Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Hold luggage w EasyJet
#1 PostWysłany: 09 Lut 2019 00:19 

Rejestracja: 10 Cze 2015
Posty: 21
Hej wam!

Mam do was jedno pytanie odnośnie bagażu. Mam kupiony bilet do Berlina z darmowym bagażem podręcznym w EasyJet. Lece do znajomego na urodziny i wpadałem na pomysł, że fajnym prezentem byłby nietypowy plakat. Na stronie internetowej jest kilka wariantów kupna plakatu ( w antyramie, lub sam zwinięty plakat w rulon który można samodzielnie oprawić) oraz kilka rozmiarów do wyboru (13x18cm, 20x30cm, 30x45cm, 60x90cm, 80x120cm). Moja walizka kabinowa ma 55x40x20cm tak-że mógłbym kupić plakat w antyramie w rozmiarze max 20x30cm.... Jednak wydaje mi się, że jak na prezent to trochę wyglądałoby to za skromnie... Zastanawiam się na zakupem plakatu w rulonie w rozmiarze 60x90cm...

Jako, że EasyJet nie ma wsparcie w j. polskim ciężko jest mi znaleźć jednoznaczną odp czy zwinięty plakat w rulonie o rozmiarach 60x90cm spełni ich kryteria... Z tego co widzę, poza bagażem kabinowym można wejść na pokład z 1 szt "akcesoriów" typu parasolka, laska, czy jedna siatka z zakupami na bezcłówce... Chciałbym się upewnić czy obsługa nie będzie miała do mnie zastrzeżeń odnośnie przepisów bagażowych... EasyJet jest w końcu low costem tak-że za wszystko trzeba płacić...

Wiem, że temat jest nietypowy ale mam nadzieję, że ktoś będzie w stanie mi pomóc :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Lut 2019 06:59, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 09 Lut 2019 00:32 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Do bagażu w antyramie spokojnie zmieścisz również 30x45 cm.Jeśli planujesz jednak większy w rulonie to sądzę,że położony np.razem z kurtką luzem do skrzynki przejdzie.Zmierz też czy rulon 60 cm długości nie wejdzie do walizki ułożony ukośnie mniej więcej tak / ;)


Ostatnio edytowany przez miriam, 09 Lut 2019 17:01, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lut 2019 10:12 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak schowasz dobrze rulon pod kurtką np. to przejdzie jako niezauważone. W każdym innym przypadku możesz mieć problem :P
:x
Ostatnio czepiają się o wszystko. Żonie nakazali nawet spakowanie do walizki malusieńkiej torebeczki :mrgreen:


Ostatnio edytowany przez Abcn, 10 Lut 2019 13:45, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lut 2019 10:26 

Jak się ubierze jak główny bohater Terminatora 1 w długi płaszcz.....nie ma szans od razu go zamkną za trzymanie karabinu pod :D

Nie ma szans z rulonem 90 cm, ma się to nijak do wymiarów podręcznego :!:

Niech wyśle, taniej wyjdzie
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lut 2019 11:00 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 247
Tak jak pisze Handsome, nam również kazali spakować nawet małe torebki damskie do bagażu. Po upchaniu wszystkiego do mojego Forclaza 40, pani skwitowała to uśmiechem, ale nie miała już uwag mimo, że Forclaz prezentował się okazale :D. Przemycenie tego pod kurtką, płaszczem jest swego rodzaju rozwiązaniem, zapewne taka Pani spojrzy na Ciebie z pewnego rodzaju uznaniem :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Lut 2019 11:21 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
można zamówić puzzle z dowolnym motywem , wtedy z przewozem nie ma problemów, kolega sobie złoży i może podkleić i zawiesić :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 09 Maj 2019 13:55 

Rejestracja: 16 Sty 2017
Posty: 632
srebrny
Czy ktoś się orientuje, czy bagaż rejestrowany w EasyJet jest droższy jeżeli nie zostanie wykupiony podczas rezerwacji (jak w FR)?

Czy też ceny się nie zmieniają i nie ma znaczenia moment zakupu bagażu? Oczywiście pomijam różne ceny za bagaż rejestrowany dla różnych tras.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Gru 2020 17:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
czy easyJet jest czepialski jak chodzi o wagę bagażu nadawanego? głównie chodzi mi o sportowy, ale jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie ze zwyczajnym nadawanym (tzn jak miał go nieco za ciężkiego - czy wtedy też musiał dopłacać?) to też napiszcie, z góry dzięki
miejsce akcji (o ile ma to jakieś znaczenie): Londyn Luton
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Gru 2020 18:15 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4036
złoty
Ja w FNC miałem o ponad kilogram więcej i nie było problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off
rw30 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group