Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Paź 2014 16:46 

Nie wiem, czy byłeś tam kiedyś zimą. Woda w oceanie jest po prostu zimna, i tylko "morsy" się tam kąpią. Wątpię, żeby dzieci tam pluskały. Byłem niedaleko w Vista Flor, i da się dojść w ok 20 minut do wydm Maspalomas i latarni Faro.
Góra
 PM off  
      
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast Rodos: tygodniowe all inclusive w 4* hotelu od 2318 PLN. Wyloty z 2 miast
#22 PostWysłany: 03 Paź 2014 16:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Nie wiem, czy byłeś tam kiedyś zimą. Woda w oceanie jest po prostu zimna, i tylko "morsy" się tam kąpią. Wątpię, żeby dzieci tam pluskały. Byłem niedaleko w Vista Flor, i da się dojść w ok 20 minut do wydm Maspalomas i latarni Faro.

30-40 ja bym powiedział ale i tak uważam że warto.
ewentualnie poszukaj czegoś w okolicy zwanej "sonnenland", np ataitana faro(bungalowy), bo ta część jest położona trochę wyżej i są świetne widoki!
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Paź 2014 17:02 

Wolno chodzisz kolego. 8-)
A Sonnenland jeszcze dalej od oceanu.
Ale zgadzam się, że tam jest super i świetne widoki.
Zwłaszcza jak ma się auto do dyspozycji, to i El Tablero może być. Przynajmniej trochę miejscowych tam mieszka.
Góra
 PM off  
      
#24 PostWysłany: 03 Paź 2014 17:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Anonymous napisał(a):
Wolno chodzisz kolego. 8-)
...

przecież z dzieckiem jadą... :)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 03 Paź 2014 21:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Dzięki za sugestie :)
Może jeszcze ktoś ma jakąś propozycję ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 05 Paź 2014 19:34 

Rejestracja: 08 Lut 2012
Posty: 25
Jak już coś znajdziesz podziel się na forum informacją. Lecę w tej samej konfiguracji (2+2) kilka dni po Tobie na 2 tygodnie (przylot na GC powrót z Fuerteventury). Szukam noclegu na obu wyspach, nie drogo, bez luksusów ale podgrzewane baseny byłyby fajne;-). Jedzenie na wyspach z tego co pamiętam nie rujnuje budżetu, restauracji od cholery więc osobiście szukam raczej czegoś beż wyżywienia lub ze śniadaniami, nie chcę być uwiązanym do hotelu i jego godzin karmienia gości a stołowanie się codziennie w innym miejscu to też jakaś atrakcja;-) Wyżywienie może być jeśli byłoby niewiele drożej.

jacakatowice poruszył temat zimnej wody w oceanie - woda jest zimna ale jest też piasek a dla dzieci to równie dobra zabawa jeśli nie lepsza więc lokalizacja blisko plaży to duża zaleta. Z drugiej strony w te wakacje mieszkaliśmy przy plaży a i tak prawie codziennie jeździliśmy zobaczyć jakąś nową (Algarve - szkoda byłoby siedzieć na jednej jak tyle innych na około i każda lepsza...).

Jakie miejsca na obu wyspach brać pod uwagę z dziećmi?
Są na GC/FV miejscowości przy płyciznach / zatoczkach z cieplejszą wodą??
Jak z aquaparkami zimą? Da radę z małymi dzieciakami czy nie bardzo?


Jak zawsze chcę podzielić każdą wyspę na 2 odległe miejscówki (mniejsze ryzyko wpadki z hotelem jak z koszmaru + można więcej zobaczyć). Ktoś ma jakieś propozycje miejscowości?

dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 05 Paź 2014 20:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2013
Posty: 188
Odnośnie zimnej wody w oceanie ... w zeszłym roku byliśmy w lutym na Teneryfie ... i dzieciakom temperatura wody nie przeszkadzała :)
Ale dla mnie była rzeczywiście chłodnawa. Zakładam, że Gran Canaria to taki sam klimat, na południu powinno być nieco cieplej.

Szukam jeszcze hoteli, oczywiście podzielę się tym co znajdę.
Ale jeśli ktoś miałby jakiś pomysł, bardzo proszę o info.
Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 05 Paź 2014 21:28 

No jasne, że dla dzieciaków piasek na plaży, może nawet jest ważniejszy od temperatury wody. :D A np. dla mnie hotel nie musi być zaraz obok. Też lubię się pokręcić tu i tam, porównując, a nie siedzieć w jednym miejscu.
Portale, gdzie można szukać hoteli, każdy zna.
Sugeruję tylko, czy będąc na Gran Canarii, nie warto wybrać miejscowości San Agustin, obok Maspalomas.
Świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, nie ma tłoku, super plaża ze złotym piaskiem.
A np.Puerto Rico to horror. Totalny ścisk.
Góra
 PM off  
      
#29 PostWysłany: 05 Paź 2014 21:38 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Anonymous napisał(a):
Nie wiem, czy byłeś tam kiedyś zimą. Woda w oceanie jest po prostu zimna, i tylko "morsy" się tam kąpią. Wątpię, żeby dzieci tam pluskały. Byłem niedaleko w Vista Flor, i da się dojść w ok 20 minut do wydm Maspalomas i latarni Faro.

Czyli sugerujesz że u nas nad Bałtykiem w ścisłym sezonie "lipiec-sierpień" kąpią się same morsy :lol:
Woda na GC w oceanie nie spada poniżej 19 stopni właśnie w najchłodniejszych miesiącach grudzień-styczeń
Cytuj:
jacakatowice napisał(a):<br />No dobra. Dla mnie była zimna. <br />A dla Ciebie może być gorąca.<br />W sumie to bez znaczenia. <br />Koniec tematu.
zimna pojęcie względne...w styczniu na GC mieliśmy 21 w cieniu plus słońce które robiło swoje i pewnie odczuwalna była w okolicach 27 :) My klapeczki a tamtejsze Hiszpanki w kozakach :mrgreen: Jak ktoś wypoczywa w tym czasie np na Goa czy w Tajlandii i raczy się wodą 24+ dla niego 19 to będzie chłód i jeszcze raz chłód :) ale jeśli to będzie ktoś kto spontanicznie wyskoczył z PL w zimie na Wyspy Kanaryjskie na pewno nie będzie rozczarowany bo można śmiało się kąpać i opalać :) Trzeba tylko zwracać uwagę by wybierać południowe rejony wysp...czy to GC czy Teneryfa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 05 Paź 2014 21:43 

No dobra. Dla mnie była zimna.
A dla Ciebie może być gorąca.
W sumie to bez znaczenia.
Koniec tematu.
Góra
 PM off  
      
#31 PostWysłany: 05 Paź 2014 21:47 

Rejestracja: 07 Wrz 2012
Posty: 144
Najchłodniesza woda jest w marcu ....byłem w grudniu 2 x i miała ok 21oC i byłem w marcu gdzie miała 17,6 za pierwszym razem i ok 19 za drugim... tak pokazywał mi komputer do nurkowania i było czuc różnice.
W grudniu kąpaliśmy sie z przyjemnością a w marcu z orzeźwieniem... tak czy siak mozna sie moczyć cały rok

-- 05 Paź 2014 21:50 --

a jeśli chodzi o nocleg to polecam prywatne kwatery np takie https://www.airbnb.pl/rooms/2419749?che ... s=6&s=81Qc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 06 Lis 2014 23:04 

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 8
Jaki hotel na Południu Gran Canarii polecacie w terminie 21.11 - 26.11 w opcji Half Board?
Potem płyniemy na Teneryfę. A może tam znacie coś ciekawego na kolejne pięć dni?
(zarówno na jednej jak i na drugiej wyspie będziemy używać samochodu od 1. do ostatniego dnia).

Myślicie, że da się coś ciekawego wyrwać kilka dni przed wyjazdem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 25 Lut 2015 16:23 

Rejestracja: 18 Kwi 2013
Posty: 35
Cześć,
Szukamy noclegu dla 2 osób w terminie 20-31.03.2015.
Co możecie fajnego polecić / celowałbym w coś bliżej all inc. jednak ceny (booking itp.) trochę porażają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 01 Mar 2015 13:50 

Rejestracja: 27 Paź 2014
Posty: 88
Witam, narodził nam się pomysł w głowie pazdziernik GC. 4 os
szukam tanich noclegów, dosc tanio wychodzi przez airbn kawalerki bungalowy itp... 7 nocy mozna wyrwac za ok 1200zl/1300
nie wiem tylko z jakim wyprzedzeniem to bukowac
czy jednak moze jest szansa dorwania cos tanszego ?:D
w tamtych rejonach mnie jeszcze nie bylo więc nie mam pojęcia co do cen :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 01 Mar 2015 14:13 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3575
złoty
Cena jak dla 4 osób jest bardzo dobra, październik to początek sezonu, ale mimo to trudno będzie wyszukać coś tańszego. Ważne też w jakiej lokalizacji ten nocleg - lepiej na południu wyspy niż kawalerka w górach 20-30 km od morza.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 07 Mar 2015 11:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 146
inna, jesli bedziecie miec samochod to polecam wam wyprawe w gory i nocleg w hostelu-domu skalnym. na air bnb jest tutaj:
https://www.airbnb.co.uk/rooms/5450864?s=TN12

ale mozesz napisac bezposrednio do wlasciciela ( hostel el warung - sprawdz w sieci ) i sie dowiedziec szczegolow. ja tam pracowalam w ostatnie swieta i lozko bylo 16 euro od osoby. naprawde warto!

no i ogolnie polecam ten hostel - lozko w Las Palmas kosztuje 10euro ale jest to taki apartament raczej niz hostel, 4osobowe pokoje ( w Beach House, bo niedawno otworzyli tez nowy hostel na La Isleta ).
_________________
photographer Scotland
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 08 Mar 2015 16:43 

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 241
Loty: 55
Kilometry: 95 625
niebieski
Do Inna : W październiku da się taniej niż 1200 -1300 złotych za tydzień. Oczywiście zależy jakie masz wymagania co do noclegu. Poza tym nie wiem dokładnie o jakie daty chodzi. Przykładowe daty które wstukałem na przykład apartament Corona Roja (w playa del ingles) niespełna 900 złotych.

Do szokrok: jeszcze powinieneś napisać dla ilu osób

Do swiatus85: Jeżeli jeszcze nie masz noclegu to raczej się śpiesz, kiedy ja wyjeżdżałem przełom lutego i stycznia, ostatnie 2 tygodnie był stały wzrost cen.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 13 Mar 2015 23:47 

Rejestracja: 20 Sty 2015
Posty: 79
Loty: 137
Kilometry: 236 091
Jeśli chodzi o hostele to w Las Palmas polecam Utopie, ceny 14-16E za noc, hostel czysty i schludny, duża kuchnia, na górze chillout room z telewizorem z wyjściem na taras gdzie są krzesełka i hamak :) Atmosfera bardzo fajna, a jednym z współwłaścicieli jest Polak. Natomiast na południu wyspy, Puerto de Mogan jest hostel Volvero (nie spałem w nim bo nie było już miejsc, ale kilka osób mi polecało). A ocean trochę chłodny (wróciłem 1,5tyg temu) ale chłód czuje się tylko chwile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 17 Wrz 2015 10:13 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 5
Szukam hotelu/apartamentu na Gran Canarii na 18.11 - 25.11. Ktoś poleci coś, i najlepiej jakie miasto wybrac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 27 Paź 2015 21:54 

Rejestracja: 29 Lis 2011
Posty: 418
srebrny
Będę jechał autem z lotniska do Puerto Rico i chciałbym zrobić zakupy spoż/alko po drodze. Sam znalazłem Mercadona w Maspalomas . Jest coś jeszcze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 89 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group