Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Hilton BRG - dyskusja
#1 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:47 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Witam,

czy ktoś z Forumowiczów wie, czy jeśli hilton uzna reklamację z Best Rate Guarantee (znalazłem taniej hotel na trivago, wysłałem już claima), to czy te obniżone stawki za nocleg będą uznane jako qualifying stay?

pozdrawiam
chiniol


Ostatnio edytowany przez zbyhu, 28 Sty 2016 18:58, edytowano w sumie 1 raz
zmienilem tytul bo sie rozeszla dyskusja na inne tematy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN! Loty do Nowej Zelandii (+ zwiedzanie Rzymu) z Krakowa od 2920 PLN!
Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Albanii: 4* hotel z all inclusive za 1999 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:53 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Z ostatniego BRG w Hiltonie naliczyło mi trochę punktow, jednak mniej niż spałbym za pełną stawkę. Pewnie wynika to, że jest jakiś przelicznik USD na punkty. Do czego chcesz liczyć ten pobyt jako kwalifikowany, fast track do Golda?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Sie 2015 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
W HH nie miałem jeszcze stawki po BRG <= 0 (zdarzyło mi się zapłacić najmniej ok. 50 PLN), więc przy założeniu, że koszt > 0 z praktyki, zalicza punkty, noce i pobyty
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Sie 2015 23:53 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Chcę żeby zaliczyli mi stay, dali punkty z triple your trip i wszelkie inne bonusy ze statusu.

Dosyć ważne bo brakuje 1 staya do diamonda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Sie 2015 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Jeśli rezerwację wykonujesz w oficjalnym kanale sprzedaży Hiltona, to zawsze masz qualifying stay.
Przy okazji przypominam, że punkty naliczane są w proporcji: za wydany 1 USD = 5 punktów.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Sie 2015 17:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4078
HON fly4free
Dokladnie tak jak luziczek napisal
I w Hiltonie, i innych duzych sieciowych hotelach/programach ZAWSZE jak robisz BRG to musisz pierwotna rezerwacje zrobic na stronie hotelu i prawie zawsze wychodzi po BRG cena > 0PLN/USD/EUR/GBP, wiec zawsze od tego co zaplacisz dostajesz wszystko co sie nalezy wlacznie z zaliczeniem wszystkich aktualnych promocji, triple stay, kwalifikacji, chellenge'ow itp....
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
luziczek lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 09 Paź 2015 06:49 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Witam,
Mam pytanie odnośnie estandby upgrade w Hiltonie, ale po zatwierdzonym BRG. Wolałbym uniknąć problemów, bo wiadomo co kwestii zmian mówi T&C. Tak więc, czy można spokojnie upgradować sobie pokój w aplikacji bez komplikacji?

Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 09 Paź 2015 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
W praktyce nie zrobiłem, ale w wiadomości z potwierdzeniem brg masz, z tego co pamiętam:
Że niedopuszczalne są upgrade za wyjątkiem nieodpłatnego, czy jakoś tak...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
myca007 lubi ten post.
myca007 uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 09 Paź 2015 08:36 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 431
niebieski
Cytuj:
Please understand, if any changes or modifications ‘of any type’ are made to this accommodation, this validation of Best Price claim will be voided. This includes but is not limited to changes to the number of adults, room type, check-in/out dates, and terms and conditions governing the room rate.


Poproszę o upgrade przy check-inie chyba ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 09 Paź 2015 09:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Znalazłem:
Cytuj:
Please understand, if any changes or modifications are made to this reservation, this claim will be void. This includes but is not limited to changes to the number of adults, room type (excluding complimentary upgrades), check-in/out dates, and terms and conditions governing the room rate.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 09 Paź 2015 16:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Tylko że estandby często jest za 0. Pytałem o to na FT jednak bez odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Gru 2015 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Przeszlo mi dzisiaj BPG i w mailu dostalem:

Cytuj:
Please understand, if any changes or modifications ‘of any type’ are made to this accommodation, this validation of Best Price claim will be voided. This includes but is not limited to changes to the number of adults, room type, check-in/out dates, and terms and conditions governing the room rate. We realize that every guest has a choice when traveling and we thank you for making the Hilton family of hotels your choice. We look forward to serving your future travel needs.

(zniknelo zdanie "excluding complimentary upgrades")

Raczej nie zrobia mnie w takie jajo ze dostane upa w hotelu a potem rachunek na 150€?
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 02 Gru 2015 16:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Ktoś po prostu zapomniał to dopisać bo u mnie wszystko jest po staremu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 02 Gru 2015 16:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
U mnie też jest po staremu - a mail sprzed godziny ;) Więc raczej nic się nie zmieniło.

Swoją drogą nigdy bym nie wpadł na to żeby za każdym razem czytać te ich regułki :D Ja się skupiam tylko na tym czy się udało czy nie :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 02 Gru 2015 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3078
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
Zaczalem czytac zastanawiajac sie czy moge z pokoju double zrobic twin bez utraty BPG. I sie wlasnie zdziwilem ze brakuje tego tekstu.

Na frontdesku poprosze o upa do Twin Executive, wyjdzie ok.
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 02 Gru 2015 18:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Czasem zapominaja wklejac pelne zdania :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 02 Gru 2015 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Nie wiem jaki hotel, ale w przypadku Hiltona z double na twina zmieniałem przez online check-in wybierając konkretny pokój.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
zbyhu uważa post za pomocny.
 
      
#18 PostWysłany: 07 Gru 2015 01:05 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
luziczek napisał(a):
Jeśli rezerwację wykonujesz w oficjalnym kanale sprzedaży Hiltona, to zawsze masz qualifying stay.
Przy okazji przypominam, że punkty naliczane są w proporcji: za wydany 1 USD = 5 punktów.


Jeszcze tylko nieśmiało sprostuję info @luziczek:
After you complete an eligible stay at a hotel or resort within the Hilton Worldwide portfolio, you earn 10 HHonors Base Points for every US dollar spent on your room rate and other eligible room charges, including telephone calls and room service.

Some exceptions apply: At Hampton Inn™ or Homewood Suites by Hilton™ hotels, earn 10 Base Points for every US dollar spent on your room rate only. At Home2 Suites by Hilton™ hotels, earn 5 Base Points for every US dollar spent on your room rate only. See below for more information on what qualifies as a hotel stay.

Źródło: http://hhonors3.hilton.com/en/support/faq/index.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 07 Gru 2015 01:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Tak. Pomyłka ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 17 Sty 2016 14:41 

Rejestracja: 03 Wrz 2015
Posty: 46
Zbanowany
Podepnę się pod temat,
Można w Hiltonie po odrzuconym claimie, anulować rezerwację i claimować na nowo ?
W punkcie 6 T&C widzę: "You may only submit one claim for each stay. A "stay" means the total number of consecutive nights spent at the same hotel by the same guest or guests."
Tylko pytanie jak to wygląda w praktyce? Według mnie to na różne sposoby interpretować.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 232 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group