Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: [G3] Gol Airlines
#1 PostWysłany: 27 Lis 2018 18:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Nie widziałem jeszcze takiego tematu na forum. Wczoraj leciałem tymi liniami na trasie GRU - SCL. Obsługa bardzo sympatyczna, wszystko w porządku. Boarding bardzo wczesny, ok. 45 min przed lotem. Na całą załogę drewek, tylko jedna mówiła po angielsku, reszta po portugalsku i hiszpańsku.
Sam przelot na A320neo, możliwość podładowania telefonu poprzez USB. Podano także posiłek. Ryż z kurczakiem + warzywa, bułka + masło, a do tego deser kokosowy! Wszystko bardzo smaczne.
Co więcej, był to codeshare z KLM, ogólnie wrażenia pozytywne.

Załączniki:
IMG_20181126_231151-1040x780.jpg
IMG_20181126_231151-1040x780.jpg [ 147.4 KiB | Obejrzany 3995 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
 Temat postu: Re: [G3] Gol Airlines
#2 PostWysłany: 28 Lis 2018 20:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
ja strzeliłem GOLa 2x, 1x na trasie Brasilia->Fortaleza (łączony bilet AirFrance, Barcelona->Paris->Brasilia->Fortaleza & powrót Rio->Paris->Barcelona, i odcinek wew. Brazylii był realizowany właśnie GOLem), a oprócz tego osobno kupiony lot Fortaleza->Rio
Rzecz miała miejsce 3 lata temu, więc nie pamiętam za wiele, acz wydaje mi się że posiłku nie było (chyba rozdawali za to wodę?), loty bardzo przeciętne, i że przed lotem do Rio zmieniali gate w Fortalezie 1 czy nawet 2 x i to na niedługo przed odlotem.

Ogólnie loty jakich wiele, nic szczególnego
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [G3] Gol Airlines
#3 PostWysłany: 03 Sie 2019 18:58 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1735
srebrny
Gdzie poza programem GOL mogę zapisać mile za loty w klasie ekonomicznej w podstawowej taryfie? Na wheretocredit znalazłem info, że są w Sky Team, aczkolwiek w internecie są też informacje, że nie zawsze da się. Czy ktoś może naliczał mile w niższych taryfach gdzieś poza GOL?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: [G3] Gol Airlines
#4 PostWysłany: 03 Sie 2019 19:20 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2741
złoty
Ja naliczałem do Iberii, ale to było już kilka lat temu, nie wiem czy teraz też to działa.
Ilość avios niewielka, ale zawsze to było coś. Ile dokładnie nie sprawdzę, bo w historii w Iberii chyba tylko 2018 jeszcze tylko widać.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [G3] Gol Airlines
#5 PostWysłany: 15 Lis 2023 00:01 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
GOL
Klasa premium ekonomiczna, GRU-ASU

Odpowiednik "europejskiej" klasy biznes - czyli dedykowana priorytetowa odprawa + boarding, wstęp do własnej poczekalni w GRU (salon jest całkiem spoko ze dość bogatym bufetem), w samolocie miejsca w pierwszych rzędach + blokada miejsca obok, wyższe limity bagażowe

To co mnie zaskoczyło to bardzo wczesny boarding - przy wylocie o 10 na BP była informacja, że rozpocznie się o 9 co wydawało mi się mocno przesadzone, a tymczasem siedząc w poczekalni i przypadkowo zerkając na tablicę ok 8:45 zobaczyłem komunikat B O A R D I N G N O W :D I rzeczywiście jak po kilku minutach doszedłem do bramki już trwał w najlepsze.

Serwis w trakcie lotu:

Zaraz po starcie do wyboru wino musujące, woda, soki podawane w szkle.
Po jakimś czasie kanapka na gorąco (do wyboru dwa rodzaje) + deser w formie czekoladowej kulki (za słodkiej jak na mój gust) + napoje (softy, soki, woda, wino, piwo, wino musujące) + dla chętnych kawa / herbata. Posiłek bez żadnego szału, ale uwagę zawracał proaktywny purser, który wiele razy sprawdzał czy nikomu niczego nie brakuje, oferował dolewki itp. Kabina premium nie jest oddzielona zasłoną od pozostałej części.

Porównując z produktem premium LATAM na trasach wewnątrz Am Pd wygrywa jednak LA - posiłki, choć też zwykle kanapka na gorąco, ładniej podane i bogatsze - przede wszystkim LA ma zawsze fenomenalne desery do zestawu + kabina oddzielona kotarą - więcej prywatności.

Załączniki:
GOLmeal.jpg
GOLmeal.jpg [ 243.27 KiB | Obejrzany 540 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: [G3] Gol Airlines
#6 PostWysłany: 26 Sty 2024 10:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Brazylijskie linie lotnicze Gol w czwartek poinformowały, że składają wniosek o ochronę przed upadłością na podstawie rozdziału 11 w Stanach Zjednoczonych, co jest najnowszą z serii restrukturyzacji zadłużenia przewoźnika dotkniętego przez spadek ruchu w związku z Covid-19 i opóźnienia w dostawach Boeinga.

https://www.reuters.com/business/aerosp ... 024-01-25/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group