Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
#681 PostWysłany: 28 Wrz 2018 15:50 

Rejestracja: 17 Sie 2012
Posty: 122
Ostatnio przechodziłem batalię w sprawie przyznania mi tych 2500 punktów milowych.

Sprawa wyglądała tak, że miałem w pełni opłaconą noc w Hiltonie w Belgradzie i postanowiłem zostać jeszcze jedną noc tylko już za punkty. Coś mi intuicja podpowiadała, że się w tym pogubią i niestety tak się stało.

Po powrocie dostałem punkty Honors natomiast Miles and More ani widu ani słychu.
W skrócie: po moich 7 mailach z.. 7 różnym osobami w tym z... Księżniczką A. ostatecznie mi je przyznano.
Problem polegał na tym (to moja wypadkowa konkluzja wszystkich maili), że w przypadku gdy druga noc w danym hotelu była opłacona punktami to nawet jeżeli pierwsza była opłacona w 100% pieniędzmi to oni łączą to w jeden pobyt i traktują jako Rewards, za który promocyjne punkty milowe się nie należą...
Nie ma znaczenia, że obie rezerwacje były dokonywane w różnych terminach i mają odrębne numery rezerwacyjne...

Muszę przyznać, że wraz z kolejnym mailem moja irytacja sięgała już zenitu a punkty Honors zmieniały mi się 5 razy na koncie.

Zastanawiam się teraz czy mam się cieszyć, że łaskawie mi w końcu przyznali te punkty milowe bo mieli prawo połączyć te dwie różne rezerwacje w jedną i to na konto tej mniej korzystnej czy powinni od razu przyznać mi te punkty, bez moich interwencji...
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#682 PostWysłany: 01 Paź 2018 09:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Dostalem ostatnio na maila zaproszenie do Hilton Guest Survey. Dziala chyba podobnie do Erewards. Za wypelnienie opini/kwestionariusza mozna dostac punkty HH. Nawet nie jest zle - u mnie jakies 1000+ punktow. Minus - na calosc trzeba posweicic okolo 1:20h.
PS. Wydaje sie, ze to jakis bardziej "ogolny" system punktowy/opiniowy, ale w konfiguracji konta mozna podac tylko konto HH do otrzymywania punktow.
https://www.guestopinionrewards.com/auth/dashboard

Załączniki:
GO-HH.JPG
GO-HH.JPG [ 84.63 KiB | Obejrzany 1533 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#683 PostWysłany: 01 Paź 2018 11:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Tyci problem w momencie próby założenia konta:

Załączniki:
Ty.jpg
Ty.jpg [ 41.75 KiB | Obejrzany 1494 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#684 PostWysłany: 01 Paź 2018 11:16 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Zgodnie z informacjami na ich stronie, możliwość dołączenia do programu tylko poprzez zaproszenie na email.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#685 PostWysłany: 01 Paź 2018 11:24 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
I teraz wszyscy rzucamy się przeszukiwać SPAM :-)
Ja juz wiem, ze mnie nie poprosili o dołączenie... :-(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#686 PostWysłany: 01 Paź 2018 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Faktycznie, mialem kilka zaproszen lezacych w mailu. Najstarsze z pazdziernika 2017...ale jakos dopiero teraz sie na to napatoczylem.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#687 PostWysłany: 07 Paź 2018 09:32 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Niestety nie mogę się doszukać linka z promo 2500mm , ta promocja jest jeszcze aktywna ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#688 PostWysłany: 07 Paź 2018 09:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Do 31.10
Góra
 Profil Relacje PM off
silazak uważa post za pomocny.
 
      
#689 PostWysłany: 10 Paź 2018 14:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Jesli komus niedlugo wygasa status Dimond: Mozna go jednorazowo przedluzyc. Wiec jesli ktos ma "cienki" rok na pobyty w Hiltonach, to tutaj info, ze moze sie poratowac:
"DIAMOND STATUS EXTENSION Eligible Diamond members can choose to extend their status for an additional year beyond the expiration date, one-time, for any reason. See details here."
https://hiltonhonors3.hilton.com/en/exp ... index.html
EDIT:
Sorry, troche sie pospieszylem, kryteria sa dosyc zaporowe:
"Qualifications include: Three total years with Diamond status (years do not have to be consecutive); plus at least 250 nights (paid or reward) OR 500,000+ earned Base Points since joining Hilton Honors."
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kacper451 lubi ten post.
 
      
#690 PostWysłany: 22 Paź 2018 12:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2014
Posty: 317
niebieski
Nowa loteria na LoyaltyLobby.

https://loyaltylobby.com/giveaways
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#691 PostWysłany: 22 Paź 2018 13:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
jaco027 napisał(a):
Jesli komus niedlugo wygasa status Dimond: Mozna go jednorazowo przedluzyc. Wiec jesli ktos ma "cienki" rok na pobyty w Hiltonach, to tutaj info, ze moze sie poratowac:
"DIAMOND STATUS EXTENSION Eligible Diamond members can choose to extend their status for an additional year beyond the expiration date, one-time, for any reason. See details here."
https://hiltonhonors3.hilton.com/en/exp ... index.html
EDIT:
Sorry, troche sie pospieszylem, kryteria sa dosyc zaporowe:
"Qualifications include: Three total years with Diamond status (years do not have to be consecutive); plus at least 250 nights (paid or reward) OR 500,000+ earned Base Points since joining Hilton Honors."


ps. warto próbować, nawet gdy się ich nie spełnia. - zadziałało
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#692 PostWysłany: 23 Paź 2018 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Dzieki @suszek, warto wiedziec na przyszlosc, ze podchodza do tego elastycznie. jak bedzie "cienki" rok, to jak znalazl.
PS. Jesli to nie tajemnica, mozesz podac przy jakich parametrach konta dali ci przedluzenie: platyna (lata), noce i/lub punkty bazowe?
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#693 PostWysłany: 23 Paź 2018 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2189
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
diamond wazny byl dokladnie 1 rok (tylko) pkt również nie za duzo - w ogóle nie spełniałem żadnych warunków poza jednym - aktualnie miałem diamond :)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#694 PostWysłany: 23 Paź 2018 18:13 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
Ech gdyby też takie coś było dla golda... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#695 PostWysłany: 06 Lis 2018 13:32 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Nikomu się nie chciało wrzucić info o Winter Sale?
Rezerwacje do 31.01.2019, pobyty do 29.05.2019, niektóre hotele mają zniżkę nie tylko na pobyty weekendowe.

https://hiltonhonors3.hilton.com/en/off ... 116131.htm

Hilton Winter Sale Terms and Conditions
Rates featured in advertising are the lowest rates available at participating destinations until May 29th 2019.
Limited availability at the advertised rate. Offer is subject to availability at participating hotels within the Hilton portfolio of brands in Europe, Middle East & Africa. Book between October 30th, 2018 and January 31st, 2019. Stays to be completed on weekends between November 2nd 2018 and May 29th, 2019 except as otherwise indicated. Booking and stay dates for this offer may vary by country. Full prepayment required at the time of booking. Rates are not refundable; in case your contract with Hilton is governed by German law a refund of 10%, of the paid rates applies upon cancellation. In such case you may however prove that no or a significantly lower damage has been incurred for Hilton. Discounts are up to 15% off the Best Available Rate and Best Available Bed & Breakfast Rate and vary by property. The Winter Sale Hilton Honors member rates are an additional 10% off of the Best Available Rate and the Best Available Bed and Breakfast Rate, for stays (indicated above), i.e. up to 25% off for participating hotels as outlined above. The actual discount rate relates to the hotel's Best Available (Flexible) Rate ("BAR"), which is a specific rate type that varies depending on time of purchase, is unrestricted, non-qualified and excludes discount rates. Other blackout dates may apply.
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#696 PostWysłany: 07 Lis 2018 10:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Zakup punktów programu Hilton z bonusem 100% - oferta ważna do 18 grudnia
https://secure3.hilton.com/en/hh/customer/login/index.htm?forwardPageURI=/en/hh/customer/account/purchase.htm&stop_mobi=yes

Załączniki:
Bonus_100_proc.png
Bonus_100_proc.png [ 356.71 KiB | Obejrzany 486 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#697 PostWysłany: 07 Lis 2018 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 460
srebrny
U mnie wyświetla się z 80% bonusem. Zależy to od czegoś?
_________________
Ніночка
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#698 PostWysłany: 07 Lis 2018 10:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Miałem pobyt w Hiltonie od 29.10-1.11, czyli skończył się już po zakończeniu promocji na 2500 mil M&M. Jak myślicie, jest szansa, że dadzą te bonusowe mile, skoro pobyt zaczął się w odpowiednim czasie? W rozliczeniu nie ma o nich mowy, więc z automatu ich nie przyznali, ale chciałbym uderzyć na czacie.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#699 PostWysłany: 07 Lis 2018 10:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Ninoczka napisał(a):
U mnie wyświetla się z 80% bonusem. Zależy to od czegoś?
U mnie tak samo. Te oferty są spersonalizowane, choć nie wiem, od czego zależą.

Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#700 PostWysłany: 07 Lis 2018 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
@cekace - Dzieki za info ale....(wydaje mi sie ze swiadomie) uzyles w linku referala bez informowania o tym. rozwiniecie jak na zalaczonym screenie.
@Ninoczka - oferty sa czesto personalizowanem, ja akurat ma 100% bonusu.
@tropikey - niestety szanse na bonus M&M 2500pkt przy check-out 1/11 sa zerowe - ale w przeszlosci rozne bledy sie przytrafialy, wiec zawsze moznaq poczekac i ew. nawet zglosic claim;a,, a noz, widelec...

Załączniki:
cekace-referal.PNG
cekace-referal.PNG [ 7.28 KiB | Obejrzany 445 razy ]
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 68  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group