Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#381 PostWysłany: 13 Cze 2017 15:09 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Długo zastanawiałem sie nad wyborem maratonu, bo przez wyjazd na Bliski Wschod rozwaliłem sobie przygotowania a chcialem pobiec po konkretny wynik poniżej 3h. Kiedy zorientowałem sie że w czasie sztokholmskiego weekendu maratonu sa derby, ułatwiło mi to wybór imprezy miedzy zimną Szkocą, Szwecją, lajtową Holandią czy Kopenhagą. Wyjazd na derby miałem z tyłu głowy juz od dłuższego czasu. Szczęście dopisało, bo trafiłem na datę meczu Hammarby - Djurgarden. Jako, że pasowało to do przygotowań i była szansa na chłodną pogodę podczas biegu to wybór był prosty.

Dzień po udanym biegu jak zwykle bez większego przygotowania organizacyjnego tj. biletu, udałem sie piechotą pod stadion Tele2, ktory jest dość blisko centrum. Nowy, jeszcze pachnący nowością obiekt znajduje sie w bliskim sąsiedztwie hali widowiskowej, w ktorej np. ostatnio było UFC z naszym Marcinem Heldem. Plakaty jeszcze wisiały;) Sam stadion gości dość czesto gwiazdy muzyki rozrywkowej o cyzm przypominają plakaty dookoła antersoli obiektu. Oszklonej dodam, co powoduje, że na stadionie jest ciepło i przy gorszej pogodzie można się ogrzać.

Przed meczem klimat jak w Anglii np. na Chelsea, tłum ludzi w drodze dość ciasnymi uliczkami dojazdowymi do obiektu. Picie piwa w pobliskich najpach, śpiewy, ogólny lajt. Jako, że obydwie druzyny dzielą obiekt, to dość blisko gospodarzy tego dnia urzędowali w knajpie kibice "przyjezdni" z D. Pojedynczy kibice D. również gdzies tam przenikali w zielono białym tłumie gospodarzy. Większych ekscesów jednak przed meczem nie odnotowałem, poza jednym, ale nie widziałem u gości barw, oznak przynależności klubowych więc moze to była tylko pijacka sprzeczka.

Bilet udało sie ogarnąć szybko za friko i tak wylądowałem na początku na sektorze Ultras Hammarby. Nie planowanie za wiele czasem sprzyja miłym prezentom. Nie po raz pierwszy. Normalnie ceny biletów są od ok 20E do ... Mozna je było kupic interentowo. Mecz był praktycznie wyprzedany i w dniu meczowym ten 30 tysieczny obiektywypełnil sie praktycznie do ostatniego miejsca nie liczac stref buforowych.

Na uwagę zasługuje wpuszczanie na obiekt. Przypominało wejscie do teatru. Bez bramek, znudzony pan z brzuszkiem, zero widocznej riot police albo chociaz riot security. Moglem wnieść kałącha albo chociaz 10kg ładunków wybuchowych. Nikt sie nie kłopotał moim plecakiem.

Jak na tak "bezpieczny" kraj jak Szwecja atmosfera lepiej niż w dechę;) Miejsce zmienilem jeszcze kilka razy, żeby ogarnąć doping i oprawy z odpowiedniej perspektywy. Przez świece dymne mecz został opoźniony o ponad 25 minut. Dobry prognostyk;)))

Hammarby po dobrym wejsciu, oddało potem pola kibicom Dj. ktorzy zajeli cały sektor za bramką i wydawalisie byc lepiej zorganizowani. Spiewaly dwie trybunu, podczas gdy ultrasi H. dawali czadu tylko z dolnej i od czasu do czasu właczali w dopingreszte obiektu. Równiez na boisku sytuacje kontrolowali gracze Dj. pierwsi strzelili gola i karnawałowi na ich sektorze nie było końca.

Po przerwie po roszadach w składzie w H. wstąpił nowy duch, a przesuniety ze szpicy, gdzie nic nie grał i tylko tracił piłki, na skrzydło napastnik... strzelił 2 gole po przerwie. Role sie odwróciły i juz do konca kibice Dj. włąsciwie milczeli a na sektorach H. trwałą siesta i konkretny tumult. Pod koniec meczu H. dobiło przeciwnika kolejnym trafieniem i stało sie coś czego za nic w świecie nie obstawiałbym po mieliznie jaką zaprezentowali w pierwszej połowie.

Po meczu troche ganianek, jakies zatrzymanie, bieganie z policją, ktora chroniła rzeczony bar i probowała odgrodzic szulkających wrazen od siebie. Poicjanci w ogole przejeci i spięci. Do domu wracałem okężną drogą. Jakieś dymy wieksze były na miejscie, bo kolega wysyłał mi linka z TVpInfo.

Ogolnie atmosfera bardzo dobra. Nadzwyczaj dobra, czego się w sumie spodziewałem jesli chodzi o oprawy. Widać, że mają spore fundusze a i przyzwolenie na piro jest.

Filmik dość dobrze oddający atmosferę na Tele2:



Warto się wybrać.

Dolot:

Z W6 z Wrocławia za 88zł RT. Prawie do wylotu było stosunkowo tanio. Wylot z pt, powrót w pn. i od razu do fabryki:)
Z lotniska stop (Teslą model X, z otwieranymi do gory drzwiami, przy przyspieszeniu wbija w fotel) a z powrotem autobusem za 15E.

Lotnisko w Skavsta to mój nowy obiekt <3 po lotniskach w Grenoble i Modlinie;)
Góra
 Profil Relacje PM off
R_W lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN Odkryj Afrykę: loty do Kilimandżaro z dużym bagażem z Warszawy od 2768 PLN
Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic Boże Ciało w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu za 2189 PLN. Wylot z Katowic
#382 PostWysłany: 16 Cze 2017 19:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Jak sytuacja na Białorusi? Kupuję bilet w kasie i wchodzę, czy są jakieś udziwnienia? Wybieram się na mecz w Grodnie.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#383 PostWysłany: 03 Lip 2017 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Niemen Grodno - BATE
Kupno biletu na mecz Niemenu przypomina wybór miejsca w kinie. Oczywiście w wersji sprzed kilku dekad. Podaje się numer sektora, a pani w okienku skreśla sprzedane miejsca na planie stadionu. Bilet, w całości jest wypisywany ręcznie, kosztuje 4 ruble (8 zł).
Sam mecz z BATE mało interesujący. Ciekawe są za to konsumpcyjne zwyczaje. Spore kolejki po piwo, kwas chlebowy, smażone na głębokim tłuszczu ciastka i inne przekąski. Główny powód to ceny, prawie takie jak w sklepach.
Dłuższa relacja: http://numer14.pl/nad-niemnem/
Załącznik:
20170625_203346.jpg
20170625_203346.jpg [ 69.84 KiB | Obejrzany 1628 razy ]

Załącznik:
20170625_215144.jpg
20170625_215144.jpg [ 71.55 KiB | Obejrzany 1628 razy ]

Załącznik:
20170624_203618.jpg
20170624_203618.jpg [ 92.53 KiB | Obejrzany 1628 razy ]
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#384 PostWysłany: 03 Lip 2017 10:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 136
Kilometry: 177 984
niebieski
Jak z wjazdem an Białoruś? Jeżeli jadę tyko do Grodna to nadal trzeba mieć wizę i te zaproszenia. Czy już da radę spokojnie przejechać granice samochodem bez problemowo?
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#385 PostWysłany: 03 Lip 2017 10:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
Jest na forum, w temacie o Białorusi, jest w linku. Jeśli tylko Grodno, wystarczy kwit za 50 zł i ubezpieczenie za kilka zł. Nie wiem jak samochodem, jechałem busem z Białegostoku. Ogólnie bez problemów.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#386 PostWysłany: 20 Lip 2017 09:57 

Rejestracja: 20 Lip 2017
Posty: 2
Witam

13 września będę na wakacjach w Mariampolu na Litwie. Zamierzam iść na mecz Suduva - FK Trakai. Z kupnem biletu nie będę miał problemu? Czy ktoś był tam na meczu, albo w ogóle na Litwie. Wystarczy pokazać dowód przy zakupie biletu?
Z góry dzięki :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#387 PostWysłany: 21 Lip 2017 23:56 

Rejestracja: 30 Cze 2012
Posty: 455
niebieski
Ja byłem na meczu w Kownie (nawet na derbach :D ) Zalgiris Kowno - FC Stumbras. Bilety były sprzedawane z samochodu postawionego pod stadionem, żadnego dowodu nikt nie chciał.

W przerwie meczu ochrona sprawdzająca bilety kończyła prace. Sporo osób wtedy szło do najbliższego sklepu aby coś zjeść. My z kumplami to wykorzystaliśmy i wnieśliśmy sobie piwka na stadion, co znacznie ułatwiło oglądanie tego widowiska ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#388 PostWysłany: 24 Lip 2017 09:18 

Rejestracja: 20 Lip 2017
Posty: 2
To ciekawy miałeś wyjazd. A piwo mają tam chociaż dobre? :D Wiadomo, że bym coś skosztował, ale obawiam się, że takiego jak w Czechach tam nie znajdę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#389 PostWysłany: 26 Lip 2017 15:26 

Relacja z mojego pierwszego meczu na Ukrainie. Weres Równe - FK Oleksandria na arenie Lwów.

http://zmeczunamecz.blogspot.com/2017/0 ... ndria.html
Góra
 PM off
R_W lubi ten post.
 
      
#390 PostWysłany: 11 Sie 2017 18:27 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Idzie zdobyć bilety na mecz Hajduk - Dinamo ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#391 PostWysłany: 11 Sie 2017 19:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Rok temu w kwietniu były do kupienia spokojnie przez neta
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#392 PostWysłany: 12 Sie 2017 21:11 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Derby Podgoricy odbędą się w podobnym terminie co mecz Hajduk - Dinamo. Czy warto się tam wybrać? Istnieje jakaś ekipa przy klubie Mladost Podgorica?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#393 PostWysłany: 14 Sie 2017 21:48 

Rejestracja: 21 Lip 2015
Posty: 206
WIMBLEDON - BRENTFORD 1-3 (po dogr.)
Ostatnia z moich kilku wizyt na Kingsmeadow w Kingston.
W skrocie: pod wzgledem atmosfery coraz slabiej (nawet jak na Anglie jakos tak niemrawo), natomiast polecic moge komus, kto lubi kluby z "community spirit" w starym angielskim stylu. Na boisku dosc ciekawy mecz, zwyciestwo gosci zasluzone, choc spacerku nie mieli. Przyjezdni w liczbie 1400 zajeli cala prosta naprzeciw glownej. Choc daleko nie mieli, bo z niedaleko polozonej innej dzielnicy Londynu to napiecia derbowego nie bylo czuc. W sumie widzow ponad 3200. Bilet na glowna £20, male calkiem niezle piwko "klubowe" w stadionowym barze £2.50. Mialem okazje poznac Szweda z bloga groundhopping.se, dla ktorego ten mecz byl jednym z szesciu w ciagu 6 dni ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Donovaninho lubi ten post.
 
      
#394 PostWysłany: 18 Sie 2017 10:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2014
Posty: 1330
Loty: 136
Kilometry: 177 984
niebieski



Bardzo spoko relacja z derbów Belgradu.
_________________
Image
Pomagam w sprawach związanych z Kanadą i obwodem Kaliningradzkim.
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#395 PostWysłany: 22 Sie 2017 20:36 

Wybiera się ktoś na derby do Belgradu ?

Można fajnie spędzić czas w najbliższy weekend w Belgradzie, bo oprócz derbów Crvena Zvezda - Partizan w niedzielę o 19:00, u siebie grają również inne kluby. RAD zagra mecz derbowy z Cukaricki w piątek o 20:00, Zemun (polecam, oprócz ciekawej dzielnicy zgrabna ekipka na trybunach) w sobotę o 17:00 z OFK Backa a w ten sam dzień o 20:00 gra też Vozdovac (to ten klub ze stadionem na dachu centrum handlowego).

Jak ktoś chce poczuć klimat niższych lig, to np. w sobotę o 10:00 gra BASK (3 poziom rozgrywkowy) stadion blisko hipodromu.
Góra
 PM off  
      
#396 PostWysłany: 22 Sie 2017 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3419
Loty: 422
Kilometry: 733 705
platynowy
Ja i zaczynam od Krasnodaru 8-) potem na pewno Zemun bo od dawna chce ich (TB) zobaczyć. Na Vozdovacu (pomijając ciekawy stadion) śmierdzi moczem, RAD też padaka (byłem na meczach obu drużyn - no, chyba że ktoś lubi klimaty w stylu 30 osób, 10 flag i bęben). Jeśli będziesz autem to proponowałbym wyjść z Zemunu wczesnej i pojechać na Vojvodine (sob. 20)


Cytuj:
dla ktorego ten mecz byl jednym z szesciu w ciagu 6 dni

ja żadnym groundhopperem nie jestem ale raz zrobiłem 5 meczy w 5 dni, mogłem robić i 7 w 6 dni ale nic na siłe, nie chciało mi się iść byle tylko "zaliczyć".


Ostatnio edytowany przez marcin.krakow 22 Sie 2017 22:53, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#397 PostWysłany: 22 Sie 2017 22:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 148
Kilometry: 169 311
niebieski
R_W napisał(a):
Mialem okazje poznac Szweda z bloga groundhopping.se, dla ktorego ten mecz byl jednym z szesciu w ciagu 6 dni ;)

Całkiem znana persona. Wielokrotnie guglając o meczach wpadałem na jego stronę.
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#398 PostWysłany: 25 Sie 2017 20:07 

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 19
No i po losowaniu. Planuję się wybrać na następujące mecze:

21/11 Napoli – Szachtar
22/11 Juventus – Barcelona
23/11 AC Milan – Austria

Jak będzie z biletami? Czy można kupić przez strony klubowe? (jak szybko bilety pojawiają się w sprzedaży?)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#399 PostWysłany: 27 Sie 2017 13:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Kwi 2017
Posty: 105
Pytanie do bardziej doświadczonych.

Czy jest szansa, aby bilety na Milan - Roma kupić normalnie w kasach? Czy raczej cieżko?
Ewentualnie kiedy rozpoczynają sprzedaż przez stronę internetową?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#400 PostWysłany: 28 Sie 2017 11:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 88
Loty: 184
Kilometry: 325 053
Czy ktoś będzie się wybierał w najbliższym czasie na mecz Barcelony lub Napoli? Interesują mnie wypady weekendowe do tych miast.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group