Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Linie lotnicze:
http://www.mokuleleairlines.com/
https://www.islandair.com/
http://www.hawaiianairlines.com/pages/indexa.aspx

Promy między wyspami:

promy pomiędzy Maui a Lanai: http://www.go-lanai.com/
promy pomiędzy Maui a Molokai: http://www.hawaiioceanproject.com/MolokaiFerry.php


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 31 Sie 2019 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Dołóż do Mokulele, a gwarantuje, że wrażenia beda niezapomniane.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#22 PostWysłany: 31 Sie 2019 13:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Na Kauai Mokulele nie doleci... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 31 Sie 2019 22:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Lut 2012
Posty: 655
Loty: 290
Kilometry: 723 470
niebieski
No ja akurat mam w planach HNL-OGG takze Mokulele kusi ;)
Niemniej jednak ten Southwest cenowo chyba najlepszy obecnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 31 Sie 2019 23:01 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 543
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
ja również polecam Mokulele. Samolot leci chyba niżej niż jety i widoki są zacne. Na trasie z HNL-OGG jak się siedzi z prawej strony to wspaniale widać cała wyspę Molokai. Każdy w samolocie ma miejsce przy oknie :)
warto dopłacić
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 01 Wrz 2019 11:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Można pójść dalej i na trasie z HNL do OGG wybrać trasę ze stopem na Molokai. Stop jest krótki, godzinny, ale przyjemny klimat tego lotniska oraz dodatkowy start i lądowanie jest tego warty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 01 Wrz 2019 12:22 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 543
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
tylko, że przy wariancie w lądowaniem w Molokai nie ma już takich widoków na wybrzeże i klify na północnej stronie wyspy ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
kb_poland lubi ten post.
 
      
#27 PostWysłany: 01 Wrz 2019 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2634
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
viewtopic.php?t=133881
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Wrz 2019 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Nie ma osobnego watku dotyczacego Hawaiian Airways wiec zapytam krotko tutaj, wlasnie klepnalem HNL-LIH ale nigdzie po drodze nie bylo opcji zeby dodac bagaz rejestrowany. Dorzucal ktos z Was to online czy tylko na lotnisku mozna zaplacic ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Wrz 2019 22:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2022
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@Flyguy Bagaż rejestrowany kupuje się w kiosku do odprawy. Płatność kartą. Następnie zostawia bagaż w punkcie odbioru przy stanowiskach odprawy. Warto mieć konto Hawaiian Miles bo wtedy opłata wynosi 15 a nie standardowe 25 dolarów.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#30 PostWysłany: 28 Wrz 2019 12:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
Wszystko robisz automatycznie w kiosku. Członkostwo w Hawaiian jest darmowe, przy odprawie potrzebny będzie jedynie nr, który otrzymasz przy rejestracji konta. Tylko nie zostawiaj tego na ostatnią chwile, ponieważ przy odprawie jednej z osób, automat nie chciał przyjąć nr do członkostwa które zostało utworzone godzinę wcześniej.

Aha - miałem jeszcze jedną wtope : Hawaiian jako jeden z nielicznych lata jeszcze na B717. Jakież było moje zdziwienie, gdy po zajęciu miejsc na tyle samolotu, okazało się, że silnik zasłaniał połowę widoku :lol: Polecam sprawdzić na seatguru układ siedzeń i unikać miejsc w okolicy ogona.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
billabong lubi ten post.
Flyguy uważa post za pomocny.
 
      
#31 PostWysłany: 09 Paź 2019 22:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2878
platynowy
Nie zadziałało to do konca. Kiosk nie rozpoznawal mojego numeru czlonkostwa, probowalem na wszystkie sposoby (konto zalozylem 8 dni przed wylotem) Udalem sie do stanowiska Guest Services i tam dopiero pracownik to skorygowal, nadal bagaz ze zniżką i od razu wydrukowal boarding passy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 10 Paź 2019 15:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lut 2011
Posty: 591
Loty: 80
Kilometry: 171 925
niebieski
W takim razie nie wiadomo co jest tego powodem, że raz działa, a raz nie - obstawiałem, że to wina konta last minute :roll:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 26 Sty 2022 12:43 

Rejestracja: 22 Lip 2015
Posty: 1004
srebrny
Zaliczyłem wszystkie 3 linie na lotach między wyspami i największe problemy były z Hawaiian.

Mokulele jest w porządku, ale nie jestem przekonany czy wszystkie trasy są malownicze. Na pewno dużą zaletą jest możliwość przewożenia płynów ze względu na brak security i możliwość pojawienia się na lotnisku 25 minut przed lotem. W związku z czym taki lot jest szybszy, choć w powietrzu spędzamy zazwyczaj więcej czasu. Nie mniej jednak terminale to zazwyczaj baraki gdzie nawet nie wiadomo o której są loty i nie ma nic po za kilkoma siedzeniami i łazienką.

Hawaiian nawet serwis oferuje w tych pandemicznych czasach. Można dostać pojemniczek z wodą lub różnymi sokami (dobieranymi raczej losowo). Miałem przykre doświadczenie ze zmianami lotów, na 6 dni przed i na kilka godzin przed lotem (już po odprawie online). W tym pierwszym przypadku chcieli ode mnie, przy dwóch pierwszych próbach, dopłatę w wysokości kosztu lotu u konkurencji za zmianę godzin na takie jakie miałem początkowo. Ceny obecnie są atrakcyjne tj. 39$, szczególnie na trasach gdzie lata Southwest.

Southwest ma bagaż w cenie i dziwaczny system wsiadania do samolotu. Dodatkowo miejsca nie są numerowane, więc zajmuje każdy jakie chce. Można trafić na b737 max.

Prawdę mówiąc, odległości są na tyle małe, że wszystkie linie są ok, a dzięki dużej liczbie lotów łatwo dopasować je do naszych wymagań.
Góra
 Profil Relacje PM off
ncn uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group