Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#521 PostWysłany: 09 Lip 2021 09:08 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@katka256 jeśli masz nr etixów, to może jest też taka opcja odprawy. Mam zupełnie świeże doświadczenie, że nr rezerwacji, który dostałem od OTA, nie wchodził mi na checkmytrip. Wszedłem na stronę linii (akurat LOT) w zarządzanie rezerwacją, tam niby coś znalazło, ale po uzupełnieniu danych pasażera na www, na koniec wypluło mi zupełnie inny nr rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#522 PostWysłany: 09 Lip 2021 09:12 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
Nie mam pojęcia gdzie to uzupełnić ☹️a jestem już tak zestresowana, że 🤯
Na Whatsapp nie odpisują też.
Moja 1 przygoda z gotogate.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#523 PostWysłany: 09 Lip 2021 09:18 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 704
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Na WA normalnie odpowiadają. Wybrałaś opcję w jakim języku chcesz rozmawiać?
W ostateczności możesz tam też zadzwonić przecież.
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
 
      
#524 PostWysłany: 09 Lip 2021 09:21 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
@katka256 Zrozumiałe. Wszedłem na stronę sunexpress, widzę, że są 3 opcje. Skoro PNR nie wyszukuje, to spróbuj 2 pozostałych.
1) Weź nr od gotogate i spróbuj przez Tour Operator number (choć wątpię, bo obstawiam, że to pewnie pod czartery biur podróży)
2) przejrzyj maila z potwierdzeniem od gotogate, jeśli znajdziesz nr biletu, to spróbuj odprawy "E-ticket number"

Załączniki:
SunE.PNG
SunE.PNG [ 108.88 KiB | Obejrzany 4704 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
katka256 lubi ten post.
katka256 uważa post za pomocny.
 
      
#525 PostWysłany: 09 Lip 2021 21:02 

Rejestracja: 05 Mar 2017
Posty: 1359
srebrny
-- 09 Lip 2021 09:54 --

@Kashpir próbowałam wczoraj 1 i 2 nie działa.
Na Whatsapp nikt wciąż nie odpisał.
Znalazłam lokalne biuro, rzekomo mogę zrobić odprawę na lotnisku jutro i rzekomo panu wyszukalo nas w systemie. Ale on nie może nam zrobić odprawy. No to zobaczę jak jutro.
Bardzo dziękuję za rady i pomoc.

-- 09 Lip 2021 21:02 --

@Manuel, @Kashpir
Rano napisałam od razu po radzie na Whatsapp. Potem byłam w tym lokalnym biurze, gdzie powiedzieli, że na lotnisku mogę się odprawić i widzą moją rezerwację. A tu teraz w końcu odpisali na Whatsapp i jestem po odprawie.
Mając dwa imiona, po raz pierwszy w życiu przy kupowaniu biletów, pokusiło mnie, żeby je podać 🤦🏻‍♀️ Próbowałam odprawy z oboma, ale nie szło. Okazało się, że powinnam je wpisać łącznie, drukowanymi literami. Poszło, więc ufff, nie musimy się rano spinać.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Zatem jutro do Kapadocji.
_________________
Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#526 PostWysłany: 02 Sie 2021 20:57 

Rejestracja: 02 Sie 2021
Posty: 1
Dobry. Mam pytanie. Kupowałem w lipcu bilety na Maltę z Wawy, tydzień temu otrzymałem maila od gotogate, że Wizzair zmienił datę mojego lotu z 16 na 14 września i muszę to zaakceptować lub otrzymać zwrot. No ogólnie mi nie przeszkadza zmiana terminu, jakoś to przeżyję. Tylko nie mogę tego zaakceptować na stronie wizzaira (tam widnieje już lot na 14.09), na gotogate również nie mogę zaakceptować (tu dalej wisi 16.09). Pisałem do nich przez ten ich formularz - olali mnie, nic nie odpisują. Tylko telefonicznie da się z nimi coś ugrać, czy są jeszcze jakieś opcje na kontakt? I ewentualnie, jeśli telefonicznie, to mają jakiś cennik? Tak jak Wizzair z tymi swoimi 5zl/min połączenia? No i czy trzeba te ich zmiany akceptować czy sami z siebie po prostu to klepna i będę mógł tego 14 września lecieć?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#527 PostWysłany: 02 Sie 2021 22:12 

Rejestracja: 19 Paź 2017
Posty: 364
Loty: 72
Kilometry: 94 842
niebieski
@Vethro dzwonisz do go2gate

Jak nie wykupiłeś wsparcia to prawdopodobnie g2g potrąci są opłatę za zmianę w rezerwacji
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#528 PostWysłany: 02 Sie 2021 22:12 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Jest w wątku nr telefonu. Rozmowa po polsku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#529 PostWysłany: 07 Sie 2021 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Gotogate do dziś nie zwróciło środków za wycofany lot WAW-DUB-WAW w kwietniu, chociaż w pierwszym mejlu zapewniali o pełnym zwrocie. Dodatkowo miałem dokupione flex, więc było też inne wyjście z tej sytuacji...
Kwota nie jest może wysoka, w sumie 127 zł. Ja na pewno z ich usług w przyszłości już nie skorzystam.

Załączniki:
goto.JPG
goto.JPG [ 113.42 KiB | Obejrzany 4206 razy ]
goto2.JPG
goto2.JPG [ 32.23 KiB | Obejrzany 4206 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#530 PostWysłany: 07 Sie 2021 20:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Ale przecież wszystko odbyło się zgodnie z zasadami, które wcześniej znałeś i zaakceptowałeś - czyż nie?
To i tak miło z ich strony, że nie żądają dopłaty do handling fee. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#531 PostWysłany: 07 Sie 2021 20:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
To był pierwszy zakup przez Gotogate, więc nie znałem tych ich "haraczy". Przy rezerwowaniu nie ma podanych wszystkich warunków wraz z kwotami, więc jest to rodzaj pułapki moim zdaniem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#532 PostWysłany: 07 Sie 2021 20:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Nie czytasz warunków umowy przed jej zawarciem? Bo tam wszystko jest...
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#533 PostWysłany: 07 Sie 2021 20:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1409
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
Kupowałem na anglojęzycznej stronie. Zwracałem uwagę na dodatkowe opcje, ale związane z zakupem biletu, licząc ewentualnie na skorzystanie z opcji flex. Gotogate nie dało szansy tutaj, mylnie informując o pełnym zwrocie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#534 PostWysłany: 07 Sie 2021 21:01 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
Rozumiem, ale w takim razie nie miej do nich pretensji, że postąpili zgodnie z warunkami zawartej umowy. Ciesz się, że nie musisz dopłacać ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#535 PostWysłany: 14 Paź 2021 11:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2019
Posty: 1237
srebrny
Najgorsze OTA świata nie przestaje mnie zaskakiwać... Kupiłem wczoraj SKP z Szalonej Środy i dzisiaj mail:

Cytuj:
Hi XXX,

For technical reasons, unfortunately your flight reservation XXX has been cancelled.
We will refund you the entire cost. The money will be refunded to the original form of payment. Your refund will reach your account in 3-5 working days.

We recommend that you book your tickets through the airline directly.

We are sorry for any inconvenience this may cause you.


Najbardziej rozwala mnie rekomendacja aby kupować bilety bezpośrednio u linii... To tak jakby Biedronka polecała, żeby bułki kupować w piekarni, a nie u nich.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#536 PostWysłany: 14 Paź 2021 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Maj 2013
Posty: 1361
niebieski
@ncn
To może być niestety nie koniec zaskoczeń. Napisz proszę gdy już otrzymasz od GoToHell zwrot środków. Zapewnienie "Your refund will reach your account in 3-5 working days" brzmi nieco surrealistycznie w ich wykonaniu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#537 PostWysłany: 04 Lis 2021 23:46 

Rejestracja: 04 Lis 2021
Posty: 10
Czy kupując bilet na gotogate jest możliwość przebukowania daty w razie czego? Kupując bezpośrednio na aeromexico jest taka możliwość?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#538 PostWysłany: 05 Lis 2021 00:06 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
@majkap: zależy od warunków taryfy , ale GTG ci policzy za zmianę extra kasę za obsługę ponad to co naliczy ewentualnie przewoźnik. Moja rekomendacja: rezerwuj bezpośrednio w AM, albo w jakimś renomowanym OTA typu expedia jeśli już musisz przez pośrednika.

Ja osobiście omijam GTG szerokim łukiem z wyjątkiem rezerwowania czasem u nich prostych, małowartościowych biletów LOT-u typu krajówki.
Góra
 Profil Relacje PM off
majkap lubi ten post.
 
      
#539 PostWysłany: 23 Lis 2021 00:06 

Rejestracja: 22 Lis 2021
Posty: 8
cześć Wam,

Właśnie szukam biletu na Kubę w lutym i mam niemały zgryz korzystać z pośredników ( wszyscy praktycznie maja cos za uszami i nikt nie poleca) czy nie ?

Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi czy oprócz problemów ze zwrotem kasy, taki gotogate to dobry wybór ? Zdecydowanie wszyscy odradzają mytrip, dziwne ze od tylu lat maja tyle negatywnych komentarzy a ludzie jednak dalej tam kupują i firma cały czas jest na rynku.

Jakieś wasze porady ? który pośrednik na ten czas wydaje się być najlepszy ? różnica w cenie rzędu paru stów nie robi mi problemu, ale różnica w cenie 2k albo 3k to jednak już spora jest, stad rozpatruje pośrednika.

Z góry dzięki za podpowiedzi !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#540 PostWysłany: 23 Lis 2021 00:10 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6220
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Ktory posrednik daje -3k w lotach na Kube?
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group