Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 14 Lis 2017 11:59 

Rejestracja: 14 Lis 2017
Posty: 17
Skąd
  • Gruzja

Dokąd
  • Ukraina/Polska

Data wylotu
  • 03.10.2018

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Liczba pasażerów
  • 8

Sam znalazłem
  • 317 PLN/os Tbilisi-Kijów, za tak odległy termin za drogo. Bezpośredni lot KUT-WRO 289PLN/os.

Dodatkowe informacje
  • Cześć,

    Mam zabookowane bilety w jedną stronę, ale z powrotem napotkałem problem, bo ceny znacznie wzrosły. Do Gruzji kupiłem po uśrednionej cenie 137PLN/os WIZZ. Data wylotu orientacyjna, może być na Ukrainę lub do Polski. Nie wiem czy jest sens czekać, to jeszcze prawie 11 miesięcy, czy brać to co jest. To mój pierwszy post więc przepraszam za ewentualne niedociągnięcia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#2 PostWysłany: 14 Lis 2017 12:00 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ja bym poczekał
Góra
 Profil Relacje PM off
melik51 uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 14 Lis 2017 14:35 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Czekać!
Ustaw jakieś alerty, kayak albo skyscanner mają też dla low costów.
Jeszcze będzie duzo okazji do kupna bo pazdziernik w Gruzji to nie jest szczyt sezonu ...
Góra
 Profil Relacje PM off
melik51 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group