Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Cze 2019 23:27 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Ja tez otrzymałem zwrot. Trochę żenujaco to wygląda ze strony a&o....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
#22 PostWysłany: 19 Cze 2019 23:30 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ja płaciłem kartą i to się na razie trzyma. Nawet próbowałem zmienić rezerwację mailowo po przesunięciu lotu przez Wizza, ale po namyśle stwierdziłem, że zostanę dzień dłużej w Warszawie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 21 Cze 2019 14:53 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3940
platynowy
Kod:
Informujemy, że rezerwacja pod numerem AOI-xxxxxx jest nadal aktywna w a&o Warsaw Wola i czekamy na Państwa przyjazd.

Niestety, z powodu problemów technicznych z  dostawcą naszych usług płatniczych Paypal, otrzymali Panstwo swoją pierwotną płatność z powrotem. Z tego powodu prosimy o ponowne dokonanie płatności w następujący sposób:

1. Proszę wpłacić oryginalną kwotę x zł za pośrednictwem Paypal na nasze konto Paypal za pomoca poniższego linku:

2. Proszę wpisać numer rezerwacji AOI-xxxxxx w polu "Wprowadź wiadomość", abyśmy mogli wyraźnie przyporządkować płatność do Państwa rezerwacji. Dziękuję bardzo

Chcielibyśmy przeprosić za niedogodności i podziękować za zrozumienie.

Szkoda że w mailu żadnego linka nie ma...
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 23 Lip 2019 17:46 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 162
Ktoś dostał jakąś odpowiedź na maila ?
Albo dodzwonił się do A&O w tej sprawie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Lip 2019 17:54 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Na maila odpisują, telefon milczy. W sumie to nic dziwnego, bo obiekt jeszcze nie jest czynny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 25 Lip 2019 16:43 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 162
Nawet na maila od kilku dni brak odpowiedzi.
d-t-x napisał(a):
Na maila odpisują, telefon milczy. W sumie to nic dziwnego, bo obiekt jeszcze nie jest czynny.

Na jaki adres pisałeś ?
Góra
 Profil Relacje PM off
piwili lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 25 Lip 2019 17:07 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Ten ze strony. Odpisali z: booking@aohostels.com.
Góra
 Profil Relacje PM off
Bruner uważa post za pomocny.
 
      
#28 PostWysłany: 10 Sie 2019 23:38 

Rejestracja: 17 Lut 2017
Posty: 162
Po 10 dni odpisali :shock:
Rezerwacja nadal aktywna, przesłali link do ponownego opłacenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 11 Sie 2019 17:52 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Może już nie aż tak tanio, ale nadal można wyhaczyć pokoje w dobrej cenie. Właśnie dokupiłem pokój dwuosobowy z łazienką za 20,11€. To taniej, niż w Ibisie, który chyba już porzucił promocję za 39 w Warszawie.
Załącznik:
a&o.jpg
a&o.jpg [ 92.44 KiB | Obejrzany 5818 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
piwili uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 18 Sie 2019 22:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Hi
Mi zwrócili - płaciłem Paypal.

"Potelepałem" wszystkimi, łącznie z centralą w DE i dostałem maila:

"Bei den Paypal Zahlungen für unser neues Haus in Warschau gab es einige Probleme, was zur Folge hatte, dass alle Zahlungen storniert wurden.
Ihre Buchung ist noch aktiv. Wir werden Sie in den nächsten Tagen mit Zahlungsanweisungen kontaktieren."

Efekt końcowy był taki, że na Paypal wróciła kasa. Następnie dostałem ręcznie wygenerowany link do płatności paypal - ponownie zapłacone i zaksięgowane.
Jak w treści - rezerwacja aktywna..

pozdro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 29 Sie 2019 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2018
Posty: 88
Dzisiaj dostałem taką wiadomość

Cytuj:
A&O HOTELS and HOSTELS <booking@aohostels.com>
14:22 (42 minuty temu)
do mnie

Wichtige Informationen zu Ihrer Buchung bei a&o Warschau Wola PL-WA1-1162

Sehr geehrter Herr Chojnacki,
bedauerlicher Weise müssen wir Ihnen mitteilen, dass unser a&o Hotel in Warschau nicht rechtzeitig eröffnet werden kann.
Da wir aufgrund bautechnischer Probleme unser a&o Warschau voraussichtlich leider erst ab dem 29.11.2019 für unsere Gäste öffnen können und Ihre Buchung vor diesem Datum liegt, können wir Sie leider nicht zu Ihrem gebuchten Reisezeitraum in unserem a&o Warschau unterbringen.

Wir bedauern diese Unannehmlichkeiten sehr und bieten Ihnen deshalb gerne an Ihre Buchung kostenfrei zu stornieren oder den Reisezeitraum Ihrer Buchung für unser a&o Warschau auf andere Reisedaten innerhalb des Zeitraums 29.11.2019 bis 31.12.2019 zu den ursprünglich von Ihnen gebuchten Reisekonditionen zu ändern.

Wir möchten uns ausdrücklich für die Unannehmlichkeiten bei Ihnen entschuldigen und bitten um Ihr Verständnis.
Bitte geben Sie uns eine Rückmeldung, indem Sie auf diese Email antworten. Da wir uns der außerordentlichen Situation bewusst sind und um eine schnellstmögliche Lösung bemüht sind, bitten wir Sie, den Betreff dieser Nachricht bei einer Antwort nicht zu verändern. Vielen Dank.
Für Rückfragen stehen wir Ihnen gerne zur Verfügung.

Mit freundlichen Grüßen,
Ihr a&o Service Team


Wujek Google tłumacz mówi, że nie zdążą z budową i najwcześniej mogą zaproponować rezerwacje od 29 listopada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 29 Sie 2019 15:22 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Szkoda. Trochę mnie tym załatwili, kupiłem już Flixbusa z uwzględnieniem tego noclegu :/
Ja na razie maila nie dostałem, a na stronie wisi info "Opens on 01.10.2019". Za to zniknęła możliwość zaklepania noclegów na październik i listopad, zatem coś jest na rzeczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 29 Sie 2019 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 461
srebrny
A to ciekawostka, bo na stronie nadal jest informacja, że otwierają 1 października, ale zabukować na ten okres nie można.
W sprawie mojej rezerwacji na 2 października jeszcze nikt nie pisał.
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 29 Sie 2019 15:34 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Napisałem do nich w odpowiedzi na maila, którego przysłano mi swego czasu z ichniego service center. Dam znać, jeśli coś odpiszą.
Ktoś jeszcze dostał tego maila?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Sie 2019 16:34 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
W odpowiedzi na moją wiadomość dostałem wiadomość o takiej samej treści, jak raffonzo - tyle, że po polsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 30 Sie 2019 12:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2011
Posty: 431
Loty: 32
Kilometry: 46 097
niebieski
Ja akurat mam rezerwację od 29.11 :D :D
_________________
Image

Moje podróże: https://podroze-podroze-podroze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#37 PostWysłany: 30 Sie 2019 12:23 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
To ostateczny dowód na to, że kobieca intuicja to nie mit ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Astrid lubi ten post.
 
      
#38 PostWysłany: 30 Sie 2019 12:50 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Skoro mam rez. na 19 XI to raczej słabo ona wygląda. Nie dostałam żadnego maila. Nawet nie pamiętam, jak płaciłam; paypal czy kk. Zresztą nie zależałoby mi na tym jednym noclegu, ale "wykorzystując" go, kupiłam poranny lot z WAW. I teraz nie wiem-czekać na wiadomość, rezerwować nowy nocleg czy machnąć ręką na bilet (był tani) i kupić ten lot z bliższego mi lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Sie 2019 14:02 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Rezerwuj nowy nocleg. Ja mam dwie rezerwacje, też nie dostałem żadnego maila, dopóki sam do nich nie napisałem (w odpowiedzi na korespondencję z przed mniej więcej dwóch miesięcy) i przysłano mi w odpowiedzi, co następuje:
Cytuj:
Z przykrościa, musimy poinformować Państwa, że nasz hotel a&o w Warszawie nie zostanie otwarty na czas.

Ze względu na problemy konstrukcyjne, niestety, nie będziemy w stanie otworzyć naszego obiektu a&o Warszawa dla naszych gości do 29.11.2019 r.

Jezeli dokonali Państwo rezerwacji przed wskazana datą, niestety, nie bedziemy mogli gościć Państwa w naszym a&o Warszawa.

Bardzo przepraszamy za te niedogodności i chcielibyśmy zaoferować Państwu bezpłatne anulowanie rezerwacji lub zmianę okresu podróży w ramach rezerwacji na inne daty podróży w okresie od 29.11.2019 do 31.12.2019 na warunkach podróży pierwotnie zarezerwowanych przez Państwa.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i prosimy o wyrozumialość.
Góra
 Profil Relacje PM off
ewaolivka uważa post za pomocny.
 
      
#40 PostWysłany: 01 Wrz 2019 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Wrz 2016
Posty: 174
Loty: 38
Kilometry: 35 491
Wysłałem im zapytanie, co mam robić, jeżeli był to wyjazd łączony i mam również inne noclegi + bilety na imprezy + transport.
Wspomniałem również, że jako użytkownik Booking ze statusem Genius, dostałbym w to miejsce hotel o takich samych parametrach, czego zresztą oczekuję..

Walcie to samo - i na profil FB - co to za porządki?
Najpierw cofają wpłaty Paypal - że niby błąd, potem można płacić przelewem, a na kńu - do zobaczenia??

Jak myślę, trochę nas jest - na ichnim FB można "pogadać"..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group