Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Hostel San Marino
#1 PostWysłany: 13 Gru 2015 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1407
niebieski
Nocowałem ostatnio w San Marino i jako, że środowisko CS nie jest w tam tym rejonie zbyt aktywne zdecydowałem się na najtańszą opcję jaką udało mi się znaleźć:
http://pl.hostelbookers.com/property/prp/49251/
Noc w pokoju wielosobowym kosztuje 20€ + €3 za pościel + €1,5 za ręcznik. Do tego doszło 3% podatku. W cenę jest wliczone śniadanie, więc tyle dobrze.
Hostel jest zlokalizowany przy przystanku Tavolucci, więc jeśli jedziecie z Rimini autobusem to musicie powiedzieć kierowcy, żeby Was tam wysadził. Z historycznego centrum San Marino do hostelu na piechotę jest ok. 40 minut. Połowę drogi można podjechać kolejką linową (koszt 2,8€ w jedną stronę lub 4€ w dwie). Ewentualnie można jeszcze spróbować autobusem kurssującym na trasie Rimini-San Marino. Według taryfy trasa z hostelu do centrum San Marino powinna kosztować 1,5€.

Załączniki:
20151213_140034 (1).jpg
20151213_140034 (1).jpg [ 110.99 KiB | Obejrzany 11153 razy ]
20151213_140120 (1).jpg
20151213_140120 (1).jpg [ 214.56 KiB | Obejrzany 11153 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
 Temat postu: Re: Hostel San Marino
#2 PostWysłany: 11 Mar 2016 17:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 42
Odradzam ten hostel. W hostelu jest restauracja z dyskoteką. Jak ja byłem to zabawa trwała przez całą noc a właściwie to nie była zabawa tylko jakaś chyba orgia. Wrzaski i piski przez całą noc. W recepcji nie reagowali na moje uwagi. Idąc o 5 rano do samochodu jeszcze słyszałem odgłosy burdy pijackiej. Przed sobą miałem do przejechania około 1000 km więc wyobraźcie sobie jak się czułem po takiej nieprzespanej nocy.
Jedyny plusik to parking za free i ten przystanek autobusowy ale chyba lepiej poszukać czegoś innego.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hostel San Marino
#3 PostWysłany: 19 Maj 2016 22:55 

Rejestracja: 17 Mar 2015
Posty: 58
Jk sprawa dojazdu z Rimini?
Niby to tylko 20km, pewnie mozna nawet stopa zlapac :)
_________________
40!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hostel San Marino
#4 PostWysłany: 20 Maj 2016 09:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lut 2014
Posty: 42
Na przeciwko hostelu jest przystanek autobusowy. W hostelu wisi rozdład i na przystanku też. Jechaliśmy za free bo kierowca się spieszył i nawet z nami nie rozmawiał.Wracaliśmy pieszo i nawet nie było to daleko. Zobacz mapkę w pierwszym poście jak ten autobus jedzie a pieszo idziesz na skróty. Z samej góry prowadzą schodki a dalej chodnikiem cały czas z góry.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group