Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Następna
Autor Wiadomość
#321 PostWysłany: 05 Lip 2016 14:32 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
@stalk3r Dzięki za info, chodziło mi o Partizana, bo na Crvenie udało mi się już zaliczyć derby. 17 września grają na Partizanie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
stalk3r lubi ten post.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#322 PostWysłany: 10 Lip 2016 16:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2016
Posty: 1525
Loty: 184
Kilometry: 334 002
platynowy
tymczasem na weekend derbowy mozna zlapac niezle ceny z naszym LOTem. Szansa ze tixy beda jeszcze tansze jest raczej niewielka.

Załączniki:
Capture1.PNG
Capture1.PNG [ 67.75 KiB | Obejrzany 2081 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
dajkamienia lubi ten post.
 
      
#323 PostWysłany: 16 Lip 2016 16:08 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 28
Byłem i na Marakanie i na Humskiej. Zdecydowanie lepiej na Zvezdzie. Dla zachodniej części kraju jest tańszy sposób.
Dojazd pociągiem z Timisoary do Belgradu niby do 30zł OW. Nie sprawdzałem czasu.

Załączniki:
sxf-tsr.JPG
sxf-tsr.JPG [ 53.45 KiB | Obejrzany 1974 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#324 PostWysłany: 17 Lip 2016 19:20 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Czy są tu jacyś spece od piłki rumuńskiej i bułgarskiej? :mrgreen: Teoretycznie można zrobić sobie fantastyczny pierwszy weekend listopada, bo powinny odbyć się wtedy derby Bukaresztu Rapid - Dinamo i Sofii Sławija - CSKA (szkoda trochę że nie odwrotnie). Problem oczywiście z datami, bo znając życie te będą znane z dwa tygodnie wcześniej. Ale loty można sobie całkiem tanio skombinować - obecnie z Berlina do Bukaresztu w czwartek lub piątek rano to 15 EUR, ewentualnie dwa razy drożej z Gdańska przez Charleroi. Powrót - albo analogicznie Bukareszt - Berlin poniedziałek/wtorek wieczorem za 15, albo Sofia - Berlin za bodajże 25. Strasznie mi się podoba taka opcja. :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off
luck1991 lubi ten post.
 
      
#325 PostWysłany: 23 Lip 2016 22:47 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Lukasz G napisał(a):
Byłem i na Marakanie i na Humskiej. Zdecydowanie lepiej na Zvezdzie. Dla zachodniej części kraju jest tańszy sposób.
Dojazd pociągiem z Timisoary do Belgradu niby do 30zł OW. Nie sprawdzałem czasu.


Pod jakim względem lepiej? JNA jest mniejsze, ale atmosfera tak samo gorąca, jeśli nie bardziej, bo stadion jest bardziej ściśniety w bryle. W 2013 przeżyłem jeden z najlepszych meczy na żywo tam. 2 karne niestrzelone przez Zvezde, a potem gol przedłużający nadzieje Partizana na mistrzostwo w 89 minucie. Wszystko fetowane tak jakby zdobyli mistrzostwo/ Doping przez cały mecz, nie tylko z młyna. Były co najmniej dwa. Skakanie na po dachu zegara stadionowego, przed meczem sympatyczna atmosfera do 1h przed kiedy zaczęło się polowanie na czerwonych zagubionych.

Marakana jest po prostu większa, ale nie dostarcza przez to większych wrażeń IMHO.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#326 PostWysłany: 24 Lip 2016 00:35 

Rejestracja: 20 Mar 2013
Posty: 28
Pod względem atmosfery, dopingu, wielkości stadionu, itp. Tu i tu był komplet, tylko "trochę" inne pojemności stadionów. Polecam każdemu być i tu, i tu.
Cieszę się, że masz miłe wspomnienia i widziałeś dwa niestrzelone karne.
Ja widziałem (na Marakanie) słaby, opóźniony (z powodu zamieszek na trybunach) mecz z dobrymi oprawami i dopingiem przez cały mecz, po którym byłem 7 min. przed odjazdem pociągu do Budapesztu.
Widziałem też jak Zvezda wygrała na Humskiej w sezonie, który zdominowała. Otoczka meczu dużo słabsza IMHO.
Tylko nie oceniam tych miejsc przez pryzmat dramaturgii meczów na nich odbytych.
Pozdro!


Ostatnio edytowany przez krasnal, 19 Sie 2016 18:03, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#327 PostWysłany: 24 Lip 2016 02:58 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
31.07.2016 we Lwowie Karpaty Lwów - Dynamo Kijów (Puchar Ukrainy). Bilety od 8zł :) na http://arenalviv.esport.in.ua/m-ticket/ ... eventId=28
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#328 PostWysłany: 24 Lip 2016 09:12 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
H778 napisał(a):
Czy są tu jacyś spece od piłki rumuńskiej i bułgarskiej? :mrgreen: Teoretycznie można zrobić sobie fantastyczny pierwszy weekend listopada, bo powinny odbyć się wtedy derby Bukaresztu Rapid - Dinamo i Sofii Sławija - CSKA (szkoda trochę że nie odwrotnie). Problem oczywiście z datami, bo znając życie te będą znane z dwa tygodnie wcześniej. Ale loty można sobie całkiem tanio skombinować - obecnie z Berlina do Bukaresztu w czwartek lub piątek rano to 15 EUR, ewentualnie dwa razy drożej z Gdańska przez Charleroi. Powrót - albo analogicznie Bukareszt - Berlin poniedziałek/wtorek wieczorem za 15, albo Sofia - Berlin za bodajże 25. Strasznie mi się podoba taka opcja. :twisted:


Niby spoko, ale to nie są główne derby, zwłaszcza Sofii;) Byłem kiedyś na CSKA-Levski. Ten mecz jest już spoko. CSKA miało konkretną frekwencję podczas tułaczki w niższych ligach i w tym sezonie Eternal Derby Sofii to może być ciekawe wydarzenie.


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 19 Sie 2016 18:04, edytowano w sumie 1 raz
dubel
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#329 PostWysłany: 30 Sie 2016 20:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 710
Loty: 146
Kilometry: 167 097
niebieski
My tutaj czaimy się na pojedyncze spotkania, ewentualnie weekendowe meczingi, a pewien Anglik poszedł po całości. "Klub 92", który wielu rozciąga na 25 lat, chce zrobić w 4 miesiące. Ale budżet też konkretny - 10 tysięcy funtów.
http://www.bbc.com/news/uk-england-derbyshire-37190820
_________________
Piłkarskie podróże - groundhopping i groundspotting
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#330 PostWysłany: 07 Wrz 2016 13:14 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Doradźcie proszę.
Mogę być 5 lutego w Mediolanie, jest wtedy mecz AC Milan - Sampdoria Genua.
Będę w Mediolanie z czwórką osób, które nie są kibicami i nie mają pojęcia o Calcio.
Waham się czy jechać specjalnie dzień wcześniej niż musimy, aby zobaczyć ten mecz.
Czy w lutym biorąc pod uwagę przeciwnika mogę być pewny dobrej atmosfery i sporego obłożenia trybun?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#331 PostWysłany: 07 Wrz 2016 14:04 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
Milan ma w ostatnich sezonach gorsza frekwencję od lokalnego rywala i na mecz z Sampdorią w zimnie nie ma co się spodziewać mega frekwencji. Połowa stadionu (ogromnego jak na warunki europejskie) bedzie ok, zwłaszcza, ze w lutym zimno, a obiekt średnio wygodny i nowoczesny, chyba, żema się droższe wejsciówki (raz taką miałem i ubikacje czystsze i dywan na klatce, prowadzacą na trybune, poza tym to samo).

Biorąc pod uwagę bliskośc Mediolanu i niezłych kibiców genueńskich, może też ich troche zjechać, co pozytywnie wpłynie na klimat.

Bedzie sporo turystów na meczu. Zwłaszcza Azjatów.

Jeśli nie byłeś na dużym meczu ligi zachodniej to WARTO i tak mimo, ze w porównaniu do niektorych bałkańskich krajów czy niemieckich stadionów w Dortmundzie, Dreźnie, Magdeburgu czy Hamburgu to jest letnio. Atmosfera spokojna. Nawet na derbach.

Ale to wciąż Milan. Moja ulubiona zagraniczna drużyna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 07 Wrz 2016 14:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
W ostatnich 3 sezonach na meczach Milan-Sampdoria bylo odpowiednio 32368, 30735 i 31575 widzow.

Jedyna szansa na lepszy wynik to tylko bogate styczniowe mercato zasponsorowane przez Chinczykow :)

W lutym bylem na meczu Inter-Sampdoria, widzow 39055, trybuna gosci raczej pustawa (mam porownanie np. do meczu z Hellasem, zupelnie inna kategoria kibicow wyjazdowych).
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Djorkaeff, 07 Wrz 2016 14:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#333 PostWysłany: 07 Wrz 2016 14:28 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Bardzo Wam dziękuję za wartościowe odpowiedzi :)

W sumie wszystko brzmi dobrze, jedynie temperatura może popsuć przyjemność.

Jeszcze mi przyszło o głowy pytanie o bilety.
Kupować na stronie klubu czy spokojnie przed meczem? Które sektory polecacie (budżetowo) ?


Ostatnio edytowany przez totti, 07 Wrz 2016 14:57, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#334 PostWysłany: 07 Wrz 2016 14:28 

Rejestracja: 18 Lip 2014
Posty: 37
Pytałem w wątku o Serie A, ale nie otrzymałem odpowiedzi - mam nadzieje, że pod ten wątek można podpiąć te pytania ;)

1. Bilet na derby Rzymu - trzeba temat ogarniać wcześniej (internet) czy jest szansa że kupię na miejscu kilkanaście godzin przed meczem ?
2. Bilety na Napoli na mecze z Interem, Juve itp. - taka sama kwestia jak wyżej ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#335 PostWysłany: 07 Wrz 2016 14:53 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
@stalk3r - z tą atmosferą na bvb to przesadziłeś.Owszem jest ok , stadion ogromny , ale na taki potencjał i taki młyn to tam powinny uszy odpadać.A jest po prostu ok. Jeżdzę regularnie na BL od 27 lat , na bvb byłem z 40 razy i uwierz mi , najlepsza atmosfera była jak stadion był w przebudowie i miał 42 tys. pojemności. Często ktoś zabiera sie ze mną na mecz do Dortmundu i raczej ma mały niedosyt. Co do Magdeburga , Drezna i St. Pauli pełna zgoda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#336 PostWysłany: 07 Wrz 2016 23:43 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 187
No te oceny atmosfery to oczywiście indywidualna kwestia. Będę się upierał za na BVB jest jedna z najlepszych atmosfer, jesli chodzi o duże kluby zachodnie. Drezno i Magdeburg to juz klimat mocno hool's, cięzko porównywać. Mi to bardziej pasuje niż Signal Iduna, ale fanom z Dortmundu trzeba oddać, że potrafią się konkretnie ożywić, co na Zachodzie nie jest oczywistością, no i ta frekwencja robi swoje. St. Pauli to specyficzna rytmika i melodyjność dopingu, dlatego ich wymieniłem (abstrahując od tego, że trzymam za nich kciuki.

Konkretnie potrafią dać czadu też fani z Rostocku i drugiego klubu z H.
Góra
 Profil Relacje PM off
samaki9 lubi ten post.
 
      
#337 PostWysłany: 09 Wrz 2016 10:04 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
totti napisał(a):
Mogę być 5 lutego w Mediolanie, jest wtedy mecz AC Milan - Sampdoria Genua.

Podstawowa uwaga - mecz nie musi być 5 lutego. Podany termin jest obligatoryjny a szczegółowa rozpiska będzie pewnie dopiero na początku 2017
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#338 PostWysłany: 09 Wrz 2016 13:39 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Bad Boys Blue wracają na trybuny Dinama Zagrzeb :twisted: Ktoś wybiera się na mecz z Hajdukiem na początku października?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#339 PostWysłany: 09 Wrz 2016 20:15 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Lwów Arena - Liga Europy:

29.09.2016 g.20:00 Szachtar - Braga
20.10.2016 g.20:00 Szachtar - Gent
24.11.2016 g.20:00 Szachtar - Konyaspor

Cena karnetu na te 3 mecze zaczyna się od 100 UAH (15-16zł)

Info za: http://www.arenalviv.com.ua/podiy/match ... r--braha-/
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#340 PostWysłany: 06 Paź 2016 22:23 

Rejestracja: 30 Kwi 2015
Posty: 735
niebieski
Pomyłka (do wykasowania)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 524 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 27  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group