Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Mar 2017 15:32 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
Witajcie, wybieram się w czerwcu na hawaje. Naczytałem się już wiele o wypożyczeniu samochodu w usa, ale za nic w świecie nie mogę się zdecydować gdzie samochód wypożyczyć (w sensie firmy, portalu) oraz jakie ubezpieczenie wybrać. Bardzo bym prosił o jakiekolwiek wskazówki odnośnie wypożyczenia na oahu, jaka firma, jakie ubezpieczenie? (może jakaś lokalna firma)?. Zależy mi na klasie economy/compact
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN Tanie loty do Zadaru z Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy i Wrocławia za 118 PLN
Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop na Malcie za 1549 PLN. Loty z Katowic + 4 noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 23 Mar 2017 15:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Gru 2011
Posty: 197
Loty: 133
Kilometry: 206 956
Wypożyczałem w tym miesiącu:
- w Thrifty na Maui
- w Budget na Kauai
- w Budget na Oahu

Rezygnowałem z wszelkiego ubezpieczenia - mam roczną polisę w https://www.icarhireinsurance.com.
Rezerwacji dokonało za mnie https://www.discounthawaiicarrental.com.
Na karcie kredytowej VISA blokowali bardzo, bardzo niski depozyt, bodajże 10% wartości wynajmu.
Blokada zdejmowana natychmiast po oddaniu auta.

We wszystkich 3 przypadkach szybko i uczciwie - jestem bardzo zadowolony.
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Grzyw, 23 Mar 2017 23:44, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Mar 2017 15:41 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 634
niebieski
Podobny temat jest juz na forum.Ja wynajmowalem przez economycarrentals.com.Rowniez bralem auto compact z Alamo.Wyszlo jakies 44 E z pelnym ubezpieczeniem na dzien.Nie robia zadnej blokady na karcie wiec dla mnie na plus.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Mar 2017 10:10 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
Grzyw napisał(a):
Rezerwacji dokonało za mnie https://www.discounthawaiicarrental.com.


Mi discounthawaiicarrental pokazało dollara jako najtańszą opcję z full ubezpieczeniem, ale jak poczytałem ich opinie, to chyba jednak wybiore thrifty :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Gru 2017 11:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2016
Posty: 515
Loty: 120
Kilometry: 206 814
Mnie Thriffty w Honolulu próbowało wmówić, że wgniotłem blachę drzwi. Przy oddawaniu auta babka od razu podeszła do małego wgniecenia jakby wiedziała, że tam jest. Fakt... nie oglądnąłem dokładnie auta przed odbiorem auta, ale nie ma szans by to było zrobione podczas mojego 1 dniowego wynajmu. Dobrze, że miałem pełne ubezpieczenie. Jak to sprawdziła, kazała mi podpisać, żeby naprawę pokryć z tego ubezpieczenia. I tak pewnie codziennie... kto nie ma pełnego ubezpieczenia ma problem...
_________________
Image Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Gru 2017 14:04 

Rejestracja: 17 Paź 2013
Posty: 149
ja koniec koncow wybralem alamo i nie mialem zadnych problemow. w trakcie nawet wymienialem samochod, bo w tym co mialem sie na komputerze pojawil serwis, bo "oil life only 15%". pojechalem do alamo i bez problemu wymienili. na koniec Pani mi tylko policzyla kase z benzyne, mimo, ze samochod tankowalem przed oddaniem. to zrobila korekte w systemie, ale kase na koncie zablokowali. blokada zniknela chyba po 4 dniach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 08 Lip 2019 23:31 

Rejestracja: 19 Lut 2013
Posty: 543
Loty: 330
Kilometry: 616 803
niebieski
mi najlepszą opcją okazało się carrentalhawaii.com i ich specjalny pakiet na obcokrajowców
wypożyczyłem dwa samochody na Oahu i Maui oba z alamo (miałem w pakiecie pełen bak, kierowce dodatkowego i Extended protection)
w Honolulu wziąłem najtańsze economy i miałem do wyboru: np mini cooper, beetle convertible a wybrałem w końcu Hyundai Accent ze względu na bagażnik

na Maui wybrałem Jeepa Wranglera 2 drzwiowego ale takiego akurat nie było więc dostałem 4 drzwiowego

kolejny raz alamo i kolejny raz super i bez żadnych problemów
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group