Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 13 Lis 2014 23:52 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
A może ktoś podpowie czy lepiej brać Ibis Budget Wrocław Stadion czy Ibis Budget Wrocław Południe? Oczywiście Stadion bliżej lotniska co jest plusem ale może Południe ma lepsze połączenie z miastem? Głównie chodzi mi o Starówkę i Ogród Zoologiczny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#142 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:07 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Kraków kupiony wczoraj za 39 pln, termin grudniowy - z "Krakau" 2 dniowy wyjazd do Pragi na znaną jednodniową promocję cleartrip.ae.
Info dla userów, może się przyda, sam nie mogłem skorzystać z poprzedniej rezerwacji do Wawy, hotel Ibis Budget dawny Etap, również za 39 zł- oddałem koledze, on skorzystał i i nikt nic nie wnikał był z rodziną na moje dane, wszystko ok. Nie poleca śniadania w tej cenie- ale to nieodosobniona opinia.


Ostatnio edytowany przez krystoferson112, 14 Lis 2014 00:17, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:14 

Rejestracja: 17 Paź 2011
Posty: 16
Aktualnie dojazd z okolic stadionu we Wrocławiu do centrum jest bardzo dobry, ale krócej we wskazane miejsca będziesz jechał jednak z hotelu Poludnie. Ja bym chyba wziął i tu i tam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#144 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:15 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 49
Loty: 115
Kilometry: 113 271
kendi napisał(a):
A może ktoś podpowie czy lepiej brać Ibis Budget Wrocław Stadion czy Ibis Budget Wrocław Południe? Oczywiście Stadion bliżej lotniska co jest plusem ale może Południe ma lepsze połączenie z miastem? Głównie chodzi mi o Starówkę i Ogród Zoologiczny.


Południe odległościowo jest bliżej centrum ale ze Stadionu połączenia są lepsze bo hotel jest przy samej pętli tramwajowej, łącznie 4 linie do wyboru, z tego wszystkie w okolice Rynku i jedna do ZOO. Z tym, że trzeba się liczyć, że dojazd stamtąd do centrum tramwajem to 25-30 minut.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 14 Lis 2014 00:20 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 810
niebieski
Dziękuje za podpowiedzi. Wziąłem Wrocław Stadion na 2 dni w styczniu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 15 Lis 2014 19:24 

Rejestracja: 15 Gru 2013
Posty: 95
Loty: 36
Kilometry: 42 582
Cytuj:
z "Krakau" 2 dniowy wyjazd do Pragi na znaną jednodniową promocję cleartrip.ae.


ktoś może przybliżyć o co chodzi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 15 Lis 2014 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
@gucio25
Niedawna promocja Cleartrip:
http://www.fly4free.pl/hit-pierwsza-noc ... cleartrip/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 19 Lis 2014 08:42 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
polecam Wrocław Płd ,dojazd również nie zły
Góra
 Profil Relacje PM off
karin861 lubi ten post.
 
      
#149 PostWysłany: 20 Lis 2014 23:35 

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 138
Ladyage napisał(a):
@gucio25
Niedawna promocja Cleartrip:
http://www.fly4free.pl/hit-pierwsza-noc ... cleartrip/

Promocja okazała się raczej niewypałem, więc radzę zapomnieć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 22 Lis 2014 11:43 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Witajcie...

CZy ktoś może mi poradzić w kwestii noclegu w ibis budget z dziećmi?

Chodzi o nocleg 2 dorosłych i dwoje dzieci (3 i 6 lat). Czy jest możliwy nocleg w pokoju 2os. z 2 dzieci. Nie do końca rozumiem zapis Zasady dotyczące dzieci :
Dodatkowa opłata nie jest pobierana dla 1–2 dzieci poniżej 12 roku życia dzielących pokój z rodzicami. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba osób, dla jakiej przeznaczony jest dany rodzaj pokoju.

Czyli powinienem brać 2 pokoje 2 os czy mogę upchać się w jednym? Czy w ogóle wielkość pokoju pozwala na nocleg 2 dorosłych i 2 dzieci.

Czy biorąc 2 pokoje można na etapie rezerwacji wybrać lokalizację (tak, żeby były przynajmniej na tym samym piętrze).

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 22 Lis 2014 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
kow napisał(a):
Witajcie...

CZy ktoś może mi poradzić w kwestii noclegu w ibis budget z dziećmi?

Chodzi o nocleg 2 dorosłych i dwoje dzieci (3 i 6 lat). Czy jest możliwy nocleg w pokoju 2os. z 2 dzieci. Nie do końca rozumiem zapis Zasady dotyczące dzieci :
Dodatkowa opłata nie jest pobierana dla 1–2 dzieci poniżej 12 roku życia dzielących pokój z rodzicami. Jedynym ograniczeniem jest maksymalna liczba osób, dla jakiej przeznaczony jest dany rodzaj pokoju.

Czyli powinienem brać 2 pokoje 2 os czy mogę upchać się w jednym? Czy w ogóle wielkość pokoju pozwala na nocleg 2 dorosłych i 2 dzieci.

Czy biorąc 2 pokoje można na etapie rezerwacji wybrać lokalizację (tak, żeby były przynajmniej na tym samym piętrze).

Pozdrawiam


Tak sobie myślę, żebyś mógł dostać precyzyjną odpowiedź na twoje szczegółowe pytania to tylko telefon do Ibis Budget.
Chyba, że pracownik Ibisa siedzi tu na forum, to Ci pewnie pomoże.
Innego rozwiązania nie widzę. ;)
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 22 Lis 2014 12:30 

Rejestracja: 18 Lip 2011
Posty: 666
Loty: 1
Kilometry: 3 789
niebieski
Ja zaznaczam 2 dorosłe plus 2 dzieci i wybieram pokój 2 osobowy z sofa -jak niema to dzwionie do hotelu i informuje ze bedziemy z dziecmi jeszcze (jak jest zapis na stronie hotelu że 2 dzieci za darmo) nie ma problemu. Oni zaznaczaja sobie i jak nie ma sofy to dadza dostawke. Raz miałem tak ze w Warszawie w Mercure Cenrum - zaniast pok. 2osobowego dali nam aparament premium (bo były akurat wolne a pok. 2 osobowe zajete).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 22 Lis 2014 12:37 

Rejestracja: 17 Maj 2010
Posty: 262
niebieski
Amcio, ale Mercure Centrum, czy nawet zwykły Ibis to jednak zupełnie co innego niż Ibis Budget. W Ibis Budget raczej nie ma miejsca w pokojach na jakąkolwiek dostawkę.
Góra
 Profil Relacje PM off
boryzo lubi ten post.
boryzo uważa post za pomocny.
 
      
#154 PostWysłany: 22 Lis 2014 13:53 

Rejestracja: 17 Gru 2012
Posty: 490
Loty: 116
Kilometry: 176 025
niebieski
Dzięki za odpowiedź.

Zapytam w Ibis budget. Innej możliwości raczej nie widzę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 22 Lis 2014 15:09 

Rejestracja: 29 Paź 2012
Posty: 52
Loty: 31
Kilometry: 47 622
Po pobycie w ibis Budget nie bardzo wiem gdzie tą dostawkę mieliby dać - chyba że przykręcić do sufitu, chodzenie po pokoju w dwie osoby wymaga nie lada koordynacji spacerujących ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
MUC2014 lubi ten post.
 
      
#156 PostWysłany: 22 Lis 2014 15:52 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
pokoje w IBIS BUDGET są mega małe rzeczywiście ..... :) :) hi hi hi hi hi " proponuje pojechać w 5 osób " wtedy wyjdzie :) hi hi hi całe 7,80 zł od osoby :) z czego 2 osoby będą spały na łóżku :) a 3 na podłodze i nie będzie można otworzyć żadnych drzwi :) ..... niektórzy ludzie przerażają mnie swoją pazernością i brakiem minimum realności , tak naprawdę w przypadku rodziny 4 osobowej w standardzie Ibis Budget powinniście kupić 2 pokoje x 2 osobowe - bo te pokoje są naprawdę małe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 22 Lis 2014 15:54 

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 209
niebieski
Często śpię w hotelach Accora i zawsze podróżuję z dziećmi. I o ile w Novotelach i Mercure 2 dzieci nie stanowią problemu, to w Ibisach i Ibis Budget już tak. W Ibis Cannes musiałem walczyć z recepcjonistą o darmowy pobyt drugiego dziecka, pomimo, że w potwierdzeniu rezerwacji miałem 2 dorosłych + 2 dzieci. Często już na etapie rezerwacji nie można dodać drugiego dziecka, jeśli nie ma możliwości dostawki. We wspomnianej promocji Ibis Budget sam zarezerwowałem 2 pokoje, bo nie sądzę, aby dzieci mogły spać z rodzicami. Chociaż ..., zawsze można zadzwonić i zapytać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 22 Lis 2014 16:08 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
W Ibis Budget raz spaliśmy z dzieckiem śpiącym w naszym łóżku. Nie było to problemem, chociaż łóżka wydają się mniejsze niż w Ibisach. Dziecko miało wtedy 5 lat.
Z dwójką dzieci w jednym łóżku już będzie ciasno. Miejsca na dostawkę też w pokoju nie ma. Bywają natomiast z tego co pamiętam w niektórych Ibisach pokoje z łóżkami piętrowymi. :) Dla dziecka jest wtedy dodatkowe, mniejsze łóżko na górze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 22 Lis 2014 17:01 

Rejestracja: 19 Cze 2014
Posty: 15
Hellp gdzie wy widzicie tak niskie ceny ja potrzebuje 19 -20 grudzien w Warszawie nocleg i nie ma takiej ceny 39 zl.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 22 Lis 2014 17:20 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 16
Jesli ktoś chce sobie oszczędzić nerwów to radzę omijać tą promocję i rezerwować coś innego, co prawda sam skorzystałem z Warszawy i było wszystko ok, teraz zarezerwowałem Hotel w Krakowie Bronowice .. zapłaciłem za 2 noce, hotel twierdzi, że nie otrzymał pieniędzy, co jest kłamstwem, ponieważ kontaktowałem się niejednokrotnie z przelewu24 i powiedzieli, żę pieniądze zostały wysłane i hotel może sobie to sprawdzić , dostałem również potwierdzenie tego.. w tej chwili nie mam ani pieniędzy ani rezerwacji, ciągnie się to już2 tygodnie, hotel po prostu olewa sprawę mimo wielu telefonów i maili, nie spodziewałem się po tak dużej sieci, takiego traktowania klienta i na pewno nigdy już tam nie zajrzę, chodz miałbym zaplacic 2x wiecej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group