Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 25 Paź 2013 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Gaszpar napisał(a):
właśnie zamówiłem. Wybierz opcję przenoszę numer i wtedy cena wynosi 1zł

No tak, nie zmieniłem.Dzięki.

Grupon znów można kupić + Xperia Z1 za 1zł. Dobra oferta!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#22 PostWysłany: 25 Paź 2013 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10971
HON fly4free
Przy niskim abo opłaca się wziąć nokie lumia 920
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 25 Paź 2013 22:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Ma ktoś Groupon na sprzedaż? :) Xperia się pojawiła, ale oferta na Grouponie się skończyła :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 26 Paź 2013 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
Wie ktoś, czy to 300zł od Groupona przyznawane jest po podpisaniu umowy z Orange, czy dopiero po przeniesieniu numeru od innego operatora? Czyli w sytuacji, kiedy kończy mi się abonament w marcu (więc mogę już podpisać umowę z innym operatorem) dostanę 300zł od Groupona?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 26 Paź 2013 16:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6421
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Z tego co pamietam to w regulaminie bylo napisane,ze przeleja srodki na konto w gruponie po podpisaniu umowy.
Zajrzyj do regulaminu aby sie upownic :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Paź 2013 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2013
Posty: 1191
Loty: 104
Kilometry: 466 167
niebieski
ile im zajmuje rozpatrzenie wniosku i wysyłka?
_________________
Europa /USA /Kanada /Dominikana /Martynika /Gwadelupa/ St.Lucia /Barbados /Brazylia /Argentyna /Chile /Urugwaj /Egipt /Izrael /ZEA /Dubai /Katar /Etiopia /RPA /Suazi /Tanzania /Singapur /Tajlandia /Indonezja /Filipiny /Australia /Nowa Zelandia /Fidżi /Hawaje /Korea /Japonia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 26 Paź 2013 17:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
04patryk12 napisał(a):
Ma ktoś Groupon na sprzedaż? :) Xperia się pojawiła, ale oferta na Grouponie się skończyła :P


Dalej można kupić groupona:
http://www.groupon.pl/oferty/lodz/24-7d ... o/28616923

luftairways napisał(a):
ile im zajmuje rozpatrzenie wniosku i wysyłka?


Przy składaniu wniosku było bodajże do 5 dni roboczych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 27 Paź 2013 19:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
horacy19 napisał(a):
04patryk12 napisał(a):
Ma ktoś Groupon na sprzedaż? :) Xperia się pojawiła, ale oferta na Grouponie się skończyła :P


Dalej można kupić groupona:
http://www.groupon.pl/oferty/lodz/24-7d ... o/28616923


Dzięki za info, kupon zakupiony. Teraz czekam aż Z1 znowu się w sklepie pojawi, bo jeśli uda się ja kupić to wtedy koszt miesięczny abonamentu w ogóle wyjdzie śmieszny. Jeśli do czwartku się nie pojawi to od biedy wezmę zwykłą "Z" i tak koszt miesięczny będzie atrakcyjny.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 27 Paź 2013 19:52 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 135
Z1 i Iphone 5s wroca jak sie skonczy waznosc grouponu. Orange chcialo pozbyc sie starych telefonow, a tu ludziska zaczely wykupowac nowosci i to jeszcze z obnizonym abonamentem:D Jutro sie okaze, ile zamowien przejdzie, a ile zostanie odrzuconych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 27 Paź 2013 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6421
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Finka napisał(a):
Z1 i Iphone 5s wroca jak sie skonczy waznosc grouponu. Orange chcialo pozbyc sie starych telefonow, a tu ludziska zaczely wykupowac nowosci i to jeszcze z obnizonym abonamentem:D Jutro sie okaze, ile zamowien przejdzie, a ile zostanie odrzuconych.


Obserwuję te gruponowe promocję od dłużzego czasu. telefony te lepsze znikają i pojawiają się co jaki czas w czasie trwania promocji/. Nie słyszałem, żeby komuś odrzucili zamówienie.

Edit. sprawdziłem właśnie i Z1 dalej dostępna.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 27 Paź 2013 21:59 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 135
Na forum Apple ktos napisał, ze dzwonil na infolinie i zamowienia online z abonamentem 159,90zl dla nowych klientow sa odrzucane.

Ciekawa sprawa z dostepnoscia Z1. Telefon jest niedostepny, gdy sprawdzam w Firefoxie i dostępny - w Operze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 27 Paź 2013 22:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6421
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Finka napisał(a):
Na forum Apple ktos napisał, ze dzwonil na infolinie i zamowienia online z abonamentem 159,90zl dla nowych klientow sa odrzucane.

Ciekawa sprawa z dostepnoscia Z1. Telefon jest niedostepny, gdy sprawdzam w Firefoxie i dostępny - w Operze.


A jakiś powód odrzucenia ?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 27 Paź 2013 22:12 

Rejestracja: 03 Paź 2011
Posty: 135
Nie wiem, pisze tylko to, co wyczytałam tutaj: http://myapple.pl/iphone-ipod-touch/283827-iphone-5s-5c-w-orange-5.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 28 Paź 2013 00:50 

Rejestracja: 05 Gru 2012
Posty: 351
niebieski
Z tymi lepszymi zamówieniami czasem jest problem... Sam byłem już w dwóch salonach Orange (w pierwszym najpierw chcieli mnie "naciągnąć" na zwykły abo, odesłali do firmowego salonu przy Pańskiej).
Przy abo 159,90 dla nowych klientów nie ma możliwości zakupienia go on-line, jak się dowiedziałem. Tylko w salonie i tylko z depozytem (są dwa progi depozytu: 300 i 750 złotych, nie wiem od czego zależy ich zastosowanie). Podobno istnieje pewien "sposób" na to, wiążący się ze zmarnowaniem ze dwóch dni na formalności. Polega on w uproszczeniu na utworzeniu w salonie "sztucznego" konta w orange, na którą wpłaci się nadpłatę, poczekaniu aż się zaksięguje i zwróceniu do odpowiedniego działu, aby potraktował to jako depozyt. Ogółem cyrk na kółkach.
Przy 129,90 mam sprzeczne informacje z dwóch salonów. Jednak w pierwszym chyba chciano mnie po prostu naciągnąć na aktywację dla podniesienia wyników, więc bardziej wierzę salonowi przy Pańskiej. Konsultant zapewnił mnie, że z tą kwotą (129,90) jest możliwa aktywacja dla przeniesienia numeru on-line (nie doprecyzowywałem, czy zupełnie nowe numery też - na pewno przeniesienia tak).
Mogą także wystąpić odrzucenia wniosków z innych powodów, ja chcę przejść z Pleja i wygląda na to, że nie bardzo chcą mnie "puścić".
Bardzo ważne jest, aby w momencie składania wniosku było absolutnie czyste konto u obecnego operatora! Mój pierwszy wniosek tak właśnie został odrzucony, ponieważ Play nie zaksięgował wpłaty za internet.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 28 Paź 2013 12:26 
OFICJALNY PROFIL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 5
Kadet napisał(a):
Wie ktoś, czy to 300zł od Groupona przyznawane jest po podpisaniu umowy z Orange, czy dopiero po przeniesieniu numeru od innego operatora? Czyli w sytuacji, kiedy kończy mi się abonament w marcu (więc mogę już podpisać umowę z innym operatorem) dostanę 300zł od Groupona?


Przy przeniesieniu numeru istotna jest data rzeczywistej aktywacji numeru w sieci.
Jeżeli Twoja umowa trwa do marca u aktualnego operatora proponuję odczekać do kolejnej odsłony promocji w grudniu bieżącego roku. Będziesz miał dłuży czas na wykorzystanie bonu oraz unikniesz dodatkowych opłat za posiadanie numeru tymczasowego przez ten okres.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 28 Paź 2013 12:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
Udało się Z1 zamówić,teraz mam nadzieję że mnie nie odrzucą :P
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 28 Paź 2013 13:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6421
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Gdyby ktoś chciał mam na zbyciu 1 kupon .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 28 Paź 2013 14:53 

Rejestracja: 07 Sty 2011
Posty: 465
niebieski
Orange Ekspert napisał(a):
Przy przeniesieniu numeru istotna jest data rzeczywistej aktywacji numeru w sieci.
Jeżeli Twoja umowa trwa do marca u aktualnego operatora proponuję odczekać do kolejnej odsłony promocji w grudniu bieżącego roku. Będziesz miał dłuży czas na wykorzystanie bonu oraz unikniesz dodatkowych opłat za posiadanie numeru tymczasowego przez ten okres.

Rozumiem, że jesteś pracownikiem Orange? Jak operator rozwiązał problem z Simlockami? Oczywiście dalej chce za jego zdjęcie 77zł (Nie stosując się do dzisiejszego prawa)? Czy przy zamówieniu przez internet można od razu zażyczyć sobie jego zdjęcie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 28 Paź 2013 21:32 

Rejestracja: 28 Paź 2013
Posty: 3
Zamówiłem właśnie Z1 z opcją przeniesienia numeru 129,90 (-rabat).

Czy muszę wykorzystać wszystkie środki na koncie? (Numer przenoszę z plusa).

Jak z realizacją takich zamówień, dostał już ktoś telefon czy odrzucają oferty?

e: Status zmieniony na weryfikacja ręczna
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 28 Paź 2013 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6421
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Dzisiaj dostałem akceptaję oferty. Z1 w planie samrt plan multi 129
Status zamówienia w realizacji. Pewnie jutro lub pojutrze status zmieni się na "wysłano"
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group