Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 02 Gru 2014 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Cytuj:
W Polsce są w tym roku 3 zawody GP, nigdy nie byłem na Motoarenie w Toruniu. Jak mi się spodobają zawody na Narodowym to pewnie się wybiorę ;-)


Nie wiadomo jak będzie z tym torem, który układają na Narodowym.
Są turnieje, że emocje są super (np. Kopenhaga), ale nieraz jest przysłowiowa "walka z torem i motorem", a nie rywalami.
Nawet jak Ci się średnio spodoba na Narodowym to na Twoim miejscu wybrałbym się do Torunia.
Tam emocje są gwarantowane :)
W Gorzowie również jest tor z fajną nawierzchnią.

Cytuj:
ja zawsze chcialem odwiedzić finał drużynowych MŚ w żużlu, ale nigdy się nie udało. Bo to chyba jest najbardziej emocjonujące ze względu na sukcesy Polaków.


Wspomniany wcześniej finał w Pradze był faktycznie super.
Osobiście bardzo podobał mi się jeszcze słynny 2-dniowy finał (pierwszego dnia spadł deszcz) z Leszna (bodajże 2009).
Ogólnie żużel na fajnie przygotowanym torze to super emocje.
Kiedyś byłem mega wariatem i imprez zaliczonych mam masę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#22 PostWysłany: 02 Gru 2014 15:16 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 319
niebieski
biletów brak zostały vip za 850zl :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 12 Gru 2014 17:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Na PZM Travel pojawiły się do kupienia pakiety z zakwaterowaniem:
http://www.pzmtravel.com.pl/news/lotto- ... -of-poland
Bilety w pakietach są na trybuny granatową i brązową, czyli przy łuku. Jak się nie sprzedadzą, pewnie trafią do puli na kupbilet.pl. Będzie trzeba przyfilować ;) Choć to pewnie bliżej kwietnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 12 Gru 2014 22:15 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
Robaku napisał(a):
ja zawsze chcialem odwiedzić finał drużynowych MŚ w żużlu, ale nigdy się nie udało. Bo to chyba jest najbardziej emocjonujące ze względu na sukcesy Polaków.

Zaliczyłem rok temu Bydgoszcz. No cóż, sukces odjechał na ostatnich metrach...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 14 Gru 2014 15:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Pojawiły się do zakupu bilety na praską Marketę i GP Czech:

http://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=260014

Ceny od 750 do 2100 Kc. Pełna dostępność sektorów. Do końca grudnia jest zniżka i bilety są tańsze nawet o 450 koron.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 22 Gru 2014 16:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Na allegro zauważyłem pierwsze osoby ruszyły z ofertą. Przebitka 100 zł ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 23 Gru 2014 13:51 

Rejestracja: 26 Mar 2011
Posty: 561
Loty: 227
Kilometry: 371 198
niebieski
Mnie na szczęście udało się kupić 7 biletów już w pierwszym dniu sprzedaży za 79 zł choć chciałem te za 99... Ale już wszystkie dolne sektory były wysprzedane niestety...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 12 Sty 2015 21:20 

Rejestracja: 11 Sie 2014
Posty: 220
Loty: 4
Kilometry: 3 825
niebieski
A ja powiedziałem, że zabukuje sobie jak wrócę z podróży i ... tyle widziałem bilety ;/ Rozeszły się jak świeże bułki. Szkoda, bo jeździłem nawet na zagraniczne turnieje a teraz janusze wykupiły wszystkie bilety i zostaje TV ;/ Oczywiście żartuje, cieszę się że będzie komplet :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 12 Sty 2015 22:23 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
JackD napisał(a):
A ja powiedziałem, że zabukuje sobie jak wrócę z podróży i ... tyle widziałem bilety ;/ Rozeszły się jak świeże bułki. Szkoda, bo jeździłem nawet na zagraniczne turnieje a teraz janusze wykupiły wszystkie bilety i zostaje TV ;/ Oczywiście żartuje, cieszę się że będzie komplet :)

Ja jako Janusz żużla wybieram się trochę ze względu na to,że impreza będzie na SN,a poza tym chciałem wreszcie zobaczyć zawody żużlowe. Poza tym dużo biletów kupiły koniki. Ja gdybym nie mógł się wybrać to wystawię kilka dni przed na forum(po nominale) :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 12 Sty 2015 22:25 

Rejestracja: 01 Sty 2015
Posty: 63
a jaki nominal?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 12 Sty 2015 22:35 

Rejestracja: 06 Kwi 2012
Posty: 2739
Loty: 15
Kilometry: 12 258
niebieski
bulion napisał(a):
a jaki nominal?

50zł,rozważam wtedy wyjazd jeszcze do Berlina na mecz Herty,jeśli mecz na Stadionie Olimpijskim odbędzie się w sobotę,to prawie natychmiast bilet tu na forum odsprzedam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 28 Mar 2015 23:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Dzień przed zawodami LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, w piątek 17 kwietnia o godzinie 15.00 odbędzie się trening z udziałem publiczności na trybunach ;)

Jako bilet wstępu na trening służyć będzie program zawodów w cenie 15 złotych. Program będzie można kupić w dniu treningu na stoisku z pamiątkami przy bramie nr 2 od godz. 10.00 oraz na promenadzie wewnętrznej stadionu obok wejścia K2. 84-stronicowa publikacja będzie zawierać podstawowe informacje na temat zawodów i ich uczestników z tabelą wyścigów wraz z możliwością jej uzupełniania. W programie znajdą się m.in. wywiady z Tomaszem Gollobem, Jarosławem Hampelem, Maciejem Janowskim, Gregiem Hancockiem i Krzysztofem Kasprzakiem.

Pojawiło się też info dla łowców autografów. W samym dniu zawodów, w godzinach 17.15 - 17.30 w Strefie Kibica (Błonia) odbędzie się sesja autografów, uczestniczyć będą: Tai Woffinden, Greg Hancock, Tomasz Gollob i Krzysztof Kasprzak ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#33 PostWysłany: 15 Kwi 2015 09:47 

Rejestracja: 21 Sty 2014
Posty: 213
niebieski
Vojtas napisał(a):

PS. Może lepiej zmienić tytuł wątku na "ŻUŻEL - wyjazdy na Grand Prix"? :)
Niektóre kierunki są ciekawe :)


Dobry pomysl :idea: Wyprawy zuzlowe to jedne z ciekawszych do organizacji. raz, ze nietypowe miejsca czasem, dwa, ze zuzel :)

Bylem dotad w Toruniu na Motoarenie 3 razy (bardzo polecam), w Pradze 2 razy, w Gorican (Chorwacja) 2 razy, ale najlepiej wspominam wyprawe z Lublina do Goteborga: Wizzem do Torp, potem promem do Szwecji i pociagiem do Goteborga :) Super sprawa. W zeszlym roku pojechalem tez do Gustrow w Niemczech na final SEC,a przy okazji polaczylem to z bardzo okazyjnym wylotem na Majorke z Schonefeld :) W sobote oczywiscie Narodowy, a w niedziele niejako przy okazji do Bergamo :)

W tym sezonie jeszcze bardzo ciekawy jest Sztokholm i jak zawsze Cardiff.
_________________
Image
[color=#0000FF]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 17 Kwi 2015 20:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Vojtas napisał(a):

Nie wiadomo jak będzie z tym torem, który układają na Narodowym.
Są turnieje, że emocje są super (np. Kopenhaga), ale nieraz jest przysłowiowa "walka z torem i motorem", a nie rywalami.

No to wykrakałeś.

Nie dość, że z zawodami problem bo Duńska firma nie umie ułożyć toru
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/51525 ... -warszawie
To jeszcze górnicy organizują strajk w Wawie i będzie w ciągu dnia problem z poruszaniem się po mieście.
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... LokWawLink
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 17 Kwi 2015 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Trzeba przyznać, że na dziś nie wyglądało to zbyt ciekawie. Byłem po południu na treningu. Na trybunach, ja wiem coś koło 2 tysięcy osób. Na tor wyjechali tylko Nicki Pedersen i Tomas Jonasson, zrobili ze trzy okrążenia. Potem wjechał walec, znowu próbowali, polewaczka, na koniec sam Nicki. Zrobili ledwo kilka okrążeń.

Na internecie czytałem, że żużlowcy nie wykluczają bojkotu GP, tor jest niebezpieczny, a nikt nie chce ryzykować zdrowiem, szczególnie że to start sezonu.

Prace nad torem mają trwać całą noc, jutro trening o 9. Oby wszystko wypaliło.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 18 Kwi 2015 10:38 

Rejestracja: 27 Cze 2013
Posty: 204
niebieski
Jak nastroje przed zawodami!?
Będą emocje czy przejdą bokiem :D?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 18 Kwi 2015 10:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Bylem pod stadionem. Tening jakis jest, ale nie wpuszczali kibicow, pomimo ze pierwotnie mieli.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 18 Kwi 2015 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2832
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
W sesji treningowej dziś udział wzięli już wszyscy zawodnicy, czyli będzie ok.

Wieczorem wielkie emocje :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 18 Kwi 2015 16:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2010
Posty: 324
Loty: 85
Kilometry: 133 834
niebieski
Cytuj:
Wieczorem wielkie emocje :)


Miejmy nadzieję :]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 18 Kwi 2015 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
czy ktoś już jest? i może powiedziec jakie są ceny jedzenia? i ew. gadzetów bo z tego co wyczytałem w poradniku płatnosc tylko gotówka, a z tego co pamietam to jest tylko jeden czy dwa bankomaty na terenie SN - jesli oczywiscie biuro jest otwarte.
I PAMIĘTAC ( dla przyjezdnych bo już spotkalem kilku na metro centrum) - POTRZEBUJEMY BILETU ZTM TYLKO NA 1 STREFĘ!!!
z metra centrum wsiadamy w kierunku metro młociny, wysiadamy od razu na Świetokrzyskiej i dalej linią m2 w kierunku dworzec Wileński i wysiadamy na Stadion narodowy
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 106 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group