Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lut 2015 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
Witam
pytanko jak w temacie ,jakiej pogody można się spodziewać w czerwcu?
lecimy od 09.06 do 19,06
jaka jest tez temp wody

dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 18 Lut 2015 09:44 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
wacha88 napisał(a):
Witam
pytanko jak w temacie ,jakiej pogody można się spodziewać w czerwcu?
lecimy od 09.06 do 19,06
jaka jest tez temp wody

dzięki


... a Wikipedię sprawdzał? ;-)

http://en.wikipedia.org/wiki/Gran_Canaria

Temperatura, opady, wilgotność, zachmurzenie, itd. w każdym miesiącu na lotnisku na Gran Canarii.

http://www.aemet.es/en/serviciosclimati ... 649I&k=coo

Co do temperatury wody:

http://www.surf-forecast.com/

Na górze trzeba wybrać navigate by country: "Spain (Africa)", region: "Gran Canaria", break: konkretna miejscowość na Gran Canarii. Potem pojawi się taka tabelka, gdzie w czwartej kolumnie będzie "Water Temperature". Trzeba kliknąć w to "Water Temperature"; pojawi się wykres temperatury morza w poszczególnych miesiącach w konkretnym miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 18 Lut 2015 10:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
dzięki :) ale chodziło mi o ludzi którzy bywali tam w tych miesiącach ...
ale dzięki
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 18 Lut 2015 12:24 

Rejestracja: 03 Lip 2012
Posty: 1283
niebieski
Przepraszam, ale wysnuwanie wniosków, jaka będzie pogoda w czerwcu na Gran Canarii (czy gdziekolwiek indziej) po kilku (na razie nie ma żadnej) opiniach ludzi, którzy byli na Gran Canarii w czerwcu wydaje mi się bez sensu ;-) Jeden powie, że miał przez tydzień 18 stopni, bo tak trafił, a drugi, że 28 stopni, bo też tak trafił, albo co gorsza odezwie się tylko ten co miał 18 stopni. Są dostępne uśrednione naukowe dane meteorologiczne i warto z nich korzystać ;-)

Fora turystyczne, w tym niniejsze forum, to narzędzie bardzo ułomne ;-) z prostego względu - są niekompletne. W zasadzie korzystam z niego w ostatniej kolejności ;-) Każdy przedstawia swoje własne niekompletne doświadczenia, które wcale nie składają się na większą całość ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 18 Lut 2015 13:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 31
Kilometry: 69 563
ok zgodzę się z Tobą :)

dzięki za pomoc bo i tak widzę że narazie tylko Ty miałeś chęć odpisać

-- 18 Lut 2015 12:54 --

uspokoiłeś mnie temp wody bo lecimy z małym dzieckiem i chciałbym aby się trochę popluskała :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 18 Lut 2015 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
witam,
byłem na Gran Canarii akurat w lipcu 2011, patelnia 28-30 stopni, temp wody 24 stopnie na amadores, nocowałem na południu w Puerto Rico. Temperatura na północy w Las Palmas 23 stopnie i wiatr. W czerwcu powinno być podobnie.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 28 Lut 2015 03:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2011
Posty: 121
Grzegorz40 napisał(a):
Przepraszam, ale wysnuwanie wniosków, jaka będzie pogoda w czerwcu na Gran Canarii (czy gdziekolwiek indziej) po kilku (na razie nie ma żadnej) opiniach ludzi, którzy byli na Gran Canarii w czerwcu wydaje mi się bez sensu ;-) Jeden powie, że miał przez tydzień 18 stopni, bo tak trafił, a drugi, że 28 stopni, bo też tak trafił, albo co gorsza odezwie się tylko ten co miał 18 stopni. Są dostępne uśrednione naukowe dane meteorologiczne i warto z nich korzystać ;-)

Fora turystyczne, w tym niniejsze forum, to narzędzie bardzo ułomne ;-) z prostego względu - są niekompletne. W zasadzie korzystam z niego w ostatniej kolejności ;-) Każdy przedstawia swoje własne niekompletne doświadczenia, które wcale nie składają się na większą całość ;-)


doświadczenia z 3 lat na Kanarach, w tym 8-10 czerwcowych wizyt na Gran Canarii (przy każdym dłuższym wolnym odwiedzamy tam rodzinę):
- pierwsza wizyta 40 stopni, calima, brak wiatru, nie do wytrzymania,
- kolejne kilka w normie, na północy 20-25 stopni, na południu 25-30,
- calima jeszcze dwa razy się trafiła w czerwcu, właściwie można jej być wtedy prawie pewnym (nie przez cały miesiąc tylko kilka dni, ale może być tak że ktoś przez pół urlopu będzie miał tą wątpliwą przyjemność).

Temperatura wody - dla mnie za zimna na północy, na południu na szybką kąpiel, w basenach akurat.
_________________
siempre Canarias <3
http://mividaencholas.blogspot.com.es/ moje życie na Wyspach Kanaryjskich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group