Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 28 Cze 2011 11:08 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
w 11-15 lipca
i w zasadzie sie nie dowiedzialam czy pisac do booking.com ... :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
#42 PostWysłany: 28 Cze 2011 11:12 

Rejestracja: 22 Wrz 2010
Posty: 460
niebieski
Mi wyskakuje za te 4 noce 550zl!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 28 Cze 2011 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2010
Posty: 580
To my mamy zadecydować za Ciebie czy zgadzamy się na nowe warunki? Czy jak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 28 Cze 2011 14:13 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
daj znac co Ci odpisali, po odrzuceniu ich oferty.
do mnie jeszcze nic nic pisali
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 11 Lip 2011 13:31 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 43
Nie robili problemów? Bo mi też na maila napisali, że 25 $ i czy się zgadzam. Napisałem, że nie i nie ma odzewu od tamtej pory.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 11 Lip 2011 16:02 

Rejestracja: 07 Maj 2011
Posty: 112
A jest tam jakiś parking w pobliżu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 12 Lip 2011 00:24 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 79
Loty: 123
Kilometry: 304 081
wntl napisał(a):
Niedaleko chińska restauracja i Albert, trochę dalej Tesco ;)


;) Właśnie, jakbyś mógł to napisz gdzie i co polecasz w pobliżu hostelu żeby dobrze tanio i smacznie zjeść :))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 18 Lip 2011 14:10 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 79
Loty: 123
Kilometry: 304 081
@wntl , za hostel płaciłeś na miejscu czy przelewem? kartą czy gotówką?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 18 Lip 2011 20:42 

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 63
wntl napisał(a):
Na forum były polecane knajpy gdzie dobrze i tanio zjeść ;)
Jedliśmy w chińskiej restauracji blisko hotelu (tanio), The Pub (tanio i samemu się piwo nalewa) i w czeskiej kuchni. Zapas piwa polecam zrobić w dzień, bo w nocy pozamykane sklepy, a na moście karola piwo 50 Kc.
Blisko albert, w inną strone TESCO. Gdy chcecie gdzieś iść pytajcie w Recepcji, polska obsługa wam wytłumaczy wszystko ;)
Śniadanie można kupić w albercie i skonsumować w fajnym parczku na przeciwko sklepu ;)
Metro 24 Kc za 30 minut, 32Kc za 90 minut. Bilety kasuje się przed zjechaniem na dół. Kontroli nie było, czasami jechaliśmy na gape ;) z hotelu blisko na stacje metra Karlovo Namesti.
Koniecznie trzeba wyjśc noca na prage ;)
Dla chętnych zwiedzanie barów -> http://www.pubcrawl.cz/ niestety nie miałem okazji ale widziałem ile ludzi szło przez miasto ;) (wejściówki można kupić w naszym hostelu)
Hasło do Hot Spota hotelowego: ddhostel


@wntl
Pisząc o chińskiej restauracji i The Pub i czeskiej kuchni masz na myśli to co było poruszane w tym wątku tak?
viewtopic.php?f=56&t=2671
W sierpniu również wybieram się do Pragi na 3 dni i będę nocował w tym samym rejonie, gdzie był zlokalizowany Twój hotel dlatego pytam, cóż jeszcze mógłbyś polecić na tanie jedzenie/picie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 18 Lip 2011 22:04 

Rejestracja: 17 Kwi 2010
Posty: 63
w takim to razie Hradczany zamierzam zaliczyć w dzień. Oprócz ogólno dostępnych miejsc do zwiedzania i włóczenia się po Pradze z płatnych planuje zaliczyć wzgórze Petrin i Fontanne :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 20 Lip 2011 01:03 

Rejestracja: 16 Mar 2011
Posty: 24
Zapas piwa polecam zrobić w dzień, bo w nocy pozamykane sklepy

e gdzie tam, ja szedłem na nocne zwiedzanie Pragi coś ok 21:00, może troszkę później, mieszkałem w Hostelu na ul. Sokolskiej, piwka kupiliśmy w Tesco, jakieś 5 min drogi od hostelu, a zaraz naprzeciwko był mały sklepik monopolowy i jak się nie mylę to otwarty dość długo

nie pamiętam dokładniej o której godzinie, ale chyba coś koło 23:00-24:00 gaszą oświetlenie na Hradczanach, więc jak ktoś chce sobie zrobić dobre zdjęcia (np. mostu Karola albo z ławeczek przy Wełtawie) to niech nie balujcie zbyt długo na mieście :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 05 Sie 2011 14:55 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 3
wntl napisał(a):
(...)Blisko albert, w inną strone TESCO. Gdy chcecie gdzieś iść pytajcie w Recepcji, polska obsługa wam wytłumaczy wszystko ;)
Śniadanie można kupić w albercie i skonsumować w fajnym parczku na przeciwko sklepu ;)(...)


Czy możesz napisać w którym Albercie? W Praha 1 jest aż 6 sklepów Albert:

http://www.albert.cz/nase-prodejny/mapa ... b=advanced

Czy chodzi Ci o ten na ul. Rycerska 10:

http://maps.google.pl/maps?q=Ryt%C3%AD% ... sgawyd2rCA

Już sam nie wiem gdzie to jest, a pomysł na śniadanie w parku jest bardzo dobry!
Z góry dzięki za odp.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 05 Sie 2011 15:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Cze 2011
Posty: 62
Image
_________________
"Ten kto walczy czasem przegrywa, ten kto nie walczy przegrywa zawsze"
Reinhard Hess

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 05 Sie 2011 16:15 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 3
wielkie dzięki za poświęcony czas i zrobienie tych screenów. dzięki temu wiem dokładnie w którym to jest miejscu. DZIĘKI :-)))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: marek1984 oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group