Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 54  Następna
Autor Wiadomość
#421 PostWysłany: 31 Lip 2018 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Paź 2016
Posty: 1196
Loty: 399
Kilometry: 662 743
srebrny
@smatekk napisz jaki hotel chcesz dodać to pomogę
Góra
 Profil Relacje PM off
smatekk uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#422 PostWysłany: 31 Lip 2018 19:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Sie 2010
Posty: 475
Loty: 190
Kilometry: 367 017
niebieski
@maginiak dzięki. Dodałem opinie, do tych które już były w bazie. Nowe dodam w sierpniu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#423 PostWysłany: 01 Sie 2018 13:12 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no coz, troche slabo z tym holidaycheck.de
wrzucilem w ciagu ostatnich kilku dni 10 recenzji po niemiecku i...
5 upublicznili, 5 zawieszonych z informacja ze wyslali maila,
dostalem 3 maile z prosba o dowod pobytu. dodam, ze mowie
plynnie po niemiecku i sam te recenzje pisalem bez zadnego translatora.
no coz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#424 PostWysłany: 01 Sie 2018 13:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Ale ich prośba o dowód odbycia noclegu nie wiąże się z jakością recenzji. To losowa weryfikacja, aby nie pojawiały się recenzje fikcyjnych noclegów. Może zaakceptują wszystkie recenzje po przesłaniu potwierdzenia zrealizowania choć jednego z pobytów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#425 PostWysłany: 01 Sie 2018 13:29 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
ok ale jaka to losowosc jak chca zweryfikowac polowe recenzji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#426 PostWysłany: 01 Sie 2018 14:28 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Być może dodałeś hurtowo. Chociaż w sumie u nich chyba nie ma reguły.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#427 PostWysłany: 01 Sie 2018 23:28 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Nie wiem czy przypadkiem nie jest tak że jak dodajesz za pierwszym razem to system Cię przetrzepie.

Ja w czerwcu też miałem chyba 5 albo 6 do weryfikacji, a teraz tylko jedną.

Trudno powiedzieć czy to zasada czy loteria, ale z drugiej strony co za różnica czy musisz wysłać 1 czy 5 do weryfikacji - Wydrukowanie do PDFa potwierdzenie rezerwacji zajmuje kilka sekund - A na bazie tego co widziałem nie zależnie od tego ile Ci przetrzepali i kiedy były finalnie opublikowane, mile wpadają wszystkie na raz.

Pewnym plusem też jest to że część recenzji publikuje się automatycznie w przeciągu kilku minut od wystawienia, czego w Polskiej wersji nie było.

Tak więc nie widzę problemu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#428 PostWysłany: 02 Sie 2018 00:02 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
no niby masz racje, ale jak dla mnie ten proces jest poprostu upierdliwy.
w kazdym razie wrzucilem dwa potwierdzenia na maile ktore dostalem, zobaczymy co dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#429 PostWysłany: 02 Sie 2018 09:56 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Wygląda, że w sierpniu jeszcze lepiej niż w lipcu, bo po 200 mil za recenzję :)
https://partners.holidaycheck.com/miles-and-more/review
Zatem można zaczynać wklepywać kolejne ...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#430 PostWysłany: 02 Sie 2018 10:07 

Rejestracja: 24 Paź 2012
Posty: 1319
srebrny
Cos szczodrzy sa z tymi milami, czyzby planowana byla dewaluacja?
_________________
Yukon - tworzy sie
Azerbejdżan - zakończona

Laponia | Komory | Bahrajn | Senegal | Santiago de Chile | Guca | Ladakh | Palestyna | Athos | Ziemia Ognista | Syberia zimą

Instagram: @podruuznik
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#431 PostWysłany: 03 Sie 2018 14:15 

Rejestracja: 19 Cze 2012
Posty: 62
taka ciekawostka - przy lipcowej promocji zostałam poproszona o dowód rezerwacji dwóch ocenianych hoteli, traf chciał, że w jednym z hoteli przebywałam w ramach wyjazdu służbowego nie mając żadnego potwierdzenia rezerwacji, jedynie krótkiego maila od osoby zajmującej się zakwaterowaniem, że w danym hotelu mam nocleg od/do. Do recenzji były dodane zdjęcia pokoju. Całą sytuację wyjaśniłam w mailu przesyłając jedynie screena ze strony eventu sportowego razem ze swoją akredytacją i tłumacząc, że innego potwierdzenia nie mam, ich odpowiedź pozytywnie mnie zaskoczyła, bo poprosili w zamian o potwierdzenie rezerwacji, któregokolwiek innego hotelu, który recenzowałam w ramach ostatniej akcji, co załatwiło sprawę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#432 PostWysłany: 03 Sie 2018 16:23 

Rejestracja: 28 Lis 2016
Posty: 57
Naserva napisał(a):
taka ciekawostka - przy lipcowej promocji zostałam poproszona o dowód rezerwacji dwóch ocenianych hoteli, traf chciał, że w jednym z hoteli przebywałam w ramach wyjazdu służbowego nie mając żadnego potwierdzenia rezerwacji, jedynie krótkiego maila od osoby zajmującej się zakwaterowaniem, że w danym hotelu mam nocleg od/do. Do recenzji były dodane zdjęcia pokoju. Całą sytuację wyjaśniłam w mailu przesyłając jedynie screena ze strony eventu sportowego razem ze swoją akredytacją i tłumacząc, że innego potwierdzenia nie mam, ich odpowiedź pozytywnie mnie zaskoczyła, bo poprosili w zamian o potwierdzenie rezerwacji, któregokolwiek innego hotelu, który recenzowałam w ramach ostatniej akcji, co załatwiło sprawę

Ja zawsze jak proszą o potwierdzenie a go nie mam piszę bez tłumaczeń że przesyłam potwierdzenie z innego pobytu w ramach recenzji. Nigdy nie było z tym problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#433 PostWysłany: 05 Sie 2018 14:20 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Z moich wieloletnich doświadczeń (napisałem 264 recenzji) wynika, iż faktycznie nie ma reguły, co do losowego sprawdzania noclegów aczkolwiek zauważyłem, że (może ze względu na staż) mnie "losują" obecnie bardzo rzadko i to najczęściej, gdy dołączam hotel, którego nie ma na liście. Osobiście mocno obawiałem się tego przejścia na wersję niemiecką, bo nie mówię w ogóle w tym języku, ale wszystko działa lepiej niż poprzednio. Recenzje piszę tylko i wyłącznie przez google translate mając świadomość, że jest tam pełno błędów, ale nie robią z tym żadnego problemu, wychodząc może z założenia, że recenzje są oryginalne :lol:
A teraz pytanie. W lipcu napisałem 10 recenzji zawsze wchodząc przez tego linka z promocją i dostałem 1700 punktów. Natomiast mam sporo hoteli, których nie ma na liście. Czy da się takie hotele wpisać przez tego linka z promocją, bo nie potrafię tego zrobić, a jeżeli nie, to czy dostanę też po 200 punktów za każdą recenzję wchodząc przez ogólną stronę?
W wersji polskiej było tak, że w okresie promocji wszystkie napisane recenzje kwalifikowały się na bonus, jak jest w wersji niemieckiej - nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#434 PostWysłany: 05 Sie 2018 21:39 

Rejestracja: 17 Lut 2018
Posty: 154
Loty: 138
Kilometry: 293 761
Chris Peen napisał(a):
Z moich wieloletnich doświadczeń (napisałem 264 recenzji) wynika, iż faktycznie nie ma reguły, co do losowego sprawdzania noclegów aczkolwiek zauważyłem, że (może ze względu na staż) mnie "losują" obecnie bardzo rzadko i to najczęściej, gdy dołączam hotel, którego nie ma na liście. Osobiście mocno obawiałem się tego przejścia na wersję niemiecką, bo nie mówię w ogóle w tym języku, ale wszystko działa lepiej niż poprzednio. Recenzje piszę tylko i wyłącznie przez google translate mając świadomość, że jest tam pełno błędów, ale nie robią z tym żadnego problemu, wychodząc może z założenia, że recenzje są oryginalne :lol:
A teraz pytanie. W lipcu napisałem 10 recenzji zawsze wchodząc przez tego linka z promocją i dostałem 1700 punktów. Natomiast mam sporo hoteli, których nie ma na liście. Czy da się takie hotele wpisać przez tego linka z promocją, bo nie potrafię tego zrobić, a jeżeli nie, to czy dostanę też po 200 punktów za każdą recenzję wchodząc przez ogólną stronę?
W wersji polskiej było tak, że w okresie promocji wszystkie napisane recenzje kwalifikowały się na bonus, jak jest w wersji niemieckiej - nie wiem.



Jak najbardziej się da dodać hotel z poziomu strony promocyjnej - Też miałem taki przypadek w zeszłym miesiącu.

Trzeba wpisać byle co w wyszukiwarkę i kilknąć w lupę. Sklepałem "instrukcje" sorry za taki format ale tak chyba będzie najbardziej obrazowo :)

Image
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wicker lubi ten post.
wicker uważa post za pomocny.
 
      
#435 PostWysłany: 07 Sie 2018 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Mar 2013
Posty: 98
Loty: 104
Kilometry: 267 136
Czy za lipiec wszyscy dostali już swoje 1700 punktów w m&m za 10 recenzji czy jeszcze ktoś czeka? Dostałem na razie za 4 a za pozostałe mimo że potwierdzone nic nie wpłynęło. Reklamować czy poczekać jeszcze radzicie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#436 PostWysłany: 07 Sie 2018 14:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
Tez dostalem tylko za 4 , wczoraj napisalem do nich maila kiedy reszta i czekam na odp.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gamera uważa post za pomocny.
 
      
#437 PostWysłany: 07 Sie 2018 15:06 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
nie dostałem jeszcze za ani jedną
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#438 PostWysłany: 07 Sie 2018 16:26 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Mają chyba dużo pracy z okazji urlopów i promocji na mile :) U mnie 100 mil weszło za pierwszą recenzję hotelu w Monachium, a reszta się mieli już dobre dwa tygodnie (po tygodniu dostałem prośbę o potwierdzenie, a dopiero dzisiaj zostały opublikowane).

Na pocieszenie i uspokojenie nerwów - mam wrażenie, że wystarczy jakiekolwiek potwierdzenie pobytu. Ostatnio wysyłałem tylko screena z zaakceptowania spotkania w Outlooku (z datami i nazwą hotelu) i rezerwację z booking.com. bez żadnych nazwisk i moich danych na nich. Muszę jeszcze spróbować czy zdjęcie karty pokojowej/kluczy do pokoju z datą też wystarcza.
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#439 PostWysłany: 07 Sie 2018 20:11 

Rejestracja: 29 Lis 2012
Posty: 97
Ja nadal czekam na jakiekolwiek mile... a wszystko opublikowane.
2 recenzje zostaly na wyrywki sprawdzone - co ciekawe byly to akurat dwie rezerwacje zalozone bezposrednio z hotelem a nie przez booking (takie mialam podejrzenie ze jakby na booking mogli sobie sami zweryfikowac...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#440 PostWysłany: 07 Sie 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
200 mil za recenzje.

https://25years.msp.miles-and-more.com/ ... lidayCheck

Załączniki:
Capture.PNG
Capture.PNG [ 41.33 KiB | Obejrzany 791 razy ]
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
lendziro uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 54  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group