Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Sie 2016 12:25 

Rejestracja: 05 Sie 2016
Posty: 10
Witam,
Pierwszy raz lecę tradycyjną linią lotniczą (Gulf Air) i mam kilka pytań.
Wylo:t początkiem października.
Tam: IST-BAH-BKK
Powrót: BKK-BAH-IST

Bilety zakupiłem przez posrednika flipo.pl, od którego otrzymałem

1. Mając bagaż rejestrowany musze odprawić się na lotnisku, tam gdzie nadaję bagaż? Co muszę okazać przy tej odprawie,?
2. Bilet jaki dostałem od flipo jest w załączniku, czy to co tam się znajduje + paszport wystarcza do odprawy i wejścia na pokład?
3. Ponoszę jakieś dodatkowe koszty przy odprawie na lotnisku?
4. Czy na tej trasie w cenie biletu otrzymuje się jakiś posiłek i napoje na pokładzie?
5. Kiedy wpisuję dane mojej rezerwacji w checkmytrip to nic nie znajduje, czy tak powinno być?
6. Jak wygląda sytuacja z przydzielaniem miejsc w tej lini? Lecimy we dwójkę, więc dobrze byłoby siedzieć obok siebie bilety były kupowane razem,.

Załączniki:
f4f.jpg
f4f.jpg [ 101.7 KiB | Obejrzany 2266 razy ]


Ostatnio edytowany przez Zeus, 05 Sie 2016 12:30, edytowano w sumie 1 raz
zmiana tematu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 05 Sie 2016 13:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1661
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
1) W teorii nie musisz odprawiać się na lotnisku, możesz wcześniej na stronie ale tak czy inaczej będziesz musiał nadać bagaż na lotnisku co zwykle ma miejsce w tych samych okienkach co odprawa. Do odprawy wystarczy paszport, nie zaszkodzi też mieć wydrukowany bilet. Prawdopodobnie przy takim bilecie będzie też potrzebna turecka wiza ale tą oddzielna sprawa.
2) Tak
3) Nie
4) Tak, posiłki i napoje na każdym odcinku lotu.
5) Może tak być bo nie wszystkie rezerwacje są widoczne w CMT. Z tego powodu nie ma się co obawiać.
6) Jak będziecie się odprawiać w miarę wcześnie to na pewno nie będzie z tym problemu. Można też wybrać miejsca przy odprawie na stronie internetowej.
Góra
 Profil Relacje PM off
wojteksg lubi ten post.
wojteksg uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 05 Sie 2016 13:26 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22331
Do tego jeszcze będzie wymagany Wiza Turecka, żeby oddać bagaż, więcej tu: nadawanie-bagazu-przy-dwoch-osobnych-lotach,228,98095
Góra
 Profil Relacje PM off
wojteksg lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group