Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
#401 PostWysłany: 14 Cze 2017 08:49 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
czy można robić SM mając w tej chwili Diamond'a do końca marca 2018r?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
#402 PostWysłany: 14 Cze 2017 09:18 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
@michal24 ale do czego Ty chcesz robić status match ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#403 PostWysłany: 14 Cze 2017 09:28 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
@michal24
Zapewne chodzi ci o możliwość przedłużenia statusu.

Jeszcze za wcześnie na prośby o jakieś szybkie ścieżki do zachowania statusu. Proponuje do nich napisać jakoś najwcześniej w październiku.

Pamiętaj także o jednorazowej na konto możliwości jego prolongowania na rok. Jets to zmiana wprowadzona w marcu tego roku.
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#404 PostWysłany: 14 Cze 2017 09:39 

Rejestracja: 04 Gru 2011
Posty: 382
niebieski
michal24 napisał(a):
czy można robić SM mając w tej chwili Diamond'a do końca marca 2018r?


Właśnie tydzień temu przedłużono mi Diamonda do marca 2019.

Zapisałem się do promocji SM. Link powinien być w tym wątku. Załączyłem skan karty z innego programu, stan konta.
Zaakceptowano mój wniosek. Ważność statusu Diamond skróciła się z marca 2018 do 3 miesięcy.
W ciągu tych 3 miesięcy miałem zrobić 4 pobyty na status gold i 8 pobytów na status Diamond.
Po 8 pobycie otrzymałem maila, że status został przedłużony do marca 2019, choć na koncie tej daty nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
cekace lubi ten post.
 
      
#405 PostWysłany: 18 Cze 2017 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
Podaję za LL link do promocji 3 noce w cenie 2 w Waldorf Astoria, Conradach i Curio:

http://www2.visasignaturehotels.com/one ... ight-2017/

choć to chyba jakaś ściema, w każdym razie na obszarze objętym aktualną Summer Sale. Wziąłem sobie dla sprawdzenia WA w Berlinie i cena na HH jest za 3 noce ze śniadaniem jedynie o 4 EUR wyższa, niż na stronie ww. promocji. Być może jednak znajdziecie sobie jakieś inne miasto, gdzie cena bedzie faktycznie dużo lepsza, niż na HH.


Wysłane z mojego P9 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#406 PostWysłany: 18 Cze 2017 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Może nie ściema, ale za T&C "...when you complete a weekend stay between June 15, 2017 and October 31, 2017 and pay with your Visa Signature[REGISTERED SIGN] card".
Czy w ogóle jakiś bank w Polsce wydaje Visa Signature?

Sent from my H60-L12 using Tapatalk
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#407 PostWysłany: 18 Cze 2017 18:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Zapewne nie ma na ta karte sznas w Poslce. Wszystkie duze sieci hotelowe: Marriott, Hilton, SPG, itd... maja program z jakims operatorem kart ale glownie nastawiony na USA. Czasami zdarzaja sie jakies mozliwosci/okazje/promo w UK.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#408 PostWysłany: 18 Cze 2017 19:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7344
HON fly4free
p.wl napisał(a):
Może nie ściema, ale za T&C "...when you complete a weekend stay between June 15, 2017 and October 31, 2017 and pay with your Visa Signature[REGISTERED SIGN] card".
Czy w ogóle jakiś bank w Polsce wydaje Visa Signature?


Myślę, że obejdzie się bez Visa Signature, byleby była kk Visa. Podobna sytuacja była w tej sprawie: https://www.fly4free.pl/forum/status-gold-za-1-nocleg-w-azja-pacyfik-czy-warto,1579,100849, gdy niby wymagana była Mastercard wydana wyłącznie w pewnych krajach, a wszystko poszło gładko z mbankową :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#409 PostWysłany: 18 Cze 2017 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Czasami zadziala (jak we wspomnianej promocji azjatyckiej), czasami nie. Mi nie zadzialalo przy zeszlorocznej 5K points promo dla platnosci Visa. Hilton upieral sie, ze promocja byla skieroana na Ameryke Polnocna (adrese w USA) i dla posiadaczy amerykanskich kart VISA :-(
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#410 PostWysłany: 22 Cze 2017 18:42 

Rejestracja: 18 Paź 2013
Posty: 279
niebieski
Po ostatnim pobycie w Rzeszowie otrzymałem dodatkowe punkty, ale oprócz spodziewanych 500 za rezerwację przez aplikację mobilną dostałem.. 1195 z base points i "kumulacji" innych promocji.

Rezerwowałem nocleg za punkty - czy ktoś wie skąd mogło pojawić się 299 "Base points" skoro nie wydałem w hotelu ani złotówki? :D

Załączniki:
rzeszow.jpg
rzeszow.jpg [ 48.83 KiB | Obejrzany 1434 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
skoczek650 uważa post za pomocny.
 
      
#411 PostWysłany: 22 Cze 2017 20:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Skoro HGI Rzeszów się pojawiło to ja z innej beczki. Ktoś korzystał ze stołówki w tym obiekcie? Warto skubnąć tam jakiś obiad?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#412 PostWysłany: 22 Cze 2017 20:46 

Rejestracja: 13 Lip 2016
Posty: 79
Restauracja na bardzo dobrym poziomie ;) Można śmiało jeść :) Przy okazji można skorzystać z oferty OPENCARD :) 30% zniżki mają ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#413 PostWysłany: 22 Cze 2017 20:47 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
W Rzeszowie często takie dziwne punkty się pojawiają - u mnie ze dwa razy już też były przy noclegach za punkty.

Restaurację polecam - wiele razy jadłem i zawsze jestem zadowolony.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#414 PostWysłany: 22 Cze 2017 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Mają teraz nowe letnie menu. Polecam, tartę z sezonowymi owocami.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#415 PostWysłany: 22 Cze 2017 23:29 

Rejestracja: 13 Lip 2016
Posty: 79
Do 50% taniej zakup punktów. Bonus naliczany od 5000 punktów.
mam 40% a na drugim częściej używanym z Goldem 30%
Promo do 23 czerwca.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#416 PostWysłany: 07 Lip 2017 12:36 

Rejestracja: 07 Sie 2013
Posty: 445
Loty: 177
Kilometry: 387 374
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
michal24 napisał(a):
kacper451 napisał(a):


Za pobyty w 100% zapłacone punktami też wpadną?

A czytales warunki, pobyty za punkty nie sa wykluczone.

"Specifically excluded from the definition of ‘stay’ are the following types of ineligible stays: wholesale/tour operator packages; contracted crew rates; travel agency discount rates; stays secured utilising Hilton Grand Vacations Club, and Hilton Club timeshare programs; Hilton Grand Vacations marketing packages with a sales presentation requirement, complimentary or barter rooms; NET Group rates, Series Group or IT Group rates; third party websites bookings (irrespective of rate paid); and ‘opaque’ channel bookings where the brand may or may not be known at the time of purchase."

W ostatnich latach chyba wszystkie tego typu promocje dzialaly przy pobytach za punkty. Jedyne wykluczenia to byly tanie podsieci, ale to jest promocja na konkretny hotel.


@Aga_podrozniczka @michal24
Niestety pomimo braku bezpośredniego wykluczenia, promocja podlega pod ogólny regulamin: "Hilton Honors™ membership, earning of Points and Miles™ and redemption of points are subject to Hilton Honors Terms and Conditions"
a tam w dziale "Mileage Programs" jest: "4. Members will not earn miles for Reward Stays."

Miałem 2 pobyty za punkty i reklamacja braku naliczenia avios'ów została "odrzucona".
Nie sprawdzałem jak zachowa się system w przypadku pobytu za punkty i dodatkowych wydatkach, ale w odpowiedzi na reklamację napisali że punkty by się naliczyły a mile już nie ("Members may earn points (not miles) for incidental charges at a hotel within the Hilton Worldwide portfolio during a Reward Stay").
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
#417 PostWysłany: 23 Sie 2017 07:24 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Od 01.09 do 31.12 promocja DoubleUp.
HiltonHonors.com/DoubleUp albo https://www.hiltonhonors.com/en_US/HHCM ... 57/landing
T@C:
Offer valid September 1, 2017, through December 31, 2017 ("Promotion Period") at any hotel or resort within the Hilton Portfolio excluding Hampton by Hilton Hotels in Mainland China. Hilton Honors™ members must first register at HiltonHonors.com/DoubleUp prior to completing a stay within the Promotion Period. Registered Hilton Honors members will only receive Bonus Points for nights completed during the Promotion Period, regardless of a check-in date before the Promotion Period begins or a check-out date after the Promotion Period ends. Registered Hilton Honors members will earn Double Hilton Honors Bonus Points per stay during the Promotion Period. "Double Points" means you will receive a bonus equal to the number of Base Points earned during a stay. There is no limit to the total amount of Bonus Points that may be earned during the Promotion Period with this offer. However, there are restrictions on the amount of Base Points that can be earned on a single stay at certain brands. See Hilton Honors Terms and Conditions for more details. Bonus Points earned on Base Points do not count toward tier qualification. Please allow six to eight weeks from completion of your stay for points to appear in your Hilton Honors account.
Plus dla diamentowych ekstra bonus (chyba tylko jeden: Hey Diamond member! Not only will you earn Double Points on every stay, but you'll also enjoy 10,000 Points for every 10 Nights (up to 50,000 Points) from September 1 through December 31, 2017.)
Diamond offer is valid for all stays completed between September 1, 2017, and December 31, 2017 ("Promotion Period"). Diamond members will receive 10,000 Bonus Points for every 10 nights completed during the Promotion Period (max of 50,000 Bonus Points). Consecutive nights are not required. Member must be Diamond tier at time of checkout in order for nights to qualify. Bonus Points earned on Base Points do not count toward tier qualification. Please allow six to eight weeks from completion of your stay for points to appear in your Hilton Honors account.

Plus dodatkowo info o Flash Sale dla Ameryki Północnej i Łacińskiej dla rezerwacji do 25.08:
Offer subject to availability at participating U.S., Canada and Latin American hotels and resorts within the Hilton Portfolio for stays booked between 12:01am Eastern Standard Time, August 21, 2017 and 11:59pm Eastern Standard Time, August 25, 2017 and completed between the periods of August 25, 2017 to September 30, 2017. Offer requires 2 day advance purchase and 100% deposit for stay at the time of booking. No cancellations, refunds or transfers. Offer requires 2 night minimum length of stay if arriving on 9/2/2017, in select markets. Offer requires 3 night minimum length of stay if arriving on any Wednesday. Offer requires a 4 night minimum length of stay if arriving on any Tuesday. Hotel may cancel reservation if invalid credit card information is provided or if credit card is declined. Discounts at hotels, except Conrad and Waldorf Astoria hotels, vary and range from 15%-20% off the hotels’ Best Available Rate. Conrad and Waldorf Astoria hotels range from 10%-15% off the hotels’ Best Available Rate. Hilton Honors membership is required to book the Hilton Honors members rate. The booking must be made within the booked period specified herein. A limited number of rooms will be available for this offer. Unless otherwise stated, rates shown exclude tax, gratuities, incidental charges and resort fees (where applicable). Additional restrictions and blackout dates apply and will vary by hotel. View Full Offer Terms & Conditions.
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#418 PostWysłany: 23 Sie 2017 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Czy w DT Warszawa, przyznają aktualnie dostęp do saloniku dla goldów ?
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#419 PostWysłany: 23 Sie 2017 09:57 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Lepiej z takimi pytaniami do wątku ogólnego, tu niech będzie o promocjach.
Wcześniej było pisane, że raczej nie dają dostępu dla goldów.
Swoją drogą mają tam nowego Dyrektora Generalnego, więc może też się tam coś pozmieniać:
http://www.e-hotelarz.pl/mht/?p=45635
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#420 PostWysłany: 23 Sie 2017 10:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sie 2013
Posty: 765
niebieski
Zadzwoniłem do hotelu. Powiedziano mi, że według obłożenia. Jeśli nie ma dużo osób z dostępem do saloniku to dają.
_________________
SZCZĘŚĆ BOŻE !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1345 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 68  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group