Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1065 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 54  Następna
Autor Wiadomość
#581 PostWysłany: 25 Lut 2019 13:51 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
Jeśli mail z potwierdzeniem rezerwacji hotelu jest datowany np na wrzesień 2017 i piszę w recenzji że byłem we wrześniu 2017, to w jakim celu miałbym ściemniać że byłem we wrześniu a nie np w październiku? Jeśli stoi jak byk że zarezerwowali hotel dla mnie [imię] i robię screena z mojej poczty..

Szczególnie że przecież moja sytuacja na pewno nie jest wyjątkowa, mało to ludzi jeździ na konferencje, wydarzenia, biznesowo etc. gdzie po prostu ktoś dla nich bookuje hotel i są o tym po prostu poinformowani w sposób mniej oficjalny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#582 PostWysłany: 25 Lut 2019 14:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
HC jest bardzo, bardzo wyrozumiały, ale pewnie są jakieś granice. Nie ma Twojego nazwiska i nie ma daty - według nich koniec tematu i powinieneś to uszanować. A Ty jeszcze piszesz dzbanowate teksty, że jak nie zrobią jak sobie życzysz to się z nimi pożegnasz - no to się pożegnaj.
Góra
 Profil Relacje PM off
nrm lubi ten post.
 
      
#583 PostWysłany: 25 Lut 2019 14:22 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Przy organizowanych wyjazdach bez mojego nazwiska prosili o przesłanie rezerwacji innego hotelu, który u nich opisywałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#584 PostWysłany: 25 Lut 2019 14:59 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
ghostwriter napisał(a):
HC jest bardzo, bardzo wyrozumiały

Jakoś nie widzę, przynajmniej w moim przypadku. Z tego co kojarzę to innym ludziom akceptowali potwierdzenia bez nazwisk, szczegółów etc. właśnie w przypadku wlasnie jakichs zbiorczych wypadow, konferencji etc - tak długo jak to się trzymało kupy. Czy tak jak koledze wyżej po prostu prośba o podesłanie oficjalnej rezerwacji jakiegoś innego hotelu. Nota bene, napisali w mailu że samo imię im wystarczy, bez nazwiska, ale że chcą oficjalne potwierdzenie rezerwacji.

ghostwriter napisał(a):
Nie ma Twojego nazwiska i nie ma daty - według nich koniec tematu i powinieneś to uszanować. A Ty jeszcze piszesz dzbanowate teksty, że jak nie zrobią jak sobie życzysz to się z nimi pożegnasz - no to się pożegnaj.

Napisałem jedynie, że poświęcam swój własny wolny czas żeby wspomagać ich portal i że jeśli potwierdzenie pobytu w formie zaproszenia na mojego maila z moim imieniem w ktorym jest powiedziane ze taki i taki hotel został dla mnie zarezerwowany im nie wystarcza, to że po prostu przestanę pisać recenzje i tyle. Co w tym "dzbanowatego"? Zostaw te komentarze proszę dla siebie.

ghostwriter napisał(a):
- no to się pożegnaj.

Nie wiem po co ta złośliwość.

Nota bene, jeśli ktoś będzie chciał kombinować to takie fake potwierdzenie z bookingu zrobi w 1 minutę w paincie. Wielowątkowa konwersacja mailowa sprzed 2 lat jest, przynajmniej dla mnie, bardziej wiarygodna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#585 PostWysłany: 25 Lut 2019 15:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Widać akurat Tobie się nie trafiło, albo ktoś czytając Twoje roszczenia stracił wszelkie zasoby życzliwości. Mi akceptowali rezerwacje na partnerkę oraz wysyłali prośby o korektę, gdy pomyliłem język. Szczerze mówiąc byłem pod wrażeniem ich podejścia. Niemniej widziałem jak wygląda ich regulamin i zasady i gdyby odmówili mi uznania niektórych recenzji to nie robiłbym z tego afery. Uznawanie dokumentów niezgodnych z regulaminem to ich dobra wola, a nie Twoje prawo.

I tu nie ma żadnej złośliwości. Sam napisałeś, że jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań to się pożegnasz, co Ci więc zostało? Aż tak się zaangażowałeś w "pomoc" innym, że trudno Ci zrezygnować? Oczywiście "poświęcasz swój wolny czas" całkowicie bezinteresownie, nie chodzi o punkty, a Ty sam spełniasz wszystkie warunki regulaminowe - mieszkasz też w Niemczech/Austrii/Szwajcarii. Jak się widzi takie roszczeniowe teksty to się słabo robi i nie dziwię się wcale, że Cię olali.

Dej.
Góra
 Profil Relacje PM off
nrm lubi ten post.
 
      
#586 PostWysłany: 25 Lut 2019 16:20 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
ghostwriter napisał(a):
Widać akurat Tobie się nie trafiło, albo ktoś czytając Twoje roszczenia stracił wszelkie zasoby życzliwości. Mi akceptowali rezerwacje na partnerkę oraz wysyłali prośby o korektę, gdy pomyliłem język. Szczerze mówiąc byłem pod wrażeniem ich podejścia. Niemniej widziałem jak wygląda ich regulamin i zasady i gdyby odmówili mi uznania niektórych recenzji to nie robiłbym z tego afery. Uznawanie dokumentów niezgodnych z regulaminem to ich dobra wola, a nie Twoje prawo.

I tu nie ma żadnej złośliwości. Sam napisałeś, że jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań to się pożegnasz, co Ci więc zostało? Aż tak się zaangażowałeś w "pomoc" innym, że trudno Ci zrezygnować? Oczywiście "poświęcasz swój wolny czas" całkowicie bezinteresownie, nie chodzi o punkty, a Ty sam spełniasz wszystkie warunki regulaminowe - mieszkasz też w Niemczech/Austrii/Szwajcarii. Jak się widzi takie roszczeniowe teksty to się słabo robi i nie dziwię się wcale, że Cię olali.

Dej.


Po pierwsze, w pierwszym mailu którego nie uznali nie wysłałem im nic poza tymi screenami i dokładnym wytłumaczeniem dlaczego tak a nie inaczej. Na dodatkowy komentarz pozwoliłem sobie dopiero, gdy mi tego nie uznali.

Po drugie, nie zrobiłem "afery" ani nie było żadnych "roszczeń", tylko napisałem delikatną sugestię, że może warto by podchodzić do uwierzytelniania z lekko większą elastycznością, bo w ten sposób ludzie którzy chcą pisać szczere i prawdziwe opinie po prostu nie będą tego robić w efekcie, bo będą do tego zniechęcani. A to czy za mały bonus w postaci 100M czy nie to już nieistotne.

Po trzecie, z tym ostatnim to Ci się akurat nie udało - mieszkam w Niemczech.

Dzielę się po prostu informacjami na forum, a Ty zrobiłeś wokół tego wielką historię o mojej roszczeniowości. Natomiast niektórzy próbują być moralizatorscy gdy tylko nadarzy się okazja, a sami próbują różnych wątpliwych numerów :cry: - a od tego słabo się robi mi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#587 PostWysłany: 25 Lut 2019 16:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Cytuj:
Opatrzone na końcu małym komentarzem że ja tu poświęcam swój własny wolny czas na to żeby pomóc im oraz innym ludziom a oni mnie tu traktują jakbym kredyt w banku chciał wziąć co najmniej i że jeśli tak podchodzą do tematu to prawdopodobnie po prostu się z nimi pożegnam i tyle


Cytuj:
napisałem delikatną sugestię, że może warto by...


Raczej w buńczuczny sposób zasugerowałeś im "uznajcie mi to albo nara", udając, że robisz to grzecznie. Najbardziej tragiczne jest w tym to, że nie dostrzegasz swojego tupetu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#588 PostWysłany: 25 Lut 2019 16:49 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
ghostwriter napisał(a):
Cytuj:
Opatrzone na końcu małym komentarzem że ja tu poświęcam swój własny wolny czas na to żeby pomóc im oraz innym ludziom a oni mnie tu traktują jakbym kredyt w banku chciał wziąć co najmniej i że jeśli tak podchodzą do tematu to prawdopodobnie po prostu się z nimi pożegnam i tyle


Cytuj:
napisałem delikatną sugestię, że może warto by...


Raczej w buńczuczny sposób zasugerowałeś im "uznajcie mi to albo nara", udając, że robisz to grzecznie. Najbardziej tragiczne jest w tym to, że nie dostrzegasz swojego tupetu.


Rozumiem, że wszedłeś mi na pocztę i widziałeś maila, którego napisałem. Kreujesz cały czas sytuacje, które nie miały miejsca. To co napisałem w mojej pierwszej wiadomości w tym wątku było oczywistą parafrazą, wiadomo że nie napisałem tego dosłownie, natomiast wyrażało to moje osobiste przemyślenia w tym temacie. Nie sądziłem natomiast, że muszę być przy tym tak ostrożny, żeby nie narazić się na podkreślanie mojej bezczelności, roszczeniowości itp.

Nota bene, przejrzałem sobie parę Twoich wiadomości na tym forum i widzę, że aroganckie teksty to Twoja specjalność, także nie zamierzam się wdawać w dalszą dyskusję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#589 PostWysłany: 25 Lut 2019 16:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2018
Posty: 843
srebrny
Nie muszę wchodzić na Twojego maila skoro sam opisałeś swoją wiadomość. Teraz oczywiście "to wcale tak nie było", choć to właśnie Tobie zazwyczaj życzliwa obsługa HC odmówiła uznania recenzji. Sukcesów w pisaniu maili! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#590 PostWysłany: 25 Lut 2019 17:06 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
ghostwriter napisał(a):
Nie muszę wchodzić na Twojego maila skoro sam opisałeś swoją wiadomość. Teraz oczywiście "to wcale tak nie było", choć to właśnie Tobie zazwyczaj życzliwa obsługa HC odmówiła uznania recenzji. Sukcesów w pisaniu maili! :)


Załączam screen mojej pierwszej odpowiedzi do nich. Jeśli uważasz, że byłem w nim niemiły lub bezczelny i dlatego mi tej recki nie uznali to ok, obiecuję popracować nad sobą. ;)

Załączniki:
screeeeen.png
screeeeen.png [ 26.96 KiB | Obejrzany 1306 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#591 PostWysłany: 25 Lut 2019 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Już niekontynuujcie tego wątku bo szkoda klikać w nowe posty ;P (człowiek myśli, że może nowe promo po 200 mil :D ). Dodatm tylko, że @ghostwriter ma rację i dobrze to podsumował ;) Każdy kto robił na jakimś BOKu to wie "jak bardzo się chce" obsługiwać klientów którzy wyskakują "z japą" ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ghostwriter lubi ten post.
 
      
#592 PostWysłany: 25 Lut 2019 19:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
ghostwriter napisał(a):
[...] a Ty sam spełniasz wszystkie warunki regulaminowe - mieszkasz też w Niemczech/Austrii/Szwajcarii.
Jak do tej pory nie miałem żadnych problemów z recenzjami po wybraniu Polski jako miejsca zamieszkania:
Załącznik:
hc.PNG
hc.PNG [ 15.49 KiB | Obejrzany 1369 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#593 PostWysłany: 06 Mar 2019 15:06 

Rejestracja: 17 Sty 2019
Posty: 59
Wygląda na to że dzisiaj kolejna transza mil została wypchnięta, właśnie przyszło 1000M ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#594 PostWysłany: 06 Mar 2019 16:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 1062
Loty: 44
Kilometry: 57 793
niebieski
Czekamy na promo po 200, szkoda przepalac teraz ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
benedetti lubi ten post.
 
      
#595 PostWysłany: 29 Mar 2019 11:49 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2750
złoty
Doczekaliśmy się :)
W kwietniu dają po 200 mil za recenzję:
https://www.miles-and-more.com/online/p ... &cid=18002
lub angielska wersja: https://www.miles-and-more.com/online/p ... &cid=18002
Doppelte Meilen für Ihre Hotelbewertung
Hatten Sie einen schönen Urlaub? Dann sagen Sie das doch gern laut. Bewerten Sie vom 01. bis zum 30.04.2019 Ihren Hotelaufenthalt und erhalten Sie pro Bewertung 200 Prämienmeilen statt regulär 100 Meilen. Für maximal 10 Bewertungen können Sie also bis zu 2.000 Meilen extra sammeln.
Warunki zwyczajowe:
◾ Die Hotelbewertungen müssen im Zeitraum zwischen dem 01. und dem 30.04.2019 abgegeben werden.
◾ Es werden nur veröffentlichte Hotelbewertungen prämiert.
◾ Die Gutschrift der Prämienmeilen erhalten Sie ca. 2 Wochen nach Veröffentlichung der Bewertung.
◾ Pro Miles & More Teilnehmer werden innerhalb eines Kalendermonats für maximal 10 Bewertungen Prämienmeilen gutgeschrieben.
◾ Ihr Hotelaufenthalt darf bis zu 25 Monate zurückliegen.
◾ Die Eingabe Ihrer Miles & More Servicekartennummer erfolgt am Ende der Bewertungsabgabe.
◾ HolidayCheck behält sich das Recht vor, unsachgemäße Bewertungen sowie Bewertungen, die nicht den Erstellungsbedingungen entsprechen, vom Meilenangebot auszuschließen.
Góra
 Profil Relacje PM off
22 ludzi lubi ten post.
11 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#596 PostWysłany: 29 Mar 2019 12:55 

Rejestracja: 05 Maj 2017
Posty: 57
Czy to znaczy, że punktowane są także opinie napisane po angielsku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#597 PostWysłany: 29 Mar 2019 12:58 

Rejestracja: 17 Paź 2016
Posty: 150
Loty: 47
Kilometry: 55 558
Tak, pisałam po angielsku i translatorem po niemiecku i obie wersje przechodziły

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#598 PostWysłany: 29 Mar 2019 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2011
Posty: 484
Loty: 204
Kilometry: 325 480
niebieski
omnibusik napisał(a):
Czy to znaczy, że punktowane są także opinie napisane po angielsku?


Obawiam się, że nie. Po angielsku jest tylko informacja o promocji na stronie M&M. Na HolidayCheck można pisać recenzję po angielsku ale według stanu na 17 marca, nie są one punktowane milami.
Z wiadomości od HC:
Cytuj:
Information: English reviews will no longer receive miles credits from 1st September 2018.

Jeśli ktoś jest w stanie to definitywnie wyjaśnić, będę bardzo wdzięczny, jednak póki co chyba najbezpieczniej jednak pisać recenzje po niemiecku...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
 
      
#599 PostWysłany: 01 Kwi 2019 12:30 

Rejestracja: 19 Kwi 2012
Posty: 117
uff tempo zawrotne o 10:30 wysłałem 7 nowych opinii, o 12:13 wszystkie zaakceptowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#600 PostWysłany: 01 Kwi 2019 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2016
Posty: 824
niebieski
U mnie na 5 z 10 się zatrzymało przy weryfikacji :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1065 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 54  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group