Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 28 Wrz 2014 23:35 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
dzwoń > do hotelu > do banku , ja mam kilka rezerwacji w IBIS BUDGET w promocji 39 zł zero problemów wszystko przeszło i potwierdzone nie ważne z jakiej karty miałem na wszystkich środki / nie róbmy z fly4free biura obsługi wszystkich promocji na całym świecie i wszystkich sieci hotelowych i portali - bo co jak co ! mimo że mam ostry język - DZIEKUJE FLY4FREE za wszystkie newsy , jesteście NO.1 w polsce , pozostałe portale są ... ale za Wami - dziękuje za ALL ! ;)

-- 28 Wrz 2014 22:40 --

vivere napisał(a):
MUC2014 napisał(a):
piszecie mega bzdury - wszystkie rezerwacje przeszły bez problemu - należy tylko czytać po POLSKU z zrozumieniem i logiką minimum , a jak to sprawia trudność to trzeba iść do biura podróży bo to mega żenada - wszystkie karty przechodziły bez problemu , zaraz moderator - mnie zablokuje bo obrażam ????????????????????? nie są ludzie którzy nie umieją logicznie czytać , bo skoro na polskiej stronie w wersji z jęz. polskim - ktoś nie umie kupić oferty to niech siedzi w domu - przestańcie niańczyć ludzi ! nauczcie ich korzystać a nie odpowiadać , zły przecinek złe nazwisko , niech dzwonią osoby do hoteli ! a nie wysługują się forumowiczami , możecie mnie zablokować nie ma problemu wysyłać ostrzeżenia ale na tym forum pojawiają się osoby które mają pretensje do wszystkich bo nie znają języków w przypadku promocji zagranicznych , których pytania są nie do nas do hoteli - NAUCZCIE LUDZI MYŚLEĆ tylko tyle, możemy wymieniać się opiniami ale nie za nich rozwiązywać ich problemów bo nie znają języków albo chca barcelonę w okresie targów za 10 euro :)

BARDZO dziękuję że jesteście na rynku FLY4FREE i wiem że się staracie i ja też korzystam z Waszej wiedzy


skoro wszystkie rezerwacje przeszły bez problemu to jak mi wyjaśnisz treść maila którego dostałem ??

zacytuję jeszcze raz:

Dear customer,


Due to a technical issue, your reservation made on 26 Sep 2014 at 21:48:00 for the IBIS BUDGET KRAKOW STARE MIASTO (7165) hotel could not be processed and such is not confirmed.
No bank transaction has been carried out for this request.


We propose you to process the booking again on http://www.accorhotels.com site or contact our reservation department.
You can find the telephone number for the reservations department by clickling here.


We thank you for your understanding.


i co? mam jechać w ciemno i się cieszyć że jest OK? czy może jednak się dowiedzieć czy moja rezerwacja jest zatwierdzona? (nadmieniam że mam potwierdzenie na mailu i SMS, kasa z karty zdjęta)

czy jednak iść do biura podróży??

słucham :)

PRZECIEŻ ani ja ani fly4free nie wie dlaczego ........ zadzwoń do recepcji i wyjaśnij ........proste - przecież telefon do nich jest na stronie i na forum zrobi się przyjemniej : pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#82 PostWysłany: 29 Wrz 2014 16:05 

Rejestracja: 09 Cze 2014
Posty: 69
Loty: 50
Kilometry: 139 962
jest jakaś możliwość, żeby zobaczyć od razu w jakie dni są dostępne noclegi za 39zł w danym hotelu? czy trzeba szukać na chybił-trafił po różnych terminach? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 29 Wrz 2014 16:10 

Rejestracja: 20 Wrz 2013
Posty: 251
Loty: 78
Kilometry: 81 435
niebieski
agizek napisał(a):
jest jakaś możliwość, żeby zobaczyć od razu w jakie dni są dostępne noclegi za 39zł w danym hotelu? czy trzeba szukać na chybił-trafił po różnych terminach? :D


jest kalendarz cały, kliknij na : "Znajdź najlepszą cenę"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 29 Wrz 2014 17:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
MUC2014 napisał(a):
piszecie mega bzdury - wszystkie rezerwacje przeszły bez problemu - należy tylko czytać po POLSKU z zrozumieniem

Mam jednak nadzieję, że nie masz podglądu do wszystkich rezerwacji zrobionych w całej sieci Ibis Budget.
A poza tym, prawidłowo powinno być "ze zrozumieniem".
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 06 Paź 2014 19:29 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
czy ktoś może coś powiedzieć o śniadaniach w tej sieci?
opłaca się dopłacać? jest smaczne i urozmaicone?
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 06 Paź 2014 20:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Można się najeść i każdy znajdzie coś dla siebie, zatem potwierdzam co jest napisane na ich stronie:
Cytuj:
Śniadanie: bufet do woli
Smaczne śniadanie w formie bufetu: duży wybór pieczywa, rogaliki, produkty słone (sery), jogurty, pasty, miód, soki owocowe, ciepłe napoje i świeże owoce.
Dobra opcja jeśli nie masz czasu na szukanie czegoś lepszego na mieście...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver uważa post za pomocny.
 
      
#87 PostWysłany: 06 Paź 2014 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
futrzak napisał(a):
czy ktoś może coś powiedzieć o śniadaniach w tej sieci?

Duży wybór, i na ciepło i na zimno, dobra jakość, na bieżąco donoszą, więc nie powinno zabraknąć. Nocowałem u nich parę dni i byłem zadowolony.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver uważa post za pomocny.
 
      
#88 PostWysłany: 07 Paź 2014 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 37
Kilometry: 81 410
Oooo Dzieki bardzo:) szkoda ze dopiero teraz to zobaczyłem :D bo na nocleg przepłaciłem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 07 Paź 2014 23:41 

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 147
Loty: 2
Kilometry: 3 770
a co możecie powiedziec o pokojach ? duze ? lozka wygodne ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 08 Paź 2014 00:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
Pokoje nowocześnie urządzone.
Łóżka duże, wygodne, nie za miękkie, nie za twarde, nie za miękkie, nowe.
Łazienka spora, z tego co pamiętam nie było standardowej kabiny prysznicowej, ale wyprofilowane miejsce oddzielone szybą - czyli dużo miejsca pod prysznicem.
W hallu stoi do dyspozycji gości zestaw woda, czajnik, herbata, kawa (rozpuszczalna). Można pić do woli.
Byłem w Redzie, a le przypuszczam, że w innych hotelach sieci jest tak samo.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 08 Paź 2014 00:57 

Rejestracja: 22 Kwi 2014
Posty: 49
Loty: 115
Kilometry: 113 271
W Redzie to ibis styles a nie ibis budget a to bardzo duża różnica :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 08 Paź 2014 06:19 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 595
Loty: 65
Kilometry: 132 127
niebieski
Kiedyś byłem w Ibis Budget Warszawa Centrum, pokój jest nie duży ale względnie komfortowy. Natomiast łazienka to taka mała kapsuła postawiona w rogu pokoju i jest naprawdę ciasno. Ale za te pieniądze mogę przyznać że jest super przestrzenna :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 09 Paź 2014 20:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1332
Loty: 104
Kilometry: 191 467
srebrny
smuti99 napisał(a):
W Redzie to ibis styles a nie ibis budget a to bardzo duża różnica :P

O kurcze... faktycznie. Przepraszam za lekką dezinformację :oops:
Obiecuję, że jak pod koniec października będę we Wrocławiu, zdam relację.
_________________
Moje relacje: Bolonia & Trapani 2022Münster 2022
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 10 Paź 2014 16:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
Raphael napisał(a):
smuti99 napisał(a):
W Redzie to ibis styles a nie ibis budget a to bardzo duża różnica :P

O kurcze... faktycznie. Przepraszam za lekką dezinformację :oops:
Obiecuję, że jak pod koniec października będę we Wrocławiu, zdam relację.


Napisz - wczoraj zarezerwowałem rodzicom wycieczkę do Wrocka (38 PLN RT by FR) z noclegiem w Ibisie.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 10 Paź 2014 17:24 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
Ja to jestem najbardziej ciekawy tych łazienek. Mam klepnięty nocleg w KRK i WRO, a jadę z koleżanką i zastanawiam się, czy nie będzie niezręcznie przypadkiem :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 10 Paź 2014 17:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sty 2014
Posty: 207
niebieski
codriver napisał(a):
Ja to jestem najbardziej ciekawy tych łazienek. Mam klepnięty nocleg w KRK i WRO, a jadę z koleżanką i zastanawiam się, czy nie będzie niezręcznie przypadkiem :P



Trochę może być niezręcznie bo łazienka jak łazienka, ale prysznic jest w pokoju:):) (jak dobrze sobie przypominam)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 10 Paź 2014 20:35 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
codriver napisał(a):
Ja to jestem najbardziej ciekawy tych łazienek. Mam klepnięty nocleg w KRK i WRO, a jadę z koleżanką i zastanawiam się, czy nie będzie niezręcznie przypadkiem :P

E tam, fajnie bedzie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Koal lubi ten post.
 
      
#98 PostWysłany: 10 Paź 2014 21:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4010
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
codriver napisał(a):
Ja to jestem najbardziej ciekawy tych łazienek. Mam klepnięty nocleg w KRK i WRO, a jadę z koleżanką i zastanawiam się, czy nie będzie niezręcznie przypadkiem :P


Jak koleżanka atrakcyjna to sama przyjemność :D
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off
codriver lubi ten post.
 
      
#99 PostWysłany: 10 Paź 2014 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Będzie fajnie :-) A na pewno lepiej niż ja musiałem zamówić z teściową ( bo tak wychodziło najtaniej, najlepiej, promocje, itp)
Podgląd
Na szczęście pojawiła się lepsza oferta.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#100 PostWysłany: 11 Paź 2014 20:01 

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 1078
Loty: 238
Kilometry: 354 517
niebieski
No tak, myślę o prysznicu :P
Na szczęście koleżanka atrakcyjna, więc się nie martwię :D
Góra
 Profil Relacje PM off
casper.slonina lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 430 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group