Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 09 Sty 2012 01:57 

Rejestracja: 12 Cze 2011
Posty: 35
Dla zainteresowanych - wciąż jest troche wolnych pokoi. Dziś, jak zobaczyłem ten temat na forum, zabookowałem 2 noce w lipcu ;).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 06 Lut 2012 01:58 

Rejestracja: 06 Lut 2012
Posty: 1
Jeżeli jeszcze kogoś zainteresuje to Moja opinia:)
Podroz mielismy polskim busem tydzien przed swietami - wiec temp byly dosc niskie, na miejscu bylismy przed 5 jakos i jedyny problem jaki mielismy to z walizkami bo myslelismy moze beda chcieli dodatkowa oplate czy cos. Jak sie pozniej okazalo dostepne sa skrytki bagazowe bez zadnych jakichkolwiek oplat takze przy drodze powrotnej skorzystalismy a wracalismy po 23.

Jednak hotel sam w sobie rewelacyjny (tym bardziej za taka cene na dwie osoby). Cieplo, przytulnie, oryginalnie. Bardzo mila obsługa znajaca angielski. Co do restauracji/piekarni, ktora znajduje sie na dole polecam. Ceny dosc wysokie po przeliczeniu z euro na zl, jednak porownywalnie z tymi ktore sa w scislym centrum. No a przeliczac sie nie powinno:) No i jest sie na miejscu- po dniu calym zwiedzania cieply posilek na miejscu to jest to:)

Lokalizacja doslownie na przeciwko Belwederu, blisko przystanku tramwajowego, noi przystanku metra. A z metra to jakies 3 przystanki i jest sie w centrum. Takze baaardzo duzy plus jest co do polozenia hotelu, poniewaz wszedzie jest blisko.

Co do sprawdzania dowodu, to byl potrzebny przy check-inie. Jesli chodzi o poieranie pieniedzy, to faktycznei nie pobieraja od razu, ale po kilku dniach owszem- odpisali ze przy tej promocji oplata za hotel jest pobierana z gory.

W razie jakichkolwiek pytam chetnie odpowiem:)
I zdecydowanie Polecam:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 06 Lut 2012 12:02 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Wybieram się właśnie do hotelu za tydzień. Z ciekawości i dla pewności napisałem maila do hotelu, z pytaniem czy mogę około godziny 6 rano (ponieważ przyjeżdżam PB do Wiednia na 4.50) zostawić bezpłatnie bagaż w hotelu, a potem normalnie zameldować się w hotelu po 14.
Zdziwiłem się trochę, gdy dostałem odpowiedź, że jestem oczekiwany w hotelu w każdej porze kiedy przybędę, i że postarają się przygotować pokój na tą godzinę kiedy przybędę, bym mógł zrobić "check in' już o godzinie 6.00. :)
Także jeśli ktoś się wybiera polskim busem w najbliższym czasie, radzę napisać grzecznie maila, może akurat pozwolą zameldować się wcześniej. I problem typu "co robić w Wiedniu od 5 rano do 14", będzie bardzo szybko rozwiązany ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 06 Lut 2012 12:23 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 22
jeśli by mi tak napisali to by było świetnie :) bo przy obecnych temperaturach to chyba zamarzniemy w weekend czekając od 6 rano :)

Dzięki za pomysł już piszę maila może i nam się uda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 06 Lut 2012 12:27 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Pisząc maila, napisałem z pytaniem tylko o przechowanie bagażu, nie pisałem nic o meldowaniu się wcześniej bo nie przypuszczałem że coś takiego jest w ogóle możliwe.
A żeby nie było niejasności, to zamieszczam treść ich odpowiedzi:
Kod:
Dear Mr XXXXXXX,
 
thank you very much for choosing our unique hotel. It is no problem that you arrive at 6.00 AM, you are welcome in our hotel at any time  :) J. We will try to arrange you a room at this time, that you can check in whenever you arrive.


Więc radzę próbować, może się uda.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Lut 2012 23:12 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 22
Mi odpisali, że nie ma problemu z bagażem, nic nie napisali o możliwości wcześniejszego zameldowania się. Ale zobaczymy na miejscu, może jak będą mieli wolny pokój to da się to zrobić :) A jak nie to fajnie, że chociaż z bagażami nie ma problemu :) Zawsze możemy wypić kawę i wyjść z hotelu 0 7 :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 08 Lut 2012 23:20 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 10
Zbanowany
ja ze znajomymi bylem w tym hotelu jakos w polowie stycznia, w hotelu bylismy kolo 5-6, gosciu nas od razu wpuscil do pokoi, bez zadnych dodatkowych oplat <szok> takze udalo nam sie jeszcze drzemke uciac do 9 rano...

wyjazd do polski byl o 23, wiec poprosilismy o przechowanie bagazy, przechowali bez zadnych problemow i za darmo...

kolezanka prosila jeszcze goscia o to zeby wyslal jej kartki do polski, zgodzil sie bez zadnego problemu i nawet nie chcial przyjac napiwku...

to jednak jest inna mentalnosc niz w polsce, nie zdzieraja z turystow na kazdym kroku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 10 Lut 2012 19:11 

Rejestracja: 10 Sty 2012
Posty: 22
to ja mam najswiezsze informacje :) po prawie 40 min spoznieniu polskiego busa do czestochowy w wiedniu bylismy o 4:40, do hotelu doszlismy w 10 minut (faktycznie widac go z dworca). Mily pan portier wpuscil nad od razu do pokoju takze tez moglismy pospac do 9 :) Co do pokoi to te od strony belwederu maja teraz widok na budowe bo obok (w odleglosci jakichs 15m) buduje sie jakis budynek i rano slychac jak wierca, w pokojach od strony ulicy mniej slychac budowe ale za to slychac samochody z ulicy. 'Niestety akustyka jest minusem. Sam pokoj swietny jesli ktos lubi nowoczesne wnetrza. Prysznic w pokoju jest swietny :) Co do wyposazenia to jest prysznic, umywalka, sejf, lozko,telewizor, toaleta, reczniki, zel pod prysznic, mydlo w plynie, 2 szklanki. #czego mi brakuje to szafka na ubrania i czajnik . Nie wiem jakie ceny sa na dole w kawiarni jeszcze.

Sklepy blisko:
Billa:Weyringergasse , Rennweg
Spar: Schwarzenbergplatz

Jesli chodzi o bilety komunikacji miejskiej to my chodzimy pieszo. Do opery idzie sie okolo 15-20 minut
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 17 Lut 2012 12:03 

Rejestracja: 02 Cze 2010
Posty: 21
jest dokladnie, tak jak rozalka_k napisala,
ja tylko uzupelnie:
jezeli chodzi o:
-pokoj, to akurat mialem rano o 7.30 pobudke bo panowie kladli pape, na tym daszku nad wejsciem,(a to zaraz obok mojego pokoju)
-sklepy, sa otwarte (billa) do 19.30, zeby sie ktos nie zdziwil jak ja ;)
-komunikacje, bilet na 2 doby 10E(metro, tram, bus), jezeli ktos jedzie autem, to polecam parkowac na Leopoldau (3E za dobe) - 16 stopow U1 do Sudtiroler platz, z ktorego widac juz Daniela ;)

polecam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 18 Lut 2012 02:08 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1800
niebieski
Moze jeszcze jakies rady dot. jedzenia? Gdzie mozna isc na dobry obiad i nie zbankrutowac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 18 Lut 2012 15:20 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Za wiele nie pomogę, ale przechadzając się ulicą Fassangase ( to równoległa ulica do Jacquingasse - tej która jest bezpośrednio obok hotelu; w kierunku ulicy Renneweg, czyli na północ, widziałem sporą ilość kanjpek i restauracji, były jakieś pizzerie, fast-foody itp. Sam byłem w pierwszej lepszej pizzerii, bo nie miałam zbyt wiele czasu na szukanie, i za pizzę 34cm, płaciliśmy 7.99e, dosyć smaczna, w sam raz na 2 osoby. Nie wiem czy to drogo, czy nie drogo bo nie korzystałem z żadnego innego lokalu. Na pewno ta ulica jest najbliżej hotelu na której całkiem sporo na niej lokali widziałem. Ponieważ wzdłuż Lanstrasse Gurtel nie zauważyłem w pobliżu nic ciekawego.
A co do samego hotelu, to mi akurat trafił się pokój narożny, który naprawdę mile nas zaskoczył, bardzo jasny, ciepły, hałas troszeczkę doskwierał ale dało się przyzwyczaić. Niestety, po przyjeździe PB, nie udało mi się zrobić check-in z uwagi na brak wolnego pokoju, więc musieliśmy poczekać do około 10, aż coś się zwolni. Ale tak poza tym, to WIFI działa bez zarzutu, TV też, pokój ciekawie urządzony, jak za taką cenę to ta promocja to strzał w 10 :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Lut 2012 17:22 

Rejestracja: 17 Gru 2011
Posty: 44
Loty: 75
Kilometry: 126 849
Witam . Jak to jest z egzekwowaniem wieku w tym Hotel zgodnie z promocją ? Jeżeli ktoś skończył 30 lat 3 miesiące temu to się nie załapie ? Pokój nie jest zabookowany na tą osobę .

Dzięki i Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 22 Lut 2012 19:40 

Rejestracja: 14 Lut 2011
Posty: 110
Loty: 31
Kilometry: 72 801
Przy moim meldowaniu sie wogole nie sprawdzali dowodu, dostalem tylko wydruk potwierdzenia gdzi musialem wpisac swoj adres zameldowania,date urodzenia i sie podpisac. nikt u mnie zgodnosci tych danych nie sprawdzal. fakt faktem ze oboje jestesmy młodzi.tez i mlodo wygladamy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 26 Lut 2012 22:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
co do jedzenia - dla odwiedzających hotel pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem polecam mensy studenckie, np. w pobliżu Karlsplatz. na ogół i tak spędza się dzień w centrum miasta na zwiedzaniu, więc położenie nie powinno być przeszkodą.

nas recepcjonista wpuścił do pokoju o 6 rano, trochę niechętnie ale jednak się udało, pokój na 5 piętrze, widok na wieżę telewizyjną i Arsenał. za tę cenę super pokój, myślę że nawet w obecnej promocji (2 noce w cenie 1) stosunek jakość-cena jest zadowalający. a śniadania na dole - pycha! za tę cenę w Wiedniu raczej nie zjemy więcej i lepiej w godzinach porannych :)
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 15 Mar 2012 22:02 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 3
Mam parę pytań, z góry dzięki dobrym ludziom za odpowiedzi:)

Kwestia prysznica;] z tego co czytam, nie ma typowej łazienki, czy jest chociaż jakaś zasłonka etc;p czy w pokoju jest lustro i jakiś stolik? Szkoda, że nie ma czajniczka, nie ma jak herbatka przed snem i zaraz rano. Rozalka_k dzięki za szczegółowy opis pokoju:)

Czy w hotelu można kupić Vienna Card? (albo gdzie najbliżej można kupić)

Odnośnie śniadań, trzeba brać ten pakiet za 13euro (przy rezerwacji pisało o śniadaniach za 13euro) czy można wybrać np 1 rzecz? Polecacie coś konkretnego z ich menu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 15 Kwi 2012 21:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
*Ania* napisał(a):
Mam parę pytań, z góry dzięki dobrym ludziom za odpowiedzi:)

Kwestia prysznica;] z tego co czytam, nie ma typowej łazienki, czy jest chociaż jakaś zasłonka etc;p czy w pokoju jest lustro i jakiś stolik? Szkoda, że nie ma czajniczka, nie ma jak herbatka przed snem i zaraz rano. Rozalka_k dzięki za szczegółowy opis pokoju:)

Czy w hotelu można kupić Vienna Card? (albo gdzie najbliżej można kupić)

Odnośnie śniadań, trzeba brać ten pakiet za 13euro (przy rezerwacji pisało o śniadaniach za 13euro) czy można wybrać np 1 rzecz? Polecacie coś konkretnego z ich menu?


nie ma zasłonki - masz centralnie z łóżka widok na prysznic z dużą przeszkloną kabiną. co prawda dosyć szybko paruje ;) ale i tak może być krępujące. lustro jest, stolika nie ma (tylko szafka pod umywalką), czajniczka też nie.

Vienna Card - nie pamiętam, ale wydaje mi się że tak.

można wziąć śniadanie na wynos albo kupić tylko 1 rzecz. ja jednak polecam całe śniadanie - pyszne i sycące :)
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 12 Cze 2012 10:27 

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 23
Właśnie dziś zajechaliśmy z żoną z PB do Wiednia. Było kilka minut po 6 gdy zjawiliśmy się w Danielu. Bez problemu dostaliśmy pokój o tak wczesnej godzinie. Nie chciałem ewentualnego oczekiwania na pokój, więc napisałem kilka dni wcześniej do hotelu, że będziemy bardzo wcześnie rano i czy będzie dostępny pokój. Odpisali, że postarają się cos znalezc. No i tak się stało. Udalo się zabukować 3 noce dla dwóch osób w cenie 15 euro/noc. Więc 45 euro w takim hotelu i lokalizacji to więcej niż darmo.
Dwie uliczki dalej jest Billa, gdzie można zaopatrzyć się w miarę tanio w jedzenie. Zaraz ruszamy w miasto. Dzięki ofercie Binoli.de (kupon o wartości 30 euro za 15 euro) na serwisie gruponowym dailydeal.de (oraz użyciu kodu zniżkowego obnizającego cenę kuponu o 5 euro) dostaliśmy Vienna Card za nieco poniżej 10 euro (pierwotna cena 19,90 euro) oraz wejście do zoo za 5 euro (pierwotna cena 15 euro).

A wracając jeszcze do samego hotelu to podzielam opinie: super warunki, designerski styl, net za free bez zarzutu. No i można wypożyczyć rower za 5 euro na cały dzień.
Jedyny mankament to brak szafki i stolika...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 12 Cze 2012 14:39 

Rejestracja: 09 Sie 2011
Posty: 64
Zgodzę się z opinią pozostałych, mam kilka fotek hotelu i pokoju, jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę prv, bo mam problem z wrzuceniem zdjęć na forum.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 28 Paź 2012 16:22 

Rejestracja: 16 Wrz 2012
Posty: 57
Można jeszcze jakoś załapac się na tani nocleg w tym hotelu obecnie? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 26 Kwi 2013 09:41 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 1
Ponawiam pytanie czy ta promocja jest w dalszym ciągu aktualna i jak można z niej skorzystać?

:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 41 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group