Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Lip 2016 23:08 

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 6
Skąd
  • Europa. Polska, Praga, Berlin, cokolwiek

Dokąd
  • Hawaje

Data wylotu
  • 02.01.2017

Data powrotu
  • 20.01.2017

Długość pobytu
  • 14-20 dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 4

Sam znalazłem
  • ok 2200-2300 zł. Loty z Goteborga lub Sztokholmu. Poszukuję wylotu z kraju blisko PL lub tańszego

Dodatkowe informacje
  • Hej, poszukuję lotów na Hawaje na początek 2017 roku. Data wylotu po nowym roku, powrotu przed końcem stycznia. Posiedziałem nad tym kilka dni i przeszukałem wszystkie główne portale z poradnika i znalazłem najtaniej ze Szwecji do Kahului. Czy znacie może jakieś bliższe Polsce miejsca wylotu do których można dostać się np. Polskim Busem lub inne ciekawe tanie miejsce wylotu :) Zaznaczyłem bagaż rejestrowany ale podręczny też jest do zniesienia:)
    Liczę na waszą pomoc bystrzaki !
    Z góry wielkie dzięki za pomoc


Ostatnio edytowany przez Zeus, 25 Lip 2016 09:27, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie Relaks na Cyprze za 963 PLN. Loty do Pafos z Katowici 5 nocy w apartamencie
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
#2 PostWysłany: 24 Lip 2016 23:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
2200-2300 To w miarę dobra cena, do Göteborg i Sztokholmu też można dostać się w miarę tanio. Zresztą miałeś wszystko w tym wpisie http://www.fly4free.pl/tanie-loty-na-hawaje-maui/. Do stycznia trochę daleko więc doloty do Goteborga (lepsza opcja bo to samo lotnisko) albo Sztokholmu można jeszcze poczekać na lepsze ceny w wizzie i ryanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Lip 2016 07:48 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Ale przecież zgodnie z tytułem ten lot już był...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Lip 2016 09:19 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 164
niebieski
2300 to dobra cena. Połączenie, które wyskakuje w Google Flights, ma 2:15 na przesiadkę w LAX. To może być za mało na przejście przez granicę, szczególnie, jeśli lot będzie opóźniony. Brałbym połączenie z dłuższą przesiadką.

EDIT: http://awt.cbp.gov/ pokazuje, że 20.07 maksymalny czas oczekiwania na przejście granicy w LAX to 124 minuty.
_________________
Islandzki album: https://www.flickr.com/photos/jaz99/alb ... 7963495014
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Lip 2016 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 275
Loty: 61
Kilometry: 88 065
niebieski
Ale chyba będzie miał wszystko na jednym bilecie więc nie musi się o to martwić.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 25 Lip 2016 12:04 

Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 164
niebieski
MacGyver napisał(a):
Ale chyba będzie miał wszystko na jednym bilecie więc nie musi się o to martwić.

To może zależeć od polityki przewoźnika, w końcu przejście przez granicę nie jest pod jego kontrolą i może się "wypiąć" lub robić trudności. Poza tym loty LAX-Hawaje nie są co godzinę, może być problem ze znalezieniem miejsca na następny lot, a to może się wiązać z koniecznością noclegu. Tu pojawiają się kolejne komplikacje w przebookowaniem noclegu i samochodu na Hawajach...
_________________
Islandzki album: https://www.flickr.com/photos/jaz99/alb ... 7963495014
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Lip 2016 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Przesiadalam sie w te 2h 15 minut na LAX i zdazylam. Wpadlam jeszcze do saloniku na prysznic i cos do jedzenia. Potem okazalo sie, ze lot do OGG jest opozniony o 40 minut i musialam jeszcze czekac. Jak pierwszy samolot sie spozni i zostanie Ci mniej niz 1h30min, to przerzuca Cie na nastepny lot. Tyle wynosi minimalny czas polaczenia z lotu miedzynarodowe do krajowego. Ja bym kupila bilety w BA, bo to da wiecej praw i szanse na odszkodowanie w razie spoznien (w ramach EU261).
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Sie 2016 12:08 

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 6
Hej, Chciałem tylko się pochwalić, że dorwałem dzieki Fly4free loty z Mediolanu za 1750zł w dwie strony ze stopem w NY na 11h i przylotem do Honolulu a wylotem z big Island, cena jak dla mnie raj :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Trendiction [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group