Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#281 PostWysłany: 27 Sty 2020 01:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Brak mi słów...
Spoczywaj w pokoju Black Mamba...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#282 PostWysłany: 28 Sty 2020 14:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 193
Loty: 139
Kilometry: 337 418
Kobe zamknal pewna epoke .... :(

@Garmond
Jesli chodzi o ceny biletow to zawsze sa najtansze chwile przed meczem ... bylem na kilku meczach NBA (w D.C. , na Brooklynie, w San Francisco), zawsze kupowalem ze stronki NBA jak ktos rezygnowal. Jesli chodzi o nowa Oracle Arena w SF - rewelacja - w Listopadzie bylem na otwarciu - najwiekszy ekran jak w zyciu widzialem podwieszony pod sufitem, wieczorem wrzuce zdjecie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#283 PostWysłany: 30 Sty 2020 01:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 193
Loty: 139
Kilometry: 337 418
obiecana fotka z meczu GSW

Załączniki:
Oracle Arena-min.jpg
Oracle Arena-min.jpg [ 726.74 KiB | Obejrzany 15008 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#284 PostWysłany: 30 Sty 2020 08:05 

Rejestracja: 20 Paź 2019
Posty: 3126
platynowy
Dobre miejscówki, pozwalają wnosić lornetki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#285 PostWysłany: 30 Sty 2020 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2017
Posty: 193
Loty: 139
Kilometry: 337 418
wszystko dobrze widac z kazdego miejsca :) poza tym sam widzisz jaki jest ekran :P
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#286 PostWysłany: 02 Lut 2020 23:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ten ekran to faktycznie grubsze WOW
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#287 PostWysłany: 15 Lut 2020 14:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Za dwa tygodnie spędzę kilka dni w NYC i akurat będzie mecz Knicks vs. Rockets. Albo raczej vs. Harden Sprawdzalem teraz ceny i na dzień dzisiejszy najniżej $68. Mało nie jest i nie wiem czy brać teraz czy będzie szansa wyrwać coś taniej w dniu meczu na przykład. Potem przenoszę się do Miami i tam już dużo taniej ale w AAA bylem na meczu 2 lata temu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#288 PostWysłany: 15 Lut 2020 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 793
Loty: 143
Kilometry: 238 089
niebieski
@Shaq

Ja bym czekał. Byłem tydzień temu w MSG na meczu z Orlando Magic. Kilka dni przed meczem bilety były po około 50$/szt. Ostatecznie bilety kupiłem 20 min przed meczem na ticketmaster za 42$ dwa bilety (razem z podatkami) na sektor 206 rząd 3 i widok dla mnie był rewelacyjny ;) Spadek cen było już widać kilka godzin przed meczem. Wiadomo, że rakiety będą ciekawszym przeciwnikiem, ale wydaje mi się, że bilety powinny i tak stanieć :) Jeśli zdecydujesz się na zakup w dniu meczu to polecam ustawić sobie zakładki w telefonie ze stronami ticketmaster, seatgeek, vividseats oraz stubhub i co jakiś czas odświeżać.

P.S
Uważajcie na revoluta przy płaceniu na ticketmaster. Mi ciągle wywalało błąd.

Załączniki:
20200206_200835.jpg
20200206_200835.jpg [ 240.99 KiB | Obejrzany 14654 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
Shaq uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#289 PostWysłany: 15 Lut 2020 16:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
No widok palce lizać w takim razie zrobię podobnie i poczekam. Dzięki za info!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wojtekf93 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#290 PostWysłany: 19 Mar 2020 11:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Dla siedzących w domach i nudzących się prezent od NBA: 30-to dniowy dostęp do NBA League Pass za darmo.
https://watch.nba.com/packages?wgu=9435 ... link:96245
Kod “WATCH30”.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#291 PostWysłany: 16 Lut 2022 00:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2013
Posty: 416
niebieski
siemka
ma ktoś doświadczenie z seatgeek?
ticketmaster i stubhub maja drogo pojedyńcze, ci maja w miarę ceny ale nie idzie tam zapłacic (mastercard walutowa)
albo jakis błąd adresu, albo że niby cos z karta a na koniec że za dużo prób i blokada :D dobę nie moge kupic biletu

żenuła trochę
ktoś tam pisał że mozna czekac bliżej meczu ale co jak wtedy tez karta nie przejdzie, bede w d...
koniki tam występują? (mowa o Nets I Knicks)

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#292 PostWysłany: 16 Lut 2022 01:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 481
niebieski
W zeszłym tygodniu kupiłem 3h przed meczem Netsow na SeatGeek. KK PKO MC przeszła bez problemu.


Pro
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#293 PostWysłany: 06 Mar 2022 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2012
Posty: 123
Loty: 90
Kilometry: 278 235
Shaq napisał(a):
No widok palce lizać w takim razie zrobię podobnie i poczekam. Dzięki za info!


I co udało Ci się kupić? Do kiedy czekałeś i jak spadały ceny? Ja za niecały miesiąc będę w NY i też planuje czekać z zakupem biletów na Knicksów po tym co inni doradzają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#294 PostWysłany: 06 Mar 2022 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Na podstawie moich doświadczeń z 3 pobytów podczas których obejrzałem 7 spotkań różnych zespołów w LA, NY, SF, Bostonie i Filadelfi.
Jest kilku pośredników którzy zajmują się biletami na mecze NBA (nie licząc lokalnych firm): Ticketmaster, SeatGeek, Vivid Seats, StubHub.
Każdy na swoje wady i zalety.
Najsłabiej wg mnie wyglądały ostatnio próby zakupu w SeatGeek - wymogiem było posiadanie karty z USA, Meksyku lub Kanady (chociaż w grudniu bez takowej udało mi się kupić bilet na Nets płacąc Revolutem).
Najmniej problematyczny bywa Ticketmaster, ale zauważyłem, że ceny ma najwyższe.
Kosztowne są dodatkowe opłaty, które pojawiają się w momencie finalizacji transakcji - mogą stanowić 20-30% kwoty (pojawiają się dopiero tuż przed płatnością).
Większość zakupionych biletów pojawia się w apce (niektóre apki - patrz Ticketmaster - nie są dostępne w PL i trzeba je ściągnąć z innych źródeł niż sklep androida lub App Store).
StubHub ma kilka stałych kuponów zabijających cenę o 10 USD (w przypadku zakupów biletów powyżej 100 USD).
Co do tematu kiedy kupować bilety - są różne sytuacje.
Niekiedy warto zarezerwować wcześniej - szczególnie przed meczami dobrych drużyn z bogatych miast (patrz LA lub SFO - gdzie bilet na mecz z Mavericks był z każdym dniem coraz bardziej kosztowny - finalnie zapłaciłem 109 USD z opłatami).
Czasami warto poczekać do ostatniej chwili: w moim przypadku za bilet na mecz PHL - HOU kupiony 2 miesiące przed meczem zapłaciłem tyle, że mogłem w dniu meczu zamiast w rzędach przy dachu hali, siedzieć niebyt daleko od parkietu. A na mecz można było wejść za 5 USD + opłaty (patrz screen).

Załączam kilka fotek z moich spotkań z NBA.

Gdyby ktoś miał pytania - niech śle na priv.ImageImageImageImageImageImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off
13 ludzi lubi ten post.
8 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#295 PostWysłany: 08 Kwi 2022 21:42 

Rejestracja: 09 Lip 2012
Posty: 49
Dorzucę coś od siebie. W zeszłą niedzielę byliśmy na meczu LAC-Pelicans w Staples Center. Było super :) Polecam gorąco. Ja, który swego czasu mocno siedziałem w NBA się tego spodziewałem, ale żona również była zachwycona.

Miejsca udało nam się kupić przez mapkę AXS około miesiąca przed meczem, za bodajże 23USD od sztuki + opłaty. Sprawdzałem z ciekawości ceny przed meczem - za podobne miejsca (sektor 214) się nie zmieniły, jedynie pojawiło się więcej w sektorach 3XX (czyli najwyższe) oś 15USD.
Jeżeli nie jesteście wielkimi fanami danej drużyny to IMO nie ma co dopłacać do "znanych marek". Bilety na Lakersów tego samego dnia (LAL grali o 12:30, LAC 18:30) kosztowały minimum 80USD i to za najgorsze miejsca.

Z porad praktycznych - dzięki poradzie kolegi Garmonda - na mecz bezproblemowo dojechaliśmy busem nr 30 (1,75USD bilet/osobę w jedną stronę) - jeździ ich dużo, jeżdżą punktualnie, z moich obserwacji, a wracaliśmy przed 22, są bezpieczne.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#296 PostWysłany: 09 Maj 2022 16:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 2866
Loty: 119
Kilometry: 174 534
srebrny
trochę OT,
ale ktoś poleci gdzie można fajne buty do koszą kupić?
dla amatora po 10 latach przerwy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#297 PostWysłany: 23 Wrz 2022 12:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2010
Posty: 258
Loty: 223
Kilometry: 481 406
niebieski
Witam
zakupiłem bilet na mecz przez Ticketmaster - bilet tak jak pisał Garmond ma być w apce - tylko ona jest niedostępna w PL - z jakiego innego źródła można ją ściągnąć - jak sobie z tym poradzić?
dziękuję za pomoc
pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#298 PostWysłany: 23 Wrz 2022 12:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
jakas apka typu fakeGPS?
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kojot_lubin lubi ten post.
kojot_lubin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#299 PostWysłany: 23 Wrz 2022 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Sciagnij sobie apke z sieci.
Jak wrzucisz do googla Ticketmaster.ca Android APK wyskoczy Ci kilkanascie propozycji.
Oczywiscie NIE recze za bezpieczenstwo Twojego telefonu, ale podpowiem, ze moj po takiej operacji jeszcze dziala.
Góra
 Profil Relacje PM off
kojot_lubin lubi ten post.
kojot_lubin uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Hej, tu NBA !
#300 PostWysłany: 24 Lis 2022 13:08 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Lis 2010
Posty: 6143
Loty: 228
Kilometry: 534 135
@kojot_lubin bilet możesz pobrać ze strony ticketmaster na telefonie - ja żadnej apki nie pobierałem. Opcjonalnie możesz sobie zrobić zrzut ekranu z kodem QR i to by było na tyle :)

Przy okazji - w ostatnim czasie miałem okazję gościć na meczu Knicks at Nets w Barclays Center. Fajna sprawa, bo derby Nowego Jorku - za to cena biletów nie była, aż taka fajna. Wejściówka na górne sektory (z opłatą seatgeek) kosztowała 117 USD :shock: Przed zakupem czytałem na forum, aby czekać do ostatniej chwili, wtedy bilety mogą być tańsze.

Informacyjnie, jak wiedziałem, że będę szedł na ten mecz, bilety było po ~80 USD. Czekam i czekałem, a ceny szybowały w górę i w końcu kupiłem (za 117$) :o Stojąc już w kolejce do wejścia na halę, sprawdzałem ceny wejściówek, a te cały czas były na takim samym poziomie, jak kupowałem. Sama „impreza”, bo inaczej tego nie można nazwać - mega! Widoczność dobra, w razie czego można rzucić okiem na telebim ;)

Załącznik:
NBA1.jpg
NBA1.jpg [ 631.75 KiB | Obejrzany 4909 razy ]

Załącznik:
NBA2.jpg
NBA2.jpg [ 702.72 KiB | Obejrzany 4909 razy ]

Załącznik:
NBA3.jpg
NBA3.jpg [ 630.15 KiB | Obejrzany 4909 razy ]

Załącznik:
NBA4.jpg
NBA4.jpg [ 586.24 KiB | Obejrzany 4909 razy ]
_________________
Image

https://www.instagram.com/jiku_ty_dziku/ | Serduszka i piwo :D
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 344 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group