Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#21 PostWysłany: 24 Kwi 2017 18:30 

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 27
-- 24 Kwi 2017 18:29 --

Nigdy wiecej nie skorzystam z home away. Zarezerwowałam nocleg w Barcelonie. Dostałam mail, ze mogę, więc zrobiłam,. Sciągnęli pierwszą wpłatę, a chwilę potem anulowali mi rezerwację. Od właściciela, ktory sie do mnie odezwał, dowiedziałam się, że rezerwacji nie potwierdził, bo nie che więcej korzystać z Home away, robią rózne numery, więc się wycofuje. W takim wypadku powinnam dostać z powrotem 100 % wpłaty. Dostałam część, bo homeaway potrącił sobie VAT i opłatę za rezerwację i mi tego nie zwrócił. Zrzucali winę na własiciela, ktory napisał do nich, że zwrócił tyle, ile dostał, resztę ma Homeaway. Wysłał im i mnie dowód. Piszę do nich od 3 tygodni, na ostatnie maile juz w ogóle nie odpowiadają. Składam na nich skargę.
Góra
 Profil Relacje PM off
rpilski uważa post za pomocny.
 
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#22 PostWysłany: 25 Lip 2017 09:37 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
Może ktoś z forumowiczów korzystał w Hiszpanii w ostatnim czasie z homeaway ? Znaleźliśmy w Cabo Roig ciekawą miejscówkę w bardzo dobrej cenie ... A le z tego co wyczytałam to trochę ryzykowne... Szkoda że nie ma możliwości przeczytania recenzji na stronie o danym obiekcie, byłoby to bardzo pomocne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#23 PostWysłany: 02 Sie 2017 15:27 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 77
No więc dopiszę jeszcze do powyższego: poprzez stronę homeaway napisałam zapytanie do właściciela w sprawie rezerwacji apartamentu. Odpisał po 2 dniach, że w naszym terminie obiekt jest niedostępny - pomimo że na stronie daty nas interesujące są nadal dostępne. Więc odpuściliśmy i skorzustaliśmy z porządnego AIRBNB.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#24 PostWysłany: 08 Sty 2018 23:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2013
Posty: 1402
Loty: 494
Kilometry: 1 102 778
Zbanowany
Czy ktoś z Was oferuje swoją nieruchomość za pośrednictwem HomeAway? Jest tam taka opcja, że za polecenie hosta polecający i nowy host otrzymują jakiś bonus?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#25 PostWysłany: 11 Lut 2018 17:47 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 0
Mam pytanie. Byłem z homeaway na Gwadelupie, kwatera nieudana. Nie widzę nawet po zalogowaniu możliwości wystawienia opinii. Nie ma również żadnych ocen do przeczytania. Nie uważacie że jest to dziwne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#26 PostWysłany: 25 Sie 2018 21:58 

Rejestracja: 25 Sie 2018
Posty: 0
W sierpniu 2018 skorzystałem z polskiej strony HomeAway. Zapłaciłem przez stronę Homeaway za wynajem kwatery. Po przyjeździe, na miejscu Wynajmujący zażądał gotówki, ponieważ moja płatność kartą uznana została przez Homeaway jako ryzykowna (poinformował ją o tym HomeAway, nie informując mnie o tym problemie w żaden sposób). Z konta ściągnęli mi kwotę za wynajem oraz prowizję dla siebie. Kilkukrotna próba kontaktu z działem obsługi i prośba z mojej strony o wyjaśnienie sprawy pozostała bez odpowiedzi. Nigdy do tej pory nie spotkałem się z takim postępowaniem, a wiele razy korzystałem z innych portali i zawsze miałem kontakt telefoniczny lub na e-mail, na który przychodziły rzetelne odpowiedzi i pomoc.
Piszę o tym, aby przyszli użytkownicy tego portalu mieli taką świadomość, bo może się okazać że na miejscu każą im płacić po raz drugi, a kontakt z HomeAway jest tylko na e-mail i praktycznie nie istnieje. Jeżeli Wynajmujący będzie uczciwy i na miejscu będzie wszystko OK, wakacje macie udane, jakikolwiek problem z wynajmem i zostaniecie z nim sami bez żadnej pomocy i jakiejkolwiek informacji zwrotnej z HomeAway.
Góra
 Profil Relacje PM off
rpilski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#27 PostWysłany: 16 Sty 2019 21:22 

Rejestracja: 12 Cze 2018
Posty: 42
Ja mam inny problem z tym portalem.
Zarezerwowałem lokal na rok przed przyjazdem.
HomeAway.pl pozwala na rezygnację i zwrot 100% środków, więc po miesiącu wysłałem informację o rezygnacji.
Właściciel lokalu stwierdził, że nie dostał żadnych pieniędzy, więc nie może mi nic zwrócić.
Na zapytania kierowane do samego serwisu przychodzą automatyczne odpowiedzi, że skontaktują się w ciągu max. 24h - i nikt się nie kontaktuje.
Trzy kontakty z tygodniową przerwą pomiędzy nimi.
Więc 10x razy się zastanów, nim skorzystasz, bo łatwo możesz stracić pieniądze.
Ja na szczęście zapłaciłem kartą i uruchomiłem procedurę ChargeBack.
NIKOMU NIE POLECAM !!!
Góra
 Profil Relacje PM off
rpilski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#28 PostWysłany: 14 Mar 2019 15:46 

Rejestracja: 14 Mar 2019
Posty: 0
No tak. też dałem się nabrać bandytom.
W lutym zarezerwowałem kwaterę na Kanarach z możliwością anulowania bezpłatnego do 60 dni przed pobytem.
Wcześniej pobrano mi z karty zaliczkę 140E. Rezerwację anulowałem o czasie i czekałem na kaskę. Niestety, kasy nie widać, a minęło już prawie 3 tygodnie.
napisałem do właściciela kwatery o zwrot. ten odpisał mi, że zapomniał potwierdzić anulowanie, ale już to zrobił, tylko, że kwota do zwrotu w systemie mu widnieje 90E. O resztę kazał pytać w HA.
Mam teraz zagwozdkę czy dostanę cały zwrot czy tylko część czy wcale.
Ogólnie wygląda to tak, że nikt tam nad niczym nie panuje. Anulowanie rezerwacji musiałem wysłać kilka razy, żeby przeszło. Brak telefonu do biura, brak mejla, tylko formularz kontaktowy.
Ogólnie widać, że dziadostwo. Booking, mimo, że droższy jednak bije ich na głowę.
NIE POLECAM, uważajcie
Góra
 Profil Relacje PM off
rpilski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#29 PostWysłany: 02 Maj 2019 19:12 

Rejestracja: 02 Maj 2019
Posty: 0
Witam, nasz przypadek kontaktów z portalem HomeAway jest jeszcze bardziej bandycki. Pobrano nam kwotę 220 eur za samo sprawdzenie kwatery i odpowiedź, ze w danym terminie kwatera jest niedostępna. Również brak kontaktu i takie same mail'e wysyłane przez automat. Zgłosiliśmy reklamację do VISA i czekamy.
Góra
 Profil Relacje PM off
rpilski uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: HomeAway - opinie
#30 PostWysłany: 15 Maj 2019 14:02 

Rejestracja: 14 Mar 2019
Posty: 0
Witam.
Chciałem Wam powiedzieć, że odzyskałem swoje pieniądze, ale trochę się nawalczyłem z moim bankiem, żeby się wzięli za rozpatrzenie reklamacji. Ogólnie to im się nic nie chce i pierwsze co to wymyślają powód, żeby klientowi nie uznać reklamacji. Dopiero po dość ostrej interwencji, Credit Agricole wzięło się za sprawę i po 3 tygodniach pieniądze wpłynęły mi na konto.
Niemniej już więcej nic nie zarezerwuję na Home Avay.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 30 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group