Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 18 Paź 2014 10:08 

Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 1
byłam w Ibis Toruń 39 zł za 2 osoby bardzo fajna opcja za tą cenę , śniadanie jeśli masz ochotę to kupujesz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#122 PostWysłany: 21 Paź 2014 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4479
srebrny
Dziś w KRK widziałem stado 3 smartów wymalowanych w barwy Ibis 39 zł* :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 22 Paź 2014 23:36 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 21
Czy przy rezerwacji z tej promocji można zmienić nazwisko? Bo chyba plany mi się zmienią i nici z pobytu, a szkoda byłoby zmarnować...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 23 Paź 2014 00:02 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
przeraża mnie poziom i brak logiki wielu osób , korzystających w serwisie który jest dostępny w języku polskim , ACCOR / IBIS ma już tak przejrzyste strony w JĘZYKU POLSKIM że bardziej nie można , przestańcie niańczyć dorosłe osoby które wysługują się forumowiczami w prostych sprawach jest podany tel. do hotelu , i mogą same zadzwonić a jak kogoś nie stać na tel. na numer stacjonarny to może niech lepiej zostanie w domu. Nie chcę obrażać nikogo ale poziom pytań jest mega irytujący a pytania tak banalne że aż przykro je czytać a zaśmiecają forum. Zawsze wychodzę z założenia że jak czegoś nie umiem to wynajmuję fachowca , jeżeli nie umiem zrobić sam rezerwacji na stronie w wersji polskiej to albo siedzę w domu i nie jadę albo idę do biura podróży bo tylko tak można pomóc takiej osobie ? skoro przy odrobinie pomocy wielu forumowiczów po 10 odpowiedziach te osoby nie wiedzą o co chodzi ....
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
 
      
#125 PostWysłany: 26 Paź 2014 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
PeKa napisał(a):
Czy przy rezerwacji z tej promocji można zmienić nazwisko? Bo chyba plany mi się zmienią i nici z pobytu, a szkoda byłoby zmarnować...


Nie mozna. Rezerwacje w tarfie promo sa nie refundowalne ani nie nazwisko zmienialne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 26 Paź 2014 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2014
Posty: 384
Loty: 542
Kilometry: 1 003 523
niebieski
Zarezerwowane dwie doby w Szczecinie...ogólnie to praktycznie prawie cały grudzień, styczeń oraz luty są w promocyjnych cenach :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 26 Paź 2014 13:15 

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 495
Loty: 49
Kilometry: 49 405
niebieski
Czarmander napisał(a):
Zarezerwowane dwie doby w Szczecinie...ogólnie to praktycznie prawie cały grudzień, styczeń oraz luty są w promocyjnych cenach :)


No i warto dodać, że w Szczecińskim ibisie nie ma żadnych udziwnień takich jak prysznic w pokoju, a sam obiekt jest bardzo zadbany, do tego Tesco całkiem niedaleko :D
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver lubi ten post.
 
      
#128 PostWysłany: 28 Paź 2014 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Raphael napisał(a):
Obiecuję, że jak pod koniec października będę we Wrocławiu, zdam relację.

Ibis Budget Wrocław Stadion

Pokój:
mały pokój, tam gdzie myślałem, że jest szafa było WC, prysznic oddzielony od pokoju przezroczystą szybą, za to pod prysznicem sporo miejsca (wejdą i dwie osoby ;) ), malutka umywalka w pokoju, z kosmetyków jedno małe mydełko i ręczniki, brak suszarki, brak szafy (wieszaki na ścianach), brak lodówki, okno jedynie uchyla się (przed otwarciem na oścież broni go jaki kabel połączony ze ścianą), klimatyzacja z indywidualnie sterowaną temperaturą i siłą nawiewu, telewizor na ścianie, mini biurko, dwa krzesła

Image

Śniadanie:
ser żółty w plastrach (1 rodz.), serki topione, wędliny w plastrach (2 rodz.), pasztetowa w jednorazowych opakowaniach, parówki (2 rodz.), musztarda i ketchup (w plastikowych jednorazowych opakowaniach), chleb (2 rodz.) i bułki, płatki, mleko, jogurt, kawa (duża różnorodność, dwa wielkie ekspresy), herbata (spory wybór różnych Liptonów), sok jabłkowy i pomarańczowy (marnej jakości z kartonu) ... chyba niczego nie pominąłem

Parking 15 zł / doba
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
J29 uważa post za pomocny.
 
      
#129 PostWysłany: 28 Paź 2014 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Mar 2010
Posty: 296
Loty: 107
Kilometry: 199 226
niebieski
@Raphael - welcome to Ibis Budget. Pokoj typowy jak w hotelach w calej Europie niczym nie rozniacy sie od pozostalych Budżetów :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 29 Paź 2014 15:13 

Rejestracja: 29 Paź 2014
Posty: 1
vivere napisał(a):
ja byłem w niedzielę w Ibis Kraków Stare Miasto - za tą cenę rewelacja :)
śniadanko za 3.50 PLN w McDonalds 300m od hotelu (tost + kawka gratis) żyć nie umierać


czy w końcu udało się wszystko załatwić za pomocą karty mastercard prepaid bez problemów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 29 Paź 2014 15:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1987
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
bez problemów :)

po kilku dniach pojawiła się rezerwacja na koncie accor
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:12 

Rejestracja: 11 Lis 2014
Posty: 2
Fajna oferta tylko wchodzac teraz na strone Ibis budget cena za jedna dobe znacznie sie rozni od ceny promocyjnej , wiec gdzie ta promocja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Nic nie trwa wiecznie. Ok miesiąc temu to było.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:16 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6255
Loty: 478
Kilometry: 1 019 055
Bo generalnie to ja bym polecał czytać ze zrozumieniem
"
Temat postu: HIT! Promocja Ibis budget w Polsce 39 PLN/2os!!PostWysłany: 26 Wrz 2014 21:27 :!: "
Promocje nie trwają wiecznie, no chyba,że "Połowa rodziny pije gratis"
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver lubi ten post.
 
      
#135 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Lis 2012
Posty: 1372
Loty: 33
Kilometry: 39 451
srebrny
Promocja jak sama nazwa wskazuje nie jest ceną stałą więc się kiedyś kończy. Wyprzedali wszystkie pokoje w niskiej cenie i teraz są w normalnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1418
niebieski
Przed chwilą zerknąłem, dalej cena 39 zł.
Ale wiem - dość ciężko przeczytać pierwszy post w tym wątku, jest tak daleko od ostatniego...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:22 

Ta normalna to 89 zł za pokój 2 osobowy, a więc w miarę też dobra cena (tak przynajmniej mi policzyło w Krakowie, bo potrzebowałem w styczniu w tym samym terminie 2 pokoje dla 4 osób)
Góra
 PM off  
      
#138 PostWysłany: 11 Lis 2014 23:27 

Rejestracja: 07 Mar 2014
Posty: 314
niebieski
Pobyt w Toruniu było bezproblemowy. Parking - 15zł.
Przy zameldowaniu nie sprawdzali karty którą płaciłem i na moje pytanie, czy mogę komuś oddać rezerwację uzyskałem odpowiedź, że tak ale proszą o wcześniejsze poinformowanie i podanie danych nowych osób.
_________________
http://www.kochamyzycie.pl | https://youtube.com/kochamyzycie
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 13 Lis 2014 01:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Maj 2013
Posty: 501
niebieski
Wczoraj klepnąłem Wrocław na koniec listopada za 39 zł, płatność MC, więc wszystko dalej śmiga. Pochwałka do dzienniczka dla autora. ;)
_________________
spoko-maroko-czyli-tu-wszystko-jest-prostsze,213,51100
kolumbia-z-covidem-w-tle-relacja-na-zywo,212,155650
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 13 Lis 2014 01:27 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 787
niebieski
Raphael napisał(a):
Ibis Budget Wrocław Stadion

Pokój:
mały pokój, tam gdzie myślałem, że jest szafa było WC, prysznic oddzielony od pokoju przezroczystą szybą, za to pod prysznicem sporo miejsca (wejdą i dwie osoby ;) ), malutka umywalka w pokoju, z kosmetyków jedno małe mydełko i ręczniki, brak suszarki, brak szafy (wieszaki na ścianach), brak lodówki, okno jedynie uchyla się (przed otwarciem na oścież broni go jaki kabel połączony ze ścianą), klimatyzacja z indywidualnie sterowaną temperaturą i siłą nawiewu, telewizor na ścianie, mini biurko, dwa krzesła

Image

Śniadanie:
ser żółty w plastrach (1 rodz.), serki topione, wędliny w plastrach (2 rodz.), pasztetowa w jednorazowych opakowaniach, parówki (2 rodz.), musztarda i ketchup (w plastikowych jednorazowych opakowaniach), chleb (2 rodz.) i bułki, płatki, mleko, jogurt, kawa (duża różnorodność, dwa wielkie ekspresy), herbata (spory wybór różnych Liptonów), sok jabłkowy i pomarańczowy (marnej jakości z kartonu) ... chyba niczego nie pominąłem

Parking 15 zł / doba


w Katowicach mieliśmy narożny pokój największy na piętrze, kilka m2 więcej, dwa okna, jakiś regał (Club Accor? Aż dwa dni?); przy gorącym prysznicu szyba zaparowuje i nic nie widać, ew. można nie włączać światła pod prysznicem :)

śniadanie standard, jadalne, ale trzeciego dnia miałbym dość

parking 20 zł, da się za darmo w pobliżu hotelu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group