Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#341 PostWysłany: 07 Paź 2022 07:44 

Rejestracja: 07 Kwi 2014
Posty: 1074
srebrny
@NBE322 ale to przecież żadna nowość. Info na forum było już dawno temu. Ze stacji podwozi gość busem. Jechałem na lotnisko z Tbilisi za 14 GEL.
O proszę: kutaisi-kut-gruzja-dojazd-na-lotnisko,1001,25778&start=540#p1524332
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#342 PostWysłany: 07 Paź 2022 07:52 

Rejestracja: 12 Wrz 2012
Posty: 2385
platynowy
A to przepraszam :) suszek do mnie zapingował na PW żebym odpisał co do stacji pośrednich pociągu Batumi-Tbilisi i przy okazji natknąłem się na to Kopitnari więc od razu podekscytowany wrzuciłem info w wątku :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#343 PostWysłany: 07 Paź 2022 08:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
temat też o pociagach to odpowiednia wiadomość ;)
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#344 PostWysłany: 28 Mar 2023 08:15 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Być może komuś się przyda info (na stronie gruzińskich kolei wyklikałem to dopiero po rejestracji), że do Gori można dojechać pociągiem z Tbilisi. Co prawda tylko kilka połączeń w ciągu dnia, ale rano jest taka para pasująca idealnie czasowo do wizyty w Muzeum Stalina - 9.20 przyjazd, 11.40 powrót. I lepiej się nie spóźnić, bo kolejny pociąg 16.20
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
Astarloa12 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#345 PostWysłany: 29 Cze 2023 08:43 

Rejestracja: 23 Lis 2011
Posty: 107
Cześć wszystkim

Chcę się dostać z Tbilisi do Kutaisi (miasto) szybkim pociągiem Stadler , na której stacji najbliżej miasta należy wysiąść ? na rozkładzie widzę tylko Kutaisi airport ,
czy te pociągi nie zatrzymują w Rioni ? :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#346 PostWysłany: 02 Lip 2023 22:56 

Rejestracja: 15 Lut 2016
Posty: 371
Loty: 117
Kilometry: 143 680
niebieski
Stadlerem na tej stacji lotniskowej. Jest też bezpośredni pociąg do Kutaisi, ale jedzie niemal dwa razy dłużej
_________________
2018: Anglia, Litwa, Austria, Węgry, Kosowo, Albania, Czarnogóra, Włochy, Rosja, Holandia, Hiszpania. 2019: Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra, Czechy, Chiny. 2020: Hiszpania i...:/ 2021: Litwa. 2022: Albania, Słowacja, Czechy, Niemcy. 2023: Gruzja, Litwa, Albania, Cypr...
Góra
 Profil Relacje PM off
zielo53 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#347 PostWysłany: 28 Lip 2023 00:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 447
Loty: 115
Kilometry: 143 121
srebrny
Czy orientuje się ktoś może, jak kupić bilety na pociąg Batumi - Kutaisi? Uprzedzając, że parę stron wcześniej było, że jedyne pociągi do Kutaisi (czy raczej: na lotnisko w Kutaisi) to te do Tbilisi, to rozkład gruzińskich kolei (https://www.railway.ge/en/traffic-general-schedule/) pokazuje takie coś:

codzienny pociąg (elektriczka) Batumi 8.25 - Kutaisi 12.20 / Batumi 18.55 - Kutaisi 23.14. Orientuje się ktoś może czy to realnie funkcjonuje? (uprzedzając: tak, wiem, że marszrutką będzie szybciej ;). Jak próbuję kupić na to bilet przez internet, to mi w ogóle nie wyszukuje takiego połączenia :/
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#348 PostWysłany: 28 Lip 2023 09:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1701
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@Szymon2020

A patrzałeś na TKT.ge? Bo normalnie wyszukuje (można chyba do 30-40 dni przed odjazdem).
Sporo ludzi tam kupuje, też tam kupowałem. Bardzo prosta strona a przy okazji możesz sobie wybrać miejsce z graficznego układu (PKP może się uczyć).
Załącznik:
Komentarz do pliku: kolej
tkt ge batumi kutaisi .jpg
tkt ge batumi kutaisi .jpg [ 140.95 KiB | Obejrzany 327 razy ]
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#349 PostWysłany: 28 Lip 2023 10:09 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
@Martinuss @Szymon2020 Przez Internet można kupić bilety tylko na ich najbardziej prestiżowe połączenia. Według mnie bez problemu kupisz ten bilet w kasie biletowej. Ten pociąg tj. Batumi - Kutaisi jest traktowany u nich jako podmiejski. Przez to bilet będzie ekstremalnie tani, a połączenie będzie obsługiwać najprawdopodobniej rozlatujący się poradziecki skład typu ER2 https://batumelebi-netgazeti-ge.transla ... x_tr_hl=pl .
Pamiętam, że na dworcu w Batumi kasjerki były ogarnięte i można tam było się porozumieć po angielsku albo rosyjsku.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#350 PostWysłany: 28 Lip 2023 11:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lis 2019
Posty: 447
Loty: 115
Kilometry: 143 121
srebrny
KL_user napisał(a):
Ten pociąg tj. Batumi - Kutaisi jest traktowany u nich jako podmiejski. Przez to bilet będzie ekstremalnie tani, a połączenie będzie obsługiwać najprawdopodobniej rozlatujący się poradziecki skład typu ER2


o, wlasnie czegos takiego szukam! Czasem sama droga jest celem :lol:

btw @Martinuss patrzylem i nie wyszukuje tego pociagu
_________________
https://www.zamiedzaidalej.pl/

https://www.facebook.com/zamiedzaidalej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#351 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:49 

Rejestracja: 02 Mar 2016
Posty: 842
złoty
@Szymon2020 To połączenie było zlikwidowane z okazji ostatniej epidemii i dopiero niedawno wróciło do rozkładu jazdy. Ja chyba sobie poszukam jakiegoś taniego lotu to Gruzji i sam się przejadę tym pociągiem. A w drugą stronę dla kontrastu Stadlerem i to w pierwszej klasie :lol: .
Góra
 Profil Relacje PM off
Szymon2020 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#352 PostWysłany: 28 Lip 2023 13:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2018
Posty: 1701
Loty: 261
Kilometry: 277 323
złoty
@KL_user

1 klasa różni się tym ze masz skórzane fotele, trochę więcej miejsca no i wagon dolny ;)
Nie ma żadnego restauracyjnego wagonu, są tylko automaty z przekąskami w połowie puste i tylko na gotówkę. Wiec warto się przygotować. Na całej trasie praktycznie miałem zasięg :shock: Siec Magti (Beeline to padaka).
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group