Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Gru 2017 11:54 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Witam, jestem głęboko zszokowany tym co spotkało mnie w DBT Łódź, dlatego poświęcam czas opiszuąc krótko perypetie jakich doznałem, pytając jednocześnie CO DALEJ.

Po 7 godzinach jazdy za kółkiem postanowiłem przespać się kilka godzin w DBT Łódź zanim zakończę podróz.

Jak zawsze, wybrałem szybko pokój przez aplikację i zapłaciłem punktami. Po przybyciu zostałem obsłużony przez stażystę.

Nigdy nie spotkałem się z tak wielkim grubiaństwem, ale ten czcłowiek stwierdził że jestem niepowazny bo zarezerwowałem pokój dla jednej osoby, a jest ze mną osoba towarzyszącza. Mimo, że płaciłem punktami - to stwierdził że będę musiał na pewno dopłacić bo pokój jest tylko na jedną osobę. W końcu się z tego wycofał, ale i tak nie mogę dostać nawet śniadania i welcome drinka dla osoby towarzyszączej - bo nie rezerwowałem pokoju dla dwóch osób.

Mało tego, facet po prostu śmiał nam się prosto w twarz. O ile mogłem zrozumieć, że może jest na zastępstwie (plakietka trainee) to nie mogłem zrozumieć jego chamstwa i perfidii. Po prostu swoim chamstwem nas poniżał.

Facet śmiał nam się prosto w twarz, gdy zapytałem o pokój typu Suite który jako Diamond przeważnie dostaję. Recepcjonista nie powiedział nawet słowem, wręczając klucze. Okazało się, że z pokoju zarezerwowanego zrobił downgrade do TWIN.

Strasznie się wściekłem i mimo cholernego zmęczenia pojechaliśmy dalej. Na koniec poprosiłem recepcjonistę o odblokowanie biletu parkingowego. Gdy zobaczył, że opuszczamy hotel wtedy zapytał CZY MOŻE NAM JAKOŚ POMÓC.

Napisałem do Help Desk, angielski pracownik zwrócił mi punkty ale co dalej? Ta rezerwacja dalej widnieje jako aktywna czyli według systemu dalej jestem w hotelu.


Co byście zrobili na moim miejscu?

Oczywiście POMIJAM wątek prawny tej historii, raczej pytam o inne działania zmierzające do UKARANIA hotelu przez korporację.


Ostatnio edytowany przez Reciu, 27 Gru 2017 12:05, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 27 Gru 2017 11:59 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Ja na Twoim miejscu zachowałbym się jak mężczyzna i nie wylewałbym swoich żali na forum.
Masz status Diamond i nie wiesz, co powinieneś zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off
17 ludzi lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 27 Gru 2017 12:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Jaki pokój pierwotnie rezerwowałeś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Gru 2017 12:04 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
ej a czemu nie prosiles menago zmiany?
moglby cie zlac tak jak mnie wczoraj w DT warszawa ale wtedy masz mega podkladke, na reklamacje.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 27 Gru 2017 12:06 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Nie było menago zmiany, Stażysta był sam. Powtarzam, że pomijam wątek prawny i użerania się z hotelem, ale pragnę dać im NAUCZKĘ za chamstwo.


Ostatnio edytowany przez michzak, 27 Gru 2017 12:33, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Gru 2017 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Nauczka za chamstwo to:
- mail do dyrektora hotelu
- mail do Hiltona
- opisanie sprawy na FB
- recenzje na holidaycheck, tripadviosorze, google, fb
Nie do końca rozumiem jak stażysta mógł być sam ? Nikogo innego nie było ? Facet raczej zwyczajnie Cię okłamał i tyle. Dostałeś zwrot punktów i pewnie dostaniesz jeszcze przeprosiny, ale czego jeszcze oczekujesz ? Że go zwolnią ?
Zachowałeś się lekko [słabo] skoro jesteś Diamondem, a jakiś świeżak robił z Ciebie to co robił. Jeśli po drugiej stronie masz chama do trzeba się dostosować do niego poziomem, a nie liczyć, że zrozumie swój błąd..


Ostatnio edytowany przez Roku, 27 Gru 2017 16:04, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 27 Gru 2017 14:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
A ja wciąż pytam: jaki pokój pierwotnie rezerwowałeś?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 11 Sty 2018 18:33 

Rejestracja: 05 Cze 2016
Posty: 18
Trochę to pachnie lekką ściemą... Nie ma takiej mozliwości żeby na desku był dostępny tylko stażysta !!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Sty 2018 19:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
A co do tej masakry, to autor wątku coś zamilkł.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez michzak, 12 Sty 2018 08:44, edytowano w sumie 1 raz
wycięcie poprzedniego posta
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#10 PostWysłany: 11 Sty 2018 19:14 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Wygląda, że stażysta go jednak dopadł po tym wpisie :o ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 12 Sty 2018 11:41 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Nie wypowiadam się już w temacie który założyłem, bo nie jest sensu stricto. Próbujecie wszyscy wywołać jakąś gównoburzę zahaczając się o wątki poboczne. Począwszy od oceny mojego zachowania (nie znając przy tym żadnych szczegółów oraz mojej pozycji), skończywszy na rezerwowanych pokojach.


Jedynie kolega hubson wypowiedział się merytorycznie, dlatego z tego miejsca serdecznie pragnę podziękować za pisanie na temat ale ocenianie proszę zachować dla siebie.

Ubolewam nad tym, że w naszej menetalności zakrzeniowe jest obrażanie i ocenianie innych, dlatego zachęcam do refleksji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 12 Sty 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
Pytania o rezerwację pokoju nie uważam za wątek poboczny.
"Okazało się, że z pokoju zarezerwowanego zrobił downgrade do TWIN"
chciałem tylko zobaczyć z jakiego pokoju Cie downgradeowano.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 12 Sty 2018 12:00 

Rejestracja: 09 Paź 2013
Posty: 2441
Loty: 191
Kilometry: 627 645
niebieski
dlatego w takich sytuacjach warto wyciagnac telefon i powiedziec " prosze to powtorzyc do kamery"

podobnie z policja czy innymi sluzbami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 12 Sty 2018 12:19 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 800
niebieski
pawi napisał(a):
Pytania o rezerwację pokoju nie uważam za wątek poboczny.
"Okazało się, że z pokoju zarezerwowanego zrobił downgrade do TWIN"
chciałem tylko zobaczyć z jakiego pokoju Cie downgradeowano.


No chyba wiadomo, że z kinga. Już bez przesady żeby ktokolwiek z forum dopłacał 20+k punktów za widok na park :D
(tak wiem, że twin i king to pokoje równorzędne jeśli chodzi o stawki punktowe/cenowe, więc można toczyć dysputy czy to był właściwie downgrade, czy należałoby stworzyć pojęcie besidegrade;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 12 Sty 2018 12:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1551
Loty: 101
Kilometry: 94 804
niebieski
No właśnie, czyli patrząc na chłodno to nie był downgrade, tylko w tej samej kategorii, ale niewłaściwy pokój. Trzymajmy się faktów :-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 12 Sty 2018 12:49 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
@Reciu

Możesz napisać czy historia miała jakiś dalszy ciąg? Skorzystałeś z rad @hubson? jaki był efekt?
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn uważa post za pomocny.
 
      
#17 PostWysłany: 16 Sty 2018 01:08 

Rejestracja: 29 Lip 2017
Posty: 99
Chyba nie myślisz ze zacząłem cokolwiek robić po waszych postach?
Raczej liczyłem na jakieś wyrafinowane pomysły.

Juz rano rozmawiałem z dyrektorem.
Nie mam czasu na pierdoly, chodź z góry wiem ze hotel jest na przegranej pozycji. Operator DBT zwrócił mi punkty i w ramach rekompensaty hotel zaproponowal Voucher lub punkty. Na razie nie ruszam tematu bo nie mam na to czasu, ale Voucher według mnie to najgorszy pomysł. Ps. Moderujcie posty niezwiązane z tematem bo gowno burza to ostatnia rzecz która mam ochotę czytać.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
xtradexp lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 16 Sty 2018 01:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Cytuj:
Ps. Moderujcie posty niezwiązane z tematem bo gowno burza to ostatnia rzecz która mam ochotę czytać.

Widzę, że dyrygowanie decydentami idzie Ci tak samo łatwo, jak wylewanie żali na forum. :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off
11 ludzi lubi ten post.
pawi uważa post za pomocny.
 
      
#19 PostWysłany: 16 Sty 2018 01:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Zastanawiam się o co właściwie Ci chodzi, oraz czy ta sytuacja w ogóle miała miejsce i czy to Ty nie byłeś czynnikiem zapalnym w tym hotelu..

Obrażasz ludzi, którzy zadają Ci pytania forum. Dla mnie temat do zamknięcia. Nic nie wnosi, a autor ma podejście jak widać na załączonym obrazku.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
pawi uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 16 Sty 2018 08:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
I w sumie racja. Temat zamykam.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group