Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 14 Lut 2017 21:20 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
@‌ms993‌, nue idą przypadkiem chronologicznie?
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto Lato w Algarve za 2131 PLN. Loty KLM z Warszawy, 6 noclegów w hotelu + auto
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
#102 PostWysłany: 14 Lut 2017 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Ja mam za 16$ dwie noce w Cha-am. Nie jest to jakaś mega rewelacja. Na booking jest za 150zł. I teraz nie wiem czy rezerwować jeszcze raz czy to zostawić. Wyjazd za miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 14 Lut 2017 21:23 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Jak zarezerwujesz jeszcze raz to już bez użycia kodu, bo obecny jest wyłączony.
A dla wszystkich zainteresowanych którzy nadal są w stanie błogości pewni że ich rezerwacje muszą zostać uznane

Załączniki:
IMG_20170213_235927.png
IMG_20170213_235927.png [ 12.02 KiB | Obejrzany 2882 razy ]
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#104 PostWysłany: 14 Lut 2017 21:35 

Rejestracja: 04 Sty 2013
Posty: 2243
Loty: 285
Kilometry: 460 659
złoty
@steward, nie, bo miałem np. 2 pokoje w jednym hotelu, na ten sam dzień, kupione jeden po drugim, a skasowali tylko jeden.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 14 Lut 2017 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 207
Loty: 115
Kilometry: 260 313
niebieski
U mnie 3 rezerwacje każda na inny termin, każda z użyciem jednego z trzech kodów i na razie wszystko ok. Ciekawe co z tego wyniknie :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 14 Lut 2017 22:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Paź 2016
Posty: 307
Ja anulowałem bo była taka możliwość i zarezerwowałem podobny przez booking. Po co się stresować? Z 60zł? Nie opłaca się.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 14 Lut 2017 23:41 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Ja robiłem tylko jedną rezerwację - na razie się trzyma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
 
      
#108 PostWysłany: 15 Lut 2017 00:28 

Rejestracja: 11 Gru 2011
Posty: 679
niebieski
[trolling: mode on] Czyżby znowu SG spaliła temat? :P [trolling: mode off]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#109 PostWysłany: 15 Lut 2017 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2015
Posty: 60
Loty: 56
Kilometry: 70 992
Moje dwie rezerwacje na dwa różne karty i dwie różne osoby poleciały dzisiaj :D


Ostatnio edytowany przez michzak, 15 Lut 2017 12:32, edytowano w sumie 1 raz
dubel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 15 Lut 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
wikiman napisał(a):
[trolling: mode on] Czyżby znowu SG spaliła temat? :P [trolling: mode off]


Ja myślę, że ten kod niepotrzebnie został w ogóle wyciągnięty z tematu "Kody zniżkowe na hotele [temat zbiorczy]". Był tam i nic by się nie stało, gdyby tam został. Kto byłby zainteresowany to by go znalazł.

Jak tylko zobaczyłem ten wątek, to już czułem że tak się to skończy...
Góra
 Profil Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
 
      
#111 PostWysłany: 15 Lut 2017 19:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
Te kody mają nie tylko ten temat, były nie tylko na SG fly4free.pl. ale i na SG fly4free.com.

Na razie co do 3 moich rezerwacji nic nie dostałem na temat ewentualnego anulowania.

Gdyby ktoś zauważył, że kody znowu działają to proszę o info w tym temacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 15 Lut 2017 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Ja właśnie robię drugą z 8 nocek zarezerwowanych na tym kodzie w Bangkoku, póki co wszystko gra.
O publikacji na SG nie będę się nawet wypowiadał, bo jeszcze wyjdzie na to, że największą przeszkodą dla "entuzjastów taniego podróżowania" jest fly4free :?
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo


Ostatnio edytowany przez nick, 15 Lut 2017 20:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 15 Lut 2017 20:14 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
onufry_z napisał(a):
Gdyby ktoś zauważył, że kody znowu działają to proszę o info w tym temacie.


No, jasne, wtedy jeszcze szybciej ponownie wyłączą :P

Swoją drogą, czy są jakieś reguły/kryteria co może trafić na stronę główną a co nie, czy liczy się tylko i wyłącznie suma bezwzględna strat/zysków?
Bo mam wrażenie że jak będzie oferta doskonałego abonamentu podróżniczego jakiejś pseudo firmy z bieguna południowego, z dwoma wyjazdami all inclusive w cenie, za jedyne 10$ miesięcznie, ale z opłatą rejestracyjną 99$ to tak samo pojawi się jako mega deal na sg. A jak firma zniknie nagle po miesiącu (nie porównuję w żadnym wypadku z travelocity!) to SG nawet nie przeprosi.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 15 Lut 2017 21:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2132
platynowy
steward napisał(a):
No, jasne, wtedy jeszcze szybciej ponownie wyłączą
Jak na taką okazję to nie wyłączyli ich szybko. Można było hulać i hulać, i rezerwacji porobionych ogólnie mnóstwo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 15 Lut 2017 22:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Nie pierwszy i nie ostatni raz deal został przetransferowany z forum na stronę główną dlatego wydaje mi się, że oburzenie jest trochę bezzasadne i jako że kod stał się popularny, był w dziale ogólnodostępnym to można było się tego spodziewać. A co do zarzutów, że bez sensu wyciągałem go z tematu zbiorczego (który swoją drogą sam założyłem) to niestety, ale taki mamy klimat. O dostęp do TS kto chce musi jakoś powalczyć, różnymi sposobami, różnymi taktykami. W tym przypadku jedną z nich było właśnie ujawnienie przeze mnie takiej opcji użycia kodu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
cyberpunk64 lubi ten post.
cyberpunk64 uważa post za pomocny.
 
      
#116 PostWysłany: 15 Lut 2017 23:19 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 504
Zbanowany
Ten moment, kiedy potrzeby jednego człowieka mają przedność przed dobrem ogółu...
Mimo wszystko dzięki że mówisz otwarcie :) Nie jest to rzadka sytuacja na tym forum, więc osobiście nie mam tobie nic za złe.
_________________
Nadgorliwy user (na prośbę becka)
Jeśli podczas lądowania robi się ciemno - znaczy że możesz dokończyć flightdiary, nigdzie już nie polecisz!

Moje najciekawsze posty rowniez znajdziesz w koszu. Lub u maschacry w domu. Trzyma je w piwnicy żeby nikt nie przeczytał. "Porządkuje forum"
Góra
 Profil Relacje PM off
jack.strong lubi ten post.
 
      
#117 PostWysłany: 16 Lut 2017 00:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Fajnie, że piszesz jak jest. W poprzednim poście miałem właśnie dodać, że Ty zrobiłeś to dla repy, a SG dla klików i deal został spalony.

SG swoją drogą mogłaby się zastanowić. Pytanie, czy czytała regulamin użycia kodu, gdzie był on przeznaczony wyłącznie dla osób z USA, macie wersję .com, więc to chyba tam czytają Was Amerykanie.

Trochę się zdenerwowałem, bo była godzina 10 rano (w Polsce 3 w nocy), odświeżam skrzynkę mailową przed check-outem w hotelu, mam go zmieniać na nowy, a tam patrzę, że ten nowy został właśnie anulowany :cry: No cóż, takie życie.
Góra
 Profil Relacje PM off
macq91 lubi ten post.
 
      
#118 PostWysłany: 16 Lut 2017 09:27 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
U mnie poszło kilka rezerwacji,wiedziałem,że będzie cyrk jak pojawi się na głównej. SG zostawiam bez komentarza. Szkoda słów na to i więcej się nie wypowiem,bo mój komentarz pewnie zostałby usunięty.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#119 PostWysłany: 16 Lut 2017 09:52 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1411
Loty: 212
Kilometry: 376 518
srebrny
Jednak z drugiej strony logiczne było, że czym więcej rezerwacji tym większa szansa na ewentualne problemy i anulacje. Na własne życzenie sobie fundujecie takie emocje, a często potencjalne oszczędności nie są tego warte. Pojawiło się na otwartym forum i niestety po raz kolejny ktoś z SG nie uszanował tego, że forum jest osobnym bytem i wyniósł to dalej. Przykre, bo pewnie ta osoba zdawała sobie sprawę z konsekwencji jakie to może pociągnąć, a jeśli sobie nie zdawała to nie wiem co tam robi.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#120 PostWysłany: 16 Lut 2017 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 207
Loty: 115
Kilometry: 260 313
niebieski
Pytanie do tych co dostali anulacje: bukowaliście zanim pojawiło się info na SG czy już po?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 157 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group