact Groupon directly on the details provided below:
"


Oczywiście, w regulaminie deal'u ani regulaminie HotelClub nie ma mowy o dacie rejestracji 19 Marzec - jest to ewidentna próba oszustwa. Podejrzewam, że mogę nie być jedyny (na niemieckich forach już o tym głośno), sugerują na poczekanie na odpowiedź od Groupon uk - support@groupon.co.uk - a gdy to nie pomoże, gdy nie będzie chęci zwrotu środków, po min. 30 dniach od daty zrealizowania kuponu do swojego banku i zgłoszenie reklamacji chargeback.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2012 09:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
dziwne, u mnie 2 kupony bez problemu zostaly zarejestrowane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Kwi 2012 09:33 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Przecież jasno w warunkach oferty było to opisane:

"Expires 11 May 2012. Valid for hotel stays up to 31 December 2012.
Limit 1 per person. Groupon activates Fri 16 March 2012 at 8pm."

oraz dalej:
"Within 36 hours of registration, HotelClub will apply £50 worth of Member Rewards to your account which can be used towards hotel bookings."

czyli czas do rejestracji był do 16 marca, a doładowanie nalpóźniej do 16 marca. co jeszcze jest niezrozumiałe?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez dyzu, 04 Kwi 2012 12:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Kwi 2012 09:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 67
Zbanowany
dyzu napisał(a):
Przecież jasno w warunkach oferty było to opisane:

"Expires 11 May 2012. Valid for hotel stays up to 31 December 2012.
Limit 1 per person. Groupon activates Fri 16 March 2012 at 8pm."

oraz dalej:
"Within 36 hours of registration, HotelClub will apply £50 worth of Member Rewards to your account which can be used towards hotel bookings."

czyli czas do rejestracji był do 16 marca, a doładowanie nalpóźniej do 19 marca. co jeszcze jest niezrozumiałe?



Ręce opadają... Nie ma nigdzie mowy o rejestracji, tylko jest tyle, że kupon jest ważny do Maja, a aktywacja będzie miała miejsce w przeciągu 36 godzin.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Camille, 04 Kwi 2012 09:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Kwi 2012 09:51 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Czego nie rozumiesz? Miałeś aktywować kupon na ich stronie do 16 marca. Do 11 maja nagrodę należało wykorzystać poprzez rezerwację wybranego hotelu.

"Groupon activates Fri 16 March 2012 at 8pm."
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez dyzu 04 Kwi 2012 12:25, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Kwi 2012 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 67
Zbanowany
dyzu napisał(a):
Czego nie rozumiesz? Miałeś aktywować kupon na ich stronie do 16 marca. "[/i]


16-tego to kupon stał się aktywny... Wykorzystanie jego (czyli rejestracja) do Maja. Takie to trudne do zrozumienia :P Cytujesz warunki, gdzie nie ma żadnego logicznego ciągu między datą aktywacji kuponu a wydumaną datą 19 marca o której piszesz
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Camille, 04 Kwi 2012 09:58, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Kwi 2012 09:57 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
Napisałeś:

"Jako że kupon jest ważny do Maja zarejestrowany został pod koniec marca."

A zapis:"Groupon activates Fri 16 March 2012 at 8pm." rozumiem, że nalezy go aktywować do 16 marca, a nie że jest aktywny od 16 marca.

sorry, ale może inaczej tłumaczysz sobie zapis.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Kwi 2012 10:01 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
@dyzu: w warunakch nie ma mowy o dacie rejestracji, tylko do kiedy można wykorzystać kupon.
Kupony stały się aktywne od 16 marca tzn. OD TEJ DATY może ich używać, po przeprowadzeniu rejestracji.

Dodam że ja jeden ze swoich rejestrowałem 20 marca, 21 marca dostalem potwierdzenie zaladowania konta.


Ostatnio edytowany przez marek2011, 04 Kwi 2012 10:04, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Kwi 2012 10:02 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 306
niebieski
Ja aktywowałem 15.03 i też mam brak środków, drugie było 14.03 i już skorzystałem z noclegu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Kwi 2012 10:03 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
kwestia interpretacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 04 Kwi 2012 11:19 

Rejestracja: 20 Sty 2012
Posty: 256
dyzu napisał(a):
kwestia interpretacji

Ale Twoja interpretacja jest wyjątkowo dziwna bo NIGDZIE nie jest napisane że kupony trzeba aktywowac 16go czy tez dzień, dwa, lub 3 po 16 marca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 04 Kwi 2012 12:07 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 162
Maciek25 napisał(a):
dyzu napisał(a):
kwestia interpretacji

Ale Twoja interpretacja jest wyjątkowo dziwna bo NIGDZIE nie jest napisane że kupony trzeba aktywowac 16go czy tez dzień, dwa, lub 3 po 16 marca.


Dokładnie. Sorry dyzu, ale to co napisałeś za nic nie wynika z przytoczonego zapisu. To nie tyle kwestia interpretacji co Twojej nadinterpretacji :) Ewentualnie pomyłki groupona/hotelsclub.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group