Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 928 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następna
Autor Wiadomość
#901 PostWysłany: 20 Maj 2019 18:25 
Awatar użytkownika

HON fly4free
nie wiem, jak u Was, ale u mnie dopiero teraz strona promocji ruszyła:

https://ar.hilton.com/en_ar/offers/sale/
 Relacje PM off  

#902 PostWysłany: 20 Cze 2019 21:19 

Podpowiedzial by mi ktos moze czy jest jakis challenge do golda? Potrzebuje wracajac z Wloch zrobic nocleg, akurat nie ma Hamptonow sa tylko Hilton Garden Inn. Majac GOLD liczylem na sniadanie w cenie.

Chyba, ze komus kto robi challenge potrzebna jest nocka do zaliczenia?
 Relacje PM off  

#903 PostWysłany: 27 Cze 2019 07:41 
Awatar użytkownika

HON fly4free
Do 4 lipca można dostać 100% bonusu kupując punkty, ale tylko w pakietach 40k lub 80k:

https://loyaltylobby.com/2019/06/26/hil ... ly-4-2019/

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
ExGliwice lubi ten post.

#904 PostWysłany: 13 Sie 2019 08:11 

srebrny
Wreszcie promocja do której można się zapisać :)
Za pierwszy pobyt 2.500 pkt. ekstra, za drugi 5.000 ekstra. Pobyty do 31.01.2020.
https://www.hiltonhonors.com/en_US/7500 ... a/landing/
T&C:
This offer is only valid and exclusive to the recipient of the email invitation, is not transferable and is one-time use only. To accept this stay challenge with Hilton Honors™ you must first register your Hilton Honors™ account number prior to completing stays within the promotional window. You must be a Hilton Honors™ member to participate or join Hilton Honors™ at the time of registering for the Promotion.

Offer valid for stays now through January 31, 2020 (“Promotion Period”) at any hotel or resort in the Hilton Portfolio. Hilton Honors™ members must first register prior to completing a stay within the Promotion Period. Registered Hilton Honors™ members will receive credit for stay challenge if any portion of the stay falls with the Promotion Period, regardless of a check-in date before the Promotion Period begins or a check-out date after the Promotion Period ends. Qualifying stays exclude any rates ineligible for Hilton Honors™ Points accrual, which include rates booked via select third parties. Stays subject to each hotel’s change and cancellation policy varies based on rate or package booked. Blackout dates, early departure fees, and deposit and cancellation restrictions may apply and vary by hotel. Please contact the individual hotel to confirm their policy. Unless otherwise noted, all offer components are non-transferrable or redeemable for cash. To book by phone within the U.S. or Canada, please call +1-800 HILTON HONORS™ (446-6677) or view Global Reservation phone numbers.

To be eligible for Multi-Stay Bonus offer from Hilton Honors™ you must 1) have received this offer directly from Hilton Honors™, 2) be enrolled in the Hilton Honors™ program, 3) register to participate or join Hilton Honors™ using the same e-mail address associated with promotional invitation, 4) complete the stay challenge within the promotional stay window. Registered Hilton Honors™ participants must complete stay challenge and complete up to two (2) paid stays during the Promotional Period to obtain Hilton Honors™ Bonus Points. The first stay within the Promotional Period will earn 2,500 bonus points. The second stay within the Promotional Period will earn 5,000 bonus points. If guest completes just (1) eligible stay, they will still receive 2,500 Hilton Honors™ Bonus Points. Consecutive nights completed at a single hotel will be counted as a single stay, even if booked under multiple reservations.

This offer may be terminated without notice. Bonus Points do not count toward elite tier qualification. Please allow six to eight weeks from completion of your stay for Bonus Points to appear in your account. A 'stay' is defined as the total number of consecutive nights spent at the same hotel, whether or not a guest checks out and checks back in again. Offer is not valid for groups and cannot be combined with other select offers. In-Room Internet Access, Fitness Center/Health Club Access and Bottled Water benefits may not be complimentary at properties with a resort charge. Space-available upgrades only available at select brands. Elite status benefits are subject to availability and vary by brand. For more information, please visit HiltonHonors.com.
 Relacje PM off
8 ludzi lubi ten post.
5 ludzi uważa post za pomocny.

#905 PostWysłany: 13 Sie 2019 08:25 
Awatar użytkownika

Loty: 93
Kilometry: 181 345
niebieski
W sumie nie widzę tej informacji, pobyty do końca stycznia, a rezerwację do kiedy trzeba zrobić?

#906 PostWysłany: 13 Sie 2019 08:41 

srebrny
dziabulek napisał(a):
W sumie nie widzę tej informacji, pobyty do końca stycznia, a rezerwację do kiedy trzeba zrobić?

O ile promo będzie działało do 31.01, to wystarczy, żeby zrobić przed 31.01 (3-4 dni wcześniej, żeby zdążyć odbyć te 2 pobyty przed 31.01).
Ale czasami Hilton skraca daty promocji. Poprzednia, która miała działać dość długo, została skrócona. Tu może, choć nie musi, być podobnie.
Zatem jak zwykle w takich przypadkach (gdy nie mamy podkładki w formie zapraszającego nas maila do promocji) - im wcześniej, tym lepiej. Zgarnąć punkty i zapomnieć :)
 Relacje PM off
dziabulek lubi ten post.

#907 PostWysłany: 13 Sie 2019 08:59 

Loty: 46
Kilometry: 151 136
srebrny
Po zapisaniu się do promocji, w zakładce My Offers będziesz widział ofertę do której się zapisałeś. Ja ją widzę a co ciekawsze z datą ważności do 31.03.2020
 Relacje PM off  

#908 PostWysłany: 13 Sie 2019 09:54 
Awatar użytkownika

Loty: 432
Kilometry: 1 028 838
złoty
Ja zapisuje sie do kazdej promocji, do ktorej sie da i zapominam. A potem mam mila niespodzianke za jakies dodatkowe punkty, jak skusze sie na Hiltona.

#909 PostWysłany: 13 Sie 2019 11:05 
Awatar użytkownika

złoty
Zareejstrowany, ale ciekaw jestemm czy wpadna punkty, bo: "This offer is only valid and exclusive to the recipient of the email invitation..."
Dam znac na koniec miesiaca, czy pomimo braku zaproszenia mailowego cos naliczyli.

#910 PostWysłany: 13 Sie 2019 11:19 

srebrny
To nie Radisson, w Hiltonie zwyczajowo punkty wpadają.
 Relacje PM off  

#911 PostWysłany: 13 Sie 2019 11:26 
Awatar użytkownika

Loty: 280
Kilometry: 419 381
złoty
Chociaz raz w Hiltonie pozniej odbierali 5k pomimo, że wpadly za Jakas promocje z Visa

#912 PostWysłany: 13 Sie 2019 11:43 

srebrny
Ale do tamtej nie byliśmy zapisywani, tylko najpierw dali sami 5k punktów, a później sami odjęli.
A saldo punktowe trzeba śledzić w miarę regularnie. Ja odkryłem, że tym razem to u mnie zniknęło 10k punktów, zapewne za promocję Unlimited z początku roku. Chat nie pomógł, poszedł mail z reklamacją.
 Relacje PM off  

#913 PostWysłany: 13 Sie 2019 22:09 

niebieski
Orientuje się ktoś czy była już jakaś wyprzedaż na Azję (Tajlandia) lub czy może z doświadczenia coś jeszcze będzie w tym roku? Lecę w marcu do Bangkoku i na Phuket i nie wiem czy brać to co jest w Millenium Hilton i Arcadia Phuket czy jeszcze się wstrzymać.
 Relacje PM off  

#914 PostWysłany: 14 Sie 2019 06:27 
Awatar użytkownika

złoty
Lubię HH.
Oś czasowa: przedwczoraj nocleg, wczoraj zapisanie się do promocji, dzisiaj dodatkowe 2500 punktów.
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#915 PostWysłany: 14 Sie 2019 07:55 

srebrny
wierciu napisał(a):
Orientuje się ktoś czy była już jakaś wyprzedaż na Azję (Tajlandia) lub czy może z doświadczenia coś jeszcze będzie w tym roku? Lecę w marcu do Bangkoku i na Phuket i nie wiem czy brać to co jest w Millenium Hilton i Arcadia Phuket czy jeszcze się wstrzymać.

Teraz jest wyprzedaż, do 35% od stawki flexible, ale niestety dla Ciebie pobyty tylko do 29.02.2020, więc odnośnie marca raczej bym się wstrzymał.
https://discover.hilton.com/en_ap/offers/apac-sale/
Sale Terms and Conditions
Limited availability at the discounted rates. Offer is subject to availability at all participating properties in the Hilton portfolio across Asia Pacific for stays booked between 30 May 2019 (09:00 GMT) and 6 September 2019 (09:00 GMT), and completed between 1 June 2019 and 29 February 2020. Two (2) days advance reservations required. Blackout dates may apply and vary by property. Rates are valid for single/double occupancy and are exclusive of all taxes, incidental charges, gratuities, and resort fees where applicable. Discount varies from 10% to 25% off Flexible Rate (BAR) or Breakfast Included Rate (B&B) across all participating properties. Hilton Honors members will receive an additional discount ranging from 5% to 10% for stays outside of China (for the purpose of this document, including Hong Kong, Macau and Taiwan). Hilton Honors Membership is required to book the Hilton Honors Members rate.
 Relacje PM off  

#916 PostWysłany: 14 Sie 2019 13:54 
Awatar użytkownika

złoty
Wyglada na to, ze juz wycofali te promocje 7500 punktow dla istniejacych czlonkow programu, nie mozna sie do niej zapisac. Rozumiem z tego, ze jest tylko dla nowych.
"Hilton Honors launched on Monday up to 7,500 bonus points offer that is valid for stays through January 31, 2020. This offer is now withdrawn for existing members."

#917 PostWysłany: 14 Sie 2019 14:05 

złoty
Ciekawe czy unieważnią ją też dla członków, którzy zdążyli się zarejestrować. Na razie na koncie widnieje jako aktywna.

#918 PostWysłany: 15 Sie 2019 10:07 
Awatar użytkownika

złoty
Dostałem drugi bonus (5000 punktów) za kolejny nocleg.
Pierwszego nie zabrali.
Wydaje mi się, że Ci którzy zdążyli zapisać się w odpowiednim czasie otrzymają stosowny benefit.

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
 Relacje PM off
tropikey lubi ten post.

#919 PostWysłany: 15 Sie 2019 10:31 
Awatar użytkownika

niebieski
Spędziłam 2 noce w jednym hotelu.
Za pierwszą noc brak bonusu, za drugą noc dostałam bonus 5000 punktów.
Były to 2 rezerwacje jedna po drugiej.
 Relacje PM off
Garmond lubi ten post.

#920 PostWysłany: 15 Sie 2019 11:53 
Awatar użytkownika

złoty
To chyba specyfika systemu Hiltona, ktory laczy dwie rezerwacje jedna po drugiej w jeden pobyt. Np ja bylam zarejestrowana do promocji: podwojne punkty za drugi pobyt. Polaczylo mi day rate i potem nocny pobyt w jedno, dostalam podstawowe punkty za laczna kwote za oba noclegi i podwojne punkty w ramach tej promocji, za drugi pobyt.

Nie wiem czy mozesz reklamowac brak tych 2500, moze sie skonczyc na zabraniu 5000 i daniu 2500, bo teoretycznie byl to pierwszy pobyt. Nie wiem tylko czy system potem przydzieli Ci 5000 za kolejny pobyt, a jak nie, to bedziesz musiala wyklocac sie z HIltonem o to.

[ 928 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 43, 44, 45, 46, 47  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 2 gości