Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 54  Następna
Autor Wiadomość
#861 PostWysłany: 28 Lut 2020 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lut 2018
Posty: 932
złoty
Faktycznie, wszystkie recenzje oczekują na potwierdzenie. Już im dosłałem, szkoda tylko, że niepotrzebnie 2 miesiące czekałem na mile z myślą, że tyle trwa ich naliczenie...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#862 PostWysłany: 01 Mar 2020 22:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Te recenzje sa po czesci weryfikowane i dlatego to trwa, chodzi o to aby nie wypisywac ocen dotyczacych objektow, ktorych nie widzialo sie na oczy. ;)
Moim skromnym zdaniem powinno sie dolaczac potwierdzenie rezerwacji do kazdej recenzji.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#863 PostWysłany: 02 Mar 2020 01:11 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
@cccc nie wiem jak Ty, ale ja czasami nie mam potwierdzenia rezerwacji zwłaszcza na wyjazdach organizowanych przez firmę. Dlatego uważam że nieco luźniejsze podejście do weryfikacji jest ok. Ale żeby niebyło kombinowania nie popieram...
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#864 PostWysłany: 02 Mar 2020 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Jakim dowodem jest potwierdzenie dokonania rezerwacji przy możliwości jej bezpłatnego odwołania?
Pozostaje tylko wierzyć w ludzką uczciwość, albo powinni wyrywkowo weryfikować noclegi u hotelarza. Ewentualnie każdorazowo faktura wystawiona przez obiekt jako potwierdzenie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#865 PostWysłany: 02 Mar 2020 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
A jakim dowodem jest rezerwacja bez możliwości bezpłatnego odwołania?
Też nie przesądza o tym czy ktoś skorzysta z noclegu.

W każdym mailu od nich jest wzmianka
"Wir sind nicht berechtigt Ihren Nachweis direkt beim Hotel anzufordern. "
więc nie mogą tego sprawdzić u hotelarza.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#866 PostWysłany: 02 Mar 2020 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
smatekk napisał(a):
Jakim dowodem jest potwierdzenie dokonania rezerwacji przy możliwości jej bezpłatnego odwołania?

Utrudnia w pewnym stopniu kretactwo. ;)
Zreszta ja sam rzadko czytam recenzje hotelowe, gdyz nie raz byly niezgodne z prawda.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#867 PostWysłany: 02 Mar 2020 14:08 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
elwirka napisał(a):
A jakim dowodem jest rezerwacja bez możliwości bezpłatnego odwołania?
Też nie przesądza o tym czy ktoś skorzysta z noclegu.

W każdym mailu od nich jest wzmianka
"Wir sind nicht berechtigt Ihren Nachweis direkt beim Hotel anzufordern. "
więc nie mogą tego sprawdzić u hotelarza.

alez oczywiscie ze tak. hotelarz ze wzgledu na np. Rodo nie może od tak udzielać informacji
firmie holidaycheck.de czy któs był w hotelu czy nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#868 PostWysłany: 02 Mar 2020 15:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1259
srebrny
No błagam, co za pomysły... Może jeszcze nagranie z monitoringu jak wchodzisz do hotelu i selfie z recepcjonistą w lobby ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#869 PostWysłany: 04 Mar 2020 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
epikie napisał(a):
Jest tak jak pisze @trocha brak odpowiedzi na ich maila o potwierdzenie noclegu blokuje wszystkie niezatwierdzone recenzje.


Dodałem w końcówce lutego 10 recenzji, 2 zatwierdzili, 8 oczekiwało i do 1 chcieli potwierdzenia.
Wysłałem to jedno potwierdzenie 4 dni temu i cisza... teraz widzę, że wszystkie 10 recenzji oczekują na potwierdzenie... czyli jednak blokują wszystko, a nie tylko niezatwierdzone?

Długo czekacie na akceptację po przesłaniu potwierdzenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#870 PostWysłany: 04 Mar 2020 13:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
U mnie zwykle trwa to do 2 dni roboczych, ale zdarzyło mi się że potwierdzenie trwało dłużej.
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#871 PostWysłany: 04 Mar 2020 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 417
Kilometry: 786 538
srebrny
Czasem 1 dzień, czasem nawet tydzień.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#872 PostWysłany: 04 Mar 2020 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
Ja mam wrażenie, że jak im wysyłam maila z potwierdzeniem w nowej wiadomości, a nie jako odpowiedź na ich prośbę, to potwierdzenie trwa szybciej. Ale czasem wysyłam zarówno odpowiedź i potem osobnego maila z potwierdzeniem. Zwykle nie czekam dłużej niż 2-3 dni robocze.
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#873 PostWysłany: 04 Mar 2020 13:50 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 1707
Loty: 637
Kilometry: 1 066 169
srebrny
Ja dostałem ostatnio maila, że ze względu na szczyt sezonu(chyba chodziło im o ilość recenzji) proszą o cierpliwość
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#874 PostWysłany: 04 Mar 2020 16:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
No i dostałem kolejnego maila z weryfikacją... a przy każdej recenzji nadal mam "Bitte E-Mail beantworten".
Czy to może oznaczać, że będzie przychodziła weryfikacja dla każdej recenzji osobno? :(

smatekk napisał(a):
Ja mam wrażenie, że jak im wysyłam maila z potwierdzeniem w nowej wiadomości, a nie jako odpowiedź na ich prośbę, to potwierdzenie trwa szybciej. Ale czasem wysyłam zarówno odpowiedź i potem osobnego maila z potwierdzeniem. Zwykle nie czekam dłużej niż 2-3 dni robocze.

Rozumiem, że nowego maila wysyłasz na taki sam adres?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#875 PostWysłany: 04 Mar 2020 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
jak się wysyła recenzję i nie jest się zalogowanym, to za każdym razem proszą o potwierdzenie w mailu, gdy piszemy zalogowani do konta, to potwierdzać recenzji nie trzeba
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#876 PostWysłany: 04 Mar 2020 17:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
Oj nie jest to regułą. Nie raz miałam prośbę o weryfikację a zawsze się loguję przed napisaniem recenzji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#877 PostWysłany: 04 Mar 2020 17:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Dokładnie, wszystkie recenzje były pisane na zalogowanym koncie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#878 PostWysłany: 04 Mar 2020 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
@blak

tak na tego samego (nachweis@holidaycheck.de)
kiedyś wysyłałem też DW na info@holidaycheck.de ale teraz już tak nie spamuję ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
blak lubi ten post.
blak uważa post za pomocny.
 
      
#879 PostWysłany: 04 Mar 2020 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4514
złoty
pisałem o czym innym, jak się nie jest zalogowanym to za każdym razem proszą o potwierdzenie recenzji mailem, to nie znaczy, że proszą o weryfikację, u żony mimo braku logowania nie poprosili o weryfikację żadnej recenzji, u mnie mimo logowania 2/10,
pierwszy raz zdarzyło mi się, że napisali, że moja recenzja jest skopiowana, mimo że nigdy nie kopiuję całej recenzji z moich ocen na innych portalach, czasem tylko wkleję część zdania :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#880 PostWysłany: 05 Mar 2020 01:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Procedura trwala 4 dni i tylko przy jednej recenzji poprosili o poswiadczenie rezerwacji.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 54  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group