Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Grupowa rezerwacja
#1 PostWysłany: 30 Paź 2018 09:48 

Rejestracja: 30 Paź 2018
Posty: 3
Skąd
  • Polska Zachodnia / Praga / Berlin

Dokąd
  • Bangkok/Phuket / Krabi/ George Town

Data wylotu
  • 04.04.2019

Data powrotu
  • 14.04.2019

Długość pobytu
  • 10+-1

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Liczba pasażerów
  • 10+

Sam znalazłem
  • 2500 zł

Dodatkowe informacje
  • Hejo Hej ,
    Szukam opcji na grupowy bilet lotniczy na wesele znajomych .
    Potrzebujemy 24 biletów do Tajlandii.
    Jakieś doświadczenia przy szukaniu dobrych ofert na takie bilety ?
    Moze ktoś jest w stanie dać mi propozycje albo oferte na taki bilet .
    Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Abcn, 03 Lis 2018 22:44, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 30 Paź 2018 09:50 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Kontakt z linią lotniczą
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Paź 2018 10:01 

Rejestracja: 30 Paź 2018
Posty: 3
Jakieś doświadczenia ... z kim najlepiej , rady przy negocjowaniu ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Paź 2018 10:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Wrz 2012
Posty: 185
Loty: 107
Kilometry: 270 851
niebieski
Nie jestem w tej dziedzinie mocno doświadczona, ale dorzucę swoje trzy grosze: Ja próbowałam trzykrotnie takiej rezerwacji (LOT/Lufthansa/Wizzair), i za każdym razem cena podana przez linie była wyższa niż suma oddzielnie kupowanych indywidualnych biletów (ale za to masz elastyczność nazwisk/jakieś opcje niewielkiego zmniejszenia grupy). Ponieważ akurat na elastyczności i zmniejszeniu osób mi nie zależało, za każdym razem kończyło się to kupieniem przeze mnie biletów indywidualnych. Dla moich grup ~14 osób negocjacje cenowe nie były możliwe, ale z 24 próbuj, a nuż się uda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Paź 2018 11:37 

Rejestracja: 30 Paź 2018
Posty: 3
Dziękuję za info
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Lis 2018 02:57 

Rejestracja: 03 Lis 2018
Posty: 1
Warto poszukać przez agencje, ponieważ stawki na rez grupowe są każdorazowo negocjowane z linią lotniczą. Dobra agencja będzie miała większe możliwości niż Ty jako osoba indywidualna. I tak jak napisała Ladyage,
cena pewnie będzie wyższa niż suma rez indywidualnych ale masz dużą elastyczność jeżeli chodzi o naziwska, płatność czy zmianę wielkości grupy. Szczegóły zależą już od konkretnej lini lotniczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Lis 2018 09:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2016
Posty: 650
Loty: 146
Kilometry: 358 646
niebieski
Standardem jest, że dla grup cena jest wyższa. Lepiej zrobić kilka osobnych rezerwacji po 4-5 osób
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 03 Lis 2018 20:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2015
Posty: 432
Tylko nikt mu zagwarantuje, że tyle biletów zakupi bądź cena nie wzrośnie po zakupie powiedzmy 15szt.
Kontaktuj się z linią lotniczą i zobaczysz na czym stoisz. Jeżeli to nie da zadowalających rezultatów możesz spróbować kontaktować się przez pośredników albo próbować kupić samemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lis 2018 20:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
Loty: 372
Kilometry: 440 003
srebrny
Swego czasu potrzebowałem 15 biletów w obie strony PLL LOT i otrzymałem od nich ofertę grupową, gdzie za bilet dla 1 osoby zawołali 529 PLN.
Rezerwacji dokonaliśmy przez pośredników i cena wyszła po około 220zl za osobę. Przy 15 paxach zrobiliśmy 3 albo 4 rezerwacje.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group