Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1345 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Paź 2015 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Nie widze zbiorczego tematu na promocje Hiltona, wiec zakladam nowy temat i proponuje wrzucac tutaj wszelkie info, zamiast zakladac kolejne watki.

Flash sale, rezerwacje od 5 do 11 pazdziernika, Europa, Bliski Wschod i Afryka. Pobyty od 9 pazdziernika do 31 stycznia 2016. Niby w warunkach jest mowa o pobytach weekendowych, ale widze w niektorych hotelach promocje na pobyty w ciagu tygodnia, np lotnisko w Helsinkach.

Warunki promocji - http://www.hiltonweekends.co.uk/static/ ... onditions/
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kamil lubi ten post.
gruby_inversia uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 14 Paź 2015 21:21 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Do znawcow HHonors . Czy aktualna promocja powiązana z M&M gdzie za pierwszy pobyt otrzymujemy 1500 mil a za drugi 3500 to jakaś jednorazowa akcja czy już wcześniej tego typu promocje miały miejsce ?
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Paź 2015 21:59 

Rejestracja: 27 Lut 2013
Posty: 79
Loty: 65
Kilometry: 124 210
silazak napisał(a):
Do znawcow HHonors . Czy aktualna promocja powiązana z M&M gdzie za pierwszy pobyt otrzymujemy 1500 mil a za drugi 3500 to jakaś jednorazowa akcja czy już wcześniej tego typu promocje miały miejsce ?


Za pierwszy 1500 mil, za drugi jest 2000 mil = razem 3500.
Oferta raczej cykliczna. Poszukaj w tym zestawieniu.

http://loyaltylobby.com/hotel-promotions/hilton/

Oferta jakaś specjalnie atrakcyjna nie jest moim zdaniem.
Przy krótkim pobycie można skasować te mile.
Przy dłuższym chyba lepiej wziac punkty HH.

Michal
Góra
 Profil Relacje PM off
silazak lubi ten post.
silazak uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2015 15:27 

Rejestracja: 06 Wrz 2015
Posty: 91
LH znów kombinuje przy swoim programie, mniej mil za karty kredytowe, etc. może zmniejszą ważność mili, więc chyba pkt HH są lepszą opcją.

Niemniej można obie promki połączyć- mile + 2x za pobyty w tyg i 3x za pobyty w weekendy ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Paź 2015 13:55 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Nie wiem gdzie to wrzucić, więc będzie tu :)
Jak ktoś planuje pobyt w Dusseldorfie, niech rzuci okiem na opcję na Grouponie, może się okazać bardziej opłacalna.
https://www.groupon.pl/deals/ga-hilton- ... ndising-pl
Choć póki co mają 0 kupionych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 16 Lis 2015 10:55 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
500 pkt. za rejestrację dla pierwszych 10.000 zgłoszeń:
http://shoptoearn.hhonors.com/loyreward ... rnmallhome
T@C:
Offer valid only to Hilton HHonors™ members who do not currently receive the Hilton Shop-to-Earn Newsletter, who enter a valid email address enabling them to receive the Hilton Shop-to-Earn Newsletter going forward. Offer is limited to the first 10,000 eligible Hilton HHonors™ members who provide their email address. Eligible members will receive 500 Hilton HHonors points. Points will be credited to eligible member accounts by December 10th.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 16 Lis 2015 11:38 

Rejestracja: 05 Cze 2013
Posty: 694
niebieski
wyskakuje mi takie info :(
We apologize but the selected online shop is not available in our offering.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 16 Lis 2015 12:09 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Dziwne mi udalo sie bez problemu zapisać przy użyciu linka z postu, przyszedł nawet E-mail z potwierdzeniem. i zrobiłem to jakieś 5 minut temu wiec próbuj dalej...
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 17 Lis 2015 10:29 

Rejestracja: 02 Lip 2015
Posty: 2198
Loty: 44
Kilometry: 65 890
niebieski
Zimowa wyprzedaż dla klubowiczów 35% taniej dla 300 hoteli!
Link:http://www.hiltonweekends.co.uk/offers/winter-sale

Np: walentynki w doubletree by hilton kraków od 217zl za pokój (no tax).

Załączniki:
image.jpg
image.jpg [ 216.46 KiB | Obejrzany 32509 razy ]
_________________
Jeśli masz jakieś pytania o Poznań pomogę!
I klikamy "pomógł" jeśli tak faktycznie jest :) Status się sam nie zrobi...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 17 Lis 2015 11:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@heniek

gruby_inversia napisał(a):
Dziwne mi udalo sie bez problemu zapisać przy użyciu linka z postu, przyszedł nawet E-mail z potwierdzeniem. i zrobiłem to jakieś 5 minut temu wiec próbuj dalej...


Zanim klikniecie "join" to się trzeba najpierw zalogować na konto i ustawić lokalizację na USA

wtedy wejdzie, po prostu jest ban na Polskę ;)

aha, i mail z potwierdzeniem lubi iść do spamu ;)
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Lis 2015 16:35 

Rejestracja: 12 Gru 2011
Posty: 1842
srebrny
do 15.12 jest promocja na zakup punktów hhonors, każdy uczestnik ma inną promocję chyba min -30% max -50%, promo widać po zalogowaniu na konto przy próbie zakupu hhonors.
Można kupić Kraków za max 35USD: 5k punktów po zniżce 30%). Jeżeli już posiadacie jakieś punkty to dobra okazja do dokupienia za grosze brakujących (szczególnie dla tych co mają -50%). Dokupuje się oczywiście jak zawsze w paczkach po 1k.
U mnie jest tylko niestety -30%, warunki:

Points purchased do not count towards elite tier qualification. Members may receive a maximum of 80,000 purchased points per calendar year. Points.com and Hilton HHonors reserve the right to terminate bonus promotions at any time. All purchases must be made through the Purchase page on HHonors.com. The 30% discount is available for purchases made between November 17, 2015, at 12:01am ET and December 15, 2015, at 11:59pm ET. All purchases are final and non-refundable. Offer is subject to change. Offer cannot be combined with any other offer. Points will be posted to the recipients Hilton HHonors account within 24 hours of the completed transaction
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 04 Gru 2015 22:48 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 558
Loty: 119
Kilometry: 254 856
niebieski
Witam, mam pytanie do znawców programu Hhonors: czy jeśli mam wykupiony nocleg dla 3 osób dorosłych to mój upgrade związany z GOLD'em dotyczy wszystkich 3 osób? Chodzi mi o śniadania i dostęp do executive lounge?
Chodzi o konkretnie w Hiltonie w Warszawie, jak podchodzą do tego?
Dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 04 Gru 2015 23:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
@michal24

Nie wiem jak jest z 3 osobami ale dla 2 to działa dokładnie tak jak napisałeś :)

Ogólnie wejścia do EL nikt nie pilnuje, odbijasz kartę i otwierasz drzwi, możesz wpuścić tyle osób ile chcesz ;)

EL i śniadanie jest przypisane do pokoju, więc każdy lokator ma prawo, nie wiem tylko w jakiej formie masz te 3 osoby..2 pokoje? ale jeśli rezerwacja jest na Ciebie to nie ma problemu żadnego
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Gru 2015 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Może lepiej dopytac w hotelu przed przyjazdem? Formalnie upgrade dotyczy dwóch osób.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 06 Gru 2015 21:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Jak upgrade może dotyczyć dwóch osób, skoro dotyczy pokoju? :D

Za to na pewno śniadanie z golda jest do dwóch osób ("A complimentary continental breakfast for you and up to one additional guest registered to the same room each day of your stay"). Ale to zdecydowanie leży w gestii hotelu, bo np. Hilton Waw daje dostęp do EL nawet posiadaczom pokoi na piętrach nie-EL, a nie powinien ("If you are an HHonors guest with Gold status, you and up to one additional registered guest in the same room will be granted complimentary access to the Executive Floor Lounge only if you receive a room upgrade to the Executive Floor or an upgrade to a room type that confers Executive Floor Lounge access benefits.").
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 07 Gru 2015 00:36 

Rejestracja: 21 Lut 2011
Posty: 74
Loty: 41
Kilometry: 92 000
@michal24 na Grzybowskiej brałem 1 pokój dla trzech osób z dostawką. Dostęp do EL jest dla wszystkich, a co do śniadania to poruszałem temat na forum, bo dali tylko w EL, a z hotelu napisali, że mają taką politykę... ale na wyraźną prośbę powinni dać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 07 Gru 2015 00:54 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 204
niebieski
Dla jasności - opisujemy Tobie 2 różne przywileje:

1. EL -> jak masz do niego dostęp (bez względu na przyczynę np. upgrade do pokoju executive czy pokój z wykupionym wcześniej dostępem czy bez wykupionego dostępu ale masz diamonda i nawet jak Cie nie upgrade'owali to masz dostęp) to i śniadanie w EL zjedzą wszyscy bo dostęp do EL dotyczy wszystkich zameldowanych.

2. Śniadanie poza EL np. w restauracji hotelowej -> up to two guests,

Takie są moje doświadczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 07 Gru 2015 11:36 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3592
srebrny
Trzeba pisać do hotelu. W moim przypadku zgodzili się na śniadanie również dla 3 osoby, ale to było dziecko. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 16 Gru 2015 23:28 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Przydatne info dla coraz większej rzeszy Goldów i Diamondów z ostatniego SM:
Double Your HHonors powraca na okres od 01.01.2016 do 30.04.2016, z brakiem minimum co do ilości nocy.
Rejestracja wymagana:
https://www.hiltonhhonors.com/4480_01012016/?lang=EN
FAQ: http://hhonors3.hilton.com/en/promotion ... glish.html
T&C: dopiero po zarejestrowaniu się pojawia, więc wklejam:
The offer (“Double Your HHonors”) is valid for eligible stays completed between 1 January and 30 April 2016 ("Promotion Period") at any hotel or resort in the Hilton Portfolio. Hilton HHonors™ members must first register at HHonors.com/Double prior to check-in of your stay within the Promotion Period. Your selection of Double Points or Double Miles applies to all stays completed during the Promotion Period and cannot be changed. Registered HHonors members will only receive the selected bonus for nights completed during the Promotion Period, regardless of a check-in date before the Promotion Period begins or a check-out date after the Promotion Period ends. If registering for Double Miles, you must select Points and Miles as your Double Dip™ Earning Style within your HHonors profile. "Double Points" means you will receive a bonus equal to the number of Base Points earned during a stay. Bonus Points earned on Base Points do not count toward tier qualification. Double Miles are only available with participating airlines. A preferred airline must be selected in your HHonors profile. Airline Miles accrued and awards issued are subject to the Terms and Conditions of each participating airline's reward program, as applicable. Certain airlines may not participate with the brand at which your stay is consumed. For details on the eligibility of your stay to earn miles, please click here. Please allow six to eight weeks from completion of your stay for points or miles to appear in your HHonors account. Offer is not transferable, is not valid for groups and cannot be combined with other select offers.

Hilton HHonors™ membership, earning of Points & Miles™ when booking direct and redemption of Points are subject to HHonors Terms and Conditions.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 16 Gru 2015 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lis 2013
Posty: 1987
Loty: 112
Kilometry: 141 978
srebrny
Warto zaznaczyć jedno, co jest najważniejsze i zaistniało po raz drugi w promocjach Hiltona:
Tulio napisał(a):
(...) is valid for eligible stays completed between 1 January and 30 April 2016 ("Promotion Period") at any hotel or resort in the Hilton Portfolio (...)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1345 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 68  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group