Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#81 PostWysłany: 22 Maj 2014 11:36 

Rejestracja: 21 Maj 2014
Posty: 3
Oj chyba nie od kilku dni a od ponad miesiąca :P czy innym użytkownikom przechodzi opcja płatności?
I pytanie: czy kupując online bilety w przedziale 4 os kupuje kuszteke czy sypialny dla 4 osób?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#82 PostWysłany: 02 Cze 2014 12:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 34
Loty: 82
Kilometry: 136 565
Witam,

testowałem na rożnych przeglądarkach ale wygląda na to, że problem z niewyświetlaniem się strony płatności nadal istnieje. Czy ktoś z Was wie może w jaki sposób można zakupić bilety online? I co oznacza checkbox "within the compartment" ?
_________________
http://instagram.com/zycie_w_podrozy
http://zyciewpodrozy.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#83 PostWysłany: 05 Cze 2014 23:57 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 77
Dwa tygodnie temu w sobotę rano około 10-11 spokojnie kupiłem bilet z Batumi do Tbilisi (nocny 1 klasa). Pytałem w informacji turystycznej o biura sprzedające bilety w samym Batumi ale pan w informacji powiedział, że w biurach jest drożej i bardziej opłaca się pojechać na dworzec i tak też zrobiliśmy. Gość w informacji dobrze mówił po angielsku, natomiast pani na dworcu w kasie tylko po rosyjsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#84 PostWysłany: 14 Cze 2014 10:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Witajcie.
Wymyśliłem jak obejść problem białej strony podczas próby zakupu biletu na pociąg w Gruzji.
Wg mnie problem występuje podczas próby zakupu biletu z IP innego niż gruziński.
Rozwiązaniem będzie logowanie się przez gruzińskie proxy.
Aktualne proxy, które u mnie działa i bezproblemowo można zakupić bilet to: 178.236.54.124 na porcie: 8080
Mam nadzieję, że się przyda.


Aktualna lista gruzińskich proxy: http://gatherproxy.com/proxylist/country/?c=Georgia

Załączniki:
Obraz 1.png
Obraz 1.png [ 64.59 KiB | Obejrzany 1846 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#85 PostWysłany: 14 Cze 2014 11:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 34
Loty: 82
Kilometry: 136 565
Cytuj:
Witajcie.
Wymyśliłem jak obejść problem białej strony podczas próby zakupu biletu na pociąg w Gruzji.
Wg mnie problem występuje podczas próby zakupu biletu z IP innego niż gruziński.
Rozwiązaniem będzie logowanie się przez gruzińskie proxy.
Aktualne proxy, które u mnie działa i bezproblemowo można zakupić bilet to: 178.236.54.124 na porcie: 8080
Mam nadzieję, że się przyda.


Aktualna lista gruzińskich proxy: http://gatherproxy.com/proxylist/country/?c=Georgia


Wojtozor, a udało Ci sie ostatecznie zakupić w ten sposób bilet. Ja wpisuję dane róxnych kart kredytowych i płatniczych ale zawsze ostatecznie pojawia sie komunikat

"Payment was not processed"
_________________
http://instagram.com/zycie_w_podrozy
http://zyciewpodrozy.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#86 PostWysłany: 14 Cze 2014 11:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Ostatecznie będę kupował za tydzień. Jakimi kartami płaciłeś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#87 PostWysłany: 14 Cze 2014 11:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 34
Loty: 82
Kilometry: 136 565
Płaciłem kredytową Mastercarda i wpisałem na pewno wszystkie dane poprawnie. Przyszedł mi nawet sms weryfikacyjny na komórkę z Citibanku, który też poprawnie wprowadziłem.

Próbowałem też Mastercardem z Inteligo, na którym nie ma weryfikacji sms'owej, ale efekt jest ten sam :(
_________________
http://instagram.com/zycie_w_podrozy
http://zyciewpodrozy.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#88 PostWysłany: 14 Cze 2014 11:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
i nie masz blokady na koncie w citibanku? Ja jeszcze nie mam możliwości zakupu bo dopiero na 29 lipca potrzebuję bilety. Może jakąś walutową kartą przejdzie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#89 PostWysłany: 14 Cze 2014 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2014
Posty: 34
Loty: 82
Kilometry: 136 565
Nie, nie mam żadnych blokad w banku. Bank twierdzi, że nie widzi nawet próby wykonania płatności kartą.
_________________
http://instagram.com/zycie_w_podrozy
http://zyciewpodrozy.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Gruzja-pociagi
#90 PostWysłany: 19 Cze 2014 13:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów wie może, dlaczego nie ma dostępnych biletów do sprzedaży online na nocny pociąg nr 621 z Makhindjauri (22:10) do Tbilisi (06:58) po dniu 25.06.2014 ?
Ostatni dzień, w którym są dostępne bilety online jest 25.06.2014.
W spisie pociągów pokazane jest, że kursuje w terminie, który mnie interesuje (28.07.2014).

Załączniki:
Komentarz do pliku: Pociągi, których bilety są dostępne do zakupu online.
tb2.jpg
tb2.jpg [ 140.02 KiB | Obejrzany 1729 razy ]
Komentarz do pliku: Tabela kursowania pociągów w dniu 28.07.2014
tb1.jpg
tb1.jpg [ 230.64 KiB | Obejrzany 1729 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#91 PostWysłany: 19 Cze 2014 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4547
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
Też szukałem biletów na nocny pociąg w lipcu, tylko w drugą stronę. Nie pojawia się.
Może odpowiedź jest najprostsza z możliwych - w końcu to lato i wszystkie bilety się sprzedały.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#92 PostWysłany: 19 Cze 2014 14:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2012
Posty: 145
Loty: 56
Kilometry: 83 232
Sprzedać się nie mogły ponieważ sprzedaż rozpoczynają na 40 dni przed datą odjazdu pociągu.
Wątpię czy dziś wszyscy wykupili bilety na 28 lipca.
Mam obawy, że być może ten pociąg niestety nie kursuje w tym terminie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#93 PostWysłany: 19 Cze 2014 19:08 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 1960
platynowy
Pociąg na pewno kursuje w tym terminie.
Ja jechałem nim 07.06 i też w dniu 31.05 nie mogłem ich kupić.
Potem jak się pojawiły w systemie też ich nie można było zakupić, pojawiała się biała strona.

Poza tym mogę stwierdzić, że była przyjemna podróż ponieważ skład składa się z nowych wagonów, innych niż te jadące do Erewania.

-- 19 Cze 2014 19:08 --

Pociąg na pewno kursuje w tym terminie.
Ja jechałem nim 07.06 i też w dniu 31.05 nie mogłem ich kupić.
Potem jak się pojawiły w systemie też ich nie można było zakupić, pojawiała się biała strona.

Poza tym mogę stwierdzić, że była przyjemna podróż ponieważ skład składa się z nowych wagonów, innych niż te jadące do Erewania.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#94 PostWysłany: 22 Cze 2014 18:40 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 3
Witajcie,

wybieram się z koleżanką w środę 25.06 do Gruzji, lądujemy wieczorem w Kutaisi i chciałybyśmy rozpocząć nasz tour od Ureki nad Morzem Czarnym i szukać połączenia od razu wieczorem.

Sczytałyśmy cały wątek i "pół Internetu" oraz przejrzałyśmy stronę linii kolejowych w Gruzji, ale niestety nie udało się nam znaleźć żądnych połączeń kolejowych z Kutaisi nad Morze Czarne (szukałyśmy też Poti i tę miejscowość pod Batumi)... Nie wiem, czy to nasza wina, czy www kolei gruzińskich...

Będziemy super zobowiązane za podpowiedź, czy w ogóle takie połączenia kolejowe Kutaisi - miasto nad Morzem Czarnym istnieją...

Dzięki!
Ewa i Agata
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#95 PostWysłany: 24 Cze 2014 11:43 

Rejestracja: 08 Lut 2013
Posty: 169
Loty: 5
Kilometry: 5 119
Spróbuj wyszukać z Samtredii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 24 Cze 2014 12:17 

Rejestracja: 21 Gru 2011
Posty: 77
Nie znalazlyscie polaczenia czy nie mozecie kupic biletow? Prawdopodobnie kazdy pociag jadacy z Tbilisi do Batumi zatrzyma sie w Kutaisi. Nie wiem czy jedzie jakis pociag akurat po Waszym przylocie. W nocy przez Kutaisi powinien chyba przejezdzac pociag nocny z Tbilisi do Batumi. Problem w tym, ze w okresie letnim niektore pociagi moga byc wyprzedane. Jesli chcecie szybko z lotniska w Kutaisi dotrzec nad morze to raczej szybciej bedzie marszrutka. Trzeba wyjsc z lotniska, przejsc na druga strone szosy i lapac marszrutki jadace w kierunku Batumi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#97 PostWysłany: 24 Cze 2014 18:16 

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 3
Dzięki :) chyba spróbujemy w takim razie z marszrutkami i będziemy liczyć na szczęście :)
Ewa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#98 PostWysłany: 03 Lip 2014 23:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 99
Loty: 235
Kilometry: 550 589
Bilety da się kupić wpisując proxy: 94.43.24.51 port 8080

po 4 dniach prób normalnie- zawsze biały ekran przy płatności wpisałem ten proxy i wszystko od razy poszło poprawnie....

bilety zakupione !!!!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 04 Lip 2014 00:11 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
dlatego napisał(a):
Nie znalazlyscie polaczenia czy nie mozecie kupic biletow? Prawdopodobnie kazdy pociag jadacy z Tbilisi do Batumi zatrzyma sie w Kutaisi. Nie wiem czy jedzie jakis pociag akurat po Waszym przylocie. W nocy przez Kutaisi powinien chyba przejezdzac pociag nocny z Tbilisi do Batumi. Problem w tym, ze w okresie letnim niektore pociagi moga byc wyprzedane. Jesli chcecie szybko z lotniska w Kutaisi dotrzec nad morze to raczej szybciej bedzie marszrutka. Trzeba wyjsc z lotniska, przejsc na druga strone szosy i lapac marszrutki jadace w kierunku Batumi.


Rzecz w tym (patrz mój pierwszy wpis z mapą) że żaden pociąg Tbilisi-Batumi i odwrotnie nie jedzie przez Kutaisi. W Polsce jest podobnie w Stalowej Woli: Stalowa Wola i Stalowa Wola Rozwadów.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Gruzja-pociagi
#100 PostWysłany: 04 Lip 2014 05:43 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
wojtozor napisał(a):
Witam.
Czy ktoś z forumowiczów wie może, dlaczego nie ma dostępnych biletów do sprzedaży online na nocny pociąg nr 621 z Makhindjauri (22:10) do Tbilisi (06:58) po dniu 25.06.2014 ?
Ostatni dzień, w którym są dostępne bilety online jest 25.06.2014.
W spisie pociągów pokazane jest, że kursuje w terminie, który mnie interesuje (28.07.2014).


Jestem prawie pewien, że nie można kupić biletów online, ponieważ pociąg jest międzynarodowy i jedzie z/do Erywania, tak samo jak nie można kupić biletów Tbilisi -Erywań- Tbilisi
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 352 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group