Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 11 Mar 2016 12:26 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
chyba nigdy na żadnym lotnisku świata nie spotkałam się, żeby w strefie tranzytowej można było coś kupić bez okazania karty pokładowej (nie pamiętam jak jest w knajpach). W heinemann czy to w Niemczech, Polsce czy Norwegii trzeba okazać kartę. Chyba że jest jakiś nieokiełznany kasjer/ka i zapomni, ale to raczej kwestia przypadku niż norma.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
morrex uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#122 PostWysłany: 11 Mar 2016 12:44 

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 804
niebieski
Czy we WRO można kupić jakiś alkohol w Heinemann lecąc krajówką do Warszawy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#123 PostWysłany: 11 Mar 2016 12:52 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4261
Loty: 423
Kilometry: 954 846
złoty
raczej nie sprzedadzą - chyba że trafisz na nierozgarniętego pracownika, ale z zasady nie.
Zawsze możesz poprosić kogoś innego z biletem na międzynarodowy, żeby Ci kupił :)

Różnie to tez bywa zależnie od kraju - we WRO bez problemu kupiłam perfumy czy kosmetyk na krajówce, za to w Oslo lecą na LYR odmówili mi sprzedaży błyszczyka 5ml tłumacząc, że nie opuszczam kraju (choć dla nie-Norwegów jest to lot międzynarodowy i trzeba okazać paszport przy check-in, jest też kontrola paszportowa przed przejściem do gatu)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
flus uważa post za pomocny.
 
      
#124 PostWysłany: 11 Mar 2016 21:38 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Kwestia akcyzy na butelce. Jeśli będzie jakiś alkohol z akcyzą to będzie można kupić, jeśli nie to nie sprzedadzą. A z tym kupowaniem przez/dla kogoś to trzeba uważać - celnicy jednak są na lotnisku... ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 31 Mar 2016 11:37 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
Hej. Jeśli na ich stronce, po sprawdzeniu konkretnego lotniska, nie jest wyszczególnione, że oferują darmowy drink, to znaczy że nie oferują, tak :-)? Będę w tym miesiącu na lotnisku Berlin Schönefeld .
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 31 Mar 2016 12:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
A dlaczego mieli by dawać darmowy drink ?
Takie luksusy to przysługują chyba tylko we Frankfurcie i Dortmund :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#127 PostWysłany: 31 Mar 2016 12:30 

Rejestracja: 09 Kwi 2014
Posty: 753
Loty: 64
Kilometry: 111 587
niebieski
flus napisał(a):
Czy we WRO można kupić jakiś alkohol w Heinemann lecąc krajówką do Warszawy?


Nie można- sprawdzone.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#128 PostWysłany: 31 Mar 2016 12:49 

Rejestracja: 02 Cze 2014
Posty: 427
niebieski
maczala1 napisał(a):
A dlaczego mieli by dawać darmowy drink ?
Takie luksusy to przysługują chyba tylko we Frankfurcie i Dortmund :)


No to wychodzi, że złe lotnisko wybrałam.... :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#129 PostWysłany: 31 Mar 2016 13:29 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 5148
srebrny
lukasz354 napisał(a):
flus napisał(a):
Czy we WRO można kupić jakiś alkohol w Heinemann lecąc krajówką do Warszawy?


Nie można- sprawdzone.

aha a nie mozna dlaczego ? jak to uzasadniaja ?
nie rozumiem, bo jesli alko ma oplaca akcyze to co w tym zlego ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#130 PostWysłany: 31 Mar 2016 13:48 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8900
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Na Okęciu podobnie - nie sprzedają alkoholu na loty krajowe.

Nie pytałem się o uzasadnienie, bo miałem mało czasu i jakoś specjalnie mi nie zależało.

Było już chyba o tym w innym wątku.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#131 PostWysłany: 31 Mar 2016 14:11 

@michcioj W H. we WRO butelki alko nie mają znaku akcyzy. Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz kupić alko lecąc krajowym lotem, to kupisz go w sklepie z pamiątkami z Polski/ z Wrocławia.
Góra
 PM off  
      
#132 PostWysłany: 30 Kwi 2016 13:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Akurat miałem lot Wrocław - Warszawa i kilka dni przed przyszedł mi bon urodzinowy. Kilka spostrzeżeń:

- jak pisali wcześniej użytkownicy nie można go wykorzystać na alkohole na trasie krajowej
- nie łączy się z innymi promocjami, odejmuje się tylko od cen podstawowych (czyli jak dana rzecz jest w promocji nie da się jej zakupić, nawet jakby poprosić żeby odjęli rabat od ceny bazowej)
- bon, który przyszedł w tym roku wyglądał identycznie jak ten w roku poprzednim i co za tym idzie nie było problemu z wykorzystaniem obu
- upust 10euro opiewał po przeliczeniu na 40,83 zł
- nie można kupić poniżej tej kwoty, upatrzyłem sobie akurat jedną rzecz za 41 zł i też nie chciał się bon naliczyć, dopiero od 42 zł załapał
- zakupów może być kilka, nie musi być jedna rzecz akurat przewyższająca kwotę bonu
- nie trzeba było pokazywać karty ani w wersji elektronicznej ani plastikowej (co jest plusem bo gdzieś mi się chyba zawieruszyła)

Na szybko podsumowując bony urodzinowe HEINEMANN & ME sprawdzają się znakomicie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#133 PostWysłany: 30 Kwi 2016 16:53 

@Kovalsky ! Jesteście pewni, że bon ''nie łączy się z innymi promocjami, odejmuje się tylko od cen podstawowych (czyli jak dana rzecz jest w promocji nie da się jej zakupić, nawet jakby poprosić żeby odjęli rabat od ceny bazowej)''? W luty/ marcu jeszcze tego nie było :(
Góra
 PM off  
      
#134 PostWysłany: 30 Kwi 2016 17:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Chciałem kupić czekoladki Lindt, które były przecenione bodajże z 65zł na 45zł (ceny przybliżone bo dokładnie nie pamiętam) i przy kasie powiedziano mi, że nie ma możliwości kupna na bon rzeczy promocyjnych. Było to 10 dni temu. Nie odrzuciło pod czytnikiem tylko Pani przy kasie tak poinformowała, może gdyby zeskanowała na kasie to by przeszło, jednak zawróciła nas z tym produktem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#135 PostWysłany: 30 Kwi 2016 17:43 

Na bank kupowałem towary przecenione (te które stoją na tych sześcianach), używając kuponów. Albo coś się zmieniło, albo ekspedientka coś nakombinowała.
Góra
 PM off
Kovalsky lubi ten post.
 
      
#136 PostWysłany: 30 Kwi 2016 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Zapewne następna osoba po zakupie rozwieje wątpliwości postem w tym wątku. Szwagier w konsekwencji dostał Lindta o mniejszej gramaturze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 30 Kwi 2016 18:52 

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 327
niebieski
Na lotnisku w Kolonii, w grudniu, spotkało mnie z czekoladami dokładnie to samo co @Kovalsky
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#138 PostWysłany: 30 Kwi 2016 20:02 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Mnie jeszcze z poprzednim kuponem (ponad rok temu na pewno :P) nie udało się kupić artykułu w promocji. Jeśli dobrze pamiętam, to też w Kolonii - więc może zależy od lotniska.

e: Klepnęłam wyślij przypadkiem, a chciałam jeszcze zapytać - @Kovalsky, jeden z tych bonów, które wykorzystałeś, był może po terminie? (wnioskuję, skoro miałeś dwa) :) Nie bardzo mam jak wykorzystać na razie swój, a byłoby fajnie mieć go w przyszłości.
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 30 Kwi 2016 21:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Kwi 2015
Posty: 312
Tak, jeden przyszedł mi w marcu poprzedniego roku, drugi w marcu tego roku. Wyglądały identycznie, ten sam numer kodu kreskowego, nie było problemu choć wykorzystałem je na dwóch różnych kasach (nie wiem czy to miało znaczenie, raczej nie bo system przecież by odrzucił gdyby było coś nie tak).

Zaryzykowałbym stwierdzenie, że wszystkie kody są identyczne bo nie wiem czy chciałoby im się personalizować każdy kod do danej osoby ale jest to tylko przypuszczenie zweryfikowane na niedużej grupie badawczej dwóch voucherów :)
Góra
 Profil Relacje PM off
kasiat lubi ten post.
kasiat uważa post za pomocny.
 
      
#140 PostWysłany: 30 Kwi 2016 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1135
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
W Berlinie Mozartkugeln, które nie były teoretycznie w promocji, nie były możliwe do kupienia, bo czytnik wykrył, że właśnie zaczęła się promocja. Na półkach jeszcze tego nie zdążyli napisać.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 226 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group