Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Lip 2015 23:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Właśnie pojawiła się nowa promocja Hiltona, darmowy status Gold, do Oct 15 dla uczestników Flying Blue (do HHonors można się zapisać jako nowy lub podpiąć istniejące konto). Przetestowałem na sobie - mam Golda od ręki ze statusu Blue (straciłem niedawno Silvera).

EDIT: usunąłem link, ponieważ nie działa dla wszystkich niestety. Pozostaje czekac na maila od jednej z kilku linii lotniczych, lub poszperać w internecie, gdzie są opisane sposoby jak można próbować 'wstrzelic' się w działający link.

Co więcej - jeśli w tym czasie odbędzie się trzy pobyty, to dostaje się przedłużenie Golda do 03.2017 !!
To w zasadzie lepsze niż te wszystkie firmowe fast tracki !!
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez zbyhu 31 Sie 2015 20:18, edytowano w sumie 2 razy
memberów -> członków
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 22 Lip 2015 23:23 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Nie działa
REGISTRATION ERROR
Thank you for your patience. We are sorry, but you are not eligible for this promotion. To view all current Hilton HHonors offers available to you, please view the “Offers” section on HHonors.com.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lip 2015 23:27 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Temat już się przewijał, już chyba są Goldy w 5 liniach, dzisiaj chyba rozsyłali do TK.
Oprócz Twojego wcześniej Ethiopian, Alitalia, Saudia i właśnie TK.
Linki są do jednorazowego wykorzystania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lip 2015 23:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Własnie doczytałem że podobne promocje są dla kilku innych linii. Sorry za linka, myślałem ze to typowy landing page. Sprobuje poszukać i uaktualnić. Ewentualnie zainteresowani powinni przejrzeć swoje skrzynki mailowe, może dostali dedykowanego maila w tym temacie.
Podobna promocja jest z Etiopian Air, Turkish Airlines, Alitalia i Saudi costam.

Wniosek - należy zapisywać się do wszystkiego co się rusza. nigdy nie wiadomo skąd przyjdzie bonus. Ja Flying Blue zapisałem się dawno temu i nawet chyba z 800 mil mam zebranych. Zapomniałem już dawno, a tutaj miła niespodzianka. Tak jak z Flying Blue średnio korzystam, tak z Hiltona to i owszem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lip 2015 10:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak tak hojnie rozdaja Goldy, to skoncza sie darmowe upgrady albo utna jakies inne benefity w Hiltonie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 23 Lip 2015 16:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2013
Posty: 157
Też dostałem maila od flying blue i wszystko działa :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lip 2015 17:14 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
Jak tak hojnie rozdaja Goldy, to skoncza sie darmowe upgrady albo utna jakies inne benefity w Hiltonie.


Dużo zaoszczędzą na niehonorowaniu benefitów przy rezerwacjach przez OTA. Jeszcze na tym zarobią.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lip 2015 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Lis 2012
Posty: 1111
niebieski
Aga_podrozniczka napisał(a):
Jak tak hojnie rozdaja Goldy, to skoncza sie darmowe upgrady albo utna jakies inne benefity w Hiltonie.


Moim zdaniem to bardzo dobra strategia Hiltona. Benefity nie są aż tak kosztowne. Trafiają do swojej grupy docelowej (ludzie co latają to i nocują), trochę osób pewnie dzięki temu zdecyduje się na choćby jeden nocleg (aby poczuć upgrade), trochę dla golda zrobi 3 noclegi (których by pewnie nie zrobiła) i przez tego golda będą bardziej skłonni wybierać Hiltona w przyszłości. Zdecydowanie wzrost ilości noclegów skompensuje straty z upgradów.

A nie dość, że ogólna liczba noclegów wzrośnie to bardzo wzrośnie liczba noclegów bookowanych bezpośrednio na stronie. A jakby policzyć zyski to pewnie wiekszy zarobek z noclegu bookowanego u nich bezpośrednio już z upgradem niż z noclegu kupionego przez OTA bez upgradu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Lip 2015 17:58 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7922
HON fly4free
Koszty upów są marginalne, bo o ile jest wyższy koszt noclegu gościa w 35 m2 zamiast 25 skoro większy pokój i tak stoi pusty (gdyby nie stał, to nie byłoby upa), a śniadanie jest tak komponowane, żeby płacący za nie horendalne stawki pokrywali koszty wszystkich jedzących, poza tym za ile przeciętny człowiek może zjeść ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lip 2015 18:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Co do cen sniadan zgadzam sie, w wiekszosci hoteli w Europie sa po 20-25 euro od lebka. Moze macie racje, docieraja do wiekszej grupy klientow. To fakt, ze ja przerzucilam sie na Hiltona, glownie ze wzgledu na darmowe sniadania i opcje upgrade'u. Jak mam do wyboru Accora i Hiltona, to biore Hiltona, bo nie chce przeplacac za sniadanie w Accorach. W Marriottach natomiast biore pokoj ze sniadaniem jak jest dobra cena lub lepsza lokalizacja/cos innego.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Lip 2015 18:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami. Sam łapię się na tym że najpierw wybieram hotel (sieć) w którym mam status. Również dlatego że mając zebrane trochę punktów można obtanić cenę pokoju. Dopiero po skalkulowaniu patrzę czy nie dostanę czegoś w miare podobnego np. z bookingu (u mnie w przypadku wyjazdów 5 osobową rodziną często okazuje się jednak że za lepsze pieniądze znajdę fajny 5 osobowy pokój/apart., niż w sieciowym gdzie muszę brać dwa pokoje, i jeszcze często płacić za śniadania.
Właśnie - ktoś umie podpowiedzieć jak to wygląda w przypadku Golda w Hiltonie? Jeśli zamówię jedne pokój na dwie/trzy osoby to wszyscy mają darmowe śniadanie jako upgrade? A co jeśli zamówię dwa pokoje? Probuje to porównać jakoś do promocji Accora gdzie drugi pokój dla dzieci jest za 50%, i dzieci mają sniadania za darmo, ale dorośli już muszą kupić (chociaż w niektórych hotelach wszyscy muszą kupić, i przy 5 osobach to śniadania wychodzą drożej niż pokój...).
Ja akurat w Hiltonie nie miałem wcześniej Golda więc trochę nie wiem. Z Silverem zdarzało mi się ze czasem dostawałem lepszy pokój niż się należał, ale to już bardzo od hotelu czy kraju zależało (np. Turcja).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Lip 2015 10:42 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
blasto napisał(a):
Aga_podrozniczka napisał(a):
Jak tak hojnie rozdaja Goldy, to skoncza sie darmowe upgrady albo utna jakies inne benefity w Hiltonie.


Dużo zaoszczędzą na niehonorowaniu benefitów przy rezerwacjach przez OTA. Jeszcze na tym zarobią.


mozesz podac jakies oficjalne zrodlo?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 26 Lip 2015 10:50 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
http://onemileatatime.boardingarea.com/ ... -bookings/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 26 Lip 2015 10:56 

Rejestracja: 11 Mar 2012
Posty: 500
niebieski
tomasz.tomczuk napisał(a):
http://onemileatatime.boardingarea.com/2015/06/09/hilton-hhonors-eliminates-elite-benefits-on-third-party-bookings/


http://hhonors3.hilton.com/en/terms/index.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 27 Lip 2015 17:02 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2749
złoty
Kto nie ma jeszcze Golda i się nie doczekał zaproszenia do Fast Tracka to proszę bardzo:
https://www.hiltonhhonors.com/processla ... ttrack2015
Coś czuję, że dla Goldów hotele już tak szczodrze nie będą dawać dostępu do saloniku..
Góra
 Profil Relacje PM off
jacek96 lubi ten post.
slaweklipa uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 29 Lip 2015 16:25 

Rejestracja: 05 Paź 2013
Posty: 33
A czy da radę to wykorzystać w celu przedłużeniu już posiadanego Golda ? Albo może macie sposób na przedłużenie jakieś promocyjne bo mi wygasa z końcem tego roku ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Sie 2015 17:26 

Rejestracja: 26 Paź 2014
Posty: 59
Czy ma ktoś może wolny link do Golda i może się podzielić ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 05 Sie 2015 19:29 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
też chętnie przytulę link :-) Dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 05 Sie 2015 19:48 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3306
HON fly4free
Co Wy macie z tymi linkami, fast trackami itp ;) kupcie sobie tego Golda na ebay.com, jest on tam do kupienia od 9,90 USD do 25 USD.
Z ekonomicznego punkt widzenia nie ma bata żebyście FT zrobili taniej, pomijając tych którzy wrzucają to w koszta w firmy.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2053587.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xhhonors+gold.TRS0&_nkw=hhonors+gold&_sacat=0

tu najtańsza opcja:

http://www.ebay.com/itm/HHONORS-Upgrade-to-HILTON-Gold-membership-valid-until-2017-/171871403202?hash=item2804557cc2

Działa, sam sobie takiego zrobiłem z dwa tygodnie temu, nawet karta doszła w tym tygodniu.
Góra
 Profil Relacje PM off
Ladyage uważa post za pomocny.
 
      
#20 PostWysłany: 05 Sie 2015 19:54 

Rejestracja: 19 Paź 2012
Posty: 767
niebieski
czy oprócz Best Western i Club Carlson to można zrobić jakiś ciekawy status match z golda hiltona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 109 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group