Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 02 Gru 2017 12:05 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
GoToGate kłamie w informacjach o tym jaki bagaż przysługuje. W UIA na trasie do USA będzie on darmowy, nie ma się czym martwić.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
glosnikking lubi ten post.
 
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
#202 PostWysłany: 18 Gru 2017 14:18 

Rejestracja: 24 Sie 2017
Posty: 26
Kupiłem bilet na lot AirAsia przez Gotogate. Dostałem od nich tylko potwierdzenie rezerwacji z numerem zamówienia i numerem rezerwacji. Zawsze dostawałem na drugi dzień kolejny mail z numerami biletów i numerem ref. linii lotniczej. Teraz takiej wiadomości nie dostałem. Gdy wpisuje na stronie linii lotniczej numer rezerwacji, który dostałem od GTG to nie zwraca żadnego wyniku. To samo na stronach typu checkmytrip. Dzwoniłem do GTG, konsultant mówił w piątek że nie ma jeszcze wystawionego biletu i że będzie w ciagu 24 godzin. Do dzisiaj nic nie doszło. Wiecie o co kaman?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#203 PostWysłany: 08 Lut 2018 15:53 

Rejestracja: 10 Paź 2011
Posty: 6
Czesc. Czy wiecie moze jak wydobyc faktureVAT za zakup biletow od GTG? Przy zakupie nie bylo mozliwosci wprowadzenia danych.
Pisac do supportu czy gdzie indziej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#204 PostWysłany: 08 Lut 2018 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2014
Posty: 145
Nie wiem czy dostaniesz fakturę VAT.
Z tego co wiem możesz jedynie stworzyć rachunek dla firmy gdzie wpisujesz odpowiednie dane. Kliknij "Wydrukuj potwierdzenie" i na dole masz opcje stwórz rachunek dla firmy. Screen poniżej:

Załącznik:
GTG.JPG
GTG.JPG [ 50.33 KiB | Obejrzany 3026 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Daniel78 lubi ten post.
Daniel78 uważa post za pomocny.
 
      
#205 PostWysłany: 08 Lut 2018 20:22 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
FV nie wystawią - ale na pseudorachunek który można wydrukować wystarczy do rozliczenia przelotu


"Uprzejmie informujemy, że aby pobrać dokument będący potwierdzeniem zakupu biletów należy na stronie GoToGate.pl skorzystać z zakładki Moje rezerwacje (http://www.gotogate.pl/wyswietl-potwier ... zamowienia). Po zalogowaniu do strony prosimy wybrać "Wydrukuj potwierdzenie" >>> "Utwórz rachunek dla firmy". Prosimy mieć na uwadze, że jest to jedyny możliwy do wygenerowania dokument, który potwierdza dokonanie transakcji. Jestesmy szwedzką firmą i zgodnie z obowiązującymi regulacjami nie wystawiamy faktur. "
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Daniel78 lubi ten post.
Daniel78 uważa post za pomocny.
 
      
#206 PostWysłany: 11 Lut 2018 23:20 

Rejestracja: 02 Sty 2017
Posty: 4
Loty: 40
Kilometry: 112 292
Witam,

trafiłem tutaj już po zakupie biletów przez gtg ::)

Jak mogę sprawdzić czy moje bilety są aktualne i faktycznie zakupione ?

Czy powinienm dostac jakieś docelowe bilety do wydruku ? Mam póki co informacje na potwierdzeniu rezerwacji - "zabierz ten dokument i paszport ze sobą na lotnisko" ;)

Jak sie upewnić, że faktycznie bagaż rejestrowany jest w cenie ?

Trasa WAW - MIAMI za pośrednictwem SWISS Airlines

Jak to z nimi jest faktycznie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#207 PostWysłany: 11 Lut 2018 23:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
jak-znalezc-informacje-o-swojej-rezerwacji-v0-3,225,76112
Góra
 Profil Relacje PM off
Morton uważa post za pomocny.
 
      
#208 PostWysłany: 12 Lut 2018 10:12 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
GTG zwykle wysyłają e-tixy z opóźnieniem, czyli jeśli kupiłeś wczoraj, to pewnie podeślą dzisiaj. A mając nr rezerwacji, można wszystko sprawdzić na stronie linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#209 PostWysłany: 12 Lut 2018 18:21 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
Czy jest jakas działająca alternatywa, aby kupic bilety airasia i nie płacić prowizji za płatność kartą? Na GTG od wczoraj mam poniższy błąd :(

Załączniki:
gtg.JPG
gtg.JPG [ 31.32 KiB | Obejrzany 2811 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#210 PostWysłany: 12 Lut 2018 21:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A próbowałeś na "klonach"? np Supersaver?
Niby to jest to samo, więc możesz mieć ten sam błąd, ale kto wie.
Ja uzywam tych dwóch zamiennie, choćby dlatego, że jak sprawdzę kilka opcji na którymś z nich, to zaczynają mi dziwne ceny rosnąć. Wtedy wchodze na 'alternatywę' i kupuje od pierwszego strzała, po oryginalnej pierwotnej cenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#211 PostWysłany: 12 Lut 2018 21:43 

Rejestracja: 13 Wrz 2010
Posty: 77
tak, sprawdzałam na supersaver i jest to samo :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#212 PostWysłany: 12 Lut 2018 22:17 

Rejestracja: 10 Paź 2011
Posty: 6
Witam,

Czy da rade na GTG zakupic dodatkowy bagaz juz po zrobieniu, oplaceniu i otrzymaniu numeru rezerwacji?
Nigdzie nie widze takiej opcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#213 PostWysłany: 13 Lut 2018 11:50 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8849
Loty: 990
Kilometry: 952 329
platynowy
A po co u nich?

Jak potrzebujesz, to lepiej bezpośrednio u przewoźnika.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#214 PostWysłany: 16 Lut 2018 12:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2689
HON fly4free
Mam pytanie do osób korzystających z gotogate (samemu zazwyczaj kupowałem bilety na stronach przewoźnika): czy różnica 100 złotych mniej (przy cenie 1700) za bilet warta jest ewentualnych komplikacji i problemów które mogą wyniknąć?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#215 PostWysłany: 16 Lut 2018 12:44 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22328
Ja bym kupił z strony przewoźnika, jak taka suma :)
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#216 PostWysłany: 16 Lut 2018 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja również kupuję u takich "brokerów" tylko jeśli różnica jest naprawdę zauważalna (a czasem jest), lub pośrednik potrafił mi wygenerować połączenie, które nijak nie chciało się objawić na stronie oryginalnego przewoźnika - tutaj głównie w przypadku wielosegmentowych OW. W przypadku w miarę normalnych cen biletów różnica wynosi właśnie coś do 50PLN na ok 1kPLN, i w takim przypadku w ogóle nie wnikam, tylko kupuje bezpośrednio u przewoźnika. W niektórych przypadkach (np LH) u przewoźnika można użyć kodów zniżkowych i ostatecznie wychodzi taniej lub nic drożej.
Warto natomiast poszukać mimo wszystko gdzieś na zewnątrz. Miałem ostatnio taką dziwną sytuację, że połączenie które potrzebowałem wyszukało mi na stronie LH za ponad 3kPLN. A z kayaka wyszło że można to samo kupic za ok 600PLN u pośrednika, zaś 650 bezpośrednio na LH. Jak przeszedłem z ich linka do LH, to faktycznie cena była 650, mimo że było to dokładnie to samo wyszukanie które robiłem u nich wcześniej. Prawdę mówiąc nie 'inwestygowałem' czy jest to powtarzalne, tylko od razu kupiłem, zanim się "Matrix" nie rozmyślił. ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond uważa post za pomocny.
 
      
#217 PostWysłany: 19 Mar 2018 17:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Wykupione cztery loty AirChina przez GoToGate z opcją specjalnego menu (dostępne w opcjach za dopłatą). Specjalnego menu nie było, trzeba się było prosić za każdym przelotem. W drodze powrotnej dopytałem o co chodzi na lotnisku w biurze AirChina. Wg pana, który tam siedział, GTG anulowało opcję specjalnego menu. Szkoda, że nie anulowało płatności za to... Ogólnie nie polecam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Bilet z GotoGate
#218 PostWysłany: 27 Mar 2018 17:47 

Rejestracja: 04 Lut 2018
Posty: 12
Witam
Czy na lotnisko wystarzy jak się udam z tym biletem?
Czy jeszcze coś jest potrzebne jeśli bilet był zakupiony poprzez GotoGate?
Na stronie Lufthansy po wpisaniu numeru rezerwacji znajduje mój lot, natomiast na stronie AirCanada tego lotu nie ma

Załączniki:
bilet 1.jpg
bilet 1.jpg [ 156.89 KiB | Obejrzany 2284 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Bilet z GotoGate
#219 PostWysłany: 27 Mar 2018 17:48 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
To rezerwacja, A gdzie masz e-ticket, czyli numer biletu
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
urban lubi ten post.
urban uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Bilet z GotoGate
#220 PostWysłany: 27 Mar 2018 18:06 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Nr biletu powinien się pojawić po prawej stronie od "Limit bagażu rejestrowanego". Sprawdź jeszcze raz klikając link z wiadomości e-mail z potwierdzeniem.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
urban lubi ten post.
urban uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 630 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group