Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Sie 2011 18:24 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 24
Witam,
szukam taniego, sprawdzonego hostelu w Bukareszcie.
Wszelkie sugestie mile widziane :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast Wczasy w Egipcie: tydzień w 4* hotelu z all inclusive od 2005 PLN. Wyloty z 5 miast
#2 PostWysłany: 03 Kwi 2014 11:04 

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 555
Loty: 375
Kilometry: 618 633
niebieski
W ostatnich dniach mieliśmy zarezerwowany Hotel Uranus (zwany też Cameilei). Hotel usytuowany na ulicy Strada Cameilei, na południe od dworca kolejowego Gara de Nord (ok. 15 minut spacerkiem). Okolica szału nie robi, ale jest bezpiecznie. 3 razy wracaliśmy wieczorami lub nocą i nikt nas nie zaczepił. Na przeciwko hotelu jest sklep całodobowy.
Pokój szału nie robił, ale było czysto i schludnie.
Za pokój 3 osobowy na 3 noce zapłaciliśmy 78 euro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 03 Kwi 2014 13:12 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 132
Loty: 29
Kilometry: 41 921
Ja ostatnio klepnelam 2 noce dla 3 osob w hotelu Tranzzit, cenowo niezle, ale korzystalam z upustu z greckiego airfast.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Wrz 2014 18:07 

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 24
Loty: 66
Kilometry: 79 987
My też spaliśmy w Uranusie, bardzo dobra miejscówka, droga prosta z dworca kolejowego, pokoje czyste, okolica mimo że nie wygląda to jest bezpieczna, nocleg dla dwóch osób 93 zł, w recepcji dostaniecie mapę Bukaresztu, Wi-Fi działa szybko
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Wrz 2014 18:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 193
Polecam Hello Hotels- 5 min pieszo od Dw. Głównego Gara de Nord. Spałem w nim na samym początku września za 11€ za 2 osoby.

https://maps.google.pl/maps/place?oe=ut ... nord&cid=0

Pokoje minimalistyczne i specyficzne. Mimo, że ma tylko ** gwiazdki to spokojnie zasługuje na min. 3*** rumuńskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Wrz 2014 13:21 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Ten ? http://www.booking.com/hotel/ro/hello-hotels.pl.html
pytam bo cena jakieś 5 x wyższa niż piszesz...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 22 Wrz 2014 17:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Cze 2013
Posty: 193
Wirecki1 napisał(a):
Ten ? http://www.booking.com/hotel/ro/hello-hotels.pl.html
pytam bo cena jakieś 5 x wyższa niż piszesz...


Tak dokładnie ten Hotel. Minusem może być hałas w pokoju z kanalizacji ;p
Z tego co teraz widzę to jest 31€/doba. Braliśmy 4 doby także może była jakaś promocja wtedy. Szukane przez Trivago.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Noclegi w Bukareszcie
#8 PostWysłany: 10 Sty 2015 00:02 

Zrobiliśmy sobie mały trip z Budapesztu przez Bukareszt na weekend na koniec stycznia. Jesli chodzi o sam Budapeszt ,to mały problem. W Bukareszcie zamierzamy pozostać na weekend 31 st - 1 luty i wrócić przez Brukselę do Warszawy 2 lutego. Kiedyś na forum opisany był weekend w Bukareszcie ,ale nie mogę go znależść. Co do noclegów sprawa jest nierozwiązana,jako najtańsza stolica UE jednak nie oferuje hotelu za 100 zł tak jak pisano. Może ktoś, kto był ostatnio ,poleci fajny nocleg w centrum w podobnej cenie, oraz dobrą knajpkę aby wieczorami tam posiedzić. Z tego co szukałem najlepszy wydaje mi się hotel Tripoli w cenie ok 25e/100 ron doba. Może jakieś sprawdzone w cenie 100-150 zł/ron
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Mar 2015 13:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
Orchidea Hotel
Bardzo polecam, wiem ze drogi ale jak czasem ktoś znajdzie jakiś kupon :) to polecam.
Śniadania naprawdę dobre - buffet. Pokoje to takie mieszkania. Miałem dla 3 osób i pokój miał 125m2.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Mar 2015 13:13 

Rejestracja: 08 Paź 2014
Posty: 22
Ja byłem ze 3 tygodnie temu na weekend przez Charleroi. Nie polecam popularnego hotelu Basarab koło Gara D Nord. Jest to jeden z tańszych hoteli i ma w miarę dobre oceny np. na booking, ale mi się nie podobało-m.in ciasnota i smród z kanalizacji. Plusem było dobre wi-fi. Chyba lepiej zapłacić drożej i znaleźć coś lepszego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:21 

Jesli jedziecie do Bukaresztu to nie wybierajcie tanich hoteli takich do ok.100 lei lub 20 e z portali rezerwacyjnych. Cena za pokój o normalnym standardzie tj te 3* jest od 35 e. Byłem niedawno i z booking zaklepałem sobie bez podawania danych, 4 hotele na ten termin. Byłem w kazdym z tych czterech i popełniłem duzy błąd ,bowiem wybrałem w podobnej cenie tj.21e/doba najlepiej prezentujący się hotel Stars 3* Nigdy nikomu go nie polecam nawet za 2 e . Jeden wielki syf na kółkach. Recepcja przywitała mnie "o ktoś wszedł ,no ico z tego? " dziewczyna miała to gdzieś ,że przyszedł klient. Płatność od razu nim zobaczysz pokój do łapki i masz klucz ,rób co chcesz dalej. W pokoju nie było nawet wieszaka na kurtkę ,a TV z reklamy jako płaski 32" okazał się starym niedziałającym gratem z 90 lat. Resztki starego jedzenia i opakowania walały się po podłodze która się cała kleiła do butów. Zadne Wi Fi nie działało. Łazienka to już pożal sie Boże, nie widziałem większego syfu z gównem niedomytym w sraczu. Dostałem trzeci najlepszy pokój po negocjacjach standartem 1* gdzie musiałem czekać godzinę na posprzątanie, o godz 20 mocno zmęczony wróciłem a pokój był z grubsza uprzątnięty, ale powiedziano mi ze pościeli nie zmieniono??? Zrezygnowałem,nie mogąc odzyskać zapłaty po tym jak popsuł się zamek w drzwiach i czekaliśmy na slusarza. Oddała mi moje 42 euro w gotówce i wróciłem do hotelu Sir Gara de Nord 1* za 19 e/doba bez łazienki ale czystego. Polecany hostel Bizanthin też miałem zareezerwowany ,ale to stara rudera pełna różnych typów którzy odstraszyli mnie jak tam zawitałem na chwilę. Obok dworca jest tez hotel Andi 3* on spełnia tą klasę jednak kosztuje 40 e
Góra
 PM off
lasan82 uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 25 Mar 2015 22:33 

Rejestracja: 08 Mar 2014
Posty: 429
Loty: 53
Kilometry: 90 635
niebieski
Byliśmy grupą (6 osób), więc zaklepaliśmy sobie mieszkanko z bookingu - https://www.booking.com/hotel/ro/exclusive-apartment-bucharest.html. W rzeczywistości nie wygląda tak ładnie jak na zdjęciach. Oczywiście jest bardzo czysto, świeża pościel i ręczniki oraz wydajne wifi. Natomiast jest sporo niedoróbek w wykończeniu, porysowany parkiet, przeciekająca wanna (mają naprawić), ale jak za cenę 10euro/noc/os w takiej lokalizacji (200m do Piata Unirii) i z częściowym widokiem na parlament to zdecydowanie mogę polecić! Słaby kontakt mailowy, ale dzwoniłem na infolinie bookingu i oni wszystko mi ustalali w kilkanaście minutek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 15 Kwi 2015 11:15 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Podzielę się informacjami o dwóch sprawdzonych przeze mnie osobiście tanich miejscach noclegowych w Bukareszcie.

X-Hostel Bucharest (Strada Bălcești 9)
nocleg w pokoju z ośmioma łóżkami - EUR 7,99
Dość spory hostel, recepcja w barze w podpiwniczeniu, małe piwo na powitanie.
Sporo toalet, kuchnia w fatalnym stanie, raczej nie nastawiałbym się na jej używanie (okazyjnie kubek, brak nawet herbaty)
Dość mocno imprezowe miejsce, do tego stopnia, ze o 8 rano spotkałem kogoś śpiącego w WC, współlokatorzy spali w dzień, imprezowali w nocy i nie był to tylko alkohol . Obsługa bardzo miła, ale jeśli w ogóle polecam tylko sporym grupom, cały pokój, itd. Na pewno nie zabrałbym tam młodzieży, dzieci itp. Lokalizacja całkiem dobra. Do zdjęć na booking.com sporo trzeba było sprzątać...

Little Bucharest Old Town Hostel (Smardan street 15, drugie piętro)
nocle w pokoju z 8/10 łóżkami - EUR 8,50
Super lokalizacja, w środku starego miasta. Czysto, sucho, jasne pokoje, popielniczka na klatce schodowej ( w środku przestrzegany zakaz palenia). Hostel zajmuje b.duże mieszkanie, kameralna atmosfera. Spora i dobrze wyposażona kuchnia z dużym stołem. Miła obsługa. Czysta łazienka. Zdjęcia na booking.com bardzo dobrze dodają wystrój. Zdecydowanie polecam.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Wrz 2016 11:28 

Rejestracja: 31 Mar 2015
Posty: 40
Loty: 28
Kilometry: 32 819
Polecam hostel Bucur's Shelter
Nocleg w 6 osobowym pokoju ze śniadaniem i wifi - 40 złotych
Miła atmosfera,może to przypadek ale jak ja tam spałem to prawie sami Polacy.Hostel znajduje sie około kilometra od centrum.100m dalej duży sklep spożywczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 15 Lis 2016 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 107
Loty: 99
Kilometry: 100 598
Gorąco polecam Book-A-Rest, za noc w 4-osobowym zapłaciłem 35 zł. Dojazd metrem do stacji Universitate, potem z buta jakieś 15-20 minut lub tramwajem/trajtkiem. Na terenie oprócz standardu (łazienka, szafki, kuchnia) także pub, kawiarnia i... teatr :)
http://www.booking.com/hotel/ro/book-a- ... el.pl.html
_________________
My FlightRadar24

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 27 Lis 2017 14:45 

Rejestracja: 03 Maj 2017
Posty: 82
Loty: 66
Kilometry: 79 244
Hostel Globe (Bulevardul Dacia 53) - Bardzo dobry dojazd linią 783 z lotniska. Trzeba wysiąść na Piata Romana i stamtąd już raptem 5 minut pieszo. Pokój 2-osobowy ok. 50 zł. Za taką cenę oczywiście bez luksusów, ale czysto, świeża pościel i ręczniki, wygodne łóżko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 23 Sty 2018 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
W Bukareszcie spałem w Dalin Hotel i mam mieszane odczucia. Lokalizacja perfekcyjna i pokój przyzwoity. Za to totalnie niepraktyczna łazienka z wanną dla karłów; nie zrozumiałem, dlaczego zamiast tego nie dali to prostu prysznica?
Co do śniadań: pierwszego dnia 6 dań do wyboru i rewelacyjny omlet z szynką; drugiego dnia, gdy już zastanawiałem się co tym razem wybiorę, strzał w pysk - kucharza nie ma w niedzielę i jedynie tosty i talerz obkładu :(
W domyślnej cenie - nie polecam; jeśli uda się wyrwać dobrą cenę - można.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 20 Maj 2019 18:09 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 107
w lipcu wybieramy sie na 3 dni po raz pierwszy do Bukaresztu, jaką dzielnicę /okolicę polecacie? zależy nam żeby wszystko było blisko, najlepiej blisko metra, i żeby nie było za głośno ;) czy Stare Miasto będzie ok? czy może bliżej Parlamentu?

ps szukamy mieszkania dla 6 osób + dziecko 2 lata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group