Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 27 Wrz 2014 10:44 

Loty: 33
Kilometry: 36 038
Mój błąd. Rezerwacji nie widać na koncie Le club, ale jak wejdziecie przez ten link:
https://secure.accorhotels.com/pl/cance ... king.shtml
To wszystko jest ok.
 Relacje PM off  

#62 PostWysłany: 27 Wrz 2014 10:58 
Awatar użytkownika

Loty: 140
Kilometry: 176 041
niebieski
Parys napisał(a):
Mój błąd. Rezerwacji nie widać na koncie Le club, ale jak wejdziecie przez ten link:
https://secure.accorhotels.com/pl/cance ... king.shtml
To wszystko jest ok.

Faktycznie wszystko gra :) Podziękował :)
 Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 27 Wrz 2014 11:19 

Ja mam dziwną sytuację, bo pomimo komunikatu, że nie można zarezerwować zablokowano mi środki i dostałem komunikat potwierdzający rezerwację.

Teraz mam dwie rezerwację na różne daty. Nie wiecie czy w ibis Budget sprawdzają dokumenty przy zameldowaniu? Dużo hoteli nie sprawdza, jak jest rezerwacja zapłacona kartą. Wtedy mógłbym komuś ją oddać.
 Relacje PM off  

#64 PostWysłany: 27 Wrz 2014 11:50 

Loty: 33
Kilometry: 36 038
Ja w 90% płacę kartą i zawsze dokumenty sprawdzają...
 Relacje PM off  

#65 PostWysłany: 27 Wrz 2014 12:00 
Awatar użytkownika

Loty: 108
Kilometry: 207 897
niebieski
Mi sprawdzali zawsze w Ibisie we Wro jak i w Warszawie na Reducie. Oczywiście rezerwacja online.
 Relacje PM off  

#66 PostWysłany: 27 Wrz 2014 12:46 

Loty: 31
Kilometry: 47 622
Skoro sprawdzają to mam jedno pytanie. Założyłem konto na stronie, i wpisałem nazwisko z polskim znakiem. Na potwierdzeniu rezerwacji mam bez polskiego znaku ( żadnego znaku), przykład: wpisane kąpiel, wyświetla kpiel.

Jest sens dzwonić przed samym pobytem w styczniu to zmieniać czy olać?
 Relacje PM off  

#67 PostWysłany: 27 Wrz 2014 12:54 
Awatar użytkownika

Loty: 115
Kilometry: 183 029
niebieski
BuBy napisał(a):
Skoro sprawdzają to mam jedno pytanie. Założyłem konto na stronie, i wpisałem nazwisko z polskim znakiem. Na potwierdzeniu rezerwacji mam bez polskiego znaku ( żadnego znaku), przykład: wpisane kąpiel, wyświetla kpiel.

Jest sens dzwonić przed samym pobytem w styczniu to zmieniać czy olać?
Olać.
 Relacje PM off  

#68 PostWysłany: 27 Wrz 2014 13:42 

skipperek napisał(a):
Ja mam dziwną sytuację, bo pomimo komunikatu, że nie można zarezerwować zablokowano mi środki i dostałem komunikat potwierdzający rezerwację.

Mam to samo. Próbowałam dzwonić do hotelu i potwierdzić, ale nie odbierają...

edit: odebrali telefon, pieniądze zaksięgowane, rezerwacje potwierdzone.
 Relacje PM off  

#69 PostWysłany: 27 Wrz 2014 15:41 

Dzisiaj do poludnia w spokoju rezerwowalem IB krakow stare oraz Wwa Centrum. Razem trzy terminy po 39pln. Wszystko bez problemu, sprawnie. Maile z potwierdzeniami na skrzynce od razu zonie przeforwardowalem:-) zadnyvh klopotow ani bzdur nie spotkalem (do krakowa nawet zadzwonilem aby mi potwiedzili ze we czworke-2+2dzieci sie mozemy pojawic za te 39pln).

Z mojej strony zatem tylko podziekowanie dla f4f!
Pzdr.
 Relacje PM off  

#70 PostWysłany: 27 Wrz 2014 16:52 

Udało się zarezerwować bez problemu, dziękuje za wrzutkę
 Relacje PM off  

#71 PostWysłany: 28 Wrz 2014 18:23 

Loty: 92
Kilometry: 176 887
ja także dokonałam 3 rezerwacji, niestety 2 z nich opłaciłam kartą debetową, bo MC nie chciał przepuścić, mam nadzieję że nie będzie to problem, do jednej rezerwacji nawet przesłali maila czy nie potrzebuję faktury.
 Relacje PM off  

#72 PostWysłany: 28 Wrz 2014 18:29 
Awatar użytkownika

platynowy
A jaki niby miałby być problem?
 Relacje PM off
Wirecki1 lubi ten post.

#73 PostWysłany: 28 Wrz 2014 18:47 

Loty: 92
Kilometry: 176 887
przy rezerwacji bodajże się tak pojawiało, cóż niebawem przekonam się czy to problem.
dziękuję za publikację promocji.
 Relacje PM off  

#74 PostWysłany: 28 Wrz 2014 19:38 

piszecie mega bzdury - wszystkie rezerwacje przeszły bez problemu - należy tylko czytać po POLSKU z zrozumieniem i logiką minimum , a jak to sprawia trudność to trzeba iść do biura podróży bo to mega żenada - wszystkie karty przechodziły bez problemu , zaraz moderator - mnie zablokuje bo obrażam ????????????????????? nie są ludzie którzy nie umieją logicznie czytać , bo skoro na polskiej stronie w wersji z jęz. polskim - ktoś nie umie kupić oferty to niech siedzi w domu - przestańcie niańczyć ludzi ! nauczcie ich korzystać a nie odpowiadać , zły przecinek złe nazwisko , niech dzwonią osoby do hoteli ! a nie wysługują się forumowiczami , możecie mnie zablokować nie ma problemu wysyłać ostrzeżenia ale na tym forum pojawiają się osoby które mają pretensje do wszystkich bo nie znają języków w przypadku promocji zagranicznych , których pytania są nie do nas do hoteli - NAUCZCIE LUDZI MYŚLEĆ tylko tyle, możemy wymieniać się opiniami ale nie za nich rozwiązywać ich problemów bo nie znają języków albo chca barcelonę w okresie targów za 10 euro :)

BARDZO dziękuję że jesteście na rynku FLY4FREE i wiem że się staracie i ja też korzystam z Waszej wiedzy
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#75 PostWysłany: 28 Wrz 2014 19:53 
Awatar użytkownika

Loty: 69
Kilometry: 61 105
niebieski
MUC2014 napisał(a):
piszecie mega bzdury - wszystkie rezerwacje przeszły bez problemu - należy tylko czytać po POLSKU z zrozumieniem i logiką minimum , a jak to sprawia trudność to trzeba iść do biura podróży bo to mega żenada - wszystkie karty przechodziły bez problemu , zaraz moderator - mnie zablokuje bo obrażam ????????????????????? nie są ludzie którzy nie umieją logicznie czytać , bo skoro na polskiej stronie w wersji z jęz. polskim - ktoś nie umie kupić oferty to niech siedzi w domu - przestańcie niańczyć ludzi ! nauczcie ich korzystać a nie odpowiadać , zły przecinek złe nazwisko , niech dzwonią osoby do hoteli ! a nie wysługują się forumowiczami , możecie mnie zablokować nie ma problemu wysyłać ostrzeżenia ale na tym forum pojawiają się osoby które mają pretensje do wszystkich bo nie znają języków w przypadku promocji zagranicznych , których pytania są nie do nas do hoteli - NAUCZCIE LUDZI MYŚLEĆ tylko tyle, możemy wymieniać się opiniami ale nie za nich rozwiązywać ich problemów bo nie znają języków albo chca barcelonę w okresie targów za 10 euro :)

BARDZO dziękuję że jesteście na rynku FLY4FREE i wiem że się staracie i ja też korzystam z Waszej wiedzy

skoro wszystkie rezerwacje przeszły bez problemu to jak mi wyjaśnisz treść maila którego dostałem ??

zacytuję jeszcze raz:

Dear customer,

Due to a technical issue, your reservation made on 26 Sep 2014 at 21:48:00 for the IBIS BUDGET KRAKOW STARE MIASTO (7165) hotel could not be processed and such is not confirmed.
No bank transaction has been carried out for this request.

We propose you to process the booking again on http://www.accorhotels.com site or contact our reservation department.
You can find the telephone number for the reservations department by clickling here.

We thank you for your understanding.

i co? mam jechać w ciemno i się cieszyć że jest OK? czy może jednak się dowiedzieć czy moja rezerwacja jest zatwierdzona? (nadmieniam że mam potwierdzenie na mailu i SMS, kasa z karty zdjęta)

czy jednak iść do biura podróży??

słucham :)

#76 PostWysłany: 28 Wrz 2014 20:01 

Loty: 896
Kilometry: 864 152
platynowy
gosiek napisał(a):
przy rezerwacji bodajże się tak pojawiało, cóż niebawem przekonam się czy to problem.
dziękuję za publikację promocji.

Rzeczywiście było napisane, że akceptują tylko karty kredytowe.
Ale jeśli przeszła płatność i dostałaś potwierdzenie, to wszystko powinno być w porządku.

#77 PostWysłany: 28 Wrz 2014 20:13 
Awatar użytkownika

Proponuje sprawdzić spam, tam wpadło mi info o anulowaniu.Aczkolwiek wchodząc z linka od Parysa wszystko jest ok.

zadzwonie tam za jakiś czas i się spytam czy jest ta rezerwacja czy nie
 Relacje PM off  

#78 PostWysłany: 28 Wrz 2014 20:49 

Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
2 rezerwacje, Millennijną debetową Visą bez piardnięcia przeszły.
 Relacje PM off  

#79 PostWysłany: 28 Wrz 2014 20:56 

Jak dla mnie jest to w pełni zamierzona promocja, po własnych doświadczeniach stwierdzam, że danego dnia każdy uczestniczący w promocji hotel ma jeden pokój 1/2 osobowy w cenie 39 zł, po jego rezerwacji cena rośnie.
 PM off  

#80 PostWysłany: 28 Wrz 2014 22:54 

visa debetową - wszystko działa!
 Relacje PM off  

[ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości