Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 27 Wrz 2014 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
skipperek napisał(a):
Dzwoniłem do hotelu to mówią, że ...


@skipperek - Co zrobiłeś????????????????
Nie wierzę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami Tydzień w Seulu za 3661 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia Wakacje w Turcji: tydzień w 5* hotelu z ultra all inclusive za 2879 PLN. Wylot z Wrocławia
#42 PostWysłany: 27 Wrz 2014 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 220
niebieski
Zarezerwowałem Kraków Bronowice i z maila z potwierdzeniem ewidentnie wynika że te śniadanie jest obowiązkowe za 21 zł/os. ;/
W rubryce śniadanie widnieje "Do zapłaty na miejscu"

Z drugiej strony cała ta tabelka jest jako "Opcje" a skoro opcja to wybór. Dziwne, niech ktoś da znać jak będzie przed 5 grudnia
_________________
77 flights / 108,796 miles
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 27 Wrz 2014 00:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
danziger napisał(a):
skipperek napisał(a):
Dzwoniłem do hotelu to mówią, że ...


@skipperek - Co zrobiłeś????????????????
Nie wierzę.


zadzwonił...to nie błąd cenowy :) rezerwacja idzie z głównej strony...dużo dat...promocja pełną gębą
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 27 Wrz 2014 00:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2012
Posty: 547
Loty: 4
Kilometry: 4 702
niebieski
Krzysio napisał(a):
Zarezerwowałem Kraków Bronowice i z maila z potwierdzeniem ewidentnie wynika że te śniadanie jest obowiązkowe za 21 zł/os. ;/
W rubryce śniadanie widnieje "Do zapłaty na miejscu"

Z drugiej strony cała ta tabelka jest jako "Opcje" a skoro opcja to wybór. Dziwne, niech ktoś da znać jak będzie przed 5 grudnia


Krzysio przeczytaj jeszcze raz maila:

Cytuj:
Opcje
Śniadanie
Smaczne śniadanie w formie bufetu: ciepłe napoje, sok pomarańczowy, wybór pieczywa i płatków, masło, konfitury, miód, nabiał oraz produkty dodatkowe w zależności od kraju (np. bagietka, rogal, Nutella, wędliny).


Śniadanie nie jest obowiązkowe w żaden sposób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 27 Wrz 2014 01:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2014
Posty: 60
Loty: 26
Kilometry: 49 494
Mnie interesuje jeszcze jedna kwestia, ktoś w komentarzach pod postem o promocji na stronie napisał:

Cytuj:
Też dostałem maila ze z karty zostanie pobrana dodatkowa kwota 100zl bo był to błąd poza siecią hotelową co więcej mam już blokady na koncie….


Trochę się teraz boję rezerwować. Miał ktoś taką sytuację?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:04 

Rejestracja: 29 Paź 2012
Posty: 52
Loty: 31
Kilometry: 47 622
Death napisał(a):
Mnie interesuje jeszcze jedna kwestia, ktoś w komentarzach pod postem o promocji na stronie napisał:

Cytuj:
Też dostałem maila ze z karty zostanie pobrana dodatkowa kwota 100zl bo był to błąd poza siecią hotelową co więcej mam już blokady na koncie….


Trochę się teraz boję rezerwować. Miał ktoś taką sytuację?


bzdura
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:26 

Rejestracja: 18 Wrz 2013
Posty: 330
niebieski
Podjarałem się, jak zobaczyłem maila z 4F4, ale szybko minęło... Przy budżetowej podróży w jedynkę, gdzie koszt ma znaczenie wybieram hostel w Wawie za 35- 45 zł (Warsaw Downtown Hostel 29 X za 43 zł ze słodkim śniadaniem klepnięty) bookowany przez link polecający z aklamio.com do booking.com z szansą na cashback eur 10 - we will see...

Z drugą połówką brałbym w ciemno IB, choć ze śniadaniem dla dwojga robi się już ok ośmiu dyszek....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
Zarezerwowałem za 39 Kraków , ciekawe kiedy anulują :mrgreen:

EDIT---

to samo co vivere , już maila wysłali Annulation ,spadam spać :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:42 

Rejestracja: 27 Wrz 2014
Posty: 2
"UWAGA!

- Jeżeli usługi dodatkowe (śniadanie, wyżywienie częściowe, wyżywienie pełne itp.) nie stanowią integralnej części oferty lub nie zostaną wybrane w momencie dokonywania rezerwacji, konieczne jest ich opłacenie po zameldowaniu się w hotelu. "
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Naprawili już na stronie ibis.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Jak wół jest napisane przy rezerwacji że breakfast not included, w mailu potwierdzającym kwoty są podane jako opcjonalne, jakby ktoś chciał dokupić, wraz z informacją, że jak chce, to zapłacić ma na miejscu w hotelu. Czytajcie ze zrozumieniem co rezerwujecie i co przychodzi na maila...

BTW ciągle widzę ceny 39zł/noc

Załączniki:
ibis.PNG
ibis.PNG [ 59.76 KiB | Obejrzany 7371 razy ]
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 27 Wrz 2014 02:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Ja rezerwowałem wcześniej na stronie:
http://ibisbudgethotel.ibis.com/pl/book ... ist.shtml#

Bo na stronie accor nie było za 39 w moim terminie, a teraz ceny tam zmienili.

Edit: Ceny wróciły na 39 zł na stronie ibis.

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 27 Wrz 2014 08:54 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 4
Ja mam dość dziwną sytuację. Płatność przeszła bezproblemowo, kwota została zdjęta z karty. Ale nie dostałem maila z potwierdzeniem rezerwacji i w serwisie w panelu "moje rezerwacje" również nic nie ma. Czy ktoś miał może podobnie? Dzwonić do Accor ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
Nie dzwoń do Accor. A czy w ostatnim etapie już po płatnośći wyświetlił Ci się komunikat o pomyślnym przejściu transakcji ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1368
Loty: 438
Kilometry: 626 851
niebieski
Przed chwilką zarezerwowałem Ibis Reduta w Warszawie na 30.11. Cena 39zł. Proszę jak nie jesteście pewni, bądź nie doczytaliście nie piszcie bzdur i nie wprowadzajcie paniki. Jest wyraźnie napisane że śniadanie to opcja (nawet przed rezerwacją w szczegółach pokoju). Potwierdzenie z Accora dla każdego hotelu jest takie same, więc nie może się różnić w zależności od promocji, a tu 39zł a tu 39zł + cośtam płatne. Na logikę trzeba to brać.

ps.
ja mam konto accora więc rezerwacja od razu pojawiła się u góry w profilu.


Ostatnio edytowany przez joael 27 Wrz 2014 09:21, edytowano w sumie 6 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:21 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 4
Adrian.jg napisał(a):
Nie dzwoń do Accor. A czy w ostatnim etapie już po płatnośći wyświetlił Ci się komunikat o pomyślnym przejściu transakcji ?


Dokładnie tak, wszystko było normalnie. Nawet przez moment rezerwacja była widoczna w panelu "moje rezerwacje". Maila nie otrzymałem, a po kilkunastu minutach rezerwacja też zniknęła - nie ma jej ani w historycznych, przyszłych i anulowanych (zupełnie jakby jej w ogólne nie było). Jedyny ślad jaki mam po rezerwacji to zdjęta kwota z karty.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:26 

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 155
Dokladnie nie jatszyc prosze!!! Dzis rano dostalem maila z hotelu Wroclaw z zapytaniem czy faktura potrzebna :). Cyt:

Dziękuję za wybór naszego hotelu.W związku z przedpłatą, chciałabym zapytać czy będzie potrzebna faktura za nasze usługi.Jeśli tak, proszę o podanie danych, na jakie powinna zostać wystawiona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Wrz 2011
Posty: 251
Loty: 154
Kilometry: 207 128
niebieski
schm napisał(a):
Nawet przez moment rezerwacja była widoczna w panelu "moje rezerwacje". Maila nie otrzymałem, a po kilkunastu minutach rezerwacja też zniknęła - nie ma jej ani w historycznych, przyszłych i anulowanych (zupełnie jakby jej w ogólne nie było).


Mam podobną sytuację, wczoraj zrobiona rezerwacja i widoczna na koncie a dziś nie ma po niej śladu. Plus jest taki że mam maila z potwierdzeniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 27 Wrz 2014 09:56 

Rejestracja: 02 Sie 2012
Posty: 179
Loty: 33
Kilometry: 36 038
adik78 napisał(a):
schm napisał(a):
Nawet przez moment rezerwacja była widoczna w panelu "moje rezerwacje". Maila nie otrzymałem, a po kilkunastu minutach rezerwacja też zniknęła - nie ma jej ani w historycznych, przyszłych i anulowanych (zupełnie jakby jej w ogólne nie było).


Mam podobną sytuację, wczoraj zrobiona rezerwacja i widoczna na koncie a dziś nie ma po niej śladu. Plus jest taki że mam maila z potwierdzeniem.

U mnie podobna sytuacja, jakby rezerwacja wyparowała. Na razie nie ma co się do nich odzywać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 27 Wrz 2014 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
Sprawdzacie swoją rezerwacje przez główną Accoru? Przed chwilą wpisałem swoje dane z rezerwacji i bez problemu widzę na ich www to samo co mam na mejlu. Rezerwacji dokonywałem wczoraj w pierwszej godzinie po publikacji dealu na forum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group