Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Kwi 2017 13:37 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 12
Witam,

mam pytanie odnośnie członkostwa w programie Hilton Honors, a dokonaniem rezerwacji poprzez agencję organizującą wyjazdy służbowe (w moim przypadku jest to Weco Travel). Czy dokonując rezerwacji poprzez agencję mogę normalnie zbierać punkty, czy rezerwacji należy dokonać osobiście? Jeśli można zbierać punkty przy rezerwacji przez agencję, to jak wygląda sam proces uzyskania tych punktów (czy wystarczy np. podać numer członkostwa podczas meldowania się w hotelu)?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 04 Kwi 2017 13:40 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Niestet nie.
Rezerwacja musi byc bezposrednio przez strony wskazane w regulaminie.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off
kopacz0 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Kwi 2017 13:55 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 12
Szkoda... :/

Wielkie dzięki za szybką odpowiedź! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
w moim przypadku dostawałem punkty za każdym razem, kiedy robiłem rezerwację przez CWT.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:12 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
O Prosze!
Moze oni wykorzystują do rezerwacji kanał oficjalny?
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
Nie zgłębiałem tematu ale punkty z CWT zawsze wpadały w sieciach: IHG, Hilton oraz Radisson. Z innych hoteli nie korzystałem. Z tego co mi się wydaje wszystkie rezerwacje były robione w Amadeusie - PNR lotu zawierał również dane z rezerwacji hotelu.

Jeśli chodzi o podawanie numeru karty lojalnościowej to korporacyjne biura podróży (niektóre) pozwalają na stworzenie "profili" użytkownika gdzie zgromadzone są numery kart lojalnościowych i taki numer jest przypisywany do każdej rezerwacji automatycznie. W przypadku jednak gdyby w profilu nie było numeru karty to zawsze istnieje możliwość dodania numeru przez email, telefon (do hotelu) lub na miejscu w trakcie check-in.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
gruby_inversia lubi ten post.
kopacz0 uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 04 Kwi 2017 14:26 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
To mega sory za wprowadzenie w błąd....
@kopacz0
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 04 Kwi 2017 15:21 

Rejestracja: 29 Kwi 2016
Posty: 12
@‌karder‌

-- 04 Kwi 2017 16:23 --

Przepraszam za spamowanie - i poprzednia wiadomość. Waco Travel również korzysta z Amadeus'a więc będę postępował zgodnie z Twoja rada. Sprobuje sie skontaktowac z agencja, a jak sie nie uda, to bezpośrednio przy check-in w hotelu!

Wielkie dzieki wszystkim za pomoc!

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:04 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2084
srebrny
Tak naprawdę nie chodzi o agencję, ale o to, czy przy rezerwacji przez nią dostępne są stawki korporacyjne.
Jeśli dana agencja umożliwia rezerwację hoteli wg stawek korporacyjnych danej sieci, to za takie pobyty zawsze są przyznawane punkty i ew. inne przywileje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Kwi 2017 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2011
Posty: 1033
Loty: 599
Kilometry: 703 643
srebrny
@‌sranda‌ wielokrotnie stawka korporacyjna nie była dostępna i nocowałem po cenie komercyjnej (rezerwacja przez CWT) i również punkty naliczały się bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group