Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 26 Lip 2011 14:04 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 8
A to ,że niby z parami bawić się już nie da ;P :D ? A jak już narzeczeństwo to kompletne stetryczenie;) Wydaje mi się ,ze raczej większość młodych będzie -starsi nie mają przekonania do wycieczek z Grouponu i tym podobnych ( chyba że 20 i 30-stolatkowie to też "staruszkowie";)) Napisz jak minęła Ci podróż i jak wrażenia:) Udanego wypoczynku:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel Luksemburg na weekend za 715 PLN. Loty Lufthansą z Wrocławia + 4* hotel
City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum City break w Puli za 503 PLN. Loty (piątek-niedziela) z Katowic i noclegi w centrum
#22 PostWysłany: 28 Lip 2011 12:50 

Rejestracja: 11 Maj 2011
Posty: 58
Jakby ktoś coś wiedział na temat tego, że ktoś chce sprzedać swój bilet- to chętnie odkupię.
Przekonałem sam siebie, że warto byłoby wybrać się nawet samemu.
Teraz żałuję, że sprzedałem bilety :/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 29 Lip 2011 01:04 

Rejestracja: 25 Lip 2011
Posty: 3
Co do podróży to dość męcząca wtedy jechaliśmy bardzo długo ok. 35 godzin, ciężko usiedzieć, pamiętam że wtedy przez czas podróży obejrzeliśmy z 7 filmów, można nadrobić zaległości:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Lip 2011 12:35 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 8
Matko! 35 godzin -a ja głupia , naiwna liczyłam na jakieś 24-26...:( Kij z samą podróżą ale bardziej podchodzę do tego w kategorii - im dłużej w podróży tym krócej na samym miejscu:)
Stachu- z tego co kojarzę to były oferty na Allegro ale nie jestem pewna na jaki termin ( i nie były raczej Twoje -bo widziałam je trochę wcześniej:)) Szukaj -może Ci się poszczęsci, szkoda by było stracić taką okazję;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Lip 2011 13:36 

Rejestracja: 11 Maj 2011
Posty: 58
Przeszukiwałem właśnie allegro i chyba rzeczywiście, oferta o której mówisz była ode mnie ;) ;p (innych nie znalazłem).
Strasznie żałuje, że sprzedałem oba kupony :/

Jakby "kto kiedy" widział, że ktoś również wpada na genialny pomysł pozbycia się, to prosiłbym pamiętać o mej skromnej osobie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 31 Lip 2011 23:12 

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 6
Wicherrr podróż podróżą :) niech trwa, za taką cenę to i tak warto spędzić nawet te 35 godzin w tym autokarze :) przynajmniej będziemy mieli okazję się lepiej poznać :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 01 Sie 2011 10:05 

Rejestracja: 04 Kwi 2011
Posty: 175
Loty: 44
Kilometry: 103 231
podróż powinna wam zająć +/- 30h autokarem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 01 Sie 2011 10:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Mar 2011
Posty: 1401
srebrny
stachu napisał(a):
Jakby "kto kiedy" widział, że ktoś również wpada na genialny pomysł pozbycia się, to prosiłbym pamiętać o mej skromnej osobie :)


macbb napisał(a):
Witam

Mam do odsprzedania wczasy w Bułgarii kupione na Grouponie w terminie 6-17.09.

699 zł zamiast 1611 zł za 12-dniowe wczasy w Bułgarii i zwiedzanie Stambułu z Viator Holiday Service

Umowa jest już podpisana z biurem podróży na dwie osoby oraz zostało opłacone ubezpieczenie. Ponieważ nie jesteśmy w stanie pojechać na wczasy w tym terminie osoba która zdecydowałaby się odkupić ofertę zostanie zgłoszona do biura podróży i umowa zostanie zmieniona na jej dane.

Szczegóły oferty:
http://www.groupon.pl/oferty/cala-polsk ... ine/351837

Za wczasy zapłaciliśmy 2x699 zł + 2x80 zł (ubezpieczenie)

Dodatkowo w autokarze zostanie zebrana opłata w wysokości 99 EUR za wycieczkę do Stambułu.

Cena odstąpienia do negocjacji. Proszę pisać na maila: szpunarma@gmail.com lub dzwonić pod numer telefonu 606 270 895.



viewtopic.php?f=17&t=4336 ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 01 Sie 2011 12:14 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 8
Ehh:) byle do 1.09 bo już mnie w pracy trafia:( marzy mi się w końcu usiąść na plaży z piwkiem/winkiem i mieć wszystko w poszanowaniu:) W sumie podróż to jakby nie było już część urlopu, więc trzeba nastawić sie pozytywnie:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 17 Sie 2011 00:35 

Rejestracja: 25 Lip 2011
Posty: 3
Niestety okazało się że nie mogę jechać na ten wyjazd:(((
Z związku z tym mam do sprzedania groupon w terminie od 23.08 więc jeżeli ktoś z Was lub waszych znajomych był by chętny dajcie znać.

Jak ktoś jest zainteresowany niech mi napisze, mój mail: madzia_bliz@o2.pl

pozdrawiam Magda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 18 Sie 2011 08:21 

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 6
jeszcze dwa tygodnie i rozpoczniemy długo wyczekiwany urlop :) Jak u Was nastroje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 22 Sie 2011 11:48 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 8
oj jakoś ostatnio nie zaglądałam tutaj:) Widzę ,ze kolejne osoby odpadają:( fatum jakieś czy co? Ja już wysiedzieć w robocie nie potrafię i prawie skreślam dni w kalendarzu:) a co z osobami z najwcześniejszego turnusu? jakieś opinie? wspomnienia z podróży? rady?przestrogi?:)
A tak poza tematem zostałam nastraszona meduzami;/ Histeryczką nie jestem ale jak naczytałam się o najwyższej aktywności tychże stworów właśnie we wrześniu, oraz o sposobach leczenia poparzeń to jakoś średnio miło mi się zrobiło, do tego podobno sporo węży pływających przy brzegu łapiących małe rybki( ale to chyba w mniej zaludnionych częściach plaży).
PS. Maniakalnie sprawdzam prognozę pogody w SB;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 23 Sie 2011 08:35 

Rejestracja: 01 Lip 2011
Posty: 6
Wcześniejszy turnus rusza dopiero dzisiaj, więc na jakiekolwiek opinie możemy liczyć za kilka dni, o ile ktoś będzie "mobilny" na wakacjach :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 23 Sie 2011 10:33 

Rejestracja: 13 Lip 2011
Posty: 8
No faktycznie ... pomieszało mi się:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 23 Sie 2011 16:11 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 180
witam..
czy ktoś może odsprzedaje późniejszy turnus niż ten który zaczyna się dzis?? tylko dla 1 osoby..
na allegro nic nie widziałem ale może ślepy jestem..
pozdr:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 24 Sie 2011 11:53 

Rejestracja: 24 Sie 2011
Posty: 1
Jeżeli chcecie wyszukać inne ciekawe oferty polecam http://total-deals.com/pl Wiele ofert - w tym turystyczne z wielu portali zakupów grupowych jak Groupon, gruper, cuppon.pl, Citeam itp. Dostępna jest wyszukiwarka po cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 16 Paź 2011 14:20 

Rejestracja: 10 Paź 2011
Posty: 33
Mam do sprzedania kupon na tą wycieczkę po dobrej cenie:) chętnych proszę o kontakt macdec@vp.pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group