Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#21 PostWysłany: 08 Cze 2013 18:06 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2012
Posty: 2240
illumanti napisał(a):
Pokój (chyba 301 albo 303) miał w pokoju prywatną saunę

To, że nie było klimatyzacji można było napisać wprost :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#22 PostWysłany: 25 Lis 2013 13:43 

Nocowałem ostatnio w Hilton Garden i wszystko bez zarzutu. Do Rynku co prawda konieczny jest 20 min spacer, ale nie musi to być wadą, szczególnie, że rzeszowski Rynek jest w weekend dość mocno imprezowy :)
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#23 PostWysłany: 07 Gru 2013 22:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 213
Loty: 218
Kilometry: 137 159
niebieski
Zaś cenowo w drugą stronę, już na samym Rynku, jest Schronisko PTSM "ALKO" http://www.ptsm-alko.pl/
Prawie jak hostel ale za to za 60 zł. za 2-osobowy pokój (z łazienką w korytarzu), plus 10 zł. za pierwszą noc jeśli bierze się ich pościel.
Minus jest taki, że o 23:00 zamykają budynek, ale to akurat nie problem - imprezę z położonego po sąsiedzku Starego Browaru można przenieść do pokoju ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#24 PostWysłany: 12 Sty 2014 21:39 

Rejestracja: 12 Sty 2014
Posty: 1
wersatis napisał(a):
Witajcie

Poszukuje dobrego noclegu za max 60 zł za os na terenie Rzeszowa. Zależy mi na noclegu dla 4 os. Z góry dziękuje za sugestie.

Miłego popołudnia. Rafał


Ja zawsze zatrzymuję się na zjazdach w hotelu Iskra, więc śmiało mogę Ci polecić. Pokoje są komfortowe, obok restauracja, a do tego jeszcze są zniżki studenckie. Tutaj masz ich ofertę - http://www.hoteliskra.pl/Oferta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#25 PostWysłany: 12 Sty 2014 22:48 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Hotel Polonia naprzeciw dworca PKP
moge polecic .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#26 PostWysłany: 12 Sty 2014 23:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 380
niebieski
Co to za koncert dokładnie bo nie mogę znaleźć za bardzo info a akurat w tym samym czasie będę w Rzeszowie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#27 PostWysłany: 13 Sty 2014 00:43 

Rejestracja: 26 Sie 2013
Posty: 69
Jesli to koncert w parku Sybirakow to zapewne chodzi o koncert " Jednego Serca - Jednego ducha" taki tam religijny sped
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#28 PostWysłany: 10 Mar 2014 23:42 

Rejestracja: 19 Sty 2012
Posty: 132
Loty: 29
Kilometry: 41 921
Polecam hotel Eden, 90pln za 2-os pokoj, autobusem ok. 15 minut jazdy od centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#29 PostWysłany: 13 Mar 2014 19:05 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
Ludzie, patrzcie na daty postów, przecież o tym koncercie wspominano 2 lata temu w Wy nagle wyskakujecie jak Filip z konopii... :lol:

BTW hotel Eden na sam nocleg jest ok choć nie ma co się po nim spodziewać jakichś rewelacji, wokół niestety nie ma nic gdzie można by pójść coś zjeść, napić się, trzeba do centrum zaiwaniać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#30 PostWysłany: 13 Mar 2014 19:21 

Rejestracja: 09 Gru 2012
Posty: 538
Loty: 189
Kilometry: 213 328
niebieski
KrzYchuu napisał(a):
Co to za koncert dokładnie bo nie mogę znaleźć za bardzo info a akurat w tym samym czasie będę w Rzeszowie.


Daj znac jak było :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nocleg Rzeszów
#31 PostWysłany: 18 Mar 2014 15:23 

Rejestracja: 03 Lis 2012
Posty: 2784
Loty: 154
Kilometry: 151 837
niebieski
Tylko, że to jest ponad 30 km od Rzeszowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#32 PostWysłany: 08 Paź 2014 12:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Polecam hotel Bristol położony w samym Rynku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
mkdabr lubi ten post.
 
      
#33 PostWysłany: 08 Lis 2014 19:01 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
illumanti napisał(a):
A Rzeszów sam w sobie świetne miasto. Moja połowa, która nie zna polskiego, została złapana przy okazji przez ochronę w Tesco za kradzież - niezapłacona reklamówka ;-)

To niestety urok samoobsługowych kas i intuicyjności ich obsługi. Reklamówki, jeśli dobrze pamiętam, są automatycznie doliczane jeśli się samemu nie wpisze zera przy wyborze ilości...

Co do postu wyżej... dla mnie taka rekomendacja nie poparta żadnymi argumentami jest nic nie warta. Hotele też potrafią uprawiać PR w Internecie (co nie znaczy, że akurat uważam poprzednika za pracownika hotelu).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 08 Lis 2014 19:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
tmk napisał(a):
illumanti napisał(a):
A Rzeszów sam w sobie świetne miasto. Moja połowa, która nie zna polskiego, została złapana przy okazji przez ochronę w Tesco za kradzież - niezapłacona reklamówka ;-)

To niestety urok samoobsługowych kas i intuicyjności ich obsługi. Reklamówki, jeśli dobrze pamiętam, są automatycznie doliczane jeśli się samemu nie wpisze zera przy wyborze ilości...

Co do postu wyżej... dla mnie taka rekomendacja nie poparta żadnymi argumentami jest nic nie warta. Hotele też potrafią uprawiać PR w Internecie (co nie znaczy, że akurat uważam poprzednika za pracownika hotelu).


Spędziłem kiedyś noc w tym hotelu i mi się po prostu podobało...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#35 PostWysłany: 15 Lut 2015 17:21 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 132
Ja ostatnio miałam okazję do przetestowania Blue Diamond. Znajduje się na obrzeżach Rzeszowa, koło lotniska. Lokalizacja idealna jak dla mnie.
Hotel ma bodajże 4 gwiazdki, cena za dobę około 200zł/pokój.
W cenie śniadanie full wypas.
Dodatkowo fajną atrakcją jest mały basen z barem w środku, jacuzzi i kompleks saun. Ze wszystkiego można korzystac bez ograniczeń. Czynny chyba do 22 więc spokojnie można się wieczorem zrelaksowac.
Pokoje bardzo ładne, grama kurzu nie ma. Na wyposażeniu uzupełniona lodówka + cennik do produktów, kawa i herbata po dwie sztuki, mydło i szampon w dozownikach, waciki, patyczki do uszu, drobiazgi do czyszczenia butów, igła i nitki w pakiecie :)
No i baaaardzo, ale to baaaardzo polecam restaurację hotelową. My mieliśmy pakiet dla dwóch osób/80zł w sumie, w tym była zupa, drugie danie i deser do wyboru. REWELACJA. Powiem szczerze - nie pamietam keidy ostatnio jadłam tak dobre jedzenie ( a dodam, że w restauracjach wszelkiej maści stołuję się niestety na codzień).
_________________
Zapraszam na emigracyjnego bloga...
https://12lapprzezswiat.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#36 PostWysłany: 15 Lut 2015 17:46 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
kaviorwiki napisał(a):
Polecam hotel Bristol położony w samym Rynku.


Również polecam - cenowo bardzo przystępnie (nocleg w weekend poniżej 200 zł bez żadnych "tricków"), pokoje rewelacyjne, obsługa bardzo miła. Tylko uwaga na hotelowe taxi, ma chyba włączoną jakąś taryfę X ;)
Z niektórych pokojów widok na sam Rynek, co jak dla mnie jest atutem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#37 PostWysłany: 21 Cze 2015 23:02 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 115
alecrim napisał(a):
Ja ostatnio miałam okazję do przetestowania Blue Diamond. Znajduje się na obrzeżach Rzeszowa, koło lotniska. Lokalizacja idealna jak dla mnie.
Hotel ma bodajże 4 gwiazdki, cena za dobę około 200zł/pokój.
W cenie śniadanie full wypas.
Dodatkowo fajną atrakcją jest mały basen z barem w środku, jacuzzi i kompleks saun. Ze wszystkiego można korzystac bez ograniczeń. Czynny chyba do 22 więc spokojnie można się wieczorem zrelaksowac.
Pokoje bardzo ładne, grama kurzu nie ma. Na wyposażeniu uzupełniona lodówka + cennik do produktów, kawa i herbata po dwie sztuki, mydło i szampon w dozownikach, waciki, patyczki do uszu, drobiazgi do czyszczenia butów, igła i nitki w pakiecie :)
No i baaaardzo, ale to baaaardzo polecam restaurację hotelową. My mieliśmy pakiet dla dwóch osób/80zł w sumie, w tym była zupa, drugie danie i deser do wyboru. REWELACJA. Powiem szczerze - nie pamietam keidy ostatnio jadłam tak dobre jedzenie ( a dodam, że w restauracjach wszelkiej maści stołuję się niestety na codzień).

Mogę tylko potwierdzić rekomendację. Świetne pokoje, dobrze wyciszone, duże, duża też łazienka, w restauracji super obsługa, można nawet zamawiać do pokoju.
Góra
 Profil Relacje PM off
alecrim lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#38 PostWysłany: 26 Mar 2016 14:26 

Rejestracja: 26 Mar 2016
Posty: 2
Dobrą opcją jest hotel Ferdynand. Mi bardzo przypadł do gustu i mają mega jedzenie.
Mają dużo promocji, więc cena będzie się wahać od tego ile będziesz chciał nocować.
Moim zdaniem najlepszy wybór
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#39 PostWysłany: 26 Mar 2016 17:14 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Poza tym Hotel Ferdynand należy do sieci Best Western, więc przy okazji można zbierać/wykorzystywać punkty/mile.
Generalnie mogę polecić ten hotel, choć ostatnio spotkała mnie w nim niemiła niespodzianka - dostałem upgrade pokoju z racji statusu BWR do pokoju w którym była lodówka :) ale nie mogłem z niej ani z produktów w niej skorzystać bo lodówka była zamknięta na klucz :lol: Zgłoszenie do recepcji nic nie pomogło - miła Pani powiedziała, że taka jest decyzja dyrekcji i "przy upgradzie lodówka nie przysługuje". Ubawiłem się, ale fakt jest taki, że w innych sieciach mnie to nie spotkało...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hotel Rzeszów
#40 PostWysłany: 09 Lip 2019 14:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Ruchliwa ulica w pobliżu, jeśli ktoś na te sprawy patrzy. W weekendy powinno być spokojniej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group