Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Mar 2015 23:55 

Rejestracja: 30 Lip 2010
Posty: 308
niebieski
Ostatnio poszukiwałem w internecie winiet do Austrii i Szwajcarii, aby na miejscu się nie zatrzymywać. Na Alledrogo jest dość drogo, pzmtravel niewiele taniej, ale znalazłem stronę http://www.tolltickets.com gdzie są winiety w cenach z danego kraju, ewentualnie drobne różnice wynikające z kursów, bo na stronie jest tylko Euro i Funty.

Po rejestracji (jest też język polski) trzeba przesłać skan/zdjęcie dowodu rejestracyjnego do weryfikacji (max 24h, u mnie było 12 h).

Później można już zamawiać winietki, koszt wysyłki listem 2,2 E, polecony dodatkowe 2,6 E. Jeśli zamawia się jedną to koszt może być znaczny, chociaż np. Szwajcaria nawet z poleconym wychodzi i tak taniej niż na pzm. Najlepiej oczywiście płacić kartą w euro.

Ja brałem Szwajcarię, Austrię i Umwetzone (eko naklejka na Niemcy) więc ten koszt wysyłki się rozkłada. W niektórych krajach trzeba podać datę wyjazdu, bo dziurkują od razu winietę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu Przedłużony weekend w Stambule za 889 PLN. Loty Turkish Airlines z Krakowa + 3 noce w 4* hotelu
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group