Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Mar 2014 11:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 143
maczala1 napisał(a):
aaabbb napisał(a):
Generator Hostel w Hamburgu niestety minimum 2 noce ...

Warto sprawdzić nie tylko bezpośrednio w hotelu ale również przez inne stronki. Ja rezerwowałem go już przez booking.com oraz otel.com i w obu przypadkach była możliwość wzięcia tylko 1 nocki. Niestety w weekendy i przy bliskim terminie rezerwacji, ceny znacznie wzrastały.


rzeczywiscie przez booking można 1 nockę
ale dość drogo wychodzi mimo, wszystko, pewnie taniej nie ma co liczyć specjalnie?

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 83.79 KiB | Obejrzany 3900 razy ]
_________________
Życie jest za krótkie, aby odkładać wszystko na później...

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#22 PostWysłany: 07 Mar 2014 12:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
aaabbb napisał(a):
rzeczywiscie przez booking można 1 nockę
ale dość drogo wychodzi mimo, wszystko, pewnie taniej nie ma co liczyć specjalnie?

Na otel.com wychodzi trochę taniej - 375 zł za pokój 2-osobowy z wliczonym śniadaniem. W okolicach centrum nic tańszego się pewnie nie znajdzie. Niestety tak jak pisałem w weekendy ceny w całym Hamburgu rosną. Jak za drogo, to pozostaje coś w dalszej okolicy lub na przykład lokum prywatne przez airbnb - jest tego w Hamburgu całkiem sporo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 07 Mar 2014 12:23 

Rejestracja: 27 Sie 2011
Posty: 98
w tej chwili jest oferta na hrs deals na hotel w hamburgu. cena to ~290zł/dobę.
Oferta HRS Deals obejmuje:
•nocleg w pokoju dwuosobowym dla 2 osób,
•obfite śniadanie w formie bufetu,
Nippon Hotel 4*
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 07 Mar 2014 12:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Nada napisał(a):
w tej chwili jest oferta na hrs deals na hotel w hamburgu. cena to ~290zł/dobę.

No ale w terminie, na który kolega/koleżanka poszukuje akurat ta promocja nie obowiązuje. Niemniej jednak faktycznie obserwowanie "hrs deals" to dobry pomysł, bo Hamburg co jakiś czas tam wrzucają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 07 Mar 2014 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 143
maczala1 napisał(a):
Nada napisał(a):
w tej chwili jest oferta na hrs deals na hotel w hamburgu. cena to ~290zł/dobę.

No ale w terminie, na który kolega/koleżanka poszukuje akurat ta promocja nie obowiązuje. Niemniej jednak faktycznie obserwowanie "hrs deals" to dobry pomysł, bo Hamburg co jakiś czas tam wrzucają.


* koleżanka :)
staram się obserwować hrs, może coś jeszcze wpadnie,

dzięki za rady :)
_________________
Życie jest za krótkie, aby odkładać wszystko na później...

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 16 Mar 2014 11:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Kwi 2013
Posty: 336
niebieski
Fajna relacja !
_________________
LUKASZBOGUSZ.COM
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 16 Mar 2014 13:21 

Rejestracja: 10 Sie 2013
Posty: 105
Zbanowany
chris0o napisał(a):
maczala1 napisał(a):
Image

Znajoma z chłopakiem była w Hamburgu w widocznej w tle hali z szyldem Der Koenig der Loewen (Krol Lew), czyli hali w ktorej grany jest m.in. musical Krol Lew - mowi ze rewelacja i mimo ze drogo to bardzo poleca :)

A ja byłem na HerbertStrasse zawsze było drogo , ale można się dogadać no i też baaardzo polecam . Dla nie znających tematu : żelazne bramy lokalersi tak to nazywają .

Załączniki:
$T2eC16VHJGIE9nnWqrI7BQRNQMBIVw~~60_35.jpg
$T2eC16VHJGIE9nnWqrI7BQRNQMBIVw~~60_35.jpg [ 21.81 KiB | Obejrzany 3747 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 20 Mar 2014 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Czy ktoś ma może rozkłąd jazdy imprez w Hamburgu? Planuje odwiedzić miasto w trakcie weekendu czerwcowego, podczas MŚ w Brazylii ,wiec może coś ciekawego będzie się tam działo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 26 Mar 2014 21:07 

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 218
Loty: 180
Kilometry: 424 089
niebieski
Ja proponuję jechać na tegoroczny festiwal (10-12.05.) połączony z meczem Reprezentacji Polski
z Niemcami (13.05.). Zaraz pojawią się głosy, że nie ma co oglądać naszej kopanej, że nie jest to
termin FIFA, w każdym bądź razie po dzisiejszej cenie (Sobota - Środa, 66,40 PLN RT) na pewno
warto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 26 Mar 2014 21:49 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Robaku napisał(a):
Czy ktoś ma może rozkłąd jazdy imprez w Hamburgu? Planuje odwiedzić miasto w trakcie weekendu czerwcowego, podczas MŚ w Brazylii ,wiec może coś ciekawego będzie się tam działo.


wstaw sobie interesujące Cię daty ;-)

http://www.hamburg-travel.com/experienc ... ighlights/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 24 Kwi 2014 08:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
adijopomidorre napisał(a):
A ja byłem na HerbertStrasse zawsze było drogo , ale można się dogadać no i też baaardzo polecam . Dla nie znających tematu : żelazne bramy lokalersi tak to nazywają .

He, he ale miejsce "za żelazną bramą" oferuje, jakby to powiedzieć, bardzo specyficzną rozrywkę, na pewno nie dla każdego turysty :)
Kobietom w ogóle nie polecam tam zaglądać, bo podobno bywają częste przypadki oblewania z okien i to nie tylko wodą :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 01 Lut 2015 20:18 

Rejestracja: 11 Kwi 2012
Posty: 88
Loty: 52
Kilometry: 69 877
W czerwcu wybieram się do Hamburga w ramach koncertu Foo Fighters w o2 Arena. Muszę powiedzieć, że miasto i Twoje zdjęcia robią bardzo pozytywne wrażenia.

Ktoś wspomniał, że Hamburg jest drogi i chyba coś jest na rzeczy. Ceny noclegów w tym mieście są znacznie wyższe niż w innych Niemieckich miastach.

W kwestii dostania się do miasta to polecam lot Easy Jetem. Z Krakowa udało się złapać lot za 117 zł od osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 01 Lut 2015 20:53 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 110
Za "zelazna brame"nieletni i kobiety nie maja wstepu,sa szyldy o tym informujace.Repperbahn jest dosc ciekawym miejscem i chyba nie mozna mowic o pobycie w Hamburgu jesli sie tam nie bylo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Lut 2015 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
qyon napisał(a):
W czerwcu wybieram się do Hamburga w ramach koncertu Foo Fighters w o2 Arena. Muszę powiedzieć, że miasto i Twoje zdjęcia robią bardzo pozytywne wrażenia.

Ktoś wspomniał, że Hamburg jest drogi i chyba coś jest na rzeczy. Ceny noclegów w tym mieście są znacznie wyższe niż w innych Niemieckich miastach.

W kwestii dostania się do miasta to polecam lot Easy Jetem. Z Krakowa udało się złapać lot za 117 zł od osoby.

W O2 Arena jeszcze nie byłem, chociaż kilka hal w Hamburgu już zwiedziłem.
Ceny noclegów faktycznie trochę zniechęcają ale naprawdę warto wydać więcej niż w Berlinie.
Faktycznie niedawno doszła możliwosć lotu Easyjetem z Krakowa ale jednak na bardzo dobre ceny trzeba polować.
Wizz z Gdańska ma dużo lotów w bardzo niskich cenach. Leciałem już kilka razy i nigdy nie płaciłem więcej niż 100 zł za lot w obie strony.
Ostatnio byłem znowu w grudniu na jarmarku w Hamburgu i Lubece, oczywiście w połączeniu z koncertem - super wycieczka :)
W tym roku już na 99% wybieram się na majowe obchody urodzin portu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 29 Maj 2015 21:03 

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 9
W Hamburgu mają bardzo fajne zoo Tierpark Hagenbeck (Akwarium osobny bilet można sobie odpuścić).
Trudno nie wybrać się na wieczorny spacer po DavidStrasse 8-)
DOM - wesołe miasteczko.

Nocleg - Generaton Hostel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 29 Maj 2015 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Hm.. szkoda, ze nie przeczytalam tej relacji tydzien temu, przed wizyta w Hamburgu. Ale nic straconego, polece sobie przy okazji na plenery foto.

Dodam, ze na Ditmar-Koel Strasse jest duzo fajnych restauracji, to jest zaraz przy porcie.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 30 Maj 2015 00:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 222
Loty: 97
Kilometry: 221 758
niebieski
Super relacja, dużo zdjęć! Ja byłem latem, 2 dni to mało.
W Hamburgu spałem w hotelu Wandsbek. Dobry standard "u Azjaty" ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 30 Maj 2015 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 3412
srebrny
Prusak1980 napisał(a):
Nocleg - Generaton Hostel

Generator Hostel już sobie odpuściłem, po nieprzespanej nocy, kiedy to tabuny napitych młodych ludzi latały przez cały czas po korytarzach.
W maju byłem znowu w Hamburgu i tym razem w Lubece. Skrobnę coś w wolnej chwili, bo całkiem fajnie wypad wyszedł :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 30 Maj 2015 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2923
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Slusznie, jak napiszesz o Lubece, to dopisze sie, bo bylam tam zaraz po Hamburgu :-)

Jesli chodzi o nietanie hotele, to moge polecic Madison w Hamburgu. Fajne Business Studia maja.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 02 Cze 2015 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Lip 2012
Posty: 829
Loty: 187
Kilometry: 302 324
Zbanowany
Doradzi ktoś jaki bilet najlepiej kupić jak lądujemy w HAM w 4 os ? http://www.hvv.de/en/tickets/day-ticket ... up-ticket/ ten za 11,20€ na 2 strefy wystarczy ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 52 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group